Indywidualne statystyki strzałów i kluczowych podań
Stan po 33. kolejce.

Tabela sortowana po strzałach celnych.
Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

ZAWODNIKKLUBL % celnP % celnG % celnRR celn% R celnR GoleStrzały/golGOL/RKP
Ivi LopezRaków Częstochowa54,5%45,6%100,0%1165749,1%186,4415,5%64
Mikael IshakLech Poznań37,9%37,5%66,7%943840,4%185,2219,1%34
Łukasz ZwolińskiLechia Gdańsk57,9%41,7%50,0%773748,1%145,5018,2%22
Lukas PodolskiGórnik Zabrze47,2%20,0%0,0%803543,8%98,8911,3%41
Karol AngielskiRadomiak Radom59,0%53,8%40,0%623454,8%173,6527,4%25
Jakub KamińskiLech Poznań38,9%40,7%66,7%783342,3%98,6711,5%58
Joao AmaralLech Poznań40,0%35,7%66,7%823239,0%145,8617,1%53
Robert PichŚląsk Wrocław43,8%39,1%60,0%672841,8%611,179,0%30
Erik ExpositoŚląsk Wrocław39,3%40,0%33,3%672638,8%116,0916,4%23
Bartosz NowakGórnik Zabrze28,6%38,6%0,0%722636,1%89,0011,1%70
Bartosz ŚpiączkaGórnik Łęczna-41,4%42,9%582543,1%115,2719,0%18
Mateusz WdowiakRaków Częstochowa50,0%51,9%80,0%432455,8%76,1416,3%36
Muris MesanovićBruk-Bet46,2%44,1%30,0%572442,1%96,3315,8%20
Pelle van AmersfoortCracovia0,0%45,9%54,5%492346,9%86,1316,3%25
Łukasz SekulskiWisła Płock27,3%87,5%41,7%392256,4%133,0033,3%17
Fabian PiaseckiŚląsk/Stal37,5%51,5%28,6%482245,8%76,8614,6%26
Vladislavs GutkovskisRaków Częstochowa58,8%34,8%21,4%542138,9%96,0016,7%11
Tomas PekhartLegia Warszawa50,0%44,4%47,1%432046,5%85,3818,6%13
Jesus JimenezGórnik Zabrze55,6%40,6%50,0%452044,4%85,6317,8%35
Flavio PaixaoLechia Gdańsk54,5%48,0%20,0%462043,5%104,6021,7%27
Grzegorz TomasiewiczStal Mielec16,7%36,8%71,4%512039,2%86,3815,7%28
Erik DanielZagłębie Lubin33,3%34,2%0,0%592033,9%319,675,1%28
Ilkay DurmusLechia Gdańsk28,6%15,4%50,0%732027,4%612,178,2%47
Patryk SzyszZagłębie Lubin28,8%33,3%100,0%601931,7%115,4518,3%43
Luka ZahovićPogoń Szczecin50,0%57,1%40,0%351851,4%103,5028,6%12
Adam ZrelakWarta Poznań37,5%57,1%83,3%371848,6%94,1124,3%27
Alberto TorilPiast Gliwice33,3%55,0%41,7%381847,4%66,3315,8%10
Taras RomanczukJagiellonia46,2%0,0%40,0%431841,9%314,337,0%22
Kamil GrosickiPogoń Szczecin50,0%36,4%0,0%491836,7%95,4418,4%46
Sebastian KowalczykPogoń Szczecin57,1%32,6%0,0%511835,3%68,5011,8%26
Jesus ImazJagiellonia20,0%61,9%25,0%401742,5%85,0020,0%24
Piotr WlazłoBruk-Bet20,0%45,5%25,0%421740,5%94,6721,4%26
Yaw YeboahWisła Kraków43,2%20,0%-421740,5%58,4011,9%21
Mateusz MakStal Mielec66,7%37,5%60,0%321650,0%74,5721,9%17
Michał KucharczykPogoń Szczecin44,4%28,6%66,7%431637,2%58,6011,6%28
Rafał WolskiWisła Płock30,0%41,9%0,0%431637,2%410,759,3%19
Krzysztof KubicaGórnik Zabrze0,0%27,3%52,6%451635,6%95,0020,0%17
MauridesRadomiak Radom30,3%0,0%33,3%521630,8%510,409,6%23
Damian KądziorPiast Gliwice28,6%11,1%50,0%601626,7%610,0010,0%52
Ernest MuciLegia Warszawa50,0%52,6%20,0%321546,9%48,0012,5%7
Filip StarzyńskiZagłębie Lubin33,3%46,4%0,0%361541,7%66,0016,7%45
Mateusz PraszelikŚląsk Wrocław33,3%41,4%40,0%371540,5%49,2510,8%11
Fedor CernychJagiellonia50,0%30,4%42,9%401537,5%410,0010,0%20
Luis MachadoRadomiak Radom42,9%31,4%50,0%441534,1%222,004,5%15
Patryk SokołowskiPiast/Legia25,0%37,5%31,3%441534,1%76,2915,9%15
Damian GąskaRadomiak Radom75,0%28,6%60,0%371437,8%57,4013,5%32
Maksymilian SitekStal Mielec38,9%38,9%0,0%371437,8%312,338,1%22
Krystian GetingerStal Mielec34,4%25,0%50,0%421433,3%221,004,8%41
JosueLegia Warszawa29,8%--471429,8%223,504,3%84
Leandro RossiRadomiak Radom25,0%26,7%-551425,5%413,757,3%44
Caye QuinanaŚląsk Wrocław33,3%55,6%66,7%241354,2%212,008,3%7
Mateusz GrzybekBruk-Bet50,0%63,6%33,3%241354,2%212,008,3%24
Damian WarchołWisła Płock71,4%33,3%62,5%241354,2%64,0025,0%8
Piotr KrawczykGórnik Zabrze34,8%50,0%50,0%331339,4%56,6015,2%17
Michał ChrapekPiast Gliwice25,0%35,7%50,0%361336,1%49,0011,1%30
Jean Carlos SilvaPogoń Szczecin40,0%36,0%25,0%381334,2%219,005,3%31
Dawid AbramowiczRadomiak Radom33,3%40,0%27,3%391333,3%49,7510,3%33
Mateusz SzwochWisła Płock20,0%33,3%-411331,7%58,2012,2%38
Przemysław BanaszakGórnik Łęczna100,0%50,0%60,0%221254,5%45,5018,2%4
Kamil DrygasPogoń Szczecin27,8%50,0%71,4%281242,9%64,6721,4%12
RivaldinhoCracovia-40,0%44,4%291241,4%129,003,4%4
Tomas PrikrylJagiellonia33,3%36,8%60,0%301240,0%65,0020,0%29
Adam RadwańskiBruk-Bet28,6%40,0%50,0%311238,7%215,506,5%22
Adriel Ba LouaLech Poznań35,7%28,6%0,0%361233,3%136,002,8%27
Maciej GajosLechia Gdańsk22,2%28,1%33,3%441227,3%411,009,1%36
Mateusz CholewiakGórnik Zabrze57,1%50,0%100,0%181161,1%118,005,6%11
Kristian ValloWisła Płock54,5%55,6%-201155,0%120,005,0%21
Konrad GruszkowskiWisła Kraków58,3%37,5%50,0%221150,0%211,009,1%17
Rafael LopesLegia Warszawa0,0%38,5%75,0%241145,8%46,0016,7%12
Rafał KurzawaPogoń Szczecin50,0%20,0%50,0%251144,0%125,004,0%32
Ben LedermanRaków Częstochowa40,0%40,0%100,0%261142,3%126,003,8%21
Frank CastanedaWarta Poznań14,3%42,9%33,3%311135,5%47,7512,9%6
Pedro TibaLech Poznań-32,3%100,0%321134,4%216,006,3%17
Mahir EmreliLegia Warszawa32,0%50,0%14,3%361130,6%218,005,6%13
Serhij KrykunGórnik Łęczna27,3%25,0%40,0%401127,5%0-0,0%13
Kamil WilczekPiast Gliwice57,1%0,0%33,3%221045,5%54,4022,7%8
Robert DadokGórnik Zabrze60,0%36,8%-241041,7%38,0012,5%22
Bartosz SalamonLech Poznań50,0%20,0%58,3%241041,7%38,0012,5%2
Jayson PapeauWarta Poznań25,0%33,3%100,0%281035,7%0-0,0%14
Łukasz PorębaZagłębie Lubin0,0%39,1%100,0%291034,5%129,003,4%26
Mathias Hebo RasmussenCracovia100,0%25,8%100,0%331030,3%216,506,1%12
Michal SkvarkaWisła Kraków0,0%26,5%50,0%381026,3%219,005,3%28
Paweł WszołekLegia Warszawa66,7%55,6%0,0%18950,0%63,0033,3%22
Jarosław KubickiLechia Gdańsk100,0%28,6%100,0%19947,4%29,5010,5%11
Miguel LuisRaków/Warta0,0%47,4%-20945,0%36,6715,0%9
Luis FernandezWisła Kraków20,0%53,8%50,0%20945,0%36,6715,0%9
Maciej ŻurawskiPogoń Szczecin0,0%50,0%50,0%21942,9%37,0014,3%5
Maciej RosołekLegia Warszawa37,5%33,3%50,0%24937,5%212,008,3%10
Michał SkóraśLech Poznań75,0%30,0%0,0%25936,0%212,508,0%16
Patryk KunRaków Częstochowa33,3%20,0%100,0%27933,3%127,003,7%31
Michał RakoczyCracovia37,5%31,6%-27933,3%39,0011,1%8
Mateusz KuzimskiWarta Poznań28,6%35,3%25,0%28932,1%128,003,6%5
Kristopher VidaPiast Gliwice14,3%33,3%66,7%28932,1%39,3310,7%17
Dawid KownackiLech Poznań100,0%21,1%16,7%29931,0%47,2513,8%13
Łukasz ŁakomyZagłębie Lubin26,9%0,0%100,0%30930,0%130,003,3%14
Piotr ParzyszekPogoń Szczecin27,3%20,0%36,4%32928,1%132,003,1%10
Jan KlimentWisła Kraków11,1%27,8%50,0%33927,3%216,506,1%17
Sergiu HancaCracovia28,6%23,1%100,0%34926,5%48,5011,8%57
Kacper ChodynaZagłębie Lubin42,9%18,8%0,0%40922,5%313,337,5%39
Marcin CebulaRaków Częstochowa100,0%70,0%-11872,7%33,6727,3%10
Oskar ZawadaStal Mielec20,0%80,0%100,0%13861,5%34,3323,1%2
Bartłomiej WdowikJagiellonia60,0%20,0%100,0%16850,0%0-0,0%10
Jakub BartkowskiPogoń Szczecin28,6%42,9%100,0%17847,1%117,005,9%23
Andrzej TrubehaJagiellonia60,0%57,1%20,0%17847,1%117,005,9%5
Kacper KozłowskiPogoń Szczecin50,0%36,4%100,0%18844,4%36,0016,7%9
Jason LokiloGórnik Łęczna43,8%33,3%-19842,1%29,5010,5%23
Bassekou DiabateLechia Gdańsk50,0%42,9%20,0%21838,1%0-0,0%9
Raphael RossiRadomiak Radom0,0%22,2%60,0%21838,1%210,509,5%6
Cornel RapaCracovia25,0%36,4%42,9%22836,4%37,3313,6%34
Damian RasakWisła Płock0,0%37,5%66,7%22836,4%37,3313,6%11
Jakub MyszorCracovia16,7%41,2%-23834,8%37,6713,0%20
Tomas PetrasekRaków Częstochowa100,0%66,7%26,3%23834,8%211,508,7%2
Marco TerrazzinoLechia Gdańsk25,0%35,7%100,0%23834,8%45,7517,4%19
Kamil PestkaCracovia27,8%40,0%100,0%24833,3%46,0016,7%16
Dani RamirezLech Poznań33,3%0,0%0,0%29827,6%129,003,4%17
Jesper KarlstromLech Poznań14,3%20,7%100,0%37821,6%137,002,7%32
Filip PiszczekCracovia/Jagiellonia100,0%0,0%85,7%10770,0%25,0020,0%5
Aschraf El MahdiouiWisła Kraków20,0%66,7%0,0%15746,7%115,006,7%22
Fabio SturgeonRaków Częstochowa33,3%50,0%-15746,7%115,006,7%17
Martin DolezalZagłębie Lubin100,0%40,0%44,4%15746,7%43,7526,7%5
Jan GrzesikWarta Poznań25,0%40,0%100,0%16743,8%35,3318,8%27
Koki HinokioStal/Zagłębie50,0%42,9%-16743,8%116,006,3%7
Marko KolarWisła Płock25,0%44,4%66,7%16743,8%35,3318,8%20
Damian MichalskiWisła Płock50,0%25,0%45,5%17741,2%117,005,9%7
Mario RondonRadomiak Radom40,0%37,5%50,0%17741,2%117,005,9%9
Antonio MilićLech Poznań37,5%50,0%37,5%18738,9%44,5022,2%6
Walerian GwiliaRaków Częstochowa33,3%33,3%-21733,3%0-0,0%15
LuquinhasLegia Warszawa-35,0%0,0%21733,3%0-0,0%13
Felicio Brown ForbesWisła Kraków33,3%15,4%60,0%24729,2%212,008,3%13
Jakub RzeźniczakWisła Płock100,0%20,0%66,7%12650,0%0-0,0%3
Fran TudorRaków Częstochowa100,0%22,2%75,0%14642,9%27,0014,3%36
Kostas TriantafyllopoulosPogoń Szczecin-37,5%33,3%17635,3%35,6717,6%7
Stefan SavićWisła Kraków0,0%46,2%-17635,3%35,6717,6%22
Kacper SezonienkoLechia Gdańsk50,0%40,0%16,7%17635,3%117,005,9%11
Marcos AlvarezCracovia0,0%35,3%-18633,3%118,005,6%14
Milan CorrynWarta Poznań25,0%33,3%50,0%18633,3%29,0011,1%13
Michał ŻyroPiast/Jagiellonia41,7%33,3%0,0%18633,3%118,005,6%8
Zdenek OndrasekWisła Kraków50,0%50,0%20,0%18633,3%29,0011,1%8
Diego CariocaJagiellonia50,0%33,3%0,0%18633,3%29,0011,1%1
Dor HugiWisła Kraków-33,3%0,0%19631,6%119,005,3%19
Bojan NastićJagiellonia18,2%57,1%0,0%19631,6%0-0,0%34
Pedro RebochoLech Poznań37,5%0,0%0,0%20630,0%120,005,0%35
Janusz GolGórnik Łęczna22,2%25,0%50,0%21628,6%45,2519,0%27
Wahan BiczachczjanPogoń Szczecin35,3%0,0%-22627,3%211,009,1%8
Mateusz KupczakWarta Poznań14,3%33,3%25,0%23626,1%123,004,3%11
Marko PoletanovićRaków/Wisła K50,0%23,8%-23626,1%123,004,3%21
Kacper ŚpiewakBruk-Bet0,0%26,7%40,0%23626,1%211,508,7%2
Mateusz BartolewskiZagłębie Lubin30,8%66,7%0,0%24625,0%212,008,3%16
Petr SchwarzŚląsk Wrocław20,0%23,8%-26623,1%126,003,8%22
Mateusz RadeckiRadomiak Radom33,3%18,2%14,3%27622,2%127,003,7%9
Michal FrydrychWisła Kraków0,0%15,4%30,8%29620,7%47,2513,8%9
Michal HubinekBruk-Bet14,3%22,7%-29620,7%129,003,4%20
Mateusz WieteskaLegia Warszawa0,0%0,0%31,6%32618,8%48,0012,5%10
Michał KopczyńskiWarta Poznań-50,0%100,0%7571,4%23,5028,6%8
Filip BalajCracovia-20,0%80,0%10550,0%110,0010,0%3
Mateusz CzyżyckiWarta Poznań100,0%44,4%-10550,0%110,0010,0%5
Adrian ŁyszczarzŚląsk Wrocław50,0%37,5%100,0%11545,5%52,2045,5%2
Israel PuertoJagiellonia-75,0%28,6%11545,5%33,6727,3%7
Mattias JohanssonLegia Warszawa50,0%16,7%100,0%12541,7%112,008,3%10
Damian DąbrowskiPogoń Szczecin50,0%36,4%-13538,5%113,007,7%35
Radosław MurawskiLech Poznań100,0%27,3%-13538,5%113,007,7%9
Marcel WędrychowskiGórnik Łęczna33,3%100,0%-13538,5%113,007,7%13
Marcel ZyllaŚląsk Wrocław50,0%36,4%-13538,5%113,007,7%5
Heorhij CitaiszwiliWisła Kraków36,4%50,0%-13538,5%113,007,7%10
Jakub KałuzińskiLechia Gdańsk16,7%42,9%100,0%14535,7%114,007,1%14
Sebastian MusiolikRaków Częstochowa33,3%0,0%50,0%14535,7%34,6721,4%4
Michał Nalepa IILechia Gdańsk100,0%33,3%25,0%15533,3%115,006,7%3
Mateusz ŻyroStal Mielec0,0%16,7%44,4%17529,4%28,5011,8%18
Dariusz PawłowskiGórnik Zabrze14,3%40,0%-17529,4%117,005,9%6
Matej RodinCracovia0,0%0,0%35,7%17529,4%28,5011,8%9
Bartosz BidaJagiellonia0,0%36,4%25,0%18527,8%36,0016,7%7
Karol KnapCracovia23,1%25,0%100,0%18527,8%0-0,0%10
Nika KwekweskiriLech Poznań-27,8%0,0%19526,3%29,5010,5%19
Sasa ZivecZagłębie Lubin25,0%23,5%0,0%22522,7%211,009,1%8
Martin PospisilJagiellonia12,5%26,7%-23521,7%0-0,0%54
Filipe NascimentoRadomiak Radom20,0%25,0%-24520,8%0-0,0%29
Otar KakabadzeCracovia25,0%18,8%-24520,8%38,0012,5%18
Marc GualJagiellonia20,0%21,4%-24520,8%38,0012,5%5
Bartosz SliszLegia Warszawa0,0%21,7%0,0%26519,2%126,003,8%18
Ihor CharatinLegia Warszawa-80,0%0,0%6466,7%16,0016,7%7
Andre MartinsLegia Warszawa50,0%66,7%100,0%6466,7%0-0,0%12
Dominik SokółRadomiak Radom-75,0%33,3%7457,1%17,0014,3%2
Daniel DziwnielGórnik Łęczna57,1%0,0%-8450,0%0-0,0%12
Maik NawrockiLegia Warszawa100,0%100,0%33,3%8450,0%18,0012,5%3
Lindsay RoseLegia Warszawa0,0%60,0%100,0%8450,0%0-0,0%4
Christian ClemensLechia Gdańsk0,0%57,1%-8450,0%18,0012,5%6
Błażej AugustynJagiellonia-0,0%66,7%9444,4%19,0011,1%1
Arkadiusz PyrkaPiast Gliwice25,0%50,0%100,0%9444,4%24,5022,2%10
Mariusz MalecPogoń Szczecin33,3%-50,0%10440,0%0-0,0%6
Mariusz FornalczykPogoń Szczecin0,0%40,0%0,0%12433,3%112,008,3%7
Przemysław MystkowskiJagiellonia0,0%40,0%-12433,3%112,008,3%10
Maciej DomańskiStal Mielec100,0%20,0%-12433,3%112,008,3%25
Wiktor BiedrzyckiBruk-Bet-50,0%14,3%13430,8%113,007,7%3
Mateusz MłyńskiWisła Kraków0,0%36,4%0,0%13430,8%113,007,7%9
Tomas PoznarBruk-Bet0,0%40,0%33,3%13430,8%26,5015,4%9
Elvis ManuWisła Kraków33,3%30,0%-13430,8%26,5015,4%7
Tiago AlvesPiast Gliwice25,0%33,3%0,0%14428,6%0-0,0%3
Mateusz MatrasStal Mielec0,0%66,7%22,2%14428,6%114,007,1%12
Michał Nalepa IJagiellonia33,3%27,3%-14428,6%0-0,0%12
Szymon CzyżWarta/Raków42,9%12,5%-15426,7%0-0,0%9
Robert IvanovWarta Poznań-18,2%50,0%15426,7%115,006,7%14
Alex SerranoGórnik Łęczna30,0%0,0%33,3%15426,7%0-0,0%11
Sebastian BoneckiBruk-Bet-28,6%0,0%16425,0%0-0,0%8
Jakub CzerwińskiPiast Gliwice0,0%33,3%25,0%16425,0%35,3318,8%2
Rafał JanickiGórnik Zabrze50,0%20,0%22,2%16425,0%116,006,3%3
Erik JanzaGórnik Zabrze20,0%-100,0%16425,0%116,006,3%54
Marcin FlisStal Mielec27,3%0,0%20,0%17423,5%117,005,9%9
Damian JakubikRadomiak Radom-20,0%50,0%17423,5%0-0,0%15
Dominik SteczykPiast/Stal0,0%26,7%0,0%19421,1%119,005,3%6
ConradoLechia Gdańsk21,1%0,0%-21419,0%121,004,8%26
Krzysztof MączyńskiŚląsk Wrocław50,0%11,8%-21419,0%0-0,0%23
Samuel StefanikBruk-Bet20,0%20,0%0,0%21419,0%121,004,8%37
Filip MladenovićLegia Warszawa22,2%0,0%-22418,2%0-0,0%24
Michał MakGórnik Łęczna7,1%33,3%0,0%24416,7%0-0,0%16
Igor ŁasickiPogoń Szczecin--100,0%33100,0%0-0,0%1
Kristoffer VeldeLech Poznań100,0%66,7%-4375,0%0-0,0%2
Barry DouglasLech Poznań60,0%--5360,0%15,0020,0%13
Patryk LipskiPiast Gliwice-50,0%100,0%5360,0%0-0,0%17
Tiago MatosRadomiak Radom0,0%100,0%50,0%5360,0%15,0020,0%2
Lubomir SatkaLech Poznań100,0%50,0%50,0%5360,0%15,0020,0%10
Dawid SzymonowiczWarta Poznań0,0%50,0%100,0%5360,0%22,5040,0%2
Rauno SappinenPiast Gliwice0,0%66,7%100,0%5360,0%0-0,0%2
Jewgienij BaszkirowZagłębie Lubin-50,0%-6350,0%16,0016,7%3
Serafin SzotaWisła Kraków-100,0%0,0%6350,0%16,0016,7%6
Jewhen KonoplankaCracovia50,0%66,7%0,0%6350,0%0-0,0%5
Lorenco SimićZagłębie Lubin100,0%-33,3%7342,9%17,0014,3%0
Mateusz ŻukowskiLechia Gdańsk-50,0%0,0%7342,9%23,5028,6%12
Maciej AmbrosiewiczBruk-Bet0,0%50,0%100,0%7342,9%0-0,0%2
Filip LesniakWisła Płock33,3%40,0%-8337,5%0-0,0%3
Nemanja TekijaskiBruk-Bet-60,0%0,0%8337,5%18,0012,5%5
Patryk TuszyńskiWisła Płock-33,3%40,0%8337,5%0-0,0%10
Tomas ZajicZagłębie Lubin-28,6%100,0%8337,5%24,0025,0%7
Patrick OlsenŚląsk Wrocław50,0%40,0%0,0%8337,5%0-0,0%8
Jakub ŻubrowskiZagłębie Lubin-14,3%100,0%9333,3%19,0011,1%15
Wojciech GollaŚląsk Wrocław0,0%20,0%50,0%10330,0%0-0,0%9
Jakub HolubekPiast Gliwice25,0%-50,0%10330,0%110,0010,0%16
Anton KrywociukWisła Płock0,0%0,0%42,9%10330,0%25,0020,0%2
Nikola KuveljićWisła Kraków30,0%--10330,0%110,0010,0%4
Zoran ArsenićRaków Częstochowa-0,0%33,3%10330,0%110,0010,0%3
Mateusz CichockiRadomiak Radom-0,0%42,9%11327,3%0-0,0%7
Victor GarciaŚląsk Wrocław27,3%--11327,3%111,009,1%25
Meik KarwotRadomiak Radom11,1%-100,0%11327,3%0-0,0%17
Andrzej NiewulisRaków Częstochowa0,0%0,0%37,5%11327,3%25,5018,2%3
Dominik FurmanWisła Płock50,0%11,1%100,0%12325,0%0-0,0%22
Martin KonczkowskiPiast Gliwice0,0%33,3%-12325,0%26,0016,7%25
Ariel MosórPiast Gliwice0,0%0,0%30,0%12325,0%112,008,3%4
Dino StiglecŚląsk Wrocław27,3%-0,0%12325,0%112,008,3%33
Piotr TomasikWisła Płock22,2%50,0%0,0%12325,0%26,0016,7%27
Adrian GryszkiewiczGórnik Zabrze16,7%-16,7%13323,1%113,007,7%6
Matej HanousekWisła Kraków12,5%33,3%0,0%13323,1%0-0,0%28
Tomasz MakowskiLechia Gdańsk50,0%10,0%100,0%13323,1%113,007,7%10
Przemysław WiśniewskiGórnik Zabrze0,0%16,7%33,3%13323,1%0-0,0%9
Dawid KocyłaWisła P/Bruk-Bet0,0%25,0%-14321,4%0-0,0%7
Joseph CeesayLechia Gdańsk0,0%15,4%50,0%16318,8%0-0,0%20
Mario RodriguezWarta Poznań0,0%27,3%0,0%17317,6%0-0,0%4
Łukasz TrałkaWarta Poznań0,0%20,0%33,3%17317,6%117,005,9%24
Kacper SkibickiLegia Warszawa20,0%15,4%-18316,7%0-0,0%9
Jakub IskraŚląsk Wrocław-100,0%-22100,0%0-0,0%4
Filip KoperskiLechia Gdańsk-100,0%-22100,0%12,0050,0%1
Patryk CzarnowskiBruk-Bet-66,7%-3266,7%13,0033,3%0
Alexandre GuedesRaków Częstochowa100,0%50,0%-3266,7%0-0,0%2
Joseph ColleyWisła Kraków-66,7%-3266,7%0-0,0%0
David JablonskyCracovia100,0%100,0%0,0%3266,7%0-0,0%1
Sasa BalićZagłębie Lubin0,0%-66,7%4250,0%0-0,0%5
Marcin GrabowskiBruk-Bet50,0%50,0%-4250,0%0-0,0%10
Artur JędrzejczykLegia Warszawa0,0%100,0%0,0%4250,0%0-0,0%9
Bartosz KopaczLechia/Zagłębie--50,0%4250,0%0-0,0%10
Nikola StojiljkovićPiast Gliwice0,0%50,0%100,0%4250,0%14,0025,0%0
Kamil OgorzałyCracovia100,0%33,3%-4250,0%0-0,0%1
Paweł WojciechowskiGórnik Łęczna-66,7%0,0%4250,0%0-0,0%2
Miłosz MatysikJagiellonia-50,0%50,0%4250,0%14,0025,0%6
Narek GrigorjanJagiellonia100,0%0,0%-4250,0%0-0,0%2
Dani PachecoGórnik Zabrze-50,0%-4250,0%14,0025,0%3
Marcin BudzińskiStal Mielec-50,0%0,0%5240,0%0-0,0%6
Aleksandyr KolewStal Mielec50,0%-0,0%5240,0%15,0020,0%3
Maciej SadlokWisła Kraków33,3%0,0%100,0%5240,0%15,0020,0%3
Konrad WrzesińskiStal Mielec0,0%66,7%-5240,0%15,0020,0%5
Bozidar CzorbadżijskiStal Mielec0,0%-50,0%5240,0%15,0020,0%1
Dennis JastrzembskiŚląsk Wrocław40,0%--5240,0%0-0,0%10
Jakub KiełbWarta Poznań20,0%-100,0%6233,3%0-0,0%21
Joel PereiraLech Poznań0,0%33,3%50,0%6233,3%0-0,0%40
Milan RundićRaków Częstochowa0,0%0,0%66,7%6233,3%16,0016,7%9
Piotr StarzyńskiWisła Kraków50,0%0,0%-6233,3%0-0,0%6
Higinio MarinGórnik Zabrze-40,0%0,0%6233,3%16,0016,7%0
Michael AmeyawPiast Gliwice0,0%40,0%-7228,6%17,0014,3%2
Kamil KrukZagłębie Lubin-0,0%50,0%7228,6%17,0014,3%1
Sylwester LusiuszCracovia50,0%20,0%-7228,6%0-0,0%4
Filip MarchwińskiLech Poznań-25,0%33,3%7228,6%0-0,0%4
Diogo VerdascaŚląsk Wrocław-33,3%25,0%7228,6%17,0014,3%6
Jakub ArakRaków Częstochowa-66,7%0,0%8225,0%0-0,0%1
Rafał MakowskiŚląsk Wrocław0,0%16,7%100,0%8225,0%18,0012,5%6
Dawid PakulskiZagłębie Lubin0,0%28,6%-8225,0%0-0,0%2
Giannis PapanikolaouRaków Częstochowa0,0%28,6%-9222,2%19,0011,1%23
Tom HateleyPiast Gliwice0,0%28,6%-9222,2%0-0,0%20
Dariusz StalmachGórnik Zabrze0,0%14,3%100,0%9222,2%0-0,0%3
Cheikhou DiengZagłębie Lubin66,7%0,0%-9222,2%0-0,0%3
Tomas HukPiast Gliwice0,0%20,0%25,0%10220,0%110,0010,0%2
Miłosz KozakRadomiak Radom22,2%0,0%-10220,0%0-0,0%18
Mario MalocaLechia Gdańsk-0,0%25,0%10220,0%0-0,0%5
Artem PutiwcewBruk-Bet50,0%0,0%0,0%10220,0%110,0010,0%7
Gieorgij ŻukowWisła Kraków0,0%25,0%-10220,0%110,0010,0%5
Radosław CielemęckiWisła Płock0,0%25,0%-11218,2%111,009,1%5
Ernest TerpiłowskiBruk-Bet0,0%25,0%0,0%11218,2%111,009,1%6
Miłosz SzczepańskiLechia/Warta0,0%33,3%0,0%11218,2%111,009,1%8
JorginhoWisła Płock0,0%22,2%0,0%13215,4%113,007,7%8
Karol PodlińskiZagłębie Lubin33,3%0,0%16,7%13215,4%0-0,0%8
Michał KaputRadomiak/Piast0,0%28,6%0,0%15213,3%0-0,0%9
Waldemar SobotaŚląsk Wrocław0,0%18,2%-17211,8%0-0,0%16
Karol StruskiJagiellonia0,0%12,5%-19210,5%119,005,3%15
Alasana MannehGórnik Zabrze0,0%66,7%-2428,3%124,004,2%18
Maciej OrłowskiGórnik Łęczna--100,0%11100,0%0-0,0%2
Jakub PekBruk-Bet100,0%--11100,0%0-0,0%1
Norbert WojtuszekGórnik Zabrze-100,0%-11100,0%0-0,0%2
Adrian LisWarta Poznań--100,0%11100,0%11,00100,0%0
Frantisek PlachPiast Gliwice100,0%--11100,0%0-0,0%2
Kristers TobersLechia Gdańsk--100,0%11100,0%0-0,0%0
Adam ChrzanowskiWisła Płock-100,0%-11100,0%0-0,0%0
Tomasz KędzioraLech Poznań-100,0%-11100,0%0-0,0%3
Adam HlousekBruk-Bet100,0%-0,0%2150,0%0-0,0%3
Luka SusnjaraWisła Płock100,0%-0,0%2150,0%0-0,0%1
Jan SykoraLech Poznań50,0%--2150,0%0-0,0%1
ThiagoCracovia100,0%0,0%-2150,0%0-0,0%2
Żarko UdovicićRaków Częstochowa50,0%--2150,0%0-0,0%0
Artur BoguszRadomiak Radom0,0%-100,0%2150,0%12,0050,0%1
Jakub AntczakLech Poznań-50,0%-2150,0%0-0,0%0
Jo SantosRadomiak Radom-50,0%-2150,0%0-0,0%0
Sebastian RingWisła Kraków50,0%--2150,0%12,0050,0%5
Roland VargaBruk-Bet100,0%0,0%-2150,0%0-0,0%0
Daniel GretarssonŚląsk Wrocław-100,0%0,0%2150,0%0-0,0%0
Constantin ReinerPiast Gliwice--50,0%2150,0%0-0,0%0
Aleksandr PawłowiecWarta Poznań--50,0%2150,0%0-0,0%0
Wiktor DługoszRaków Częstochowa-100,0%0,0%3133,3%13,0033,3%2
Adrian DziedzicGórnik Zabrze-33,3%-3133,3%0-0,0%5
Mateusz HołowniaLegia Warszawa0,0%-50,0%3133,3%13,0033,3%5
Bartłomiej KalinkowskiGórnik Łęczna-33,3%-3133,3%0-0,0%4
Dusan LagatorWisła Płock-33,3%-3133,3%13,0033,3%3
Adam RatajczykZagłębie Lubin100,0%0,0%-3133,3%0-0,0%7
Kacper SmolińskiPogoń Szczecin33,3%--3133,3%0-0,0%6
Kacper TabiśJagiellonia100,0%0,0%-3133,3%0-0,0%2
Maciej UrbańczykStal Mielec0,0%50,0%-3133,3%0-0,0%5
Patryk ZauchaCracovia33,3%--3133,3%0-0,0%3
Tomasz TymosiakGórnik Łęczna-33,3%-3133,3%0-0,0%0
Egzon KryeziuLechia Gdańsk-33,3%-3133,3%0-0,0%3
Szymon WłodarczykLegia Warszawa100,0%0,0%0,0%3133,3%0-0,0%0
Niilo MaenpaaWarta Poznań0,0%50,0%-3133,3%0-0,0%4
Przemysław MajStal Mielec0,0%50,0%-3133,3%0-0,0%0
Benjamin VerbicLegia Warszawa0,0%50,0%-3133,3%0-0,0%2
Dawid KortStal Mielec-25,0%-4125,0%0-0,0%7
Kacper KostorzLegia Warszawa0,0%50,0%0,0%4125,0%0-0,0%2
Patryk PlewkaWisła Kraków-33,3%0,0%4125,0%0-0,0%6
Bartosz RymaniakGórnik Łęczna0,0%0,0%100,0%4125,0%0-0,0%8
Damir SadikovićCracovia-33,3%0,0%4125,0%0-0,0%2
Martin ZemanBruk-Bet33,3%-0,0%4125,0%0-0,0%13
Mateusz ŁęgowskiPogoń Szczecin-25,0%-4125,0%14,0025,0%5
Michał PazdanJagiellonia-0,0%33,3%4125,0%0-0,0%5
Rui GomesLegia Warszawa33,3%0,0%-4125,0%0-0,0%0
Momo CisseWisła Kraków-33,3%0,0%4125,0%0-0,0%3
David DomgjoniBruk-Bet0,0%50,0%0,0%4125,0%0-0,0%2
Matej HybsBruk-Bet0,0%100,0%-4125,0%0-0,0%10
Daniel ŁukasikRadomiak Radom-25,0%-4125,0%0-0,0%12
Łukasz BejgerŚląsk Wrocław0,0%25,0%-5120,0%0-0,0%2
Jakub JugasCracovia50,0%0,0%0,0%5120,0%0-0,0%3
Bartosz KielibaWarta Poznań-0,0%25,0%5120,0%0-0,0%0
LeandroGórnik Łęczna25,0%0,0%-5120,0%0-0,0%19
Luis MataPogoń Szczecin0,0%25,0%-5120,0%0-0,0%26
Konrad MatuszewskiWarta Poznań50,0%0,0%-5120,0%15,0020,0%9
Tomasz PieńkoZagłębie Lubin0,0%25,0%-5120,0%15,0020,0%3
Arkadiusz KasperkiewiczStal Mielec-0,0%100,0%5120,0%15,0020,0%4
Jhon ChancellorZagłębie Lubin0,0%0,0%33,3%5120,0%0-0,0%3
Jan BiegańskiLechia Gdańsk33,3%0,0%-6116,7%0-0,0%5
Michał JakóbowskiWarta Poznań0,0%33,3%0,0%6116,7%0-0,0%6
Aleks ŁawniczakWarta/Zagłębie-0,0%33,3%6116,7%0-0,0%4
Dawid SzotWisła Kraków-16,7%-6116,7%0-0,0%2
Bogdan TiruJagiellonia-0,0%20,0%6116,7%0-0,0%6
Enis FazlagićWisła Kraków0,0%0,0%25,0%6116,7%0-0,0%5
Szymon LewkotŚląsk Wrocław-0,0%100,0%7114,3%17,0014,3%6
Benedikt ZechPogoń Szczecin-14,3%0,0%8112,5%0-0,0%6
Jonathan de AmoStal/Górnik Ł-0,0%25,0%9111,1%19,0011,1%3
Bartłomiej KukułowiczBruk-Bet0,0%12,5%-9111,1%0-0,0%11
Florian LoshajCracovia20,0%0,0%0,0%9111,1%19,0011,1%3
Deian SorescuRaków Częstochowa0,0%12,5%-9111,1%19,0011,1%7
Michal SiplakCracovia14,3%0,0%0,0%10110,0%0-0,0%12
Paweł StolarskiPogoń Szczecin-10,0%-10110,0%0-0,0%6
Roman GergelBruk-Bet16,7%0,0%0,0%1119,1%0-0,0%19
Maciej JankowskiStal Mielec50,0%0,0%0,0%1119,1%0-0,0%0
Patryk JanasikŚląsk Wrocław25,0%0,0%-1317,7%0-0,0%11
Marcin WasielewskiBruk-Bet0,0%14,3%-1417,1%0-0,0%4
Ishmael BaidooGórnik Zabrze---00-0--1
Marcel BłachewiczWisła Płock---00-0--1
Łukasz BudziłekBruk-Bet---00-0--1
Lukas HrossoCracovia---00-0--1
Tomasz JodłowiecPiast Gliwice---00-0--1
Iwo KaczmarskiRaków Częstochowa---00-0--1
Mateusz LisWisła Kraków---00-0--1
Hubert MatyniaPogoń Szczecin---00-0--2
Miguel MunozPiast Gliwice---00-0--1
Mykoła MusolitinLechia Gdańsk---00-0--2
Dani QuintanaJagiellonia---00-0--2
Artur SobiechLech Poznań---00-0--3
Bartłomiej KłudkaZagłębie Lubin---00-0--1
Dusan KuciakLechia Gdańsk---00-0--1
LuizaoRadomiak Radom---00-0--2
Filip MajchrowiczRadomiak Radom---00-0--1
Kajetan SzmytWarta Poznań---00-0--2
Oliwier WojciechowskiJagiellonia---00-0--1
Mikołaj BiegańskiWisła Kraków---00-0--1
Paweł OlszewskiJagiellonia---00-0--4
Tihomir KostadinovPiast Gliwice---00-0--4
Damian PrimelStal Mielec---00-0--1
Mickey van der HartLech Poznań---00-0--1
Kacper BieszczadZagłębie Lubin---00-0--1
Michał SzromnikŚląsk Wrocław---00-0--1
Jakub WawszczykStal Mielec---00-0--1
Jakub NowakowskiRadomiak Radom---00-0--1
Jurgen CelhakaLegia Warszawa---00-0--1
Filip BainovićGórnik Zabrze-0,0%-200,0%0-0,0%5
Paweł BaranowskiGórnik Łęczna--0,0%100,0%0-0,0%0
Michal BezpalecBruk-Bet0,0%0,0%-400,0%0-0,0%2
Jakub BłaszczykowskiWisła Kraków-0,0%-100,0%0-0,0%1
Bartłomiej CiepielaLegia Warszawa-0,0%-100,0%0-0,0%5
Adrian CierpkaGórnik Łęczna-0,0%-200,0%0-0,0%2
Alan CzerwińskiLech Poznań0,0%0,0%-300,0%0-0,0%7
Szymon DrewniakGórnik Łęczna-0,0%-800,0%0-0,0%7
Daniel DudzińskiZagłębie Lubin0,0%0,0%-200,0%0-0,0%5
Fryderyk GerbowskiWisła Płock0,0%0,0%-700,0%0-0,0%9
Goncalo SilvaRadomiak Radom-0,0%0,0%500,0%0-0,0%4
Alexander GorgonPogoń Szczecin-0,0%-200,0%0-0,0%1
Joel Abu HannaLegia Warszawa0,0%--100,0%0-0,0%3
Javier Ajenjo HyjekŚląsk Wrocław-0,0%-200,0%0-0,0%1
Lirim KastratiLegia Warszawa-0,0%-200,0%0-0,0%9
Alexandros KatranisPiast Gliwice0,0%0,0%-600,0%0-0,0%11
Wiktor KłosStal Mielec-0,0%-100,0%0-0,0%1
Bartosz KwiecieńJagiellonia-0,0%0,0%300,0%0-0,0%2
Kacper MichalskiGórnik Zabrze-0,0%-100,0%0-0,0%0
Tomasz MidzierskiGórnik Łęczna--0,0%200,0%0-0,0%1
Tomasz MokwaPiast Gliwice-0,0%-100,0%0-0,0%1
Lubambo MusondaŚląsk Wrocław0,0%--100,0%0-0,0%2
Bartłomiej PawłowskiŚląsk Wrocław0,0%0,0%0,0%1400,0%0-0,0%10
Rafał PietrzakLechia Gdańsk0,0%0,0%-700,0%0-0,0%25
RhuanRadomiak Radom-0,0%-100,0%0-0,0%0
Yuri RibeiroLegia Warszawa0,0%--200,0%0-0,0%9
Luis RochaCracovia0,0%--100,0%0-0,0%3
Jakub SangowskiWarta Poznań0,0%0,0%-200,0%0-0,0%1
Igor SapałaRaków Częstochowa-0,0%-200,0%0-0,0%1
Oliwier SławińskiZagłębie Lubin-0,0%-200,0%0-0,0%0
Hubert SobolWisła Kraków-0,0%0,0%200,0%0-0,0%0
Paweł ŻyraBruk-Bet0,0%0,0%-300,0%0-0,0%2
Ian SolerZagłębie Lubin-0,0%0,0%300,0%0-0,0%3
Mateusz SopoćkoWarta Poznań-0,0%-100,0%0-0,0%0
Kryspin SzcześniakGórnik Łęczna-0,0%-300,0%0-0,0%0
Adrian SzczutowskiStal Mielec--0,0%100,0%0-0,0%0
Daniel SzelągowskiRaków/Warta0,0%0,0%-500,0%0-0,0%6
Łukasz SzramowskiGórnik Łęczna0,0%0,0%-300,0%0-0,0%3
Krzysztof ToporkiewiczJagiellonia0,0%--100,0%0-0,0%1
David TosevskiGórnik Zabrze-0,0%-100,0%0-0,0%0
Alan UrygaWisła Kraków0,0%-0,0%400,0%0-0,0%1
Jakub WójcickiZagłębie Lubin-0,0%0,0%200,0%0-0,0%9
Dominik WydraRaków Częstochowa-0,0%-100,0%0-0,0%0
Damian ZbozieńWisła Płock-0,0%0,0%500,0%0-0,0%8
Łukasz ZjawińskiLechia Gdańsk-0,0%-100,0%0-0,0%0
Ilja ŻygulowZagłębie Lubin0,0%0,0%-400,0%0-0,0%8
Kamil PajnowskiGórnik Łęczna-0,0%-100,0%0-0,0%0
Aleksandar PantićZagłębie Lubin-0,0%0,0%300,0%0-0,0%5
Vamara SanogoGórnik Zabrze0,0%-0,0%200,0%0-0,0%0
Patryk KusztalZagłębie Lubin-0,0%-200,0%0-0,0%1
Thabo CeleRadomiak Radom-0,0%-200,0%0-0,0%2
Albin GranlundStal Mielec-0,0%-100,0%0-0,0%2
Tomasz NawotkaLegia Warszawa0,0%--100,0%0-0,0%2
Michał OrzechowskiBruk-Bet0,0%--100,0%0-0,0%0
Sebastian BergierŚląsk Wrocław-0,0%-100,0%0-0,0%0
Bartłomiej BurmanWarta Poznań0,0%0,0%-200,0%0-0,0%1
Michał GolińskiGórnik Łęczna-0,0%-100,0%0-0,0%5
Filip ModelskiBruk-Bet-0,0%-100,0%0-0,0%1
Jean MvondoGórnik Zabrze-0,0%-100,0%0-0,0%4
GersonGórnik Łęczna--0,0%200,0%0-0,0%0
Jakub LutostańskiJagiellonia-0,0%-100,0%0-0,0%0
Abraham MarcusRadomiak Radom0,0%--500,0%0-0,0%3
Kacper MasiakZagłębie Lubin-0,0%-100,0%0-0,0%0
Milan ObradovićWisła Płock--0,0%100,0%0-0,0%1
Aleksandar ScekićZagłębie Lubin0,0%0,0%0,0%800,0%0-0,0%8
David StecLechia Gdańsk0,0%0,0%-200,0%0-0,0%3
Jakub SzymańskiGórnik Zabrze-0,0%-100,0%0-0,0%0
Mark TamasŚląsk Wrocław-0,0%0,0%200,0%0-0,0%0
Bartosz ZynekWisła Płock-0,0%-100,0%0-0,0%1
Virgil GhitaCracovia-0,0%0,0%400,0%0-0,0%2
Artem PolarusBruk-Bet-0,0%-200,0%0-0,0%3
Andrij DombrowśkyjBruk-Bet-0,0%-100,0%0-0,0%5
Bartosz KapustkaLegia Warszawa-0,0%-200,0%0-0,0%0
Oskar KrzyżakRaków Częstochowa-0,0%0,0%300,0%0-0,0%0
Mikołaj RakowskiWarta Poznań-0,0%-100,0%0-0,0%0
Aleksander PawlakWisła Płock-0,0%-100,0%0-0,0%2
Ruben LobatoGórnik Łęczna0,0%--200,0%0-0,0%0

Objaśnienie nagłówków kolumn:
L %, P %, G % celn – % celnych strzałów lewą, prawą nogą oraz głowy
% celn – % celności wszystkich strzałów
R – liczba oddanych strzałów
R celn – liczba oddanych celnych strzałów
Gole – liczba goli
Strzały/gol – stosunek oddanych strzałów do strzelonych goli
GOL/R – stosunek liczby goli do oddanych strzałów
KP – kluczowe podania (ostatnie celne przed strzałem)


Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: