Gole strzelone w poszczególnych kwadransach gry
Stan na 10 listopada (10 kolejek, bez przełożonych meczów, z rozegranymi awansem).

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB1'-15'16'-30'31'-45'45+'46'-60'61'-75'76'-90'90+'RAZEMI POŁII POŁ
Cracovia041031231459
Górnik Zabrze322140111486
Jagiellonia13103100954
Lech Poznań222113211477
Lechia Gdańsk212214111477
Legia Warszawa150042111468
Piast Gliwice00003011505
Podbeskidzie132030101064
Pogoń Szczecin120023111037
Raków Częstochowa4331621020119
Stal Mielec02102030835
Śląsk Wrocław330032201367
Warta Poznań01002030615
Wisła Kraków224041011486
Wisła Płock111021401037
Zagłębie Lubin203002301055
RAZEM23342254322261018584101

Objaśnienie nagłówków kolumn:
MIN 1-15 – Gole strzelone od 1. do 15. minuty spotkania itd.
MIN 45+/MIN 90+ – Gole strzelone w doliczonym czasie pierwszej/drugiej połowy spotkania
I POŁ – Gole strzelone w pierwszych połowach
II POŁ – Gole strzelone w drugich połowach

Gole strzelone w poszczególnych kwadransach gry w meczach u siebie
Stan na 10 listopada (10 kolejek, bez przełożonych meczów, z rozegranymi awansem).

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB1'-15'16'-30'31'-45'45+'46'-60'61'-75'76'-90'90+'RAZEMI POŁII POŁ
Cracovia02001102624
Górnik Zabrze21111011853
Jagiellonia11002100523
Lech Poznań00001111404
Lechia Gdańsk21120111963
Legia Warszawa01004100615
Piast Gliwice00001011303
Podbeskidzie11102000532
Pogoń Szczecin11001111624
Raków Częstochowa21003200835
Stal Mielec01001010312
Śląsk Wrocław32003100954
Warta Poznań00000000000
Wisła Kraków01200101532
Wisła Płock00000030303
Zagłębie Lubin10200130734
RAZEM1313732011128873651

Objaśnienie nagłówków kolumn:
MIN 1-15 – Gole strzelone od 1. do 15. minuty spotkania itd.
MIN 45+/MIN 90+ – Gole strzelone w doliczonym czasie pierwszej/drugiej połowy spotkania
I POŁ – Gole strzelone w pierwszych połowach
II POŁ – Gole strzelone w drugich połowach

Gole strzelone w poszczególnych kwadransach gry w meczach wyjazdowych
Stan na 10 listopada (10 kolejek, bez przełożonych meczów, z rozegranymi awansem).

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB1'-15'16'-30'31'-45'45+'46'-60'61'-75'76'-90'90+'RAZEMI POŁII POŁ
Cracovia01102010523
Górnik Zabrze11103000633
Jagiellonia02101000431
Lech Poznań222102101073
Lechia Gdańsk00101300514
Legia Warszawa14000010651
Piast Gliwice00002000202
Podbeskidzie02101010532
Pogoń Szczecin01001100312
Raków Częstochowa223130101284
Stal Mielec01101020523
Śląsk Wrocław01000120413
Warta Poznań01002030615
Wisła Kraków21204000954
Wisła Płock11102110734
Zagłębie Lubin10100100321
RAZEM1020152239130924745
Objaśnienie nagłówków kolumn:
MIN 1-15 – Gole strzelone od 1. do 15. minuty spotkania itd.
MIN 45+/MIN 90+ – Gole strzelone w doliczonym czasie pierwszej/drugiej połowy spotkania
I POŁ – Gole strzelone w pierwszych połowach
II POŁ – Gole strzelone w drugich połowach

Bilans goli w poszczególnych kwadransach gry
Stan na 10 listopada (10 kolejek, bez przełożonych meczów, z rozegranymi awansem).

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB1'-15'16'-30'31'-45'45+'46'-60'61'-75'76'-90'90+'RAZEMI POŁII POŁ
Cracovia-21001-1032-13
Górnik Zabrze31-111001642
Jagiellonia00-1000-2-1-4-1-3
Lech Poznań-102101-2012-1
Lechia Gdańsk1-202-24-11312
Legia Warszawa01-102201505
Piast Gliwice-2-2-10-2-301-9-5-4
Podbeskidzie-10-3-20-2-1-3-12-6-6
Pogoń Szczecin01000211514
Raków Częstochowa213061-1-11165
Stal Mielec-20-2-1-4-20-1-12-5-7
Śląsk Wrocław22-201100422
Warta Poznań-1-1000-11-1-3-2-1
Wisła Kraków00203-2-10220
Wisła Płock0-110-3-13-1-20-2
Zagłębie Lubin1-13-1-3130321
Objaśnienie nagłówków kolumn:
MIN 1-15 – Bilans goli od 1. do 15. minuty spotkania itd.

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: