Minuty, w których dana drużyna prowadziła w meczu – łączna liczba oraz podział na poszczególne kolejki
Stan po 25. kolejce (bez przełożonego meczu Stal Mielec – Raków Częstochowa).

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

DR/KOL12345678910111213141516171819202122232425RAZEMDR/KOL
CRA280019006556170780470000X0X2803412X384CRA
GÓR89545686X016350X3019005369100X69X0044621GÓR
JAG871032008800770100388701400001305355546JAG
LPO3739241084003839660000X033150X3317X0462LPO
LGD2410367736002100007503988664532608400621LGD
LEG400600447845X13938291190610804926838486XX863LEG
PIA00X0100361870452X167X0119X83366261538PIA
POD0523380580064430000421174001320077650533POD
POG12401886167XX016488313247X0330262107457680POG
RCZ035895679795963X321073X000937X0X3380725RCZ
STM3408138000002606042X058X0532015X0355STM
ŚLĄ88382007304236X86193885X0704500X45270631ŚLĄ
WAR00X0610150231020002001532348702060X2399WAR
WIS00380X58055X381324692386350595X02000532WIS
WPŁ02008200333X0002577677417015025X000438WPŁ
ZAG3200805106903340100X0166628000152406ZAG
RAZEM3523363103224685254383562404192982334493603883932173353312792972714393273518734RAZEM

Objaśnienie nagłówków kolumn:
RAZEM – łączna liczba minut, w których dana drużyna prowadziła w meczach Ekstraklasy
X – mecze zakończone wynikiem 0:0

Spotkania, w których dana drużyna prowadziła w meczu
Stan po 25. kolejce (bez przełożonego meczu Stal Mielec – Raków Częstochowa).

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

DRUŻYNAMNPZ%
Cracovia10660,00%
Górnik Zabrze13969,23%
Jagiellonia Białystok12975,00%
Lech Poznań14750,00%
Lechia Gdańsk141178,57%
Legia Warszawa181688,89%
Piast Gliwice141071,43%
Podbeskidzie14535,71%
Pogoń Szczecin171482,35%
Raków Częstochowa141285,71%
Stal Mielec11436,36%
Śląsk Wrocław14964,29%
Warta Poznań131184,62%
Wisła Kraków14750,00%
Wisła Płock11654,55%
Zagłębie Lubin131076,92%

Objaśnienie nagłówków kolumn:
MNP – liczba meczów, w których dana drużyna prowadziła w meczu
Z – zwycięstwa w Ekstraklasie
% wygranych meczów, w których dana drużyna prowadziła w spotkaniu

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: