Gole strzelone w poszczególnych kwadransach gry
Stan po 18. kolejce (bez przełożonego meczu Stal Mielec – Wisła Płock).

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB1'-15'16'-30'31'-45'45+'46'-60'61'-75'76'-90'90+'RAZEMI POŁII POŁ
Cracovia1430323319811
Górnik Zabrze52315312221111
Jagiellonia56107412261214
Lech Poznań23417341251015
Lechia Gdańsk42422532241212
Legia Warszawa310107442311417
Piast Gliwice23505143231013
Podbeskidzie252042301899
Pogoń Szczecin43315313231112
Raków Częstochowa46417241291514
Stal Mielec333041311899
Śląsk Wrocław56004430221111
Warta Poznań1120643017413
Wisła Kraków64516311271611
Wisła Płock24313450221012
Zagłębie Lubin4140054119910
RAZEM536347875504722365171194

Objaśnienie nagłówków kolumn:
MIN 1-15 – Gole strzelone od 1. do 15. minuty spotkania itd.
MIN 45+/MIN 90+ – Gole strzelone w doliczonym czasie pierwszej/drugiej połowy spotkania
I POŁ – Gole strzelone w pierwszych połowach
II POŁ – Gole strzelone w drugich połowach

Gole strzelone w poszczególnych kwadransach gry w meczach u siebie
Stan po 18. kolejce (bez przełożonego meczu Stal Mielec – Wisła Płock).

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB1'-15'16'-30'31'-45'45+'46'-60'61'-75'76'-90'90+'RAZEMI POŁII POŁ
Cracovia031011231147
Górnik Zabrze312122121477
Jagiellonia340053011679
Lech Poznań012061111239
Lechia Gdańsk223212211596
Legia Warszawa2510641221813
Piast Gliwice21102011844
Podbeskidzie221031201156
Pogoń Szczecin112022121147
Raków Częstochowa220042201248
Stal Mielec12001111734
Śląsk Wrocław430042001376
Warta Poznań00003200505
Wisła Kraków323121111495
Wisła Płock11100140835
Zagłębie Lubin213002311266
RAZEM28312044227221619083107

Objaśnienie nagłówków kolumn:
MIN 1-15 – Gole strzelone od 1. do 15. minuty spotkania itd.
MIN 45+/MIN 90+ – Gole strzelone w doliczonym czasie pierwszej/drugiej połowy spotkania
I POŁ – Gole strzelone w pierwszych połowach
II POŁ – Gole strzelone w drugich połowach

Gole strzelone w poszczególnych kwadransach gry w meczach wyjazdowych
Stan po 18. kolejce (bez przełożonego meczu Stal Mielec – Wisła Płock).

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB1'-15'16'-30'31'-45'45+'46'-60'61'-75'76'-90'90+'RAZEMI POŁII POŁ
Cracovia11202110844
Górnik Zabrze21103100844
Jagiellonia221021111055
Lech Poznań222112301376
Lechia Gdańsk20101311936
Legia Warszawa150010301064
Piast Gliwice024031321569
Podbeskidzie03101110743
Pogoń Szczecin321131011275
Raków Częstochowa2441302117116
Stal Mielec213030201165
Śląsk Wrocław13000230945
Warta Poznań112032301248
Wisła Kraków322042001376
Wisła Płock132133101477
Zagłębie Lubin20100310734
RAZEM253227433232561758887
Objaśnienie nagłówków kolumn:
MIN 1-15 – Gole strzelone od 1. do 15. minuty spotkania itd.
MIN 45+/MIN 90+ – Gole strzelone w doliczonym czasie pierwszej/drugiej połowy spotkania
I POŁ – Gole strzelone w pierwszych połowach
II POŁ – Gole strzelone w drugich połowach

Bilans goli w poszczególnych kwadransach gry
Stan po 18. kolejce (bez przełożonego meczu Stal Mielec – Wisła Płock).

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB1'-15'16'-30'31'-45'45+'46'-60'61'-75'76'-90'90+'RAZEMI POŁII POŁ
Cracovia-20100-202-1-10
Górnik Zabrze4-2-2101-22211
Jagiellonia11-3011-30-2-1-1
Lech Poznań-3-1206-10-21-23
Lechia Gdańsk1-212-12-21220
Legia Warszawa-15-2-1342212111
Piast Gliwice-4040-2-333101
Podbeskidzie-30-8-2-3-2-1-4-23-13-10
Pogoń Szczecin321012131367
Raków Częstochowa03304-22-1963
Stal Mielec0-2-2-1-3-2-1-1-12-5-7
Śląsk Wrocław43-20-100-135-2
Warta Poznań-4-310230-2-3-63
Wisła Kraków41112-1-5-127-5
Wisła Płock-2021-4-23-1-31-4
Zagłębie Lubin2-53-1-5230-1-10
Objaśnienie nagłówków kolumn:
MIN 1-15 – Bilans goli od 1. do 15. minuty spotkania itd.

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: