Procentowy udział zawodnika w golach drużyny
Stan po 32 kolejce.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

ZAWODNIKKLUBGOLEASYSTYKANADYJSKAGOLE DRUŻYNY% GOLUDZIAŁ%KAN+2.ASUDZIAŁ % Z 2.AS
Ilja SzkurinStal Mielec156214037,5%52,5%2152,5%
Erik ExpositoŚląsk Wrocław185234639,1%50,0%2452,2%
Pedro HenriqueRadomiak Radom84122433,3%50,0%1250,0%
Kamil GrosickiPogoń Szczecin1314275822,4%46,6%3153,4%
Kacper ChodynaZagłębie Lubin79164017,5%40,0%1845,0%
Jorge FelixPiast Gliwice77143718,9%37,8%1643,2%
Dani RamirezŁKS Łódź92113030,0%36,7%1343,3%
Daisuke YokotaGórnik Zabrze7182231,8%36,4%940,9%
Bartłomiej PawłowskiWidzew Łódź85134119,5%31,7%1536,6%
Kristoffer VeldeLech Poznań95144520,0%31,1%1737,8%
Benjamin KallmanCracovia85134318,6%30,2%1739,5%
Kay TejanŁKS Łódź6393020,0%30,0%1033,3%
Maciej DomańskiStal Mielec3912407,5%30,0%2357,5%
Daniel SzczepanRuch Chorzów101113826,3%28,9%1539,5%
Filip MarchwińskiLech Poznań85134517,8%28,9%1533,3%
Mikael IshakLech Poznań103134522,2%28,9%1328,9%
Piotr Samiec-TalarŚląsk Wrocław76134615,2%28,3%1737,0%
Dawid KurminowskiZagłębie Lubin110114027,5%27,5%1435,0%
Kajetan SzmytWarta Poznań7293321,2%27,3%1133,3%
Ante CrnacRaków Częstochowa74114515,6%24,4%1533,3%
Jordi SanchezWidzew Łódź73104117,1%24,4%1434,1%
Artur CraciunPuszcza Niepołomice7293718,9%24,3%1232,4%
Michał RakoczyCracovia55104311,6%23,3%1330,2%
JosueLegia Warszawa92114818,8%22,9%1429,2%
Tomasz SwędrowskiRuch Chorzów4152218,2%22,7%522,7%
Rafał WolskiRadomiak Radom279405,0%22,5%1025,0%
Efthymis KoulourisPogoń Szczecin121135820,7%22,4%1932,8%
NonoKorona Kielce4483611,1%22,2%925,0%
Jewgienij SzykawkaKorona Kielce7183619,4%22,2%822,2%
Fran AlvarezWidzew Łódź5494112,2%22,0%1126,8%
NeneJagiellonia88167311,0%21,9%2432,9%
Kamil ZapolnikPuszcza Niepołomice4483710,8%21,6%1129,7%
Michael AmeyawPiast Gliwice5383713,5%21,6%1232,4%
Patryk DziczekPiast Gliwice8083721,6%21,6%1437,8%
Miłosz KozakRuch Chorzów257336,1%21,2%927,3%
Adrian KapralikGórnik Zabrze6394314,0%20,9%1125,6%
Paweł WszołekLegia Warszawa4610488,3%20,8%1837,5%
Bartosz NowakRaków Częstochowa74115313,2%20,8%1324,5%
Alexander GorgonPogoń Szczecin84125813,8%20,7%1525,9%
Afimico PululuJagiellonia123157316,4%20,5%2027,4%
Bartłomiej WdowikJagiellonia105157313,7%20,5%2635,6%
Dominik MarczukJagiellonia6915738,2%20,5%2027,4%
Sebastian MusiolikGórnik Zabrze459449,1%20,5%1227,3%
Kristoffer HansenJagiellonia93126114,8%19,7%1423,0%
Nahuel LeivaŚląsk Wrocław7294615,2%19,6%1021,7%
Martin RemacleKorona Kielce6173616,7%19,4%1027,8%
Jesus ImazJagiellonia104147313,7%19,2%2128,8%
Łukasz SołowiejPuszcza Niepołomice6173716,2%18,9%718,9%
Marc GualLegia Warszawa6394812,5%18,8%1225,0%
Patryk MakuchCracovia448439,3%18,6%1432,6%
Krystian GetingerStal Mielec347407,5%17,5%1025,0%
Mateusz MatrasStal Mielec347407,5%17,5%717,5%
Petr SchwarzŚląsk Wrocław358466,5%17,4%1328,3%
Mateusz WdowiakZagłębie Lubin5163514,3%17,1%720,0%
Adrian DalmauKorona Kielce5163613,9%16,7%925,0%
Tomas PekhartLegia Warszawa8084816,7%16,7%816,7%
Edi SemedoRadomiak Radom4042416,7%16,7%625,0%
Fredrik UlvestadPogoń Szczecin6395510,9%16,4%1323,6%
Jani AtanasovCracovia5274311,6%16,3%818,6%
Karol KnapCracovia437439,3%16,3%716,3%
Mateusz CholewiakPuszcza Niepołomice336378,1%16,2%821,6%
Roman JakubaPuszcza Niepołomice4263710,8%16,2%718,9%
Mateusz BartolewskiRuch Chorzów246385,3%15,8%615,8%
Joel PereiraLech Poznań257454,4%15,6%1226,7%
Adriel Ba LouaLech Poznań437458,9%15,6%817,8%
Wahan BiczachczjanPogoń Szczecin549588,6%15,5%1322,4%
Adam ZrelakWarta Poznań4153312,1%15,2%824,2%
John YeboahRaków Częstochowa358535,7%15,1%917,0%
Lisandro SemedoRadomiak Radom4264010,0%15,0%717,5%
Imad RondićWidzew Łódź426419,8%14,6%819,5%
Dawid BłanikKorona Kielce145362,8%13,9%513,9%
Ernest MuciLegia Warszawa4042913,8%13,8%724,1%
Lukas PodolskiGórnik Zabrze336446,8%13,6%1022,7%
Lawrence EnnaliGórnik Zabrze5164411,4%13,6%818,2%
Artur SiemaszkoPuszcza Niepołomice5053713,5%13,5%718,9%
Piotr JanczukowiczŁKS Łódź224306,7%13,3%826,7%
Stipe JurićŁKS Łódź4043013,3%13,3%413,3%
Władysław KoczerhinRaków Częstochowa527539,4%13,2%1018,9%
Michał FeliksRuch Chorzów5053813,2%13,2%615,8%
Dawid AbramowiczRadomiak Radom235405,0%12,5%1127,5%
Serhij BułecaZagłębie Lubin145402,5%12,5%820,0%
Andrejs CiganiksWidzew Łódź325417,3%12,2%512,2%
Fabio NunesWidzew Łódź235414,9%12,2%819,5%
Dario VizingerWarta Poznań134333,0%12,1%618,2%
Maciej ŻurawskiWarta Poznań4043312,1%12,1%515,2%
Mateusz KupczakWarta Poznań4043312,1%12,1%515,2%
Miguel LuisWarta Poznań224336,1%12,1%721,2%
Sonny KittelRaków Częstochowa314358,6%11,4%514,3%
Dawid DrachalRaków Częstochowa336535,7%11,3%815,1%
Danny TrejoKorona Kielce224365,6%11,1%513,9%
Jose NaranjoJagiellonia628738,2%11,0%1216,4%
Serhij KrykunPiast Gliwice314378,1%10,8%718,9%
Tomasz WójtowiczRuch Chorzów224385,3%10,5%821,1%
Soma NovothnyRuch Chorzów224385,3%10,5%410,5%
Radovan PankovLegia Warszawa145482,1%10,4%918,8%
Blaz KramerLegia Warszawa415488,3%10,4%510,4%
Koki HinokioStal Mielec314407,5%10,0%512,5%
Leonardo RochaRadomiak Radom4044010,0%10,0%410,0%
Łukasz GerstensteinStal Mielec224405,0%10,0%512,5%
Tomasz MakowskiZagłębie Lubin224405,0%10,0%717,5%
Bartosz KopaczZagłębie Lubin224405,0%10,0%512,5%
Juan MunozZagłębie Lubin4044010,0%10,0%615,0%
Piotr WlazłoStal Mielec134402,5%10,0%410,0%
Damian DąbrowskiZagłębie Lubin134402,5%10,0%1127,5%
Aleks ŁawniczakZagłębie Lubin4044010,0%10,0%512,5%
Luka VuskovićRadomiak Radom314407,5%10,0%410,0%
Antoni KlimekWidzew Łódź314417,3%9,8%819,5%
Szymon CzyżGórnik Zabrze404429,5%9,5%614,3%
Giannis PapanikolaouRaków Częstochowa505539,4%9,4%611,3%
Łukasz ZwolińskiRaków Częstochowa505539,4%9,4%713,2%
Virgil GhitaCracovia404439,3%9,3%614,0%
David Kristjan OlafssonCracovia134432,3%9,3%49,3%
Damian RasakGórnik Zabrze224444,5%9,1%818,2%
Erik JanzaGórnik Zabrze044440,0%9,1%49,1%
Dani PachecoGórnik Zabrze134442,3%9,1%49,1%
Filip SzymczakLech Poznań314456,7%8,9%715,6%
Jesper KarlstromLech Poznań224454,4%8,9%1226,7%
Linus WahlqvistPogoń Szczecin055580,0%8,6%915,5%
Maciej RosołekLegia Warszawa224484,2%8,3%510,4%
Juergen ElitimLegia Warszawa134482,1%8,3%612,5%
Bartosz KapustkaLegia Warszawa224484,2%8,3%48,3%
Srdan PlavsićRaków Częstochowa134502,0%8,0%612,0%
Fran TudorRaków Częstochowa044530,0%7,5%815,1%
Bogdan RacovitanRaków Częstochowa314535,7%7,5%59,4%
Adrian PrzyborekPogoń Szczecin134581,7%6,9%46,9%
Taras RomanczukJagiellonia055730,0%6,8%811,0%
Jarosław KubickiJagiellonia134731,4%5,5%811,0%
Mateusz SkrzypczakJagiellonia314734,1%5,5%45,5%

Objaśnienie nagłówków kolumn:
GOLE – liczba wszystkich goli strzelonych przez zawodnika
ASYSTY – liczba asyst zawodnika
KANADYJSKA – liczba punktów w klasyfikacji kanadyjskiej zawodnika
GOLE DRUŻ – liczba wszystkich goli drużyny zawodnika
UDZIAŁ % – udział procentowy zawodnika w golach drużyny
2.AS – Liczba „drugich asyst”
UDZIAŁ % Z 2.AS – udział procentowy uwzględniający „drugie asysty”

Uwzględniono zawodników, którzy zgromadzili w klasyfikacji kanadyjskiej co najmniej 4 punkty.
W przypadku piłkarzy, którzy przyszli do klubu w trakcie sezonu liczymy gole drużyny od momentu przyjścia zawodnika do aktualnego zespołu.


Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: