Gole strzelone w poszczególnych kwadransach gry
Stan po 29. kolejce.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB1'-15'16'-30'31'-45'45+'46'-60'61'-75'76'-90'90+'RAZEMI POŁII POŁ
Cracovia36504433281414
Górnik Zabrze55325712301515
Jagiellonia97308532371918
Lech Poznań446110562381523
Lechia Gdańsk63722865391821
Legia Warszawa1013108852472423
Piast Gliwice36609454371522
Podbeskidzie55505450291514
Pogoń Szczecin65426723351718
Raków Częstochowa577110562432023
Stal Mielec45306453301218
Śląsk Wrocław66316661351619
Warta Poznań23401058032923
Wisła Kraków65616453361818
Wisła Płock35315871331221
Zagłębie Lubin519111173381622
RAZEM82867512101958036567255312

Objaśnienie nagłówków kolumn:
MIN 1-15 – Gole strzelone od 1. do 15. minuty spotkania itd.
MIN 45+/MIN 90+ – Gole strzelone w doliczonym czasie pierwszej/drugiej połowy spotkania
I POŁ – Gole strzelone w pierwszych połowach
II POŁ – Gole strzelone w drugich połowach

Gole strzelone w poszczególnych kwadransach gry w meczach u siebie
Stan po 29. kolejce.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB1'-15'16'-30'31'-45'45+'46'-60'61'-75'76'-90'90+'RAZEMI POŁII POŁ
Cracovia1430232318810
Górnik Zabrze34222612221111
Jagiellonia55105311211110
Lech Poznań1130822118513
Lechia Gdańsk33321533231112
Legia Warszawa67107412281414
Piast Gliwice322043111679
Podbeskidzie422042301789
Pogoń Szczecin1320341216610
Raków Częstochowa3310723019712
Stal Mielec130023211248
Śląsk Wrocław5321431120119
Warta Poznań1020533014311
Wisła Kraków3241223219109
Wisła Płock1110145114311
Zagłębie Lubin2160075324915
RAZEM434435657563723301128173

Objaśnienie nagłówków kolumn:
MIN 1-15 – Gole strzelone od 1. do 15. minuty spotkania itd.
MIN 45+/MIN 90+ – Gole strzelone w doliczonym czasie pierwszej/drugiej połowy spotkania
I POŁ – Gole strzelone w pierwszych połowach
II POŁ – Gole strzelone w drugich połowach

Gole strzelone w poszczególnych kwadransach gry w meczach wyjazdowych
Stan po 29. kolejce.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB1'-15'16'-30'31'-45'45+'46'-60'61'-75'76'-90'90+'RAZEMI POŁII POŁ
Cracovia222021101064
Górnik Zabrze21103100844
Jagiellonia422032211688
Lech Poznań33312341201010
Lechia Gdańsk304013321679
Legia Warszawa4600144019109
Piast Gliwice0440514321813
Podbeskidzie133012201275
Pogoń Szczecin5222331119118
Raków Częstochowa24613332241311
Stal Mielec3230413218810
Śląsk Wrocław1310235015510
Warta Poznań1320525018612
Wisła Kraków332042211789
Wisła Płock2421442019910
Zagłębie Lubin303114201477
RAZEM394240644394313266127139
Objaśnienie nagłówków kolumn:
MIN 1-15 – Gole strzelone od 1. do 15. minuty spotkania itd.
MIN 45+/MIN 90+ – Gole strzelone w doliczonym czasie pierwszej/drugiej połowy spotkania
I POŁ – Gole strzelone w pierwszych połowach
II POŁ – Gole strzelone w drugich połowach

Bilans goli w poszczególnych kwadransach gry
Stan po 29. kolejce.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB1'-15'16'-30'31'-45'45+'46'-60'61'-75'76'-90'90+'RAZEMI POŁII POŁ
Cracovia-20100-2-22-3-1-2
Górnik Zabrze1-2-22-23-42-2-1-1
Jagiellonia30-402-3-4-4-10-1-9
Lech Poznań-3-1306-1-1-21-12
Lechia Gdańsk2-331-4104431
Legia Warszawa67-2-3481223815
Piast Gliwice-43202-133817
Podbeskidzie0-1-9-2-5-5-2-6-30-12-18
Pogoń Szczecin2200152315411
Raków Częstochowa1450504019109
Stal Mielec-20-5-1-2-3-2-1-16-8-8
Śląsk Wrocław42-210-10045-1
Warta Poznań-4-220223-30-44
Wisła Kraków22010-6-30-45-9
Wisła Płock-4001-5-10-2-11-3-8
Zagłębie Lubin-2-1180-44522-57
Objaśnienie nagłówków kolumn:
MIN 1-15 – Bilans goli od 1. do 15. minuty spotkania itd.

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: