Kartki pokazane przez sędziów
Na koniec sezonu 2019/20.

Zachęcamy do skorzystania z opcji “szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki. Tabelę można przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

SĘDZIAŚr. ŻKŻKCZK BEZPCZKżk faulczk faulżk rękażk rywalżk sędziażk czasżk symlżk cieszżk inneczk rękaczk rywalczk inneczk sędziaMecze
Bartosz Frankowski3,921020585023102000000026
Daniel Stefański4,0757004500372000000014
Jarosław Przybył4,6413035110311041202000028
Krzysztof Jakubik4,001002374214128001000025
Łukasz Szczech3,2342013301341000000013
Mariusz Złotek3,9575025901860100000019
Paweł Gil4,21101268724511111000024
Paweł Raczkowski4,961244710127465100020025
Piotr Lasyk3,9587037101743100000022
Szymon Marciniak4,931381712116820100000028
Tomasz Kwiatkowski3,5492488030533100000126
Tomasz Musiał3,9298028701512200000025
Wojciech Myć5,634556393103110011008
Zbigniew Dobrynin4,502700250001100000006
Dominik Sulikowski5,00100060040000000002
Artur Aluszyk3,0030010010100000001
Sebastian Jarzębak8,0080080000000000001
Damian Sylwestrzak2,0020020000000000001
Łukasz Kuźma8,0080050001100100001
Damian Kos5,0050050000000000001

Objaśnienie nagłówków kolumn:
ŻK, CZK – suma kartek
CZK BEZP – suma bezpośrednio pokazanych czerwonych kartek
ŻK F (CZK F) – kartka pokazana za faul
ŻK R – kartka pokazana za zagranie ręką
ŻK RYW (CZK RYW) – kartka pokazana za niesportowe zachowanie wobec rywala
ŻK SĘD (CZK SĘD)- kartka pokazana za niesportowe zachowanie wobec sędziego
ŻK CZAS – kartka pokazana za grę na czas
ŻK SYML – kartka pokazana za symulowanie
ŻK CIESZ – kartka pokazana za nieprzepisową radość po zdobyciu gola
ŻK INNE – wszystkie inne kartki
Mecze – liczba meczów sędziowanych w tym sezonie Ekstraklasy
Śr. ŻK – średnia pokazanych żółtych kartek na mecz

W powyższej tabeli uwzględniono:
1) żółtą kartkę Marka Tamasa pokazaną przez sędziego Piotra Lasyka za faul w 26. kolejce w spotkaniu Jagiellonia – Śląsk (niewliczana do rejestru napomnień decyzją Komisji Ligi).

Rzuty karne podyktowane przez sędziów
Na koniec sezonu 2019/20.

Zachęcamy do skorzystania z opcji “szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki. Tabelę można przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

SĘDZIAMRZKŚR.RZKARKCRAGÓRJAGKORLPOLGDLEGŁKSPIAPOGRCZŚLĄWISWPŁZAG
Artur Aluszyk111,001/00/00/00/00/00/00/00/00/10/00/00/00/00/00/00/0
Zbigniew Dobrynin610,170/00/00/00/00/10/00/00/00/00/00/00/00/00/00/01/0
Bartosz Frankowski26140,540/01/21/22/11/00/10/02/10/50/03/00/00/04/10/10/0
Paweł Gil2470,290/11/00/10/00/20/02/11/00/00/00/10/00/01/00/02/1
Krzysztof Jakubik2540,160/00/00/00/00/00/00/01/01/01/01/10/00/00/10/10/1
Sebastian Jarzębak100,000/00/00/00/00/00/00/00/00/00/00/00/00/00/00/00/0
Damian Kos100,000/00/00/00/00/00/00/00/00/00/00/00/00/00/00/00/0
Łukasz Kuźma100,000/00/00/00/00/00/00/00/00/00/00/00/00/00/00/00/0
Tomasz Kwiatkowski2640,150/00/00/00/10/01/02/00/00/00/20/00/00/10/01/00/0
Piotr Lasyk22110,501/00/10/01/01/01/20/10/31/00/00/03/11/20/00/02/1
Szymon Marciniak28180,643/31/11/12/10/01/12/20/22/12/11/21/11/10/00/01/1
Tomasz Musiał2570,280/00/01/10/11/12/01/11/00/10/00/00/21/00/00/00/0
Wojciech Myć830,380/00/01/00/00/20/00/00/00/01/00/00/10/01/00/00/0
Jarosław Przybył2850,180/00/00/00/00/01/01/00/21/00/00/00/21/00/01/10/0
Paweł Raczkowski25160,642/11/01/10/20/01/00/20/02/13/21/00/13/21/21/10/1
Daniel Stefański1420,140/00/00/00/01/00/00/00/00/10/00/00/00/11/00/00/0
Dominik Sulikowski210,500/00/00/10/00/00/00/00/00/00/00/00/00/00/01/00/0
Damian Sylwestrzak111,000/10/00/00/00/00/00/00/00/00/00/00/00/01/00/00/0
Łukasz Szczech1360,460/10/00/10/00/00/01/00/01/00/10/11/01/01/00/21/0
Mariusz Złotek1950,260/00/00/01/00/00/20/10/00/00/00/03/10/01/10/00/0

Objaśnienie nagłówków kolumn:
M – liczba meczów
RZK – liczba podyktowanych rzutów karnych
ŚR.RZK – średnia rzutów karnych na mecz
Przy nazwach drużyn, rzuty karne podyktowane DLA/PRZECIWKO danej drużynie

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: