Czyste konta, czas bez straty gola i % skutecznych interwencji
Na koniec sezonu 2019/20.

Zachęcamy do skorzystania z opcji “szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki.

BRAMKARZKLUBMECZECZYSTE KONTAMIN - AKTUALNIEMIN - SEZONMIN - REKORD% OBROBRSTRZPG% CK
Frantisek PlachPiast Gliwice37156141641680,5%1281593243,5%
Dante StipicaPogoń Szczecin3714040240277,4%1231593937,8%
Mickey van der HartLech Poznań34131948548577,5%1071383238,2%
Radosław MajeckiLegia Warszawa33123128938172,6%821133140,4%
Martin ChudyGórnik Zabrze37102328028073,7%1261714731,5%
Michal PeskovićCracovia32101841946972,4%921273526,1%
Marek KoziołKorona Kielce2892744444474,1%1061433833,3%
Michał BuchalikWisła Kraków3191229230466,0%971475027,9%
Matus PutnockyŚląsk Wrocław3773421737576,0%1391834634,6%
Jakub SzumskiRaków Częstochowa2475135935972,1%751043127,0%
Damian WęglarzJagiellonia Białystok2677621826067,3%66983330,0%
Dusan KuciakLechia Gdańsk30613531079975,8%1191574241,0%
Pavels SteinborsArka Gdynia336817432775,2%1522025223,7%
Konrad ForencZagłębie Lubin17511619137270,6%60852525,0%
Krzysztof KamińskiWisła Płock94034134180,6%2531722,7%
Arkadiusz MalarzŁKS Łódź2745123858867,9%931375035,6%
Thomas DahneWisła Płock254016725367,2%781163917,6%
Zlatan AlomerovićLechia Gdańsk733430430465,2%1523832,4%
Mateusz LisWisła Kraków624918825778,6%2228620,5%
Radosław CierzniakLegia Warszawa32921734275,0%68231,7%
Michał GliwaRaków Częstochowa1321920537874,7%62832525,4%
Grzegorz SandomierskiJagiellonia Białystok52416556372,2%1318629,6%
Dominik HładunZagłębie Lubin1722117330671,3%62872624,1%
Dejan IlievJagiellonia Białystok429011511570,0%1420750,0%
Jakub OsobińskiKorona Kielce11110110110100,0%330100,0%
Karol SzymańskiLech Poznań21100100100100,0%22150,0%
Kacper KrzepiszArka Gdynia11909090100,0%660100,0%
Michał KołbaŁKS Łódź711517917971,4%30421314,3%
Marcin StaniszewskiArka Gdynia312513413470,6%1217533,3%
Lukas HrossoCracovia511614219966,7%1015517,6%
Paweł SokółKorona Kielce713214514860,0%15251022,2%
Dominik BudzyńskiŁKS Łódź10266312275,0%34125,0%
Kacper BieszczadZagłębie Lubin2081818171,4%5720,0%
Miłosz MleczkoLech Poznań1043434366,7%4620,0%
Xavier DziekońskiJagiellonia Białystok2051545464,3%91450,0%
Dawid ArndtŁKS Łódź20112312360,0%61040,0%
Wojciech MuzykLegia Warszawa1061616160,0%3520,0%
Bartłomiej ŻynelWisła Płock20537418758,3%712537,5%
Jakub WrąbelWisła Płock10282917340,0%25312,9%
Objaśnienie nagłówków kolumn:
MECZE – Liczba spotkań, w których bramkarz rozegrał pełne 90 minut
CZYSTE KONTA – Pełne mecze bramkarza bez straty gola
MIN – AKTUALNIE – Obecna passa minut bez straty gola w sezonie
MIN – SEZON – Najdłuższa passa minut bez straty gola w sezonie
MIN – REKORD – Najdłuższa passa minut bez straty gola w Ekstraklasie
% OBR – Procent obronionych strzałów
OBR – Liczba obronionych strzałów
STRZ – Liczba wszystkich celnych strzałów na bramkę danego bramkarza
PG – Liczba puszczonych goli (razem z samobójczymi)
% CK – procent meczów (pełnych 90 minut) z czystym kontem podczas całej kariery w Ekstraklasie

Do strzałów nie wliczono goli samobójczych.


Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: