Wyniki metody Expected Goals dla wszystkich meczów
Stan na 19 listopada.

Więcej o metodzie Expected Goals TUTAJ

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KOLGOSPGOŚĆST GOSPST GOŚĆST C GOSPST C GOŚĆG GOSPG GOŚĆxG GOSPxG GOŚĆxG/s gospxG/s gość% GOSP% REMIS% GOŚĆ
1RakówWarta10871100,910,350,090,0449%38%13%
1ZagłębieŚląsk81435000,500,580,060,0425%44%31%
1LechStal17944021,100,650,060,0746%32%21%
1JagielloniaPiast81033200,901,000,110,1031%32%36%
1KoronaLegia7712110,380,530,050,0820%48%32%
1RadomiakMiedź23534110,940,290,040,0652%38%11%
1Wisła PLechia20974302,510,680,130,0879%14%7%
1PogońWidzew161385211,640,910,100,0755%25%20%
1Górnik ZCracovia101235020,701,130,070,0922%32%46%
2WartaWisła P917210040,541,440,060,0813%27%60%
2JagielloniaWidzew19944021,350,860,070,1048%28%24%
2CracoviaKorona18840100,980,210,050,0356%36%8%
2LegiaZagłębie131443202,440,620,190,0480%14%6%
2ŚląskPogoń111544211,061,420,100,0928%27%45%
2StalRadomiak101345110,420,790,040,0618%40%42%
3PiastZagłębie91225010,741,580,080,1316%25%59%
3CracoviaLegia121472301,550,850,130,0655%26%20%
3RadomiakGórnik Z14844031,011,040,070,1334%31%36%
3MiedźWarta17724120,921,070,050,1530%31%39%
3PogońJagiellonia81625100,751,790,090,1114%23%63%
3LechWisła P161673131,431,310,090,0840%26%34%
3RakówStal131063322,020,570,160,0674%18%8%
3WidzewLechia17875232,420,700,140,0977%15%8%
3KoronaŚląsk8764310,470,210,060,0332%55%12%
4StalCracovia111244101,180,770,110,0646%31%24%
4LegiaPiast14330200,520,050,040,0239%57%3%
4LechiaKorona121926000,651,220,050,0619%30%51%
4JagielloniaRadomiak32927120,343,810,110,131%4%94%
4ŚląskWidzew14943000,511,240,040,1414%29%56%
4WartaPogoń11321110,830,360,080,1245%40%15%
4ZagłębieLech151172111,011,460,070,1325%27%48%
4Górnik ZRaków91634100,520,940,060,0619%36%45%
4Wisła PMiedź121797412,330,900,190,0571%17%11%
5MiedźZagłębie112028000,801,370,070,0721%28%51%
5WidzewLegia13823121,250,510,100,0655%30%15%
5CracoviaPiast10834010,310,570,030,0716%49%35%
5Górnik ZStal171457131,370,930,080,0747%28%25%
5PogońWisła P201384221,871,200,090,0953%23%24%
5RadomiakLechia161385412,461,460,150,1161%19%20%
5RakówJagiellonia141035121,440,430,100,0464%26%10%
5LechŚląsk17663011,130,370,070,0656%32%12%
5KoronaWarta13832010,611,790,050,2210%21%69%
6JagielloniaMiedź211083212,072,250,100,2235%21%44%
6LegiaGórnik Z131354221,821,360,140,1049%24%28%
6Wisła PKorona131837211,571,600,120,0937%24%38%
6ŚląskCracovia111617110,791,070,070,0726%32%42%
6WartaWidzew13855011,290,500,100,0657%29%14%
6ZagłębieRadomiak161244010,780,840,050,0731%35%34%
6PiastStal15581401,970,140,130,0384%14%2%
7Górnik ZJagiellonia162147110,831,790,050,0916%23%61%
7StalLegia51513010,451,550,090,1010%24%66%
7RadomiakKorona13813020,430,590,030,0722%45%33%
7MiedźLechia61536210,741,210,120,0822%30%47%
7PogońZagłębie1514105300,720,420,050,0339%42%19%
7WidzewWisła P121235210,961,780,080,1519%23%58%
7CracoviaWarta101626020,501,400,050,0913%27%60%
7ŚląskRaków41728140,851,900,210,1115%22%63%
7LechPiast8550100,650,810,080,1626%37%37%
6RakówPogoń13972101,200,280,090,0362%30%8%
6LechiaLech112248030,371,810,030,086%20%74%
8LegiaRadomiak13943100,430,490,030,0524%48%28%
8StalŚląsk51233100,540,720,110,0624%41%35%
8LechiaWarta13824000,981,520,080,1923%26%51%
8CracoviaRaków151554300,511,510,030,1012%25%63%
8ZagłębieJagiellonia231291110,861,550,040,1320%25%55%
8KoronaPogoń13922120,621,050,050,1221%33%46%
8LechWidzew181470201,351,000,070,0745%28%27%
8PiastMiedź171355211,401,060,080,0845%27%28%
8Wisła PGórnik Z101523110,620,800,060,0526%38%37%
9WartaZagłębie14954222,060,630,150,0773%18%9%
9WidzewCracovia10972201,690,520,170,0668%22%10%
9ŚląskLechia11462101,280,350,120,0962%29%9%
9RadomiakWisła P15752100,700,380,050,0539%43%18%
9Górnik ZPiast21472322,070,240,100,0682%15%3%
9MiedźKorona161156221,710,680,110,0663%23%14%
9PogońLech151755221,862,250,120,1332%21%47%
9RakówLegia11972402,520,460,230,0585%11%4%
9JagielloniaStal221592402,880,750,130,0582%12%6%
10PiastŚląsk71135110,451,290,060,1212%29%59%
10LegiaMiedź23995321,930,750,080,0866%21%13%
10StalWidzew151054031,100,870,070,0941%31%28%
10LechiaJagiellonia191554222,000,890,110,0664%21%15%
10RakówRadomiak10680301,440,220,140,0471%24%5%
10CracoviaPogoń131233111,960,690,150,0669%20%11%
10KoronaGórnik Z121045120,821,610,070,1618%25%57%
10ZagłębieWisła P241935212,110,870,090,0567%20%14%
10WartaLech91513010,480,900,050,0618%37%44%
11RadomiakCracovia151245020,821,120,050,0926%31%43%
11Wisła PPiast17762101,470,500,090,0762%26%12%
11Górnik ZZagłębie211247232,081,630,100,1448%22%30%
11LechLegia12750000,760,210,060,0347%44%9%
11PogońLechia20693211,720,260,090,0476%20%5%
11MiedźStal101024020,460,740,050,0720%41%39%
11JagielloniaKorona211997413,632,080,170,1168%14%17%
11WidzewRaków101833000,592,660,060,155%12%83%
11ŚląskWarta14443020,911,040,070,2629%32%39%
2PiastRaków101334010,770,960,080,0728%34%39%
12StalPogoń172397421,322,720,080,1215%17%68%
12JagielloniaWisła P151133111,730,830,120,0860%24%17%
12ŚląskGórnik Z121075410,771,240,060,1222%30%48%
12LegiaWarta13621100,780,270,060,0546%42%12%
12CracoviaLechia20855011,231,330,060,1733%27%39%
12ZagłębieKorona121422111,000,930,080,0736%32%32%
12LechRadomiak181192101,500,750,080,0756%26%18%
12RakówMiedź14851101,200,930,090,1242%30%28%
12PiastWidzew22763121,850,940,080,1359%23%18%
13KoronaStal181375022,031,290,110,1055%22%23%
13Wisła PLegia91738210,912,150,100,1314%19%67%
13RadomiakŚląsk10531201,490,230,150,0572%23%5%
13LechiaRaków719211030,502,670,070,144%11%85%
13WartaJagiellonia15552201,180,280,080,0661%31%8%
13PogońPiast20761111,290,490,060,0757%29%14%
13MiedźCracovia11912110,750,590,070,0736%39%26%
13WidzewZagłębie191374302,270,780,120,0672%17%10%
13Górnik ZLech172087121,371,800,080,0929%23%48%
14WidzewMiedź111444101,141,200,100,0934%29%37%
14StalWisła P111166111,270,910,120,0845%29%26%
14LegiaPogoń191364111,760,760,090,0662%23%15%
14RakówKorona17831101,720,390,100,0572%21%7%
14WartaGórnik Z8611000,520,390,070,0730%48%21%
14ŚląskJagiellonia15682221,820,510,120,0871%21%9%
14CracoviaLech181252001,670,520,090,0467%23%10%
14PiastRadomiak11644120,800,340,070,0644%41%15%
14ZagłębieLechia161015031,550,920,100,0952%26%22%
15MiedźPogoń111527240,803,270,070,224%9%86%
15Górnik ZWidzew91765300,831,260,090,0724%29%47%
15KoronaPiast91123110,700,880,080,0827%35%38%
15JagielloniaLegia1324511251,692,360,130,1027%20%53%
15Wisła PŚląsk91537120,691,300,080,0919%29%52%
15ZagłębieCracovia121626020,841,440,070,0921%27%52%
15LechiaStal91531100,980,820,110,0538%33%29%
15LechRaków5943120,331,540,070,177%23%70%
15RadomiakWarta6835231,041,290,170,1629%29%42%
16StalZagłębie141574302,541,390,180,0964%18%18%
16LegiaLechia211165111,100,830,050,0842%31%27%
16PiastWarta9814020,520,870,060,1120%37%42%
16CracoviaJagiellonia9733101,570,400,170,0669%23%8%
16PogońGórnik Z141336140,781,610,060,1217%25%58%
16RakówWisła P177103712,750,450,160,0687%10%3%
16MiedźŚląsk11851100,700,530,060,0735%41%24%
16WidzewRadomiak24894132,180,670,090,0873%18%9%
16LechKorona3212166322,622,130,080,1849%19%32%
17WartaStal20552111,270,670,060,1351%30%19%
17Wisła PCracovia81424100,320,920,040,0712%38%50%
17KoronaWidzew102235011,231,730,120,0827%24%49%
17Górnik ZMiedź11974030,561,470,050,1613%26%62%
17JagielloniaLech81948120,761,020,090,0526%33%41%
17ZagłębieRaków151564122,342,670,160,1834%19%47%
17RadomiakPogoń101525120,961,670,100,1121%25%55%
17LechiaPiast181084121,461,790,080,1830%24%46%
17ŚląskLegia11941000,661,800,060,2012%21%67%
2LechiaGórnik Z71925211,021,180,150,0631%30%39%

Objaśnienie nagłówków kolumn:
KOL. – numer kolejki
GOSP – drużyna gospodarzy
GOŚĆ – drużyna gości
st gosp – liczba strzałów w meczu drużyny gospodarzy
st gość – liczba strzałów w meczu drużyny gości
st c gosp – liczba strzałów celnych w meczu drużyny gospodarzy
st c gość – liczba strzałów celnych w meczu drużyny gości
G gosp – liczba bramek w meczu drużyny gospodarzy (bez bramek samobójczych)
G gość – liczba bramek w meczu drużyny gości (bez bramek samobójczych)
xG gosp – wynik Expected Goals w meczu drużyny gospodarzy (włącznie z rzutem karnym, liczonym jako 0,75)
xG gość – wynik Expected Goals w meczu drużyny gości (włącznie z rzutem karnym, liczonym jako 0,75)
xG/s gosp – średnia ExpG dla jednego strzału w meczu drużyny gospodarzy
xG/s gośc – średnia ExpG dla jednego strzału w meczu drużyny gości
% gosp – prawdopodobieństwo wygranej gospodarzy na bazie wyniku Expected Goals
% remis – prawdopodobieństwo remisu na bazie wyniku Expected Goals
% gość – prawdopodobieństwo wygranej gości na bazie wyniku Expected Goals

Wyniki metody Expected Goals zbiorczo dla każdej drużyny
Stan na 19 listopada.

Więcej o metodzie Expected Goals TUTAJ

Zachęcamy do skorzystania z opcji „szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki.

KLUBDLA xGG DLAPRZECIW xGG PRZECIWBILANS xGBILANS GpktxPKTBILANS xPKT
Cracovia17,851714,57113,2862525,49-0,49
Górnik Z19,542618,55270,99-12023,57-3,57
Jagiellonia22,982525,4125-2,4301822,04-4,04
Korona16,691623,4025-6,71-91318,34-5,34
Lech20,632016,27154,3652825,062,94
Lechia15,701726,9226-11,23-91716,110,89
Legia21,202315,29195,9143227,214,79
Miedź15,721821,0226-5,30-81218,47-6,47
Piast14,811616,5522-1,74-61621,32-5,32
Pogoń22,852819,42253,4232925,103,90
Radomiak17,782015,96231,82-32323,20-0,20
Raków30,033410,491219,54224136,854,15
Stal15,372323,8022-8,4312717,649,36
Śląsk13,881616,5320-2,65-42120,630,37
Warta17,781812,35155,4332526,92-1,92
Widzew21,812219,96171,8552924,754,25
Wisła P19,602922,2023-2,6062821,516,49
Zagłębie19,391224,9227-5,53-151719,78-2,78

Objaśnienie nagłówków kolumn:
DLA xG – suma wyników metody Expected Goals dla każdego strzału oddanego przez zawodnika danej drużyny
G DLA – suma strzelonych goli przez druzynę w sezonie (bez bramek samobójczych)
PRZECIW xG – suma wyników metody Expected Goals dla każdego strzału oddanego przez rywala danej drużyny
G PRZECIW – suma straconych goli przez drużynę w sezonie (bez bramek samobójczych)
BILANS xG – różnica sum wyników metody Expected Goals dla każdego strzału oddanego przez zawodnika i rywala danej drużyny
BILANS G – różnica goli (bez bramek samobójczych)
pkt – faktyczna liczba punktów
xPKT – oczekiwana liczba punktów wynikająca z prawdopodobieństwa na bazie wyniku Expected Goals
BILANS xPKT – różnica między liczbą punktów a oczekiwaną liczbą punktów

Wyniki metody Expected Goals zbiorczo dla każdego zawodnika
Stan na 19 listopada.

Więcej o metodzie Expected Goals TUTAJ

Zachęcamy do skorzystania z opcji „szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki.

ZAWODNIKKLUBStrzałyGxGxG/sG-xGnon-pen xGnon-pen xG/sG - xG NON-PENKPASTxASTKP-xAST
Said HamulicStal Mielec4795,4480,1163,5524,6980,1024,302930,6242,376
Filip MladenovićLegia Warszawa1851,0020,0563,9981,0020,0563,9982644,185-0,185
Bartosz NowakGórnik/Raków2873,2820,1173,7183,2820,1173,7182433,058-0,058
Rafał WolskiWisła Płock2662,1030,0813,8971,3530,0543,6471861,4074,593
DavoWisła Płock4195,3470,1303,6534,5970,1153,4032531,6171,383
Jakub ŁukowskiKorona Kielce3673,3770,0943,6232,6270,0753,3731700,775-0,775
Kamil GrosickiPogoń Szczecin4573,7050,0823,2952,9550,0673,0453424,434-2,434
Michał RakoczyCracovia1441,2550,0902,7451,2550,0902,7451410,8630,137
Szymon WłodarczykGórnik Zabrze2474,0790,1702,9212,5790,1172,421300,269-0,269
Damian DąbrowskiPogoń Szczecin2430,6270,0262,3730,6270,0262,3731830,7492,251
Aleksander PaluszekGórnik Zabrze530,8360,1672,1640,8360,1672,164510,3090,691
Marko KolarWisła Płock830,9600,1202,0400,9600,1202,040310,2210,779
Maciej DomańskiStal Mielec2641,9100,0732,0901,1600,0461,8401931,4611,539
ChucaMiedź Legnica2731,3590,0501,6411,3590,0501,6411000,683-0,683
Michał SkóraśLech Poznań4042,3650,0591,6352,3650,0591,6351611,024-0,024
Erik JanzaGórnik Zabrze920,3810,0421,6190,3810,0421,6193752,4812,519
Deian SorescuRaków Częstochowa920,3860,0431,6140,3860,0431,614901,055-1,055
Mateusz KowalskiJagiellonia320,4130,1381,5870,4130,1381,587000,0000,000
Dawid BłanikKorona Kielce1020,4520,0451,5480,4520,0451,548920,4321,568
Łukasz ZwolińskiLechia Gdańsk1642,4790,1551,5212,4790,1551,521500,157-0,157
Luciano NarsinghMiedź Legnica1331,5520,1191,4481,5520,1191,4481411,364-0,364
Dimitris StavropoulosWarta Poznań420,5960,1491,4040,5960,1491,404200,126-0,126
Maciej GajosLechia Gdańsk2031,5970,0801,4031,5970,0801,4031201,164-1,164
Marc GualJagiellonia5286,1080,1171,8924,6080,0921,3921531,8561,144
Constantin ReinerPiast Gliwice420,6540,1631,3460,6540,1631,346100,027-0,027
Patrick OlsenŚląsk Wrocław1731,4130,0831,5870,6630,0411,3371100,701-0,701
Mateusz GrzybekRadomiak Radom920,6670,0741,3330,6670,0741,333700,577-0,577
Kamil WilczekPiast Gliwice3453,6950,1091,3053,6950,1091,305500,318-0,318
Roberto AlvesRadomiak Radom2831,7100,0611,2901,7100,0611,2902811,618-0,618
Piotr WlazłoStal Mielec1542,2170,1481,7830,7170,0551,283900,464-0,464
NeneJagiellonia2020,7340,0371,2660,7340,0371,266820,6131,387
Afonso SousaLech Poznań1520,8220,0551,1780,8220,0551,1781110,8700,130
Petr SchwarzŚląsk Wrocław1820,8240,0461,1760,8240,0461,176610,1980,802
Bartosz ŚpiączkaKorona Kielce2443,3670,1400,6331,8670,0851,133610,4870,513
Miguel LuisWarta Poznań2531,9400,0781,0601,9400,0781,0601201,080-1,080
Rafał AdamskiZagłębie Lubin920,9520,1061,0480,9520,1061,048500,412-0,412
Damian KądziorPiast Gliwice1720,9880,0581,0120,9880,0581,0121751,9133,087
JosueLegia Warszawa4254,2480,1010,7521,9980,0511,0024222,670-0,670
Kanji OkunukiGórnik Zabrze1732,0030,1180,9972,0030,1180,9971500,837-0,837
Łukasz BejgerŚląsk Wrocław110,0740,0740,9260,0740,0740,926520,4281,572
Patryk LipskiWidzew Łódź721,0800,1540,9201,0800,1540,920600,316-0,316
Robert DadokGórnik Zabrze2032,0840,1040,9162,0840,1040,9161000,413-0,413
Michael AmeyawPiast Gliwice721,1130,1590,8871,1130,1590,887100,016-0,016
Jordi SanchezWidzew Łódź3454,1190,1210,8814,1190,1210,881921,2180,782
Santiago NavedaMiedź Legnica410,1220,0300,8780,1220,0300,878200,033-0,033
Aleksander PawlakWisła Płock710,1560,0220,8440,1560,0220,8441000,604-0,604
Flavio PaixaoLechia Gdańsk2564,4150,1771,5852,1650,0980,835820,7771,223
Angelo HenriquezMiedź Legnica2565,4170,2170,5833,1670,1440,833900,470-0,470
Damian WarchołWisła Płock921,1760,1310,8241,1760,1310,824200,149-0,149
Paweł ŻyraStal Mielec410,1780,0450,8220,1780,0450,822300,098-0,098
Rafał AugustyniakLegia Warszawa610,2030,0340,7970,2030,0340,797400,103-0,103
Miłosz TrojakKorona Kielce510,2330,0470,7670,2330,0470,767400,124-0,124
Fabian HiszpańskiStal Mielec610,2340,0390,7660,2340,0390,766800,616-0,616
Maciej ŻurawskiWarta Poznań921,2360,1370,7641,2360,1370,764810,6280,372
Władysław KoczerhinRaków Częstochowa2832,2370,0800,7632,2370,0800,7631600,982-0,982
Marek HanousekWidzew Łódź1021,0050,1010,9950,2550,0280,7451301,125-1,125
Jakub MyszorCracovia1921,2620,0660,7381,2620,0660,7381011,015-0,015
Mattias JohanssonLegia Warszawa610,2740,0460,7260,2740,0460,726200,102-0,102
John YeboahŚląsk Wrocław2021,2910,0650,7091,2910,0650,7091611,312-0,312
Koldo ObietaMiedź Legnica1121,3000,1180,7001,3000,1180,700700,403-0,403
Emil BergstromGórnik Zabrze410,3110,0780,6890,3110,0780,689300,196-0,196
Dawid AbramowiczRadomiak Radom1821,3280,0740,6721,3280,0740,6722012,237-1,237
Mateusz SkrzypczakJagiellonia310,3350,1120,6650,3350,1120,665000,0000,000
Kristoffer HansenWidzew Łódź410,3430,0860,6570,3430,0860,657100,105-0,105
Arkadiusz KasperkiewiczStal Mielec710,3430,0490,6570,3430,0490,657810,5850,415
Fran TudorRaków Częstochowa310,3440,1150,6560,3440,1150,6561851,6693,331
Yuri RibeiroLegia Warszawa410,3510,0880,6490,3510,0880,649400,164-0,164
Jakub SypekWidzew Łódź310,3650,1220,6350,3650,1220,635200,062-0,062
Michał FeliksRadomiak Radom810,3790,0470,6210,3790,0470,621300,214-0,214
Tomasz MakowskiZagłębie Lubin1210,3850,0320,6150,3850,0320,615910,6210,379
Maciej ŚliwaMiedź Legnica310,3930,1310,6070,3930,1310,607200,154-0,154
Jean Carlos SilvaPogoń Szczecin1010,3940,0390,6060,3940,0390,6061310,9010,099
Dawid KocyłaWisła Płock310,4000,1330,6000,4000,1330,600400,085-0,085
Patryk KunRaków Częstochowa1121,4090,1280,5911,4090,1280,5911511,624-0,624
Mario MalocaLechia Gdańsk310,4400,1470,5600,4400,1470,560100,023-0,023
Jakub LewickiJagiellonia610,4500,0750,5500,4500,0750,550600,470-0,470
Nika KwekweskiriLech Poznań1610,4610,0290,5390,4610,0290,5391400,820-0,820
Jakub BartkowskiPogoń Szczecin910,4640,0520,5360,4640,0520,5361010,6190,381
Ernest MuciLegia Warszawa2121,4650,0700,5351,4650,0700,5351230,8182,182
Jewhen KonoplankaCracovia1110,4680,0430,5320,4680,0430,5322111,862-0,862
Dennis JastrzembskiŚląsk Wrocław510,4790,0960,5210,4790,0960,521600,688-0,688
Jesus ImazJagiellonia5187,4820,1470,5187,4820,1470,5183332,5540,446
Benjamin KallmanCracovia2443,4850,1450,5153,4850,1450,5151211,127-0,127
Mathias Hebo RasmussenCracovia910,4890,0540,5110,4890,0540,511910,7760,224
Kristian ValloWisła Płock1521,4920,0990,5081,4920,0990,5081241,0332,967
Łukasz SekulskiWisła Płock1821,4920,0830,5081,4920,0830,5081021,5170,483
Mateusz LewandowskiWisła Płock521,4950,2990,5051,4950,2990,505100,034-0,034
Michał Nalepa IILechia Gdańsk1421,5050,1080,4951,5050,1080,495210,4440,556
Mikael IshakLech Poznań3075,7600,1921,2403,5100,1300,4901731,7431,257
Luis MachadoRadomiak Radom2832,5140,0900,4862,5140,0900,486910,6640,336
Richard JensenGórnik Zabrze1110,5210,0470,4790,5210,0470,479610,4890,511
Jarosław KubickiLechia Gdańsk1510,5310,0350,4690,5310,0350,4691010,6650,335
Fabian PiaseckiRaków Częstochowa2854,5390,1620,4614,5390,1620,4611521,9060,094
Paweł WszołekLegia Warszawa1332,2910,1760,7091,5410,1280,4592442,3831,617
Kyryło PetrowKorona Kielce310,5470,1820,4530,5470,1820,453300,075-0,075
Filip SzymczakLech Poznań2321,5600,0680,4401,5600,0680,440720,5831,417
Anton KrywociukWisła Płock510,5610,1120,4390,5610,1120,439100,016-0,016
Bartłomiej PawłowskiWidzew Łódź4855,0680,106-0,0683,5680,0780,4321311,007-0,007
Karol DanielakWidzew Łódź1210,5700,0470,4300,5700,0470,4301421,6240,376
Adrian ŁyszczarzŚląsk Wrocław1210,5730,0480,4270,5730,0480,427100,023-0,023
Nahuel LeivaŚląsk Wrocław1210,5800,0480,4200,5800,0480,4201110,4970,503
Maik NawrockiLegia Warszawa810,5880,0740,4120,5880,0740,412200,058-0,058
Fryderyk GerbowskiStal Mielec1010,5970,0600,4030,5970,0600,403910,6010,399
Milan CorrynWarta Poznań410,6020,1500,3980,6020,1500,398100,027-0,027
Adam RatajczykZagłębie Lubin1210,6400,0530,3600,6400,0530,360910,5280,472
Lisandro SemedoRadomiak Radom910,6660,0740,3340,6660,0740,334810,3800,620
Wahan BiczachczjanPogoń Szczecin2832,6720,0950,3282,6720,0950,3281400,664-0,664
Piotr Samiec-TalarŚląsk Wrocław310,6800,2270,3200,6800,2270,320710,4660,534
Adam ZrelakWarta Poznań3554,7000,1340,3004,7000,1340,3001531,2761,724
Pontus AlmqvistPogoń Szczecin2032,7060,1350,2942,7060,1350,2941231,3651,635
Rauno SappinenPiast Gliwice610,7140,1190,2860,7140,1190,286200,170-0,170
Kacper SmolińskiPogoń Szczecin310,7230,2410,2770,7230,2410,277100,029-0,029
Jan GrzesikWarta Poznań1621,7290,1080,2711,7290,1080,2711421,5790,421
Florian LoshajCracovia1310,7530,0580,2470,7530,0580,247910,7210,279
Szymon MatuszekMiedź Legnica510,7650,1530,2350,7650,1530,235000,0000,000
Lindsay RoseLegia Warszawa410,7810,1950,2190,7810,1950,219100,027-0,027
Tomas PrikrylJagiellonia1410,7990,0570,2010,7990,0570,2012813,665-2,665
Dawid SzymonowiczWarta Poznań510,8170,1630,1830,8170,1630,183300,406-0,406
Mateusz ŁęgowskiPogoń Szczecin1210,8310,0690,1690,8310,0690,169510,1150,885
Maciej BortniczukJagiellonia510,8540,1710,1460,8540,1710,146000,0000,000
Vladislavs GutkovskisRaków Częstochowa2854,6740,1670,3263,9240,1450,076511,298-0,298
Lukas PodolskiGórnik Zabrze3721,9360,0520,0641,9360,0520,0641952,8922,108
Mato MilosWidzew Łódź910,9420,1050,0580,9420,1050,058800,819-0,819
Mateusz MatrasStal Mielec610,9620,1600,0380,9620,1600,038410,3950,605
Kacper BieszczadZagłębie Lubin00------100,038-0,038
Bartłomiej CiepielaStal Mielec00------510,2950,705
Wiktor DługoszRaków Częstochowa00------410,4240,576
Joel Abu HannaLegia Warszawa00------100,016-0,016
Jon AurtenetxeMiedź Legnica00------200,082-0,082
Mateusz MakStal Mielec00------200,261-0,261
Sebastian MusiolikRaków Częstochowa00------200,322-0,322
Michał RzuchowskiŚląsk Wrocław00------200,046-0,046
Dante StipicaPogoń Szczecin00------100,017-0,017
Adrian BukowskiŚląsk Wrocław00------200,057-0,057
Joeri de KampsLechia Gdańsk00------200,050-0,050
Bogdan VastsukStal Mielec00------100,127-0,127
Vladan KovacevićRaków Częstochowa00------110,2090,791
Jakub NowakowskiRadomiak Radom00------100,044-0,044
Tomasz KupiszJagiellonia00------100,032-0,032
Kacper TobiaszLegia Warszawa00------100,0000,000
Blaz VrhovecGórnik Zabrze00------700,206-0,206
Filip DagerstalLech Poznań00------300,048-0,048
Dawid DrachalMiedź Legnica00------100,046-0,046
LuizaoRadomiak Radom00------200,189-0,189
Gabriel KobylakRadomiak Radom00------110,4040,596
Daniel SzelągowskiRaków Częstochowa00------100,016-0,016
Miroslav GonoWisła Płock00------100,127-0,127
Bartosz MrozekStal Mielec00------100,032-0,032
Michał StacheraCracovia00------100,016-0,016
Karol NiemczyckiCracovia00------100,067-0,067
Alexander GorgonPogoń Szczecin00------100,066-0,066
Mateusz WdowiakRaków Częstochowa2133,0070,143-0,0073,0070,143-0,0071122,121-0,121
Lubomir SatkaLech Poznań100,0070,007-0,0070,0070,007-0,007300,095-0,095
Krzysztof KolankoGórnik Zabrze100,0070,007-0,0070,0070,007-0,007100,066-0,066
Ben LedermanRaków Częstochowa100,0100,010-0,0100,0100,010-0,010400,146-0,146
Szymon SarbinowskiWarta Poznań100,0110,011-0,0110,0110,011-0,011100,200-0,200
Raphael RossiRadomiak Radom1311,0130,078-0,0131,0130,078-0,013500,329-0,329
Jakub HolubekPiast Gliwice100,0160,016-0,0160,0160,016-0,016400,236-0,236
Alexandros KatranisPiast Gliwice100,0180,018-0,0180,0180,018-0,0181311,402-0,402
Oliwier WojciechowskiJagiellonia100,0190,019-0,0190,0190,019-0,019110,2090,791
Dariusz StalmachGórnik Zabrze100,0190,019-0,0190,0190,019-0,019100,012-0,012
Kevin BrollGórnik Zabrze100,0210,021-0,0210,0210,021-0,021100,127-0,127
Michał PazdanJagiellonia100,0260,026-0,0260,0260,026-0,026200,195-0,195
Jayson PapeauWarta Poznań100,0270,027-0,0270,0270,027-0,027000,0000,000
Igor SapałaRaków Częstochowa100,0270,027-0,0270,0270,027-0,027000,0000,000
Marcel WędrychowskiPogoń Szczecin100,0270,027-0,0270,0270,027-0,027210,0460,954
Benedikt ZechPogoń Szczecin100,0270,027-0,0270,0270,027-0,027410,3580,642
Joao AmaralLech Poznań3022,0290,068-0,0292,0290,068-0,0291100,549-0,549
Roberto CorralKorona Kielce200,0300,015-0,0300,0300,015-0,030000,0000,000
Tiago MatosRadomiak Radom100,0320,032-0,0320,0320,032-0,032000,0000,000
Marko PoletanovićZagłębie Lubin200,0350,018-0,0350,0350,018-0,0351000,477-0,477
Daniel ŁukasikRadomiak Radom200,0360,018-0,0360,0360,018-0,036200,064-0,064
Kamil KościelnyWarta Poznań100,0380,038-0,0380,0380,038-0,038300,438-0,438
Krystian KardyśStal Mielec200,0410,021-0,0410,0410,021-0,041000,0000,000
Jurich CarolinaMiedź Legnica200,0420,021-0,0420,0420,021-0,042510,4270,573
Janusz NojszewskiKorona Kielce100,0420,042-0,0420,0420,042-0,042210,1280,872
Luis MataPogoń Szczecin200,0430,022-0,0430,0430,022-0,043710,4860,514
Stratos SvarnasRaków Częstochowa822,0460,256-0,0462,0460,256-0,046430,8842,116
Piotr KrawczykGórnik Zabrze1021,7960,1800,2041,0460,116-0,046721,0590,941
Alasana MannehGórnik Zabrze200,0460,023-0,0460,0460,023-0,046300,109-0,109
Martin PospisilJagiellonia200,0460,023-0,0460,0460,023-0,0461200,659-0,659
Konrad ForencKorona Kielce100,0470,047-0,0470,0470,047-0,047000,0000,000
Karol BorysŚląsk Wrocław100,0480,048-0,0480,0480,048-0,048300,351-0,351
Luka ZarandiaKorona Kielce300,0490,016-0,0490,0490,016-0,049310,0990,901
Łukasz ŁakomyZagłębie Lubin3411,0490,031-0,0491,0490,031-0,0494012,723-1,723
Maksymilian PingotLech Poznań100,0490,049-0,0490,0490,049-0,049200,084-0,084
Michał KaputPiast Gliwice200,0500,025-0,0500,0500,025-0,050410,2960,704
Jakub KiełbWarta Poznań200,0510,026-0,0510,0510,026-0,051210,9190,081
Tom HateleyPiast Gliwice200,0530,026-0,0530,0530,026-0,0531401,018-1,018
Javier Ajenjo HyjekŚląsk Wrocław200,0530,026-0,0530,0530,026-0,053110,0740,926
Sasa ZivecZagłębie Lubin100,0540,054-0,0540,0540,054-0,054000,0000,000
Kristers TobersLechia Gdańsk200,0570,029-0,0570,0570,029-0,057310,1640,836
Dominik KunWidzew Łódź2022,0590,103-0,0592,0590,103-0,0591621,1980,802
Dominykas BarauskasStal Mielec100,0600,060-0,0600,0600,060-0,060000,0000,000
Tomas HukPiast Gliwice100,0610,061-0,0610,0610,061-0,061000,0000,000
LeandroStal Mielec100,0610,061-0,0610,0610,061-0,061100,105-0,105
Juan CamaraJagiellonia100,0610,061-0,0610,0610,061-0,061200,262-0,262
Bartosz KapustkaLegia Warszawa2211,0640,048-0,0641,0640,048-0,064810,4200,580
Sebastian KowalczykPogoń Szczecin2243,5640,1620,4362,0640,103-0,0641721,3180,682
Joel PereiraLech Poznań200,0650,033-0,0650,0650,033-0,0652712,829-1,829
Mehdi LehaireMiedź Legnica400,0680,017-0,0680,0680,017-0,068100,046-0,046
Enis DestanWarta Poznań911,0680,119-0,0681,0680,119-0,068200,094-0,094
Patryk SokołowskiLegia Warszawa200,0710,036-0,0710,0710,036-0,071300,082-0,082
Mateusz ŻukowskiLech Poznań200,0730,036-0,0730,0730,036-0,073000,0000,000
Oskar SewerzyńskiKorona Kielce300,0730,024-0,0730,0730,024-0,073810,2970,703
Martin DolezalZagłębie Lubin1522,0760,138-0,0762,0760,138-0,076500,606-0,606
Bozidar CzorbadżijskiWidzew Łódź100,0760,076-0,0760,0760,076-0,076000,0000,000
Paweł OlkowskiGórnik Zabrze1011,0760,108-0,0761,0760,108-0,076600,826-0,826
Michał KopczyńskiWarta Poznań310,8270,2760,1730,0770,039-0,077600,252-0,252
Koki HinokioZagłębie Lubin300,0800,027-0,0800,0800,027-0,080500,237-0,237
Przemysław MajStal Mielec300,0810,027-0,0810,0810,027-0,081110,0380,962
Damian JakubikRadomiak Radom200,0810,041-0,0810,0810,041-0,081100,105-0,105
Martin KonczkowskiŚląsk Wrocław200,0830,041-0,0830,0830,041-0,083410,3370,663
Gustav BerggrenRaków Częstochowa300,0830,028-0,0830,0830,028-0,083300,084-0,084
Levent GulenMiedź Legnica300,0860,029-0,0860,0860,029-0,086400,647-0,647
Bogdan RacovitanRaków Częstochowa100,0890,089-0,0890,0890,089-0,089300,377-0,377
Dominik PiłaLechia Gdańsk300,0990,033-0,0990,0990,033-0,099100,094-0,094
Dominik SokółRadomiak Radom100,1000,100-0,1000,1000,100-0,100100,0000,000
Miłosz MatysikJagiellonia200,1010,051-0,1010,1010,051-0,101200,026-0,026
Piotr TomasikWisła Płock500,1030,021-0,1030,1030,021-0,1031310,6690,331
Daniel PikRadomiak Radom300,1040,035-0,1040,1040,035-0,104000,0000,000
Filip KocabaZagłębie Lubin200,1050,052-0,1050,1050,052-0,105000,0000,000
Adriel Ba LouaLech Poznań300,1050,035-0,1050,1050,035-0,105400,121-0,121
David PorebaStal Mielec300,1090,036-0,1090,1090,036-0,109100,027-0,027
Juljan ShehuWidzew Łódź200,1090,054-0,1090,1090,054-0,109000,0000,000
Adrian Lis AWarta Poznań100,1160,116-0,1160,1160,116-0,116100,105-0,105
Bogdan TiruJagiellonia200,1190,059-0,1190,1190,059-0,119800,405-0,405
Tomasz MokwaPiast Gliwice300,1190,040-0,1190,1190,040-0,119500,394-0,394
Łukasz SierpinaKorona Kielce500,1200,024-0,1200,1200,024-0,120200,068-0,068
Taras RomanczukJagiellonia400,1200,030-0,1200,1200,030-0,120910,7240,276
Diogo VerdascaŚląsk Wrocław200,1210,060-0,1210,1210,060-0,121400,342-0,342
Michał JakóbowskiWarta Poznań100,1220,122-0,1220,1220,122-0,122100,027-0,027
Patryk JanasikŚląsk Wrocław500,1310,026-0,1310,1310,026-0,131800,296-0,296
Robin KamberGórnik Zabrze200,1320,066-0,1320,1320,066-0,132100,150-0,150
Heorhij CitaiszwiliLech Poznań2211,1320,051-0,1321,1320,051-0,132610,9360,064
Karol KnapCracovia500,1370,027-0,1370,1370,027-0,1371000,860-0,860
Aleks ŁawniczakZagłębie Lubin300,1410,047-0,1410,1410,047-0,141000,0000,000
Jorge FelixPiast Gliwice1211,1420,095-0,1421,1420,095-0,142400,175-0,175
Paweł StolarskiPogoń Szczecin400,1420,036-0,1420,1420,036-0,142200,076-0,076
Andrzej TrubehaJagiellonia300,1460,049-0,1460,1460,049-0,146210,9180,082
Jens GammelbyMiedź Legnica500,1460,029-0,1460,1460,029-0,146510,3860,614
Tomas PetrasekRaków Częstochowa300,1510,050-0,1510,1510,050-0,151100,100-0,100
Wojciech ŁaskiJagiellonia200,1530,076-0,1530,1530,076-0,153500,552-0,552
Adam ChrzanowskiWisła Płock100,1530,153-0,1530,1530,153-0,153000,0000,000
Kryspin SzcześniakGórnik Zabrze200,1540,077-0,1540,1540,077-0,154000,0000,000
Damjan BoharZagłębie Lubin2622,1560,083-0,1562,1560,083-0,1561911,297-0,297
Michał ChrapekPiast Gliwice1611,1590,072-0,1591,1590,072-0,1591221,3470,653
Grzegorz SzymusikKorona Kielce300,1600,053-0,1600,1600,053-0,160000,0000,000
Damian MichalskiWisła Płock300,1620,054-0,1620,1620,054-0,162300,884-0,884
Rafał PietrzakLechia Gdańsk500,1650,033-0,1650,1650,033-0,1651611,083-0,083
Pedro RebochoLech Poznań600,1730,029-0,1730,1730,029-0,1731911,024-0,024
Fabio SturgeonRaków Częstochowa200,1800,090-0,1800,1800,090-0,180100,085-0,085
Filip BalajCracovia200,1820,091-0,1820,1820,091-0,182110,1710,829
Kamil PestkaCracovia500,1900,038-0,1900,1900,038-0,190400,234-0,234
Radosław MurawskiLech Poznań600,1910,032-0,1910,1910,032-0,1911210,6540,346
Martin SulekWisła Płock600,1920,032-0,1920,1920,032-0,192300,348-0,348
Victor GarciaŚląsk Wrocław600,2010,034-0,2010,2010,034-0,2011821,4230,577
Bartosz KopaczZagłębie Lubin500,2020,040-0,2020,2020,040-0,2021111,183-0,183
Mateusz CichockiRadomiak Radom300,2020,067-0,2020,2020,067-0,202300,457-0,457
Filip LesniakWisła Płock400,2140,054-0,2140,2140,054-0,214110,0230,977
Mariusz FornalczykPogoń Szczecin500,2170,043-0,2170,2170,043-0,217110,7080,292
Pedro JustinianoRadomiak Radom300,2190,073-0,2190,2190,073-0,219000,0000,000
Jakub JugasCracovia700,2210,032-0,2210,2210,032-0,221410,4260,574
Milan KvoceraWisła Płock300,2220,074-0,2220,2220,074-0,222200,288-0,288
Adam DejaKorona Kielce800,2230,028-0,2230,2230,028-0,2231300,700-0,700
Patryk DziczekPiast Gliwice910,9740,1080,0260,2240,028-0,224800,486-0,486
Michał MokrzyckiWisła Płock200,2280,114-0,2280,2280,114-0,228200,255-0,255
Thabo CeleRadomiak Radom800,2310,029-0,2310,2310,029-0,2311910,9810,019
Carlos Julio MartinezMiedź Legnica600,2400,040-0,2400,2400,040-0,240810,7700,230
Marcin FlisStal Mielec500,2420,048-0,2420,2420,048-0,242810,5370,463
Christian ClemensLechia Gdańsk600,2440,041-0,2440,2440,041-0,244900,519-0,519
Serafin SzotaWidzew Łódź400,2500,063-0,2500,2500,063-0,250510,2500,750
Walerian GwiliaRaków Częstochowa300,2520,084-0,2520,2520,084-0,252000,0000,000
Michal SiplakCracovia700,2560,037-0,2560,2560,037-0,2561120,9511,049
Konrad MatuszewskiWarta Poznań500,2740,055-0,2740,2740,055-0,2741211,164-0,164
Daniel Leo GretarssonŚląsk Wrocław1311,2770,098-0,2771,2770,098-0,277520,7651,235
Mario ZebićKorona Kielce300,2820,094-0,2820,2820,094-0,282110,1000,900
Kamil KrukStal Mielec500,2870,057-0,2870,2870,057-0,287310,0830,917
Kamil DrygasPogoń Szczecin511,0380,208-0,0380,2880,072-0,288100,163-0,163
Kamil ZapolnikMiedź Legnica500,2910,058-0,2910,2910,058-0,291400,446-0,446
Robert IvanovWarta Poznań1200,2910,024-0,2910,2910,024-0,2911100,490-0,490
Jeronimo CacciabueMiedź Legnica700,2930,042-0,2930,2930,042-0,293400,130-0,130
Maciej WolskiStal Mielec500,2940,059-0,2940,2940,059-0,294400,195-0,195
Paweł ZielińskiWidzew Łódź300,2970,099-0,2970,2970,099-0,2971021,2010,799
Mariusz MalecPogoń Szczecin400,3000,075-0,3000,3000,075-0,300000,0000,000
David StecLechia Gdańsk500,3010,060-0,3010,3010,060-0,301200,091-0,091
Marcin SzpakowskiKorona Kielce600,3030,050-0,3030,3030,050-0,303800,379-0,379
Michael KostkaMiedź Legnica700,3070,044-0,3070,3070,044-0,307400,312-0,312
Bartłomiej WdowikJagiellonia700,3150,045-0,3150,3150,045-0,315800,459-0,459
Mateusz ŻyroWidzew Łódź500,3180,064-0,3180,3180,064-0,318200,063-0,063
Martin KreuzrieglerWidzew Łódź711,0680,153-0,0680,3180,053-0,318900,429-0,429
Giannis PapanikolaouRaków Częstochowa700,3240,046-0,3240,3240,046-0,324500,264-0,264
Piotr MalarczykKorona Kielce300,3250,108-0,3250,3250,108-0,325000,0000,000
Arkadiusz WoźniakZagłębie Lubin400,3270,082-0,3270,3270,082-0,327200,140-0,140
Bojan NastićJagiellonia900,3360,037-0,3360,3360,037-0,3361511,361-0,361
Robert PichŚląsk Wrocław500,3360,067-0,3360,3360,067-0,336610,8650,135
Rafał KurzawaPogoń Szczecin500,3430,069-0,3430,3430,069-0,3431400,888-0,888
Takuto OshimaCracovia800,3500,044-0,3500,3500,044-0,350800,239-0,239
Erik ExpositoŚląsk Wrocław3833,8550,101-0,8552,3550,065-0,355510,3860,614
Guram GiorbelidzeZagłębie Lubin1200,3560,030-0,3560,3560,030-0,3561110,5840,416
Cornel RapaCracovia600,3610,060-0,3610,3610,060-0,361700,667-0,667
Dariusz PawłowskiRadomiak Radom600,3620,060-0,3620,3620,060-0,362600,338-0,338
Grzegorz TomasiewiczPiast Gliwice1200,3640,030-0,3640,3640,030-0,364910,6580,342
Jonatan KotzkeGórnik Zabrze800,3650,046-0,3650,3650,046-0,365800,461-0,461
Jakub KałuzińskiLechia Gdańsk900,3680,041-0,3680,3680,041-0,3681411,268-0,268
Patryk StępińskiWidzew Łódź500,3700,074-0,3700,3700,074-0,3701211,305-0,305
Antonio MilićLech Poznań800,3740,047-0,3740,3740,047-0,374300,349-0,349
Ihor CharatinLegia Warszawa400,3790,095-0,3790,3790,095-0,379000,0000,000
Łukasz ZjawińskiWidzew Łódź600,3830,064-0,3830,3830,064-0,383200,325-0,325
Amadej MarosaGórnik Zabrze300,3830,128-0,3830,3830,128-0,383000,0000,000
Leo BorgesPogoń Szczecin900,3920,044-0,3920,3920,044-0,392500,266-0,266
Matej RodinCracovia1011,3940,139-0,3941,3940,139-0,394100,036-0,036
Szymon CzyżRaków Częstochowa400,3950,099-0,3950,3950,099-0,395510,4370,563
MauridesRadomiak Radom3544,4010,126-0,4014,4010,126-0,4011541,7282,272
Jean MvondoGórnik Zabrze1300,4020,031-0,4020,4020,031-0,402900,494-0,494
Kajetan SzmytWarta Poznań300,4110,137-0,4110,4110,137-0,411931,6901,310
Gabriel KirejczykPiast Gliwice500,4120,082-0,4120,4120,082-0,412510,9990,001
Sebastian BergierŚląsk Wrocław400,4270,107-0,4270,4270,107-0,427000,0000,000
ConradoLechia Gdańsk1000,4270,043-0,4270,4270,043-0,4271411,109-0,109
Israel PuertoJagiellonia800,4390,055-0,4390,4390,055-0,439100,016-0,016
Mateusz SzwochWisła Płock1300,4500,035-0,4500,4500,035-0,450900,816-0,816
Cheikhou DiengZagłębie Lubin400,4510,113-0,4510,4510,113-0,451510,4520,548
Dominik FurmanWisła Płock1400,4520,032-0,4520,4520,032-0,4521812,126-1,126
Norbert WojtuszekGórnik Zabrze400,4520,113-0,4520,4520,113-0,452410,1260,874
Konrad PoprawaŚląsk Wrocław500,4630,093-0,4630,4630,093-0,463200,102-0,102
Krystian GetingerStal Mielec1200,4650,039-0,4650,4650,039-0,4652311,869-0,869
Bartłomiej KłudkaZagłębie Lubin600,4720,079-0,4720,4720,079-0,472810,6220,378
Hubert MatyniaPogoń Szczecin1100,4860,044-0,4860,4860,044-0,4861231,5161,484
Olaf KobackiMiedź Legnica1711,5000,088-0,5001,5000,088-0,500930,7112,289
Barry DouglasLech Poznań700,5030,072-0,5030,5030,072-0,5031601,289-1,289
Jakub CzerwińskiPiast Gliwice1211,5090,126-0,5091,5090,126-0,509400,118-0,118
Alan CzerwińskiLech Poznań500,5140,103-0,5140,5140,103-0,514410,4400,560
Nemanja MijuskovićMiedź Legnica800,5150,064-0,5150,5150,064-0,5151010,7750,225
Michał KucharczykPogoń Szczecin800,5160,064-0,5160,5160,064-0,5161201,619-1,619
Mateusz CholewiakGórnik Zabrze1200,5170,043-0,5170,5170,043-0,517200,218-0,218
Luka ZahovićPogoń Szczecin1933,5220,185-0,5223,5220,185-0,5221110,9770,023
Arkadiusz PyrkaPiast Gliwice800,5260,066-0,5260,5260,066-0,526600,890-0,890
Makana BakuLegia Warszawa800,5340,067-0,5340,5340,067-0,5341010,2890,711
Jesper KarlstromLech Poznań1100,5450,050-0,5450,5450,050-0,5451900,918-0,918
Filipe NascimentoRadomiak Radom2132,7950,1330,2050,5450,030-0,5451520,8571,143
Kacper ChodynaZagłębie Lubin2522,2970,092-0,2971,5470,064-0,5471301,516-1,516
Jarosław JachZagłębie Lubin700,5640,081-0,5640,5640,081-0,564400,289-0,289
Rafał JanickiGórnik Zabrze600,5650,094-0,5650,5650,094-0,565310,2650,735
Bartosz SliszLegia Warszawa1300,5780,044-0,5780,5780,044-0,5781000,624-0,624
Ernest TerpiłowskiWidzew Łódź1611,5830,099-0,5831,5830,099-0,5831321,5240,476
Krzysztof KubicaGórnik Zabrze600,5880,098-0,5880,5880,098-0,588200,062-0,062
Kostas TriantafyllopoulosPogoń Szczecin600,5930,099-0,5930,5930,099-0,593310,8040,196
Jewgienij SzykawkaKorona Kielce700,5940,085-0,5940,5940,085-0,594911,589-0,589
David JablonskyCracovia600,6080,101-0,6080,6080,101-0,608300,193-0,193
Alberto TorilPiast Gliwice500,6170,123-0,6170,6170,123-0,617500,662-0,662
Fabio NunesWidzew Łódź800,6280,078-0,6280,6280,078-0,6281111,459-0,459
Ariel MosórPiast Gliwice800,6280,078-0,6280,6280,078-0,628400,236-0,236
Jacek KiełbKorona Kielce1100,6330,058-0,6330,6330,058-0,633610,3200,680
Kacper SezonienkoLechia Gdańsk600,6380,106-0,6380,6380,106-0,638100,034-0,034
Dalibor TakacKorona Kielce700,6520,093-0,6520,6520,093-0,6521320,8701,130
Blaz KramerLegia Warszawa500,6750,135-0,6750,6750,135-0,675100,032-0,032
Bassekou DiabateLechia Gdańsk900,6810,076-0,6810,6810,076-0,681610,5320,468
CarlitosLegia Warszawa2912,4340,084-1,4341,6840,060-0,6841220,9411,059
Marco TerrazzinoLechia Gdańsk1700,6880,040-0,6880,6880,040-0,688800,334-0,334
Dani PachecoGórnik Zabrze1200,6990,058-0,6990,6990,058-0,6992432,0220,978
Ivi LopezRaków Częstochowa4554,9520,1100,0482,7020,064-0,7022933,886-0,886
Paweł JaroszyńskiCracovia600,7070,118-0,7070,7070,118-0,707400,335-0,335
Szymon KobusińskiZagłębie Lubin500,7080,142-0,7080,7080,142-0,708200,264-0,264
Jakub RzeźniczakWisła Płock200,7090,354-0,7090,7090,354-0,709300,441-0,441
Steve KapuadiWisła Płock500,7120,142-0,7120,7120,142-0,712000,0000,000
Mateusz KupczakWarta Poznań1200,7270,061-0,7270,7270,061-0,727810,5230,477
Milan RundićRaków Częstochowa300,7320,244-0,7320,7320,244-0,732100,016-0,016
Jacek PodgórskiKorona Kielce1711,4970,088-0,4970,7470,047-0,747700,536-0,536
Ronaldo DeaconuKorona Kielce2300,7510,033-0,7510,7510,033-0,7511703,039-3,039
Mateusz BartolewskiZagłębie Lubin500,7800,156-0,7800,7800,156-0,780200,216-0,216
Tomasz PieńkoZagłębie Lubin1300,7960,061-0,7960,7960,061-0,796200,120-0,120
Otar KakabadzeCracovia1600,7980,050-0,7980,7980,050-0,7982022,619-0,619
Damian RasakWisła Płock1600,8190,051-0,8190,8190,051-0,8191051,6253,375
Maxime DominguezMiedź Legnica1500,8370,056-0,8370,8370,056-0,8372131,6021,398
Adrian DanekKorona Kielce1300,8370,064-0,8370,8370,064-0,837710,5140,486
Niilo MaenpaaWarta Poznań1300,8780,068-0,8780,8780,068-0,878610,8620,138
Kristoffer VeldeLech Poznań2111,9050,091-0,9051,9050,091-0,905400,183-0,183
Artur JędrzejczykLegia Warszawa600,9260,154-0,9260,9260,154-0,926400,370-0,370
Leandro RossiRadomiak Radom1800,9370,052-0,9370,9370,052-0,937811,209-0,209
Patryk MakuchCracovia3933,7230,095-0,7232,9730,078-0,9731200,705-0,705
Adam FrączczakKorona Kielce900,9800,109-0,9800,9800,109-0,980500,473-0,473
Ilkay DurmusLechia Gdańsk1501,0630,071-1,0631,0630,071-1,0631121,8860,114
Zoran ArsenićRaków Częstochowa901,0720,119-1,0721,0720,119-1,072410,5850,415
Sasa BalićKorona Kielce401,1160,279-1,1161,1160,279-1,116200,058-0,058
Juliusz LetniowskiWidzew Łódź2101,1800,056-1,1801,1800,056-1,1802211,609-0,609
Mikołaj LebedyńskiStal Mielec1401,1960,085-1,1961,1960,085-1,196921,2020,798
Virgil GhitaCracovia1801,2110,067-1,2111,2110,067-1,211800,309-0,309
Caye QuintanaŚląsk Wrocław1501,3040,087-1,3041,3040,087-1,304600,454-0,454
Bartosz BidaJagiellonia701,3140,188-1,3141,3140,188-1,314610,9470,053
Miłosz SzczepańskiWarta Poznań1001,3160,132-1,3161,3160,132-1,316910,3810,619
Filip StarzyńskiZagłębie Lubin3512,5210,072-1,5212,5210,072-1,5212311,794-0,794
Fedor CernychJagiellonia1912,6120,137-1,6121,8620,103-1,862821,0150,985
Tornike GaprindaszwiliZagłębie Lubin2212,8880,131-1,8882,8880,131-1,888600,390-0,390
Filip MarchwińskiLech Poznań1001,9980,200-1,9981,9980,200-1,998610,2840,716
Maciej RosołekLegia Warszawa2313,0010,130-2,0013,0010,130-2,001300,160-0,160

Objaśnienie nagłówków kolumn:
G DLA – suma strzelonych goli przez zawodnika w sezonie (bez bramek samobójczych)
xG – suma wyników metody Expected Goals dla każdego strzału oddanego przez zawodnika
xG/s – suma wyników metody Expected Goals dla każdego strzału oddanego przez zawodnika dzielona przez liczbę jego strzałów
G-xG – różnica między liczbą strzelonych goli a sumą wyników metody Expected Goals dla każdego strzału oddanego przez zawodnika
non-pen xG – suma wyników metody Expected Goals dla każdego strzału oddanego przez zawodnika nie wliczając uderzeń z rzutów karnych
non-pen xG/s – suma wyników metody Expected Goals dla każdego strzału oddanego przez zawodnika dzielona przez liczbę jego strzałów nie wliczając uderzeń z rzutów karnych
non-pen G – non-pen xG – różnica między liczbą strzelonych goli (nie wliczając rzutów karnych) a sumą wyników metody Expected Goals dla uderzeń oddanych przez zawodnika (nie wliczając rzutów karnych)
KP – liczba kluczowych podań danego zawodnika (ostatnie celne przed każdym strzałem)
AST – liczba asyst danego zawodnika
xAST – „xAssisted” – suma wyników metody Expected Goals dla strzałów, przy których dany zawodnik zaliczył kluczowe podanie

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: