Gole stracone w poszczególnych kwadransach gry
Stan po 33. kolejce.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB1'-15'16'-30'31'-45'45+'46'-60'61'-75'76'-90'90+'RAZEMI POŁII POŁ
Cracovia846345122442123
Górnik Zabrze43804975401525
Jagiellonia587211570452223
Korona Kielce56637574432023
Lech Poznań56903466392019
Legia Warszawa35815862381721
ŁKS Łódź1010100814147733043
Piast Gliwice31519933341024
Pogoń Szczecin78604193382117
Puszcza Niepołomice3610184116492029
Radomiak Radom41472101143552728
Raków Częstochowa76414825371819
Ruch Chorzów687512584552629
Stal Mielec3114151362451926
Śląsk Wrocław25408362301119
Warta Poznań310337464401921
Widzew Łódź87326784452025
Zagłębie Lubin1085051352482325
RAZEM961261122512012812764798359439

Objaśnienie nagłówków kolumn:
MIN 1-15 – Gole stracone od 1. do 15. minuty spotkania itd.
MIN 45+/MIN 90+ – Gole stracone w doliczonym czasie pierwszej/drugiej połowy spotkania
I POŁ – Gole stracone w pierwszych połowach
II POŁ – Gole stracone w drugich połowach

Gole stracone w poszczególnych kwadransach gry w meczach u siebie
Stan po 33. kolejce.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB1'-15'16'-30'31'-45'45+'46'-60'61'-75'76'-90'90+'RAZEMI POŁII POŁ
Cracovia43123372251015
Górnik Zabrze0020153314212
Jagiellonia3530302016115
Korona Kielce3221533120812
Lech Poznań322012131477
Legia Warszawa215023301688
ŁKS Łódź43405465311120
Piast Gliwice2000552115213
Pogoń Szczecin55303171251312
Puszcza Niepołomice1340235220812
Radomiak Radom18306502251213
Raków Częstochowa22002102945
Ruch Chorzów34134232221111
Stal Mielec2500152217710
Śląsk Wrocław1210431214410
Warta Poznań2722122018135
Widzew Łódź3522322221129
Zagłębie Lubin5110162218711
RAZEM4658361052555132340150190

Objaśnienie nagłówków kolumn:
MIN 1-15 – Gole stracone od 1. do 15. minuty spotkania itd.
MIN 45+/MIN 90+ – Gole stracone w doliczonym czasie pierwszej/drugiej połowy spotkania
I POŁ – Gole stracone w pierwszych połowach
II POŁ – Gole stracone w drugich połowach

Gole stracone w poszczególnych kwadransach gry w meczach wyjazdowych
Stan po 33. kolejce.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB1'-15'16'-30'31'-45'45+'46'-60'61'-75'76'-90'90+'RAZEMI POŁII POŁ
Cracovia4151125019118
Górnik Zabrze43603442261313
Jagiellonia23428550291118
Korona Kielce24422243231211
Lech Poznań24702253251312
Legia Warszawa1431353222913
ŁKS Łódź676031082421923
Piast Gliwice1151441219811
Pogoń Szczecin233010221385
Puszcza Niepołomice23616164291217
Radomiak Radom36424641301515
Raków Częstochowa54412723281414
Ruch Chorzów34628352331518
Stal Mielec16414840281216
Śląsk Wrocław133040501679
Warta Poznań1311624422616
Widzew Łódź5210356224816
Zagłębie Lubin57404730301614
RAZEM5068761568737632458209249

Objaśnienie nagłówków kolumn:
MIN 1-15 – Gole stracone od 1. do 15. minuty spotkania itd.
MIN 45+/MIN 90+ – Gole stracone w doliczonym czasie pierwszej/drugiej połowy spotkania
I POŁ – Gole stracone w pierwszych połowach
II POŁ – Gole stracone w drugich połowach

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: