EkstraStats to projekt stworzony przez kibiców-pasjonatów. Szczegółowe statystyki, liczby, wykresy – wszystko to podane w przejrzystych, profesjonalnych grafikach, niejednokrotnie okraszonych ciekawym komentarzem lub analizą.

Projekt jest owocem naszej pasji i niedosytu, ale wierzymy, że jest tym, za czym tęsknili polscy kibice niezależnie od przynależności klubowej. Niech to co tworzymy posłuży każdemu z Was, kto pragnie czegoś więcej niż to co proponowały nam do tej pory środki masowego przekazu. Więcej, dokładniej i bardziej wyraziście – w ten sposób chcemy serwować informacje o rozgrywkach naszej ligi.

W EkstraStats znajdziecie informacje, których poszukujecie, zebrane i opracowane dzięki naszej pracy i zaangażowaniu.

Czujcie się jak u siebie – oglądajcie, czytajcie, analizujcie i weryfikujcie. Porównujcie, oceniajcie i bawcie się tymi liczbami. Jeśli macie pytania- zadawajcie je.

Jeżeli lubicie oglądać mecze Ekstraklasy, interesujecie się statystykami sportowymi i chcecie polepszać wizerunek polskiej piłki nożnej, a dodatkowo potraficie dobrze posługiwać się językiem polskim lub macie inne zdolności, które mogą rozwinąć nasz projekt, to być może jesteście osobami, z którymi chętnie nawiążemy współpracę. Przyślijcie nam kilka słów o sobie (ile macie lat, czym się na co dzień zajmujecie i jaką rolę chcielibyście/chciałybyście pełnić w zespole EkstraStats). Odpiszemy na każdego Waszego maila i przybliżymy szczegóły współpracy.

Właściciel serwisu:
Ekstrastats Sp. z o.o.
ul. Powstańców 4b/6
05-091 Ząbki
e-mail: info@ekstrastats.pl

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: