Totolotek sponsorem serwisu Ekstrastats.pl

Totolotek sponsorem serwisu Ekstrastats.pl

Zakłady bukmacherskie Totolotek nawiązały współpracę sponsoringową z serwisem statystycznym specjalizującym się w rozgrywkach Ekstraklasy – ekstrastats.pl.

Dla serwisu jest to szansa na rozwój projektu – „Bardzo cieszymy się, że Totolotek docenił naszą dotychczasową pracę i zdecydował się zostać sponsorem serwisu ekstrastats.pl. Dzięki współpracy będziemy mogli zaproponować naszym czytelnikom jeszcze ciekawsze rozwiązania w zakresie statystyk piłkarskich.” – mówi Marcin Łagowski, prezes zarządu Ekstrastats Sp. z o.o.

Dla Totolotka jest to kolejna współpraca skupiona przy piłkarskiej Ekstraklasie. Bukmacher jest aktualnie sponsorem Lechii Gdańsk i Jagiellonii Białystok. „Piłka nożna to oczywiście ulubiony i najchętniej typowany sport naszych klientów. Jako legalny, polski bukmacher chcemy wspierać zarówno kluby, jak i ciekawe, innowacyjne inicjatywy, które dostarczają fanom Ekstraklasy rozrywki i informacji. Wiedza i działalność ekstrastats.pl wywarły na nas pozytywne wrażenie, więc mamy nadzieję na udaną współpracę. Będziemy także rozwijać ofertę zakładów w oparciu o dane statystyczne Ekstrastats.” – mówi Mariusz Rzeczkowski, kierownik komunikacji marketingowej Totolotek S.A.

Komentarze:

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: