Przewodnik Kibica, Ekstraklasa jesień 2016/17

Przewodnik Kibica, Ekstraklasa jesień 2016/17

„Przewodnik Kibica” powraca! Przed startem sezonu 2016/17, wraz z Taktycznie.net, przygotowaliśmy drugie wydanie kompendium wiedzy taktyczno-statystycznej o polskiej Ekstraklasie. To ponad 100 stron lektury obowiązkowej dla każdego fana rodzimej ligi.

Tak jak przed wiosenną częścią sezonu 2015/16, tak i teraz, przeczytacie w nim m.in. ciekawe teksty taktyczne opisujące poszczególne zespoły z naszej ligi, a także charakterystyki wybranych zawodników i trenerów, przygotowane przez specjalistów z zakresu taktyki piłkarskiej. W „Przewodniku Kibica” znajdzie się również podsumowanie okienka transferowego w Polsce (w wersji papierowej) i aktualne kadry zespołów. Wszystko to okraszone niezliczonymi statystykami.

„Wkładamy w ten przewodnik mnóstwo pracy i całe serce, bo mamy ambicję przygotować najlepszy produkt na rynku. Chcemy też, żeby było to najbardziej aktualne opracowanie, dlatego planujemy aktualizacje, uwzględniające najnowsze transfery” – mówi Mateusz Januszewski, Redaktor Naczelny czasopisma.

„To nowoczesny przewodnik, który zgodnie z najnowszymi trendami oferuje kibicom kompletny materiał, obejmujący taktykę i statystyki. To wyjątkowa pozycja na naszym rynku” – dodaje Andrzej Gomołysek, założyciel portalu taktycznie.net.

„Przewodnik Kibica” zostanie wydany w dwóch wersjach: elektronicznej, dostępnej od 15 lipca, która będzie kilkukrotnie aktualizowana i papierowej, wydanej po zakończeniu okienka transferowego, tak aby zachowała ponadczasowy charakter.

Publikacja będzie do nabycia w sklepie internetowym: sklep.przewodnikkibica.pl, a jego cena 19,90 zł plus koszty wysyłki, obejmuje wersję elektroniczną wraz z aktualizacjami oraz wydanie papierowe.

Patronem medialnym „Przewodnika Kibica” jest TVP Sport

Poprzednią edycję możecie zobaczyć tutaj: http://przewodnikkibica.pl/pdf

pk_okladka

Komentarze:

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: