Statystyki trenerów obecnie pracujących w klubach Ekstraklasy
Stan po 28. kolejce.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

TrenerMZRPBZBSŚR GOLIŚR PKT% zwycięstw
Tomasz Jasik1100314,003,00100,0%
Jan Urban30415363884593092,531,7250,3%
Adrian Siemieniec36189976523,561,7550,0%
Kamil Kuzera4713161854642,511,1727,7%
Mariusz Rumak1617241482261792,521,6044,7%
Goncalo Feio1010112,001,000,0%
Marcin Matysiak832312183,751,3837,5%
Aleksandar Vuković1205633311781172,461,6846,7%
Jens Gustafsson62311417111783,051,7350,0%
Tomasz Tułacz286111134462,861,0421,4%
Maciej Kędziorek1244416233,251,3333,3%
Janusz Niedźwiedź5014132353722,501,1028,0%
Dawid Szwarga281210650312,891,6442,9%
Kamil Kiereś1383945541361782,281,1728,3%
Jacek Magiera1014828251611112,691,7047,5%
Dawid Szulczek8228233189892,171,3034,1%
Daniel Myśliwiec2195728242,481,5242,9%
Waldemar Fornalik5262061361846405952,351,4339,2%

Objaśnienie nagłówków kolumn:
M – Liczba meczów danego trenera w Ekstraklasie
Z – Zwycięstwa
R – Remisy
P – Porażki
BZ – Bramki zdobyte przez jego drużyny
BS – Bramki stracone przez jego drużyny
ŚR GOLI – Średnia goli w meczach z udziałem danego trenera
ŚR PKT – Średnia punktów na mecz danego trenera w Ekstraklasie

Do statystyk trenerów wliczane są spotkania, w których trener nie figurował w protokole meczowym z powodu kary lub choroby.
Do statystyk wliczane są wyniki walkowerów.
Do statystyk niewliczane są wyniki walkowerów, jeśli mecz się nie odbył.

Statystyki trenerów w obecnych klubach
Stan po 28. kolejce.
Stan dni na 16 kwietnia 2024r.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

TrenerMZRPBZBSŚR GOLIŚR PKT% zwycięstwDni w klubie
Tomasz Jasik1100314,003,00100,0%10
Jan Urban71321623106922,791,5845,1%394
Adrian Siemieniec36189976523,561,7550,0%378
Kamil Kuzera4713161854642,511,1727,7%533
Mariusz Rumak91512020144802,461,9056,0%121
Goncalo Feio1010112,001,000,0%5
Marcin Matysiak832312183,751,3837,5%55
Aleksandar Vuković4818191154452,061,5237,5%536
Jens Gustafsson62311417111783,051,7350,0%694
Tomasz Tułacz286111134462,861,0421,4%3169
Maciej Kędziorek1244416233,251,3333,3%137
Janusz Niedźwiedź91447132,220,7811,1%108
Dawid Szwarga281210650312,891,6442,9%289
Kamil Kiereś3713121242432,301,3835,1%392
Jacek Magiera6625212090832,621,4537,9%360
Dawid Szulczek8228233189892,171,3034,1%889
Daniel Myśliwiec2195728242,481,5242,9%223
Waldemar Fornalik4517121652582,441,4037,8%503
Średnia dni488

Objaśnienie nagłówków kolumn:
M – Liczba meczów danego klubu pod wodzą trenera
Z – Zwycięstwa
R – Remisy
P – Porażki
BZ – Bramki zdobyte przez klub pod wodzą trenera
BS – Bramki stracone przez klub pod wodzą trenera
ŚR GOLI – Średnia goli w meczach klubu pod wodzą trenera
ŚR PKT – Średnia punktów na mecz klubu pod wodzą trenera
Dni w klubie – Liczba dni w klubie (w danej kadencji)

Do statystyk trenerów wliczane są spotkania, w których trener nie figurował w protokole meczowym z powodu kary lub choroby.
Do statystyk wliczane są wyniki walkowerów, jeśli mecz się odbył.
Do statystyk niewliczane są wyniki walkowerów, jeśli mecz się nie odbył.

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: