Indywidualne statystyki strzałów i kluczowych podań
Stan na 23 listopada.

Tabela sortowana po strzałach celnych.
Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

ZAWODNIKKLUBL % celnP % celnG % celnRR celn% R celnR GoleStrzały/golGOL/RKP
Ivi LopezRaków Częstochowa50,0%53,7%-512752,9%77,2913,7%24
Jakub KamińskiLech Poznań42,9%55,2%50,0%402152,5%58,0012,5%28
Mikael IshakLech Poznań36,8%40,6%100,0%522140,4%86,5015,4%17
Joao AmaralLech Poznań62,5%40,7%75,0%391948,7%75,5717,9%32
Łukasz ZwolińskiLechia Gdańsk54,5%41,2%55,6%371848,6%66,1716,2%7
Erik ExpositoŚląsk Wrocław47,2%0,0%33,3%411843,9%94,5622,0%13
Jesus JimenezGórnik Zabrze50,0%42,9%50,0%381744,7%66,3315,8%19
Pelle van AmersfoortCracovia-47,6%66,7%301653,3%74,2923,3%9
Robert PichŚląsk Wrocław62,5%37,5%100,0%331545,5%56,6015,2%21
Jesus ImazJagiellonia21,4%61,1%33,3%351542,9%75,0020,0%21
Damian WarchołWisła Płock71,4%33,3%62,5%241354,2%64,0025,0%7
Mateusz MakStal Mielec50,0%38,5%60,0%271348,1%64,5022,2%16
Karol AngielskiRadomiak Radom44,4%44,4%25,0%311341,9%65,1719,4%10
Łukasz SekulskiWisła Płock0,0%77,8%100,0%161168,8%62,6737,5%8
Fabian PiaseckiŚląsk/Stal0,0%57,9%0,0%241145,8%46,0016,7%16
Ernest MuciLegia Warszawa50,0%50,0%0,0%241145,8%46,0016,7%7
Yaw YeboahWisła Kraków45,5%25,0%-261142,3%46,5015,4%18
Bartosz NowakGórnik Zabrze20,0%45,5%-271140,7%213,507,4%25
Mateusz PraszelikŚląsk Wrocław50,0%37,5%25,0%301136,7%310,0010,0%11
Ilkay DurmusLechia Gdańsk33,3%16,7%0,0%371129,7%218,505,4%28
Rafał KurzawaPogoń Szczecin53,3%25,0%50,0%211047,6%121,004,8%27
Taras RomanczukJagiellonia42,9%0,0%57,1%221045,5%211,009,1%9
Alberto TorilPiast Gliwice66,7%36,4%50,0%221045,5%54,4022,7%6
Flavio PaixaoLechia Gdańsk50,0%41,7%28,6%251040,0%46,2516,0%22
Filip StarzyńskiZagłębie Lubin20,0%45,0%0,0%261038,5%213,007,7%35
Erik DanielZagłębie Lubin44,4%35,3%0,0%281035,7%214,007,1%15
Pedro TibaLech Poznań-36,4%100,0%23939,1%123,004,3%11
Bartosz ŚpiączkaGórnik Łęczna-38,5%36,4%24937,5%64,0025,0%12
Fedor CernychJagiellonia50,0%28,6%50,0%24937,5%46,0016,7%10
Michał KucharczykPogoń Szczecin50,0%29,4%50,0%25936,0%38,3312,0%18
Michal SkvarkaWisła Kraków0,0%30,8%100,0%29931,0%129,003,4%21
Mahir EmreliLegia Warszawa35,0%33,3%16,7%29931,0%214,506,9%9
Marcin CebulaRaków Częstochowa100,0%77,8%-10880,0%33,3330,0%8
Tomas PrikrylJagiellonia50,0%50,0%50,0%16850,0%44,0025,0%19
Kacper KozłowskiPogoń Szczecin60,0%36,4%100,0%17847,1%35,6717,6%6
Rafał WolskiWisła Płock66,7%40,0%0,0%19842,1%36,3315,8%11
Patryk SokołowskiPiast Gliwice0,0%40,0%57,1%19842,1%36,3315,8%10
Grzegorz TomasiewiczStal Mielec33,3%41,2%-20840,0%54,0025,0%14
Piotr WlazłoBruk-Bet100,0%33,3%33,3%22836,4%63,6727,3%9
Muris MesanovićBruk-Bet25,0%46,7%0,0%23834,8%37,6713,0%7
Leandro RossiRadomiak Radom29,2%16,7%-30826,7%215,006,7%28
Maksymilian SitekStal Mielec50,0%66,7%-12758,3%34,0025,0%12
Mateusz WdowiakRaków Częstochowa50,0%50,0%100,0%13753,8%26,5015,4%11
Łukasz PorębaZagłębie Lubin0,0%46,7%-18738,9%118,005,6%12
Walerian GwiliaRaków Częstochowa33,3%40,0%-18738,9%0-0,0%11
Vladislavs GutkovskisRaków Częstochowa83,3%14,3%16,7%19736,8%44,7521,1%5
Maciej GajosLechia Gdańsk50,0%27,8%-22731,8%37,3313,6%21
Lukas PodolskiGórnik Zabrze31,8%0,0%-23730,4%123,004,3%13
MauridesRadomiak Radom38,5%0,0%22,2%23730,4%37,6713,0%12
Sebastian KowalczykPogoń Szczecin66,7%25,0%-23730,4%211,508,7%9
Mateusz KuzimskiWarta Poznań16,7%35,7%25,0%24729,2%124,004,2%3
Luis MachadoRadomiak Radom40,0%21,1%100,0%25728,0%212,508,0%9
Filip PiszczekCracovia100,0%0,0%100,0%7685,7%17,0014,3%3
Mateusz GrzybekBruk-Bet75,0%60,0%0,0%10660,0%110,0010,0%12
Adam ZrelakWarta Poznań50,0%50,0%100,0%11654,5%25,5018,2%12
Marco TerrazzinoLechia Gdańsk50,0%57,1%-11654,5%42,7536,4%7
Jan KlimentWisła Kraków25,0%30,0%100,0%16637,5%28,0012,5%10
Marcos AlvarezCracovia0,0%35,3%-18633,3%118,005,6%14
Adriel Ba LouaLech Poznań38,5%25,0%0,0%18633,3%118,005,6%14
Mateusz RadeckiRadomiak Radom50,0%28,6%16,7%19631,6%119,005,3%6
Felicio Brown ForbesWisła Kraków33,3%15,4%50,0%23626,1%211,508,7%11
Jakub BartkowskiPogoń Szczecin0,0%100,0%100,0%8562,5%0-0,0%10
Konrad GruszkowskiWisła Kraków71,4%0,0%-8562,5%0-0,0%5
Jarosław KubickiLechia Gdańsk100,0%33,3%100,0%9555,6%24,5022,2%5
Cornel RapaCracovia100,0%42,9%33,3%11545,5%111,009,1%18
Mathias Hebo RasmussenCracovia-40,0%100,0%11545,5%111,009,1%3
Adam RadwańskiBruk-Bet0,0%50,0%100,0%12541,7%26,0016,7%14
Milan CorrynWarta Poznań25,0%50,0%0,0%13538,5%26,5015,4%9
Kristopher VidaPiast Gliwice20,0%33,3%100,0%13538,5%34,3323,1%8
Luka ZahovićPogoń Szczecin50,0%37,5%33,3%13538,5%43,2530,8%7
Kamil DrygasPogoń Szczecin40,0%-33,3%13538,5%34,3323,1%6
Krzysztof KubicaGórnik Zabrze0,0%28,6%42,9%15533,3%43,7526,7%6
Tomas PekhartLegia Warszawa33,3%40,0%28,6%15533,3%27,5013,3%5
Bartosz SalamonLech Poznań-12,5%57,1%15533,3%27,5013,3%1
Krystian GetingerStal Mielec33,3%0,0%-16531,3%0-0,0%23
LuquinhasLegia Warszawa-33,3%0,0%16531,3%0-0,0%10
Mateusz BartolewskiZagłębie Lubin37,5%66,7%0,0%17529,4%117,005,9%4
Dawid AbramowiczRadomiak Radom36,4%33,3%0,0%19526,3%119,005,3%20
Jean Carlos SilvaPogoń Szczecin66,7%18,2%20,0%19526,3%119,005,3%14
Serhij KrykunGórnik Łęczna16,7%18,2%40,0%22522,7%0-0,0%7
Piotr ParzyszekPogoń Szczecin14,3%0,0%36,4%25520,0%125,004,0%5
Ben LedermanRaków Częstochowa66,7%100,0%-5480,0%0-0,0%4
Dominik SokółRadomiak Radom-75,0%100,0%5480,0%15,0020,0%1
Andre MartinsLegia Warszawa50,0%66,7%100,0%6466,7%0-0,0%10
Ihor CharatinLegia Warszawa-80,0%0,0%6466,7%16,0016,7%7
Rafael LopesLegia Warszawa0,0%60,0%100,0%7457,1%17,0014,3%8
Andrzej TrubehaJagiellonia100,0%33,3%50,0%7457,1%0-0,0%2
Jan GrzesikWarta Poznań100,0%20,0%100,0%8450,0%24,0025,0%14
Mateusz CzyżyckiWarta Poznań-50,0%-8450,0%18,0012,5%3
Filip BalajCracovia-25,0%75,0%8450,0%0-0,0%2
Tomas PetrasekRaków Częstochowa-100,0%42,9%8450,0%18,0012,5%1
Caye QuinanaŚląsk Wrocław0,0%57,1%-8450,0%0-0,0%0
Mateusz MłyńskiWisła Kraków0,0%50,0%-9444,4%19,0011,1%9
Błażej AugustynJagiellonia-0,0%66,7%9444,4%19,0011,1%0
Petr SchwarzŚląsk Wrocław50,0%37,5%-10440,0%0-0,0%13
Michał SkóraśLech Poznań100,0%28,6%0,0%10440,0%110,0010,0%8
Mario RondonRadomiak Radom33,3%33,3%50,0%10440,0%110,0010,0%6
Kacper SezonienkoLechia Gdańsk66,7%50,0%0,0%10440,0%110,0010,0%6
Damian JakubikRadomiak Radom-33,3%50,0%11436,4%0-0,0%11
Piotr KrawczykGórnik Zabrze30,0%0,0%100,0%12433,3%26,0016,7%11
Damian GąskaRadomiak Radom66,7%14,3%50,0%12433,3%112,008,3%9
Damian RasakWisła Płock0,0%33,3%50,0%12433,3%112,008,3%6
Michał ŻyroPiast/Jagiellonia30,0%50,0%0,0%13430,8%113,007,7%7
Sasa ZivecZagłębie Lubin25,0%37,5%0,0%13430,8%113,007,7%2
Matej RodinCracovia0,0%0,0%36,4%14428,6%27,0014,3%5
Tiago AlvesPiast Gliwice25,0%33,3%0,0%14428,6%0-0,0%3
Filip MladenovićLegia Warszawa33,3%0,0%-15426,7%0-0,0%14
Krzysztof MączyńskiŚląsk Wrocław50,0%18,2%-15426,7%0-0,0%11
Bassekou DiabateLechia Gdańsk50,0%22,2%25,0%15426,7%0-0,0%5
Damian KądziorPiast Gliwice25,0%25,0%0,0%17423,5%28,5011,8%21
Michal FrydrychWisła Kraków0,0%25,0%28,6%17423,5%35,6717,6%3
Dani RamirezLech Poznań26,7%0,0%-18422,2%0-0,0%11
Michał MakGórnik Łęczna9,1%33,3%0,0%21419,0%0-0,0%13
Patryk SzyszZagłębie Lubin15,0%25,0%-24416,7%38,0012,5%21
Adrian ŁyszczarzŚląsk Wrocław-66,7%100,0%4375,0%31,3375,0%0
Patryk LipskiPiast Gliwice-50,0%100,0%5360,0%0-0,0%13
Fabio SturgeonRaków Częstochowa50,0%66,7%-5360,0%0-0,0%7
Patryk TuszyńskiWisła Płock-100,0%50,0%5360,0%0-0,0%5
Otar KakabadzeCracovia50,0%66,7%-5360,0%22,5040,0%1
Jewgienij BaszkirowZagłębie Lubin-50,0%-6350,0%16,0016,7%3
Pedro RebochoLech Poznań42,9%--7342,9%17,0014,3%17
Mateusz ŻukowskiLechia Gdańsk-50,0%0,0%7342,9%23,5028,6%11
Israel PuertoJagiellonia-50,0%40,0%7342,9%17,0014,3%3
Anton KrywociukWisła Płock-0,0%60,0%7342,9%23,5028,6%2
Erik JanzaGórnik Zabrze37,5%--8337,5%18,0012,5%30
Samuel StefanikBruk-Bet33,3%40,0%-8337,5%18,0012,5%17
Kamil GrosickiPogoń Szczecin100,0%28,6%-8337,5%18,0012,5%12
Kamil PestkaCracovia28,6%-100,0%8337,5%0-0,0%9
Marcel WędrychowskiGórnik Łęczna28,6%100,0%-8337,5%18,0012,5%9
Tomas ZajicZagłębie Lubin-28,6%100,0%8337,5%24,0025,0%6
Michał RakoczyCracovia0,0%60,0%-8337,5%18,0012,5%0
Jakub RzeźniczakWisła Płock100,0%0,0%50,0%8337,5%0-0,0%0
Aschraf El MahdiouiWisła Kraków33,3%40,0%0,0%9333,3%0-0,0%8
Raphael RossiRadomiak Radom-20,0%50,0%9333,3%19,0011,1%3
Kacper ŚpiewakBruk-Bet0,0%40,0%50,0%9333,3%24,5022,2%2
Robert DadokGórnik Zabrze0,0%33,3%-10330,0%0-0,0%8
Jayson PapeauWarta Poznań0,0%42,9%-10330,0%0-0,0%5
Kostas TriantafyllopoulosPogoń Szczecin-50,0%16,7%10330,0%110,0010,0%3
Sergiu HancaCracovia50,0%12,5%100,0%11327,3%25,5018,2%29
Mateusz SzwochWisła Płock-27,3%-11327,3%111,009,1%18
Tomasz MakowskiLechia Gdańsk50,0%12,5%100,0%11327,3%111,009,1%8
Sebastian MusiolikRaków Częstochowa16,7%0,0%50,0%11327,3%25,5018,2%4
Michał ChrapekPiast Gliwice0,0%33,3%0,0%12325,0%26,0016,7%10
Maciej ŻurawskiPogoń Szczecin0,0%33,3%0,0%12325,0%112,008,3%1
JosueLegia Warszawa20,0%--15320,0%0-0,0%29
Mario RodriguezWarta Poznań0,0%30,0%0,0%16318,8%0-0,0%4
Mateusz WieteskaLegia Warszawa0,0%0,0%27,3%16318,8%28,0012,5%4
Barry DouglasLech Poznań100,0%--22100,0%12,0050,0%8
Michał KopczyńskiWarta Poznań--100,0%22100,0%0-0,0%4
Bartłomiej WdowikJagiellonia100,0%--22100,0%0-0,0%2
Przemysław MystkowskiJagiellonia-100,0%-22100,0%0-0,0%0
Jakub MyszorCracovia-100,0%-22100,0%12,0050,0%0
Sylwester LusiuszCracovia100,0%50,0%-3266,7%0-0,0%3
Daniel DziwnielGórnik Łęczna66,7%--3266,7%0-0,0%2
Alexandre GuedesRaków Częstochowa100,0%50,0%-3266,7%0-0,0%2
Tiago MatosRadomiak Radom-100,0%50,0%3266,7%13,0033,3%1
Lindsay RoseLegia Warszawa-50,0%100,0%3266,7%0-0,0%1
Nemanja TekijaskiBruk-Bet-100,0%0,0%3266,7%13,0033,3%1
Patryk CzarnowskiBruk-Bet-66,7%-3266,7%13,0033,3%0
Nikola StojiljkovićPiast Gliwice0,0%100,0%100,0%3266,7%13,0033,3%0
Maciej SadlokWisła Kraków50,0%-100,0%3266,7%13,0033,3%0
Jakub HolubekPiast Gliwice50,0%--4250,0%0-0,0%8
Mateusz ŻyroStal Mielec0,0%0,0%100,0%4250,0%14,0025,0%2
Paweł WojciechowskiGórnik Łęczna-66,7%0,0%4250,0%0-0,0%2
Jason LokiloGórnik Łęczna50,0%--4250,0%14,0025,0%1
Lorenco SimićZagłębie Lubin--50,0%4250,0%0-0,0%0
Fran TudorRaków Częstochowa-25,0%100,0%5240,0%15,0020,0%19
Dominik FurmanWisła Płock100,0%25,0%-5240,0%0-0,0%7
Michał Nalepa IJagiellonia0,0%50,0%-5240,0%0-0,0%7
Rafał MakowskiŚląsk Wrocław-25,0%100,0%5240,0%15,0020,0%6
Marcin BudzińskiStal Mielec-50,0%0,0%5240,0%0-0,0%5
Piotr StarzyńskiWisła Kraków50,0%0,0%-5240,0%0-0,0%5
Dawid KocyłaWisła Płock-40,0%-5240,0%0-0,0%4
Kristian ValloWisła Płock66,7%0,0%-5240,0%0-0,0%4
Diogo VerdascaŚląsk Wrocław-33,3%50,0%5240,0%15,0020,0%4
Marcin FlisStal Mielec33,3%-50,0%5240,0%15,0020,0%2
Serafin SzotaWisła Kraków-100,0%0,0%5240,0%15,0020,0%2
Victor GarciaŚląsk Wrocław33,3%--6233,3%16,0016,7%12
Janusz GolGórnik Łęczna33,3%0,0%100,0%6233,3%16,0016,7%10
Arkadiusz PyrkaPiast Gliwice0,0%50,0%100,0%6233,3%23,0033,3%6
Mario MalocaLechia Gdańsk-0,0%40,0%6233,3%0-0,0%3
Mateusz MatrasStal Mielec-50,0%25,0%6233,3%0-0,0%3
Andrzej NiewulisRaków Częstochowa-0,0%40,0%6233,3%16,0016,7%2
Rafał JanickiGórnik Zabrze100,0%0,0%50,0%6233,3%16,0016,7%1
Michał Nalepa IILechia Gdańsk100,0%0,0%33,3%6233,3%0-0,0%0
Matej HanousekWisła Kraków20,0%50,0%-7228,6%0-0,0%12
Meik KarwotRadomiak Radom16,7%-100,0%7228,6%0-0,0%12
Mateusz KupczakWarta Poznań0,0%66,7%-7228,6%0-0,0%4
Karol KnapCracovia16,7%100,0%-7228,6%0-0,0%2
Przemysław BanaszakGórnik Łęczna-0,0%50,0%8225,0%18,0012,5%2
Dawid PakulskiZagłębie Lubin0,0%28,6%-8225,0%0-0,0%2
Patryk KunRaków Częstochowa28,6%0,0%-9222,2%0-0,0%10
Bartosz BidaJagiellonia0,0%25,0%33,3%9222,2%19,0011,1%3
Miłosz KozakRadomiak Radom22,2%0,0%-10220,0%0-0,0%18
Joseph CeesayLechia Gdańsk0,0%14,3%50,0%10220,0%0-0,0%9
Ernest TerpiłowskiBruk-Bet0,0%25,0%0,0%11218,2%111,009,1%6
Michal HubinekBruk-Bet0,0%20,0%-11218,2%0-0,0%5
Sebastian BoneckiBruk-Bet-20,0%0,0%11218,2%0-0,0%4
Kacper ChodynaZagłębie Lubin66,7%0,0%-13215,4%0-0,0%13
Filipe NascimentoRadomiak Radom15,4%0,0%-14214,3%0-0,0%16
Artur JędrzejczykLegia Warszawa-100,0%-11100,0%0-0,0%4
Adam RatajczykZagłębie Lubin100,0%--11100,0%0-0,0%4
Konrad WrzesińskiStal Mielec-100,0%-11100,0%0-0,0%3
Marcin GrabowskiBruk-Bet-100,0%-11100,0%0-0,0%2
Maciej OrłowskiGórnik Łęczna--100,0%11100,0%0-0,0%2
Marcel ZyllaŚląsk Wrocław-100,0%-11100,0%11,00100,0%2
Jakub IskraŚląsk Wrocław-100,0%-11100,0%0-0,0%1
Dusan LagatorWisła Płock-100,0%-11100,0%11,00100,0%1
Jakub PekBruk-Bet100,0%--11100,0%0-0,0%1
Wiktor DługoszRaków Częstochowa-100,0%-11100,0%11,00100,0%0
Artur BoguszRadomiak Radom--100,0%11100,0%11,00100,0%0
Jakub KiełbWarta Poznań50,0%--2150,0%0-0,0%10
Lubomir SatkaLech Poznań100,0%0,0%-2150,0%0-0,0%8
Adam HlousekBruk-Bet100,0%-0,0%2150,0%0-0,0%3
Egzon KryeziuLechia Gdańsk-50,0%-2150,0%0-0,0%3
ThiagoCracovia100,0%0,0%-2150,0%0-0,0%2
Mateusz CholewiakGórnik Zabrze50,0%--2150,0%0-0,0%1
Mariusz FornalczykPogoń Szczecin-50,0%-2150,0%0-0,0%1
Maik NawrockiLegia Warszawa100,0%-0,0%2150,0%12,0050,0%1
Luka SusnjaraWisła Płock100,0%-0,0%2150,0%0-0,0%1
Jan SykoraLech Poznań50,0%--2150,0%0-0,0%1
Maciej RosołekLegia Warszawa-50,0%-2150,0%0-0,0%0
Żarko UdovicićRaków Częstochowa50,0%--2150,0%0-0,0%0
Tomasz TymosiakGórnik Łęczna-50,0%-2150,0%0-0,0%0
Dawid SzymonowiczWarta Poznań-0,0%100,0%2150,0%0-0,0%0
Joel PereiraLech Poznań-50,0%0,0%3133,3%0-0,0%16
Marko KolarWisła Płock-33,3%-3133,3%13,0033,3%6
Kacper SmolińskiPogoń Szczecin33,3%--3133,3%0-0,0%6
Bogdan TiruJagiellonia--33,3%3133,3%0-0,0%5
Bartłomiej KalinkowskiGórnik Łęczna-33,3%-3133,3%0-0,0%4
Damian MichalskiWisła Płock-0,0%50,0%3133,3%13,0033,3%4
Patryk PlewkaWisła Kraków-33,3%-3133,3%0-0,0%4
Filip MarchwińskiLech Poznań-0,0%50,0%3133,3%0-0,0%3
Patryk ZauchaCracovia33,3%--3133,3%0-0,0%3
Adrian DziedzicGórnik Zabrze-33,3%-3133,3%0-0,0%2
Aleksandyr KolewStal Mielec50,0%-0,0%3133,3%13,0033,3%2
Artem PutiwcewBruk-Bet100,0%-0,0%3133,3%0-0,0%2
Radosław CielemęckiWisła Płock0,0%50,0%-3133,3%13,0033,3%1
Kamil OgorzałyCracovia100,0%0,0%-3133,3%0-0,0%1
RivaldinhoCracovia-50,0%0,0%3133,3%0-0,0%1
Dawid SzotWisła Kraków-33,3%-3133,3%0-0,0%1
Kacper TabiśJagiellonia100,0%0,0%-3133,3%0-0,0%1
Dariusz PawłowskiGórnik Zabrze50,0%0,0%-3133,3%0-0,0%0
LeandroGórnik Łęczna33,3%0,0%-4125,0%0-0,0%14
Damian DąbrowskiPogoń Szczecin100,0%0,0%-4125,0%0-0,0%13
Martin ZemanBruk-Bet33,3%-0,0%4125,0%0-0,0%11
Antonio MilićLech Poznań50,0%-0,0%4125,0%0-0,0%4
Milan RundićRaków Częstochowa0,0%0,0%50,0%4125,0%14,0025,0%3
Benedikt ZechPogoń Szczecin-25,0%-4125,0%0-0,0%3
Damir SadikovićCracovia-33,3%0,0%4125,0%0-0,0%2
Koki HinokioStal Mielec0,0%33,3%-4125,0%0-0,0%1
Filip LesniakWisła Płock-25,0%-4125,0%0-0,0%1
Bartłomiej KukułowiczBruk-Bet-20,0%-5120,0%0-0,0%7
Michał JakóbowskiWarta Poznań0,0%33,3%0,0%5120,0%0-0,0%5
Radosław MurawskiLech Poznań-20,0%-5120,0%15,0020,0%5
Alex SerranoGórnik Łęczna33,3%0,0%-5120,0%0-0,0%5
Aleks ŁawniczakWarta Poznań-0,0%33,3%5120,0%0-0,0%3
Michael AmeyawPiast Gliwice0,0%25,0%-5120,0%15,0020,0%2
Jakub CzerwińskiPiast Gliwice-0,0%33,3%5120,0%15,0020,0%1
Adrian GryszkiewiczGórnik Zabrze0,0%-0,0%5120,0%0-0,0%1
Tomas HukPiast Gliwice-0,0%25,0%5120,0%0-0,0%0
Bartosz KielibaWarta Poznań-0,0%25,0%5120,0%0-0,0%0
Roman GergelBruk-Bet25,0%0,0%-6116,7%0-0,0%10
Przemysław WiśniewskiGórnik Zabrze-0,0%25,0%6116,7%0-0,0%2
Kamil KrukZagłębie Lubin-0,0%33,3%6116,7%0-0,0%1
Dino StiglecŚląsk Wrocław16,7%-0,0%7114,3%17,0014,3%20
Martin KonczkowskiPiast Gliwice0,0%20,0%-7114,3%0-0,0%12
Robert IvanovWarta Poznań-0,0%50,0%7114,3%17,0014,3%8
Jonathan de AmoStal Mielec-0,0%33,3%7114,3%17,0014,3%3
Marcin WasielewskiBruk-Bet0,0%33,3%-7114,3%0-0,0%2
Łukasz TrałkaWarta Poznań0,0%0,0%50,0%8112,5%0-0,0%10
Nika KwekweskiriLech Poznań-14,3%0,0%8112,5%18,0012,5%4
Paweł StolarskiPogoń Szczecin-12,5%-8112,5%0-0,0%4
Gieorgij ŻukowWisła Kraków0,0%16,7%-8112,5%18,0012,5%4
Dominik SteczykPiast Gliwice0,0%20,0%0,0%8112,5%0-0,0%1
ConradoLechia Gdańsk14,3%0,0%-9111,1%19,0011,1%15
Dor HugiWisła Kraków-12,5%0,0%9111,1%0-0,0%11
Bojan NastićJagiellonia0,0%33,3%-10110,0%0-0,0%15
Kacper SkibickiLegia Warszawa0,0%11,1%-10110,0%0-0,0%8
Maciej JankowskiStal Mielec50,0%0,0%0,0%1119,1%0-0,0%0
Martin PospisilJagiellonia0,0%14,3%-1218,3%0-0,0%34
Jesper KarlstromLech Poznań0,0%8,3%-1417,1%0-0,0%9
Filip BainovićGórnik Zabrze---00-0--4
Giannis PapanikolaouRaków Częstochowa---00-0--4
Wojciech GollaŚląsk Wrocław---00-0--4
Maciej UrbańczykStal Mielec---00-0--4
Luis RochaCracovia---00-0--3
Bartosz KopaczLechia Gdańsk---00-0--2
Hubert MatyniaPogoń Szczecin---00-0--2
Mykoła MusolitinLechia Gdańsk---00-0--2
Dani QuintanaJagiellonia---00-0--2
Artur SobiechLech Poznań---00-0--2
Norbert WojtuszekGórnik Zabrze---00-0--2
Ishmael BaidooGórnik Zabrze---00-0--1
Marcel BłachewiczWisła Płock---00-0--1
Łukasz BudziłekBruk-Bet---00-0--1
Bartłomiej CiepielaLegia Warszawa---00-0--1
Lukas HrossoCracovia---00-0--1
Tomasz JodłowiecPiast Gliwice---00-0--1
Iwo KaczmarskiRaków Częstochowa---00-0--1
Wiktor KłosStal Mielec---00-0--1
Mateusz LisWisła Kraków---00-0--1
Miguel MunozPiast Gliwice---00-0--1
Luis MataPogoń Szczecin-0,0%-200,0%0-0,0%13
Piotr TomasikWisła Płock0,0%-0,0%500,0%0-0,0%11
Rafał PietrzakLechia Gdańsk0,0%0,0%-300,0%0-0,0%10
Szymon CzyżWarta Poznań0,0%0,0%-900,0%0-0,0%8
Bartłomiej PawłowskiŚląsk Wrocław0,0%0,0%0,0%1200,0%0-0,0%8
Marko PoletanovićRaków Częstochowa-0,0%-700,0%0-0,0%8
Michal SiplakCracovia0,0%0,0%-300,0%0-0,0%8
Jakub WójcickiZagłębie Lubin-0,0%0,0%200,0%0-0,0%8
Alasana MannehGórnik Zabrze0,0%0,0%-1500,0%0-0,0%7
Konrad MatuszewskiWarta Poznań0,0%0,0%-400,0%0-0,0%7
Ilja ŻygulowZagłębie Lubin0,0%0,0%-400,0%0-0,0%7
Lirim KastratiLegia Warszawa-0,0%-100,0%0-0,0%6
Jakub ŻubrowskiZagłębie Lubin-0,0%-400,0%0-0,0%6
Patryk JanasikŚląsk Wrocław-0,0%-100,0%0-0,0%5
Michał KaputRadomiak Radom0,0%0,0%-700,0%0-0,0%5
Alexandros KatranisPiast Gliwice0,0%0,0%-300,0%0-0,0%5
Szymon LewkotŚląsk Wrocław-0,0%-400,0%0-0,0%5
Bartosz RymaniakGórnik Łęczna0,0%0,0%-200,0%0-0,0%5
Waldemar SobotaŚląsk Wrocław-0,0%-100,0%0-0,0%5
Karol StruskiJagiellonia0,0%0,0%-1100,0%0-0,0%5
Szymon DrewniakGórnik Łęczna-0,0%-400,0%0-0,0%4
Daniel SzelągowskiRaków Częstochowa-0,0%-200,0%0-0,0%4
Mateusz CichockiRadomiak Radom-0,0%0,0%400,0%0-0,0%3
Fryderyk GerbowskiWisła Płock0,0%0,0%-400,0%0-0,0%3
Joel Abu HannaLegia Warszawa0,0%--100,0%0-0,0%3
Mateusz HołowniaLegia Warszawa0,0%--100,0%0-0,0%3
Dawid KortStal Mielec-0,0%-100,0%0-0,0%3
Nikola KuveljićWisła Kraków0,0%--200,0%0-0,0%3
Karol PodlińskiZagłębie Lubin-0,0%0,0%500,0%0-0,0%3
Bartosz SliszLegia Warszawa-0,0%0,0%800,0%0-0,0%3
Ian SolerZagłębie Lubin-0,0%0,0%300,0%0-0,0%3
Damian ZbozieńWisła Płock-0,0%0,0%200,0%0-0,0%3
Aleksandar PantićZagłębie Lubin-0,0%0,0%300,0%0-0,0%3
Michal BezpalecBruk-Bet-0,0%-300,0%0-0,0%2
Adrian CierpkaGórnik Łęczna-0,0%-200,0%0-0,0%2
Alan CzerwińskiLech Poznań-0,0%-100,0%0-0,0%2
Daniel DudzińskiZagłębie Lubin0,0%--100,0%0-0,0%2
Goncalo SilvaRadomiak Radom--0,0%100,0%0-0,0%2
Mattias JohanssonLegia Warszawa-0,0%-200,0%0-0,0%2
Jakub KałuzińskiLechia Gdańsk0,0%--200,0%0-0,0%2
Bartosz KwiecieńJagiellonia-0,0%0,0%300,0%0-0,0%2
Florian LoshajCracovia0,0%0,0%0,0%600,0%0-0,0%2
Lubambo MusondaŚląsk Wrocław0,0%--100,0%0-0,0%2
Yuri RibeiroLegia Warszawa0,0%--200,0%0-0,0%2
Paweł ŻyraBruk-Bet0,0%0,0%-300,0%0-0,0%2
Łukasz SzramowskiGórnik Łęczna0,0%0,0%-300,0%0-0,0%2
Sasa BalićZagłębie Lubin--0,0%100,0%0-0,0%1
Jakub BłaszczykowskiWisła Kraków-0,0%-100,0%0-0,0%1
Alexander GorgonPogoń Szczecin-0,0%-200,0%0-0,0%1
JorginhoWisła Płock-0,0%0,0%300,0%0-0,0%1
Jakub JugasCracovia0,0%0,0%0,0%400,0%0-0,0%1
Kacper KostorzLegia Warszawa-0,0%0,0%200,0%0-0,0%1
Tomasz MokwaPiast Gliwice-0,0%-100,0%0-0,0%1
Krzysztof ToporkiewiczJagiellonia0,0%--100,0%0-0,0%1
Alan UrygaWisła Kraków0,0%-0,0%400,0%0-0,0%1
Tom HateleyPiast Gliwice-0,0%-100,0%0-0,0%1
Jakub ArakRaków Częstochowa--0,0%200,0%0-0,0%0
Paweł BaranowskiGórnik Łęczna--0,0%100,0%0-0,0%0
Łukasz BejgerŚląsk Wrocław-0,0%-200,0%0-0,0%0
Wiktor BiedrzyckiBruk-Bet-0,0%0,0%400,0%0-0,0%0
Jan BiegańskiLechia Gdańsk-0,0%-100,0%0-0,0%0
Javier Ajenjo HyjekŚląsk Wrocław-0,0%-100,0%0-0,0%0
Łukasz ŁakomyZagłębie Lubin0,0%--100,0%0-0,0%0
Mariusz MalecPogoń Szczecin0,0%--100,0%0-0,0%0
Kacper MichalskiGórnik Zabrze-0,0%-100,0%0-0,0%0
Tomasz MidzierskiGórnik Łęczna--0,0%200,0%0-0,0%0
Miguel LuisRaków Częstochowa-0,0%-100,0%0-0,0%0
Ariel MosórPiast Gliwice--0,0%100,0%0-0,0%0
RhuanRadomiak Radom-0,0%-100,0%0-0,0%0
Jakub SangowskiWarta Poznań0,0%0,0%-200,0%0-0,0%0
Igor SapałaRaków Częstochowa-0,0%-200,0%0-0,0%0
Stefan SavićWisła Kraków0,0%--100,0%0-0,0%0
Oliwier SławińskiZagłębie Lubin-0,0%-200,0%0-0,0%0
Hubert SobolWisła Kraków-0,0%0,0%200,0%0-0,0%0
Mateusz SopoćkoWarta Poznań-0,0%-100,0%0-0,0%0
Kryspin SzcześniakGórnik Łęczna-0,0%-200,0%0-0,0%0
Adrian SzczutowskiStal Mielec--0,0%100,0%0-0,0%0
David TosevskiGórnik Zabrze-0,0%-100,0%0-0,0%0
Dominik WydraRaków Częstochowa-0,0%-100,0%0-0,0%0
Łukasz ZjawińskiLechia Gdańsk-0,0%-100,0%0-0,0%0
Mateusz ŁęgowskiPogoń Szczecin-0,0%-100,0%0-0,0%0
Miłosz SzczepańskiLechia Gdańsk0,0%--100,0%0-0,0%0
Kamil PajnowskiGórnik Łęczna-0,0%-100,0%0-0,0%0
Tomasz PieńkoZagłębie Lubin-0,0%-100,0%0-0,0%0
Vamara SanogoGórnik Zabrze--0,0%100,0%0-0,0%0
Zoran ArsenićRaków Częstochowa--0,0%100,0%0-0,0%0
Patryk KusztalZagłębie Lubin-0,0%-100,0%0-0,0%0
Dariusz StalmachGórnik Zabrze-0,0%-100,0%0-0,0%0
Michał PazdanJagiellonia--0,0%100,0%0-0,0%0

Objaśnienie nagłówków kolumn:
L %, P %, G % celn – % celnych strzałów lewą, prawą nogą oraz głowy
% celn – % celności wszystkich strzałów
R – liczba oddanych strzałów
R celn – liczba oddanych celnych strzałów
Gole – liczba goli
Strzały/gol – stosunek oddanych strzałów do strzelonych goli
GOL/R – stosunek liczby goli do oddanych strzałów
KP – kluczowe podania (ostatnie celne przed strzałem)


Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: