Wyniki metody Expected Goals dla wszystkich meczów
Stan na 20 września.

Więcej o metodzie Expected Goals TUTAJ

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KOLGOSPGOŚĆST GOSPST GOŚĆST C GOSPST C GOŚĆG GOSPG GOŚĆxG GOSPxG GOŚĆxG/s gospxG/s gość% GOSP% REMIS% GOŚĆ
1RakówWarta10871100,910,350,090,0449%38%13%
1ZagłębieŚląsk81435000,500,580,060,0425%44%31%
1LechStal17944021,100,650,060,0746%32%21%
1JagielloniaPiast81033200,901,000,110,1031%32%36%
1KoronaLegia7712110,380,530,050,0820%48%32%
1RadomiakMiedź23534110,940,290,040,0652%38%11%
1Wisła PLechia20974302,510,680,130,0879%14%7%
1PogońWidzew161385211,640,910,100,0755%25%20%
1Górnik ZCracovia101235020,701,130,070,0922%32%46%
2WartaWisła P917210040,541,440,060,0813%27%60%
2JagielloniaWidzew19944021,350,860,070,1048%28%24%
2CracoviaKorona18840100,980,210,050,0356%36%8%
2LegiaZagłębie131443202,440,620,190,0480%14%6%
2ŚląskPogoń111544211,061,420,100,0928%27%45%
2StalRadomiak101345110,420,790,040,0618%40%42%
3PiastZagłębie91225010,741,580,080,1316%25%59%
3CracoviaLegia121472301,550,850,130,0655%26%20%
3RadomiakGórnik Z14844031,011,040,070,1334%31%36%
3MiedźWarta17724120,921,070,050,1530%31%39%
3PogońJagiellonia81625100,751,790,090,1114%23%63%
3LechWisła P161673131,431,310,090,0840%26%34%
3RakówStal131063322,020,570,160,0674%18%8%
3WidzewLechia17875232,420,700,140,0977%15%8%
3KoronaŚląsk8764310,470,210,060,0332%55%12%
4StalCracovia111244101,180,770,110,0646%31%24%
4LegiaPiast14330200,520,050,040,0239%57%3%
4LechiaKorona121926000,651,220,050,0619%30%51%
4JagielloniaRadomiak32927120,343,810,110,131%4%94%
4ŚląskWidzew14943000,511,240,040,1414%29%56%
4WartaPogoń11321110,830,360,080,1245%40%15%
4ZagłębieLech151172111,011,460,070,1325%27%48%
4Górnik ZRaków91634100,520,940,060,0619%36%45%
4Wisła PMiedź121797412,330,900,190,0571%17%11%
5MiedźZagłębie112028000,801,370,070,0721%28%51%
5WidzewLegia13823121,250,510,100,0655%30%15%
5CracoviaPiast10834010,310,570,030,0716%49%35%
5Górnik ZStal171457131,370,930,080,0747%28%25%
5PogońWisła P201384221,871,200,090,0953%23%24%
5RadomiakLechia161385412,461,460,150,1161%19%20%
5RakówJagiellonia141035121,440,430,100,0464%26%10%
5LechŚląsk17663011,130,370,070,0656%32%12%
5KoronaWarta13832010,611,790,050,2210%21%69%
6JagielloniaMiedź211083212,072,250,100,2235%21%44%
6LegiaGórnik Z131354221,821,360,140,1049%24%28%
6Wisła PKorona131837211,571,600,120,0937%24%38%
6ŚląskCracovia111617110,791,070,070,0726%32%42%
6WartaWidzew13855011,290,500,100,0657%29%14%
6ZagłębieRadomiak161244010,780,840,050,0731%35%34%
6PiastStal15581401,970,140,130,0384%14%2%
7Górnik ZJagiellonia162147110,831,790,050,0916%23%61%
7StalLegia51513010,451,550,090,1010%24%66%
7RadomiakKorona13813020,430,590,030,0722%45%33%
7MiedźLechia61536210,741,210,120,0822%30%47%
7PogońZagłębie1514105300,720,420,050,0339%42%19%
7WidzewWisła P121235210,961,780,080,1519%23%58%
7CracoviaWarta101626020,501,400,050,0913%27%60%
7ŚląskRaków41728140,851,900,210,1115%22%63%
7LechPiast8550100,650,810,080,1626%37%37%
6RakówPogoń13972101,200,280,090,0362%30%8%
6LechiaLech112248030,371,810,030,086%20%74%
8LegiaRadomiak13943100,430,490,030,0524%48%28%
8StalŚląsk51233100,540,720,110,0624%41%35%
8LechiaWarta13824000,981,520,080,1923%26%51%
8CracoviaRaków151554300,511,510,030,1012%25%63%
8ZagłębieJagiellonia231291110,861,550,040,1320%25%55%
8KoronaPogoń13922120,621,050,050,1221%33%46%
8LechWidzew181470201,351,000,070,0745%28%27%
8PiastMiedź171355211,401,060,080,0845%27%28%
8Wisła PGórnik Z101523110,620,800,060,0526%38%37%
9WartaZagłębie14954222,060,630,150,0773%18%9%
9WidzewCracovia10972201,690,520,170,0668%22%10%
9ŚląskLechia11462101,280,350,120,0962%29%9%
9RadomiakWisła P15752100,700,380,050,0539%43%18%
9Górnik ZPiast21472322,070,240,100,0682%15%3%
9MiedźKorona161156221,710,680,110,0663%23%14%
9PogońLech151755221,862,250,120,1332%21%47%
9RakówLegia11972402,520,460,230,0585%11%4%
9JagielloniaStal221592402,880,750,130,0582%12%6%
10PiastŚląsk71135110,451,290,060,1212%29%59%
10LegiaMiedź23995321,930,750,080,0866%21%13%
10StalWidzew151054031,100,870,070,0941%31%28%
10LechiaJagiellonia191554222,000,890,110,0664%21%15%
10RakówRadomiak10680301,440,220,140,0471%24%5%
10CracoviaPogoń131233111,960,690,150,0669%20%11%
10KoronaGórnik Z121045120,821,610,070,1618%25%57%
10ZagłębieWisła P241935212,110,870,090,0567%20%14%
10WartaLech91513010,480,900,050,0618%37%44%

Objaśnienie nagłówków kolumn:
KOL. – numer kolejki
GOSP – drużyna gospodarzy
GOŚĆ – drużyna gości
st gosp – liczba strzałów w meczu drużyny gospodarzy
st gość – liczba strzałów w meczu drużyny gości
st c gosp – liczba strzałów celnych w meczu drużyny gospodarzy
st c gość – liczba strzałów celnych w meczu drużyny gości
G gosp – liczba bramek w meczu drużyny gospodarzy (bez bramek samobójczych)
G gość – liczba bramek w meczu drużyny gości (bez bramek samobójczych)
xG gosp – wynik Expected Goals w meczu drużyny gospodarzy (włącznie z rzutem karnym, liczonym jako 0,75)
xG gość – wynik Expected Goals w meczu drużyny gości (włącznie z rzutem karnym, liczonym jako 0,75)
xG/s gosp – średnia ExpG dla jednego strzału w meczu drużyny gospodarzy
xG/s gośc – średnia ExpG dla jednego strzału w meczu drużyny gości
% gosp – prawdopodobieństwo wygranej gospodarzy na bazie wyniku Expected Goals
% remis – prawdopodobieństwo remisu na bazie wyniku Expected Goals
% gość – prawdopodobieństwo wygranej gości na bazie wyniku Expected Goals

Wyniki metody Expected Goals zbiorczo dla każdej drużyny
Stan na 20 września.

Więcej o metodzie Expected Goals TUTAJ

Zachęcamy do skorzystania z opcji „szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki.

KLUBDLA xGG DLAPRZECIW xGG PRZECIWBILANS xGBILANS GpktxPKTBILANS xPKT
Cracovia9,31119,588-0,2731413,250,75
Górnik Z10,28149,29120,9921312,840,16
Jagiellonia14,001514,5411-0,5541314,21-1,21
Korona7,201110,5412-3,34-11110,750,25
Lech12,08117,8594,2321415,42-1,42
Lechia8,39714,8617-6,47-1058,18-3,18
Legia11,05149,41131,6412014,835,17
Miedź9,411113,0017-3,59-659,67-4,67
Piast7,22108,5211-1,30-11111,01-0,01
Pogoń10,641512,2411-1,6041812,415,59
Radomiak11,70107,17134,53-31415,57-1,57
Raków13,86174,1999,6781919,53-0,53
Stal6,721014,0317-7,31-7138,734,27
Śląsk7,6689,0611-1,40-31312,240,76
Warta11,3387,75113,58-31116,11-5,11
Widzew11,701410,75100,9541614,271,73
Wisła P14,012111,59112,42101715,161,84
Zagłębie9,86712,0611-2,20-41312,110,89

Objaśnienie nagłówków kolumn:
DLA xG – suma wyników metody Expected Goals dla każdego strzału oddanego przez zawodnika danej drużyny
G DLA – suma strzelonych goli przez druzynę w sezonie (bez bramek samobójczych)
PRZECIW xG – suma wyników metody Expected Goals dla każdego strzału oddanego przez rywala danej drużyny
G PRZECIW – suma straconych goli przez drużynę w sezonie (bez bramek samobójczych)
BILANS xG – różnica sum wyników metody Expected Goals dla każdego strzału oddanego przez zawodnika i rywala danej drużyny
BILANS G – różnica goli (bez bramek samobójczych)
pkt – faktyczna liczba punktów
xPKT – oczekiwana liczba punktów wynikająca z prawdopodobieństwa na bazie wyniku Expected Goals
BILANS xPKT – różnica między liczbą punktów a oczekiwaną liczbą punktów

Wyniki metody Expected Goals zbiorczo dla każdego zawodnika
Stan na 20 września.

Więcej o metodzie Expected Goals TUTAJ

Zachęcamy do skorzystania z opcji „szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki.

ZAWODNIKKLUBStrzałyGxGxG/sG-xGnon-pen xGnon-pen xG/sG - xG NON-PENKPASTxASTKP-xAST
Bartosz NowakGórnik/Raków1151,4050,1283,5951,4050,1283,595921,1560,844
Jakub ŁukowskiKorona Kielce1840,7930,0443,2070,7930,0443,2071300,614-0,614
Rafał WolskiWisła Płock2051,8020,0903,1981,0520,0552,948630,6452,355
Michał RakoczyCracovia1041,0920,1092,9081,0920,1092,9081410,8630,137
Fabian PiaseckiRaków Częstochowa1341,4460,1112,5541,4460,1112,554720,9621,038
Filip MladenovićLegia Warszawa1130,5540,0502,4460,5540,0502,4461131,9181,082
DavoWisła Płock2974,3120,1492,6883,5620,1272,4381621,1830,817
Maciej DomańskiStal Mielec2041,5120,0762,4880,7620,0402,238910,4540,546
Damian DąbrowskiPogoń Szczecin1020,2270,0231,7730,2270,0231,7731210,4130,587
Erik JanzaGórnik Zabrze520,2310,0461,7690,2310,0461,7692231,6481,352
Afonso SousaLech Poznań720,2590,0371,7410,2590,0371,741600,273-0,273
Kamil GrosickiPogoń Szczecin2231,2590,0571,7411,2590,0571,7411511,414-0,414
Bartosz ŚpiączkaKorona Kielce1742,1190,1251,8811,3690,0861,631410,3730,627
Bartłomiej PawłowskiWidzew Łódź2042,8970,1451,1031,3970,0781,603300,469-0,469
Aleksander PaluszekGórnik Zabrze220,4250,2131,5750,4250,2131,575410,2660,734
Dawid BłanikKorona Kielce820,4330,0541,5670,4330,0541,567410,1630,837
NeneJagiellonia1220,4340,0361,5660,4340,0361,566710,4420,558
Constantin ReinerPiast Gliwice320,5820,1941,4180,5820,1941,418000,0000,000
Piotr WlazłoStal Mielec920,5910,0661,4090,5910,0661,409600,223-0,223
Kamil WilczekPiast Gliwice2042,6050,1301,3952,6050,1301,395400,304-0,304
Michał SkóraśLech Poznań2731,6790,0621,3211,6790,0621,3211010,7320,268
Jordi SanchezWidzew Łódź1831,7660,0981,2341,7660,0981,234100,041-0,041
Marko KolarWisła Płock720,8040,1151,1960,8040,1151,196310,2210,779
Kanji OkunukiGórnik Zabrze520,8180,1641,1820,8180,1641,182400,223-0,223
Damian KądziorPiast Gliwice1420,8230,0591,1770,8230,0591,1771251,6443,356
Maciej GajosLechia Gdańsk920,8760,0971,1240,8760,0971,1241000,706-0,706
Said HamulicStal Mielec1731,9090,1121,0911,9090,1121,091520,3241,676
Dawid AbramowiczRadomiak Radom1320,9200,0711,0800,9200,0711,0801811,980-0,980
Jesus ImazJagiellonia3664,9520,1381,0484,9520,1381,0482211,691-0,691
Patryk LipskiWidzew Łódź520,9590,1921,0410,9590,1921,041500,284-0,284
Santiago NavedaMiedź Legnica210,0390,0190,9610,0390,0190,961000,0000,000
Mateusz KowalskiJagiellonia110,0450,0450,9550,0450,0450,955000,0000,000
Angelo HenriquezMiedź Legnica1753,5460,2091,4542,0460,1360,954500,306-0,306
Jewhen KonoplankaCracovia510,0540,0110,9460,0540,0110,946600,314-0,314
Anton KrywociukWisła Płock210,0710,0360,9290,0710,0360,929000,0000,000
Aleksander PawlakWisła Płock510,0810,0160,9190,0810,0160,9191000,604-0,604
Ernest MuciLegia Warszawa1421,1120,0790,8881,1120,0790,8881130,7692,231
Wahan BiczachczjanPogoń Szczecin1121,1210,1020,8791,1210,1020,8791000,482-0,482
Rafał AugustyniakLegia Warszawa410,1210,0300,8790,1210,0300,879200,046-0,046
Kyryło PetrowKorona Kielce210,1370,0690,8630,1370,0690,863200,075-0,075
Pontus AlmqvistPogoń Szczecin1121,1400,1040,8601,1400,1040,860710,4590,541
Deian SorescuRaków Częstochowa510,1540,0310,8460,1540,0310,846100,102-0,102
Marc GualJagiellonia3853,9490,1041,0513,1990,0860,801820,5701,430
Luciano NarsinghMiedź Legnica921,2120,1350,7881,2120,1350,7881111,097-0,097
Jorge FelixPiast Gliwice210,2170,1090,7830,2170,1090,783000,0000,000
Flavio PaixaoLechia Gdańsk1642,7430,1711,2571,2430,0890,757400,341-0,341
Nika KwekweskiriLech Poznań810,2470,0310,7530,2470,0310,753800,381-0,381
Arkadiusz KasperkiewiczStal Mielec510,2520,0500,7480,2520,0500,748500,304-0,304
Michał FeliksRadomiak Radom710,2740,0390,7260,2740,0390,726300,214-0,214
Mattias JohanssonLegia Warszawa610,2740,0460,7260,2740,0460,726200,102-0,102
Petr SchwarzŚląsk Wrocław1010,2870,0290,7130,2870,0290,713210,0700,930
Martin DolezalZagłębie Lubin921,2910,1430,7091,2910,1430,709300,359-0,359
Tomasz MakowskiZagłębie Lubin810,3000,0370,7000,3000,0370,700810,5710,429
Mathias Hebo RasmussenCracovia610,3200,0530,6800,3200,0530,680710,5190,481
Szymon WłodarczykGórnik Zabrze721,3480,1930,6521,3480,1930,652100,034-0,034
Richard JensenGórnik Zabrze710,3530,0500,6470,3530,0500,647410,2910,709
Jakub SypekWidzew Łódź310,3650,1220,6350,3650,1220,635200,062-0,062
Maciej ŚliwaMiedź Legnica310,3930,1310,6070,3930,1310,607100,127-0,127
Dawid KocyłaWisła Płock310,4000,1330,6000,4000,1330,600400,085-0,085
John YeboahŚląsk Wrocław710,4090,0580,5910,4090,0580,591910,8230,177
Dennis JastrzembskiŚląsk Wrocław410,4110,1030,5890,4110,1030,589200,075-0,075
Paweł WszołekLegia Warszawa1132,1910,1990,8091,4410,1440,5591121,0350,965
Adam ZrelakWarta Poznań2243,4480,1570,5523,4480,1570,552700,300-0,300
Kristian ValloWisła Płock1321,4490,1110,5511,4490,1110,5511030,7792,221
Rafał AdamskiZagłębie Lubin410,4500,1130,5500,4500,1130,550300,090-0,090
Karol DanielakWidzew Łódź910,4740,0530,5260,4740,0530,5261321,5240,476
Florian LoshajCracovia610,4810,0800,5190,4810,0800,519600,300-0,300
Adrian ŁyszczarzŚląsk Wrocław910,5120,0570,4880,5120,0570,488100,023-0,023
Roberto AlvesRadomiak Radom2421,5530,0650,4471,5530,0650,4471610,8930,107
Benjamin KallmanCracovia1021,5660,1570,4341,5660,1570,434400,271-0,271
CarlitosLegia Warszawa1110,6140,0560,3860,6140,0560,386200,182-0,182
Robert DadokGórnik Zabrze1310,6180,0480,3820,6180,0480,382400,214-0,214
Stratos SvarnasRaków Częstochowa210,6390,3190,3610,6390,3190,361220,3361,664
Daniel Leo GretarssonŚląsk Wrocław810,6650,0830,3350,6650,0830,335200,066-0,066
Mateusz ŁęgowskiPogoń Szczecin910,6670,0740,3330,6670,0740,333310,0830,917
Dominik KunWidzew Łódź1421,6810,1200,3191,6810,1200,319820,6801,320
Bartosz KapustkaLegia Warszawa1010,6920,0690,3080,6920,0690,308410,2100,790
Dawid SzymonowiczWarta Poznań410,7110,1780,2890,7110,1780,289300,406-0,406
Kacper SmolińskiPogoń Szczecin310,7230,2410,2770,7230,2410,277100,029-0,029
Lindsay RoseLegia Warszawa210,7320,3660,2680,7320,3660,268000,0000,000
Władysław KoczerhinRaków Częstochowa1010,7510,0750,2490,7510,0750,249700,308-0,308
ChucaMiedź Legnica1710,7700,0450,2300,7700,0450,230500,464-0,464
Maciej ŻurawskiWarta Poznań610,7840,1310,2160,7840,1310,216610,5540,446
Łukasz ŁakomyZagłębie Lubin2510,8260,0330,1740,8260,0330,1742611,650-0,650
Maciej BortniczukJagiellonia510,8540,1710,1460,8540,1710,146000,0000,000
Sebastian KowalczykPogoń Szczecin1110,8640,0790,1360,8640,0790,1361010,6340,366
Mikael IshakLech Poznań1232,6450,2200,3551,8950,1720,105821,2020,798
Raphael RossiRadomiak Radom1010,8990,0900,1010,8990,0900,101500,329-0,329
Jakub CzerwińskiPiast Gliwice510,9310,1860,0690,9310,1860,069200,072-0,072
Mateusz WdowiakRaków Częstochowa1421,9330,1380,0671,9330,1380,067922,062-0,062
Mateusz LewandowskiWisła Płock110,9340,9340,0660,9340,9340,066000,0000,000
Ivi LopezRaków Częstochowa2532,4610,0980,5390,9610,0420,0391411,813-0,813
Paweł OlkowskiGórnik Zabrze710,9720,1390,0280,9720,1390,028400,622-0,622
Piotr KrawczykGórnik Zabrze821,7220,2150,2780,9720,1390,028410,3820,618
Łukasz ZwolińskiLechia Gdańsk810,9880,1230,0120,9880,1230,012500,157-0,157
Kacper BieszczadZagłębie Lubin00------100,038-0,038
Bartłomiej CiepielaStal Mielec00------400,206-0,206
Wiktor DługoszRaków Częstochowa00------100,013-0,013
Joel Abu HannaLegia Warszawa00------100,016-0,016
Jon AurtenetxeMiedź Legnica00------100,060-0,060
Mateusz MakStal Mielec00------200,261-0,261
Sebastian MusiolikRaków Częstochowa00------200,322-0,322
Martin PospisilJagiellonia00------800,387-0,387
Pedro RebochoLech Poznań00------300,277-0,277
Michał RzuchowskiŚląsk Wrocław00------100,019-0,019
Dante StipicaPogoń Szczecin00------100,017-0,017
Kajetan SzmytWarta Poznań00------500,200-0,200
Mehdi LehaireMiedź Legnica00------100,046-0,046
Kamil KrukStal Mielec00------100,016-0,016
Adrian BukowskiŚląsk Wrocław00------200,057-0,057
Joeri de KampsLechia Gdańsk00------100,023-0,023
Jakub HolubekPiast Gliwice00------200,086-0,086
Michał KaputPiast Gliwice00------100,043-0,043
Bogdan VastsukStal Mielec00------100,127-0,127
Vladan KovacevićRaków Częstochowa00------110,2090,791
Jakub NowakowskiRadomiak Radom00------100,044-0,044
Karol BorysŚląsk Wrocław00------200,194-0,194
Tomasz KupiszJagiellonia00------100,032-0,032
Kacper TobiaszLegia Warszawa00------100,0000,000
Lubomir SatkaLech Poznań100,0070,007-0,0070,0070,007-0,007300,095-0,095
Krzysztof KolankoGórnik Zabrze100,0070,007-0,0070,0070,007-0,007100,066-0,066
Ben LedermanRaków Częstochowa100,0100,010-0,0100,0100,010-0,010200,054-0,054
Szymon SarbinowskiWarta Poznań100,0110,011-0,0110,0110,011-0,011100,200-0,200
Filip LesniakWisła Płock100,0120,012-0,0120,0120,012-0,012110,0230,977
Michał KopczyńskiWarta Poznań210,7630,3820,2370,0130,013-0,013500,230-0,230
Patryk StępińskiWidzew Łódź100,0150,015-0,0150,0150,015-0,015500,310-0,310
Leo BorgesPogoń Szczecin100,0160,016-0,0160,0160,016-0,016100,050-0,050
Alexandros KatranisPiast Gliwice100,0180,018-0,0180,0180,018-0,018500,572-0,572
Aleks ŁawniczakZagłębie Lubin100,0190,019-0,0190,0190,019-0,019000,0000,000
Oliwier WojciechowskiJagiellonia100,0190,019-0,0190,0190,019-0,019110,2090,791
Dariusz StalmachGórnik Zabrze100,0190,019-0,0190,0190,019-0,019100,012-0,012
Kevin BrollGórnik Zabrze100,0210,021-0,0210,0210,021-0,021100,127-0,127
Serafin SzotaWidzew Łódź100,0220,022-0,0220,0220,022-0,022000,0000,000
Tom HateleyPiast Gliwice100,0230,023-0,0230,0230,023-0,023800,697-0,697
Erik ExpositoŚląsk Wrocław1922,5250,133-0,5251,0250,060-0,025210,2820,718
Michał PazdanJagiellonia100,0260,026-0,0260,0260,026-0,026200,195-0,195
Milan KvoceraWisła Płock100,0270,027-0,0270,0270,027-0,027100,144-0,144
Jayson PapeauWarta Poznań100,0270,027-0,0270,0270,027-0,027000,0000,000
Igor SapałaRaków Częstochowa100,0270,027-0,0270,0270,027-0,027000,0000,000
Marcel WędrychowskiPogoń Szczecin100,0270,027-0,0270,0270,027-0,027000,0000,000
Benedikt ZechPogoń Szczecin100,0270,027-0,0270,0270,027-0,027100,048-0,048
Gustav BerggrenRaków Częstochowa100,0300,030-0,0300,0300,030-0,030200,065-0,065
Kristers TobersLechia Gdańsk100,0300,030-0,0300,0300,030-0,030310,1640,836
Roberto CorralKorona Kielce200,0300,015-0,0300,0300,015-0,030000,0000,000
Tiago MatosRadomiak Radom100,0320,032-0,0320,0320,032-0,032000,0000,000
Diogo VerdascaŚląsk Wrocław100,0320,032-0,0320,0320,032-0,032000,0000,000
Michael KostkaMiedź Legnica100,0340,034-0,0340,0340,034-0,034100,043-0,043
Fran TudorRaków Częstochowa100,0340,034-0,0340,0340,034-0,034410,2110,789
Marko PoletanovićZagłębie Lubin200,0350,018-0,0350,0350,018-0,035700,378-0,378
Daniel ŁukasikRadomiak Radom200,0360,018-0,0360,0360,018-0,036200,064-0,064
Patryk SokołowskiLegia Warszawa100,0360,036-0,0360,0360,036-0,036100,017-0,017
Maciej WolskiStal Mielec100,0380,038-0,0380,0380,038-0,038100,062-0,062
Taras RomanczukJagiellonia200,0390,019-0,0390,0390,019-0,039510,2060,794
Krystian KardyśStal Mielec200,0410,021-0,0410,0410,021-0,041000,0000,000
Paweł ZielińskiWidzew Łódź100,0420,042-0,0420,0420,042-0,042410,2810,719
Maik NawrockiLegia Warszawa100,0430,043-0,0430,0430,043-0,043200,058-0,058
Luis MataPogoń Szczecin200,0430,022-0,0430,0430,022-0,043310,2270,773
Alasana MannehGórnik Zabrze200,0460,023-0,0460,0460,023-0,046300,109-0,109
Oskar SewerzyńskiKorona Kielce200,0460,023-0,0460,0460,023-0,046410,1620,838
Konrad ForencKorona Kielce100,0470,047-0,0470,0470,047-0,047000,0000,000
Sasa BalićKorona Kielce100,0470,047-0,0470,0470,047-0,047200,058-0,058
Luka ZarandiaKorona Kielce300,0490,016-0,0490,0490,016-0,049310,0990,901
Martin KonczkowskiŚląsk Wrocław100,0490,049-0,0490,0490,049-0,049200,172-0,172
Maksymilian PingotLech Poznań100,0490,049-0,0490,0490,049-0,049200,084-0,084
Blaz KramerLegia Warszawa200,0510,026-0,0510,0510,026-0,051000,0000,000
Jakub KiełbWarta Poznań200,0510,026-0,0510,0510,026-0,051210,9190,081
Javier Ajenjo HyjekŚląsk Wrocław200,0530,026-0,0530,0530,026-0,053000,0000,000
Miłosz TrojakKorona Kielce300,0540,018-0,0540,0540,018-0,054300,092-0,092
Koki HinokioZagłębie Lubin200,0570,029-0,0570,0570,029-0,057300,111-0,111
Paweł ŻyraStal Mielec200,0570,029-0,0570,0570,029-0,057100,035-0,035
Piotr TomasikWisła Płock200,0580,029-0,0580,0580,029-0,0581110,5870,413
Dominykas BarauskasStal Mielec100,0600,060-0,0600,0600,060-0,060000,0000,000
Giannis PapanikolaouRaków Częstochowa300,0600,020-0,0600,0600,020-0,060300,136-0,136
Tomas HukPiast Gliwice100,0610,061-0,0610,0610,061-0,061000,0000,000
LeandroStal Mielec100,0610,061-0,0610,0610,061-0,061100,105-0,105
Levent GulenMiedź Legnica100,0640,064-0,0640,0640,064-0,064000,0000,000
Paweł StolarskiPogoń Szczecin200,0650,032-0,0650,0650,032-0,065100,038-0,038
Joel PereiraLech Poznań200,0650,033-0,0650,0650,033-0,0652012,392-1,392
Tomasz MokwaPiast Gliwice200,0660,033-0,0660,0660,033-0,066000,0000,000
Yuri RibeiroLegia Warszawa200,0670,034-0,0670,0670,034-0,067200,074-0,074
Miłosz MatysikJagiellonia100,0680,068-0,0680,0680,068-0,068000,0000,000
Jonatan KotzkeGórnik Zabrze200,0730,036-0,0730,0730,036-0,073500,196-0,196
Adam DejaKorona Kielce300,0750,025-0,0750,0750,025-0,075800,515-0,515
Mateusz SkrzypczakJagiellonia100,0760,076-0,0760,0760,076-0,076000,0000,000
Bozidar CzorbadżijskiWidzew Łódź100,0760,076-0,0760,0760,076-0,076000,0000,000
Piotr Samiec-TalarŚląsk Wrocław200,0770,038-0,0770,0770,038-0,077500,363-0,363
Victor GarciaŚląsk Wrocław300,0770,026-0,0770,0770,026-0,0771121,0210,979
Kristoffer HansenWidzew Łódź200,0790,040-0,0790,0790,040-0,079000,0000,000
Łukasz SierpinaKorona Kielce300,0810,027-0,0810,0810,027-0,081200,068-0,068
Przemysław MajStal Mielec300,0810,027-0,0810,0810,027-0,081110,0380,962
Dani PachecoGórnik Zabrze200,0820,041-0,0820,0820,041-0,0821000,516-0,516
Karol KnapCracovia200,0860,043-0,0860,0860,043-0,086600,643-0,643
Bogdan RacovitanRaków Częstochowa100,0890,089-0,0890,0890,089-0,089300,377-0,377
Marek HanousekWidzew Łódź510,8400,1680,1600,0900,022-0,090600,331-0,331
Adam RatajczykZagłębie Lubin300,0910,030-0,0910,0910,030-0,091400,177-0,177
Bojan NastićJagiellonia300,0920,031-0,0920,0920,031-0,092410,1140,886
Martin SulekWisła Płock200,0930,046-0,0930,0930,046-0,093000,0000,000
Patryk JanasikŚląsk Wrocław400,0930,023-0,0930,0930,023-0,093800,296-0,296
Rafał PietrzakLechia Gdańsk200,0970,049-0,0970,0970,049-0,097610,4870,513
Marcin FlisStal Mielec200,0980,049-0,0980,0980,049-0,098100,093-0,093
Dominik PiłaLechia Gdańsk300,0990,033-0,0990,0990,033-0,099100,094-0,094
Jakub KałuzińskiLechia Gdańsk400,0990,025-0,0990,0990,025-0,099500,354-0,354
Enis DestanWarta Poznań100,1000,100-0,1000,1000,100-0,100000,0000,000
Dominik SokółRadomiak Radom100,1000,100-0,1000,1000,100-0,100000,0000,000
Carlos Julio MartinezMiedź Legnica200,1020,051-0,1020,1020,051-0,102700,703-0,703
Daniel PikRadomiak Radom300,1040,035-0,1040,1040,035-0,104000,0000,000
Fabian HiszpańskiStal Mielec200,1060,053-0,1060,1060,053-0,106100,020-0,020
David PorebaStal Mielec300,1090,036-0,1090,1090,036-0,109100,027-0,027
Juljan ShehuWidzew Łódź200,1090,054-0,1090,1090,054-0,109000,0000,000
Adrian Lis AWarta Poznań100,1160,116-0,1160,1160,116-0,116000,0000,000
Jakub LewickiJagiellonia300,1180,039-0,1180,1180,039-0,118200,181-0,181
Bogdan TiruJagiellonia200,1190,059-0,1190,1190,059-0,119500,201-0,201
Michał JakóbowskiWarta Poznań100,1220,122-0,1220,1220,122-0,122100,027-0,027
Grzegorz TomasiewiczPiast Gliwice500,1280,026-0,1280,1280,026-0,128510,4910,509
Mateusz CichockiRadomiak Radom200,1300,065-0,1300,1300,065-0,130200,190-0,190
Robert IvanovWarta Poznań600,1320,022-0,1320,1320,022-0,132500,237-0,237
Robin KamberGórnik Zabrze200,1320,066-0,1320,1320,066-0,132100,150-0,150
Antonio MilićLech Poznań300,1380,046-0,1380,1380,046-0,138100,171-0,171
Milan CorrynWarta Poznań200,1390,069-0,1390,1390,069-0,139100,027-0,027
Radosław MurawskiLech Poznań300,1390,046-0,1390,1390,046-0,139300,123-0,123
Israel PuertoJagiellonia400,1400,035-0,1400,1400,035-0,140100,016-0,016
Mateusz GrzybekRadomiak Radom500,1420,028-0,1420,1420,028-0,142500,534-0,534
Jakub JugasCracovia400,1440,036-0,1440,1440,036-0,144410,4260,574
Koldo ObietaMiedź Legnica200,1450,073-0,1450,1450,073-0,145100,039-0,039
Andrzej TrubehaJagiellonia300,1460,049-0,1460,1460,049-0,146210,9180,082
Jens GammelbyMiedź Legnica500,1460,029-0,1460,1460,029-0,146510,3860,614
Martin KreuzrieglerWidzew Łódź200,1480,074-0,1480,1480,074-0,148400,271-0,271
Kostas TriantafyllopoulosPogoń Szczecin300,1520,051-0,1520,1520,051-0,152310,8040,196
Kamil DrygasPogoń Szczecin310,9020,3010,0980,1520,076-0,152100,163-0,163
Wojciech ŁaskiJagiellonia200,1530,076-0,1530,1530,076-0,153300,425-0,425
Bartosz KopaczZagłębie Lubin400,1530,038-0,1530,1530,038-0,153800,444-0,444
Cornel RapaCracovia300,1580,053-0,1580,1580,053-0,158500,400-0,400
Grzegorz SzymusikKorona Kielce300,1600,053-0,1600,1600,053-0,160000,0000,000
Damian MichalskiWisła Płock300,1620,054-0,1620,1620,054-0,162300,884-0,884
Patryk MakuchCracovia1821,9130,1060,0871,1630,068-0,163400,216-0,216
David StecLechia Gdańsk300,1630,054-0,1630,1630,054-0,163200,091-0,091
Michal SiplakCracovia500,1680,034-0,1680,1680,034-0,168620,3931,607
Christian ClemensLechia Gdańsk500,1700,034-0,1700,1700,034-0,170800,450-0,450
Łukasz SekulskiWisła Płock1311,1720,090-0,1721,1720,090-0,172510,8640,136
Ronaldo DeaconuKorona Kielce500,1750,035-0,1750,1750,035-0,175300,298-0,298
Fabio SturgeonRaków Częstochowa200,1800,090-0,1800,1800,090-0,180100,085-0,085
Filip BalajCracovia200,1820,091-0,1820,1820,091-0,182110,1710,829
Thabo CeleRadomiak Radom600,1830,030-0,1830,1830,030-0,1831410,7740,226
Fryderyk GerbowskiStal Mielec600,1860,031-0,1860,1860,031-0,186710,3740,626
Makana BakuLegia Warszawa500,1870,037-0,1870,1870,037-0,187910,2720,728
Hubert MatyniaPogoń Szczecin500,1870,037-0,1870,1870,037-0,187810,6580,342
Mateusz BartolewskiZagłębie Lubin300,1880,063-0,1880,1880,063-0,188100,200-0,200
Mariusz FornalczykPogoń Szczecin400,1890,047-0,1890,1890,047-0,189110,7080,292
Kamil PestkaCracovia500,1900,038-0,1900,1900,038-0,190400,234-0,234
Robert PichŚląsk Wrocław400,2020,050-0,2020,2020,050-0,202610,8650,135
Michał KucharczykPogoń Szczecin300,2060,069-0,2060,2060,069-0,206200,735-0,735
Dimitris StavropoulosWarta Poznań200,2080,104-0,2080,2080,104-0,208200,126-0,126
David JablonskyCracovia300,2110,070-0,2110,2110,070-0,211200,122-0,122
Szymon KobusińskiZagłębie Lubin300,2160,072-0,2160,2160,072-0,216100,042-0,042
Amadej MarosaGórnik Zabrze200,2160,108-0,2160,2160,108-0,216000,0000,000
Konrad PoprawaŚląsk Wrocław300,2220,074-0,2220,2220,074-0,222100,064-0,064
Adrian DanekKorona Kielce700,2220,032-0,2220,2220,032-0,222410,2530,747
Jean Carlos SilvaPogoń Szczecin700,2250,032-0,2250,2250,032-0,2251010,7570,243
Michał MokrzyckiWisła Płock200,2280,114-0,2280,2280,114-0,228200,255-0,255
Mateusz SzwochWisła Płock900,2330,026-0,2330,2330,026-0,233300,225-0,225
Kacper ChodynaZagłębie Lubin1911,2340,065-0,2341,2340,065-0,234700,848-0,848
Jeronimo CacciabueMiedź Legnica500,2400,048-0,2400,2400,048-0,240200,082-0,082
Mateusz ŻyroWidzew Łódź300,2420,081-0,2420,2420,081-0,242100,027-0,027
Tomasz PieńkoZagłębie Lubin400,2460,062-0,2460,2460,062-0,246000,0000,000
Jarosław JachZagłębie Lubin300,2480,083-0,2480,2480,083-0,248300,254-0,254
Jean MvondoGórnik Zabrze800,2490,031-0,2490,2490,031-0,249600,306-0,306
Jakub BartkowskiPogoń Szczecin500,2500,050-0,2500,2500,050-0,250700,370-0,370
Walerian GwiliaRaków Częstochowa300,2520,084-0,2520,2520,084-0,252000,0000,000
Konrad MatuszewskiWarta Poznań400,2600,065-0,2600,2600,065-0,2601011,088-0,088
Bartosz SliszLegia Warszawa400,2610,065-0,2610,2610,065-0,261300,101-0,101
Luka ZahovićPogoń Szczecin1022,2650,227-0,2652,2650,227-0,265600,369-0,369
Mariusz MalecPogoń Szczecin300,2680,089-0,2680,2680,089-0,268000,0000,000
Bartłomiej WdowikJagiellonia600,2730,045-0,2730,2730,045-0,273800,459-0,459
Matej RodinCracovia500,2770,055-0,2770,2770,055-0,277000,0000,000
Ihor CharatinLegia Warszawa300,2790,093-0,2790,2790,093-0,279000,0000,000
Mateusz KupczakWarta Poznań800,2800,035-0,2800,2800,035-0,280310,1680,832
Mario ZebićKorona Kielce300,2820,094-0,2820,2820,094-0,282110,1000,900
Dominik FurmanWisła Płock800,2860,036-0,2860,2860,036-0,2861111,238-0,238
Kamil ZapolnikMiedź Legnica500,2910,058-0,2910,2910,058-0,291400,446-0,446
Michał ChrapekPiast Gliwice700,2940,042-0,2940,2940,042-0,294720,9291,071
Dariusz PawłowskiRadomiak Radom400,2940,074-0,2940,2940,074-0,294300,152-0,152
Damian WarchołWisła Płock300,3010,100-0,3010,3010,100-0,301000,0000,000
Jakub MyszorCracovia800,3020,038-0,3020,3020,038-0,302710,8140,186
Marcin SzpakowskiKorona Kielce600,3030,050-0,3030,3030,050-0,303700,318-0,318
ConradoLechia Gdańsk700,3030,043-0,3030,3030,043-0,3031000,789-0,789
Guram GiorbelidzeZagłębie Lubin1000,3040,030-0,3040,3040,030-0,304510,1920,808
Patrick OlsenŚląsk Wrocław1111,0590,096-0,0590,3090,031-0,309400,216-0,216
Jarosław KubickiLechia Gdańsk700,3120,045-0,3120,3120,045-0,312610,5420,458
Jesper KarlstromLech Poznań600,3120,052-0,3120,3120,052-0,3121200,563-0,563
Mateusz CholewiakGórnik Zabrze700,3210,046-0,3210,3210,046-0,321000,0000,000
Bartłomiej KłudkaZagłębie Lubin100,3210,321-0,3210,3210,321-0,321200,116-0,116
Krystian GetingerStal Mielec900,3230,036-0,3230,3230,036-0,323810,6690,331
Arkadiusz WoźniakZagłębie Lubin400,3270,082-0,3270,3270,082-0,327200,140-0,140
Jewgienij SzykawkaKorona Kielce300,3320,111-0,3320,3320,111-0,332400,292-0,292
Kristoffer VeldeLech Poznań1411,3370,095-0,3371,3370,095-0,337300,135-0,135
Tornike GaprindaszwiliZagłębie Lubin1211,3370,111-0,3371,3370,111-0,337200,053-0,053
Lisandro SemedoRadomiak Radom600,3400,057-0,3400,3400,057-0,340610,2310,769
Nahuel LeivaŚląsk Wrocław600,3450,057-0,3450,3450,057-0,345800,276-0,276
Norbert WojtuszekGórnik Zabrze300,3460,115-0,3460,3460,115-0,346100,048-0,048
Takuto OshimaCracovia800,3500,044-0,3500,3500,044-0,350500,160-0,160
Łukasz ZjawińskiWidzew Łódź500,3560,071-0,3560,3560,071-0,356200,325-0,325
Ilkay DurmusLechia Gdańsk700,3630,052-0,3630,3630,052-0,363210,5900,410
Alan CzerwińskiLech Poznań300,3630,121-0,3630,3630,121-0,363100,263-0,263
Mateusz MatrasStal Mielec300,3640,121-0,3640,3640,121-0,364410,3950,605
Olaf KobackiMiedź Legnica1411,3850,099-0,3851,3850,099-0,385620,4631,537
Szymon CzyżRaków Częstochowa400,3950,099-0,3950,3950,099-0,395510,4370,563
Kacper SezonienkoLechia Gdańsk400,3990,100-0,3990,3990,100-0,399000,0000,000
Maxime DominguezMiedź Legnica1000,4020,040-0,4020,4020,040-0,4021631,2121,788
Sebastian BergierŚląsk Wrocław300,4040,135-0,4040,4040,135-0,404000,0000,000
Paweł JaroszyńskiCracovia200,4060,203-0,4060,4060,203-0,406300,134-0,134
Damian RasakWisła Płock1000,4080,041-0,4080,4080,041-0,408841,5122,488
Patryk KunRaków Częstochowa300,4100,137-0,4100,4100,137-0,410400,232-0,232
Jacek PodgórskiKorona Kielce800,4160,052-0,4160,4160,052-0,416300,205-0,205
Alberto TorilPiast Gliwice400,4170,104-0,4170,4170,104-0,417500,662-0,662
Jacek KiełbKorona Kielce700,4210,060-0,4210,4210,060-0,421510,2360,764
Jan GrzesikWarta Poznań1111,4280,130-0,4281,4280,130-0,428500,667-0,667
Arkadiusz PyrkaPiast Gliwice600,4400,073-0,4400,4400,073-0,440500,785-0,785
Caye QuintanaŚląsk Wrocław800,4410,055-0,4410,4410,055-0,441400,339-0,339
Cheikhou DiengZagłębie Lubin400,4510,113-0,4510,4510,113-0,451410,3030,697
Nemanja MijuskovićMiedź Legnica600,4520,075-0,4520,4520,075-0,452500,337-0,337
Marco TerrazzinoLechia Gdańsk1300,4700,036-0,4700,4700,036-0,470600,237-0,237
Juliusz LetniowskiWidzew Łódź900,4710,052-0,4710,4710,052-0,4711511,113-0,113
Adam FrączczakKorona Kielce600,4770,079-0,4770,4770,079-0,477400,446-0,446
Filipe NascimentoRadomiak Radom1821,9870,1100,0130,4870,030-0,4871100,485-0,485
Otar KakabadzeCracovia1100,5000,045-0,5000,5000,045-0,500500,296-0,296
Barry DouglasLech Poznań700,5030,072-0,5030,5030,072-0,5031501,223-1,223
Dalibor TakacKorona Kielce600,5030,084-0,5030,5030,084-0,503620,4571,543
Joao AmaralLech Poznań1911,5200,080-0,5201,5200,080-0,520600,259-0,259
Ernest TerpiłowskiWidzew Łódź600,5320,089-0,5320,5320,089-0,532610,4690,531
MauridesRadomiak Radom2022,5630,128-0,5632,5630,128-0,563720,7371,263
Rafał JanickiGórnik Zabrze600,5650,094-0,5650,5650,094-0,565310,2650,735
Damjan BoharZagłębie Lubin1300,5650,043-0,5650,5650,043-0,5651010,5940,406
Steve KapuadiWisła Płock400,5730,143-0,5730,5730,143-0,573000,0000,000
Tomas PrikrylJagiellonia1000,5770,058-0,5770,5770,058-0,5772413,389-2,389
Krzysztof KubicaGórnik Zabrze600,5880,098-0,5880,5880,098-0,588200,062-0,062
Bassekou DiabateLechia Gdańsk700,5980,085-0,5980,5980,085-0,598500,159-0,159
Fedor CernychJagiellonia900,6020,067-0,6020,6020,067-0,602610,8050,195
Jakub RzeźniczakWisła Płock100,6040,604-0,6040,6040,604-0,604200,120-0,120
Ariel MosórPiast Gliwice700,6140,088-0,6140,6140,088-0,614300,136-0,136
Niilo MaenpaaWarta Poznań700,6230,089-0,6230,6230,089-0,623410,8090,191
Heorhij CitaiszwiliLech Poznań900,6230,069-0,6230,6230,069-0,623210,3800,620
Fabio NunesWidzew Łódź800,6280,078-0,6280,6280,078-0,6281111,459-0,459
Zoran ArsenićRaków Częstochowa600,6490,108-0,6490,6490,108-0,649100,104-0,104
Michał Nalepa IILechia Gdańsk800,6810,085-0,6810,6810,085-0,681000,0000,000
Milan RundićRaków Częstochowa300,7320,244-0,7320,7320,244-0,732100,016-0,016
Leandro RossiRadomiak Radom1600,7850,049-0,7850,7850,049-0,785511,083-0,083
Artur JędrzejczykLegia Warszawa500,7900,158-0,7900,7900,158-0,790400,370-0,370
Miguel LuisWarta Poznań1200,8090,067-0,8090,8090,067-0,809700,848-0,848
Filip SzymczakLech Poznań1200,8260,069-0,8260,8260,069-0,826620,3201,680
JosueLegia Warszawa2511,5810,063-0,5810,8310,035-0,8311911,436-0,436
Mikołaj LebedyńskiStal Mielec1000,8390,084-0,8390,8390,084-0,839710,8020,198
Virgil GhitaCracovia1400,9130,065-0,9130,9130,065-0,913500,189-0,189
Lukas PodolskiGórnik Zabrze1700,9690,057-0,9690,9690,057-0,969731,9081,092
Maciej RosołekLegia Warszawa801,2620,158-1,2621,2620,158-1,262300,160-0,160
Filip StarzyńskiZagłębie Lubin2401,2950,054-1,2951,2950,054-1,2951411,160-0,160
Bartosz BidaJagiellonia701,3140,188-1,3141,3140,188-1,314610,9470,053
Miłosz SzczepańskiWarta Poznań1001,3160,132-1,3161,3160,132-1,316700,288-0,288
Luis MachadoRadomiak Radom1201,3550,113-1,3551,3550,113-1,355710,5000,500
Vladislavs GutkovskisRaków Częstochowa1512,3630,158-1,3632,3630,158-1,363210,4090,591
Filip MarchwińskiLech Poznań701,3690,196-1,3691,3690,196-1,369410,1900,810

Objaśnienie nagłówków kolumn:
G DLA – suma strzelonych goli przez zawodnika w sezonie (bez bramek samobójczych)
xG – suma wyników metody Expected Goals dla każdego strzału oddanego przez zawodnika
xG/s – suma wyników metody Expected Goals dla każdego strzału oddanego przez zawodnika dzielona przez liczbę jego strzałów
G-xG – różnica między liczbą strzelonych goli a sumą wyników metody Expected Goals dla każdego strzału oddanego przez zawodnika
non-pen xG – suma wyników metody Expected Goals dla każdego strzału oddanego przez zawodnika nie wliczając uderzeń z rzutów karnych
non-pen xG/s – suma wyników metody Expected Goals dla każdego strzału oddanego przez zawodnika dzielona przez liczbę jego strzałów nie wliczając uderzeń z rzutów karnych
non-pen G – non-pen xG – różnica między liczbą strzelonych goli (nie wliczając rzutów karnych) a sumą wyników metody Expected Goals dla uderzeń oddanych przez zawodnika (nie wliczając rzutów karnych)
KP – liczba kluczowych podań danego zawodnika (ostatnie celne przed każdym strzałem)
AST – liczba asyst danego zawodnika
xAST – „xAssisted” – suma wyników metody Expected Goals dla strzałów, przy których dany zawodnik zaliczył kluczowe podanie

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: