Żółte i czerwone kartki w sezonie 2016/17 Ekstraklasy
Na koniec sezonu 2016/17.

Zachęcamy do skorzystania z opcji “szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki. Tabelę można przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUBŻK/meczŻKCZK BEZPCZKŻK FCZK FŻK RŻK RYWŻK SĘDZŻK CZASŻK SYMLŻK CIESZŻK INNECZK RCZK RYWCZK INNE
Arka Gdynia2,1178136211563010000
Bruk-Bet1,8167225523134010000
Cracovia1,8970115611453001000
Górnik Łęczna1,9572266422132000000
Jagiellonia1,7364115411702000000
Korona Kielce2,68990377009101200000
Lech Poznań1,5959334920721000010
Lechia Gdańsk2,781034580311063210001
Legia Warszawa1,8970145211842021000
Piast Gliwice2,0576166703401001010
Pogoń Szczecin1,9572126010253101000
Ruch Chorzów1,4152244410161000010
Śląsk Wrocław1,8468455920222201020
Wisła Kraków2,3286036801572102000
Wisła Płock1,9773026102331210000
Zagłębie Lubin2,1178015900953200000
SUMA1187235196717167867341267051
Objaśnienie nagłówków kolumn:
ŻK, CZK – suma kartek
CZK BEZP – suma bezpośrednio pokazanych czerwonych kartek
ŻK F (CZK F) – kartka pokazana za faul
ŻK R – kartka pokazana za zagranie ręką
ŻK RYW (CZK RYW) – kartka pokazana za niesportowe zachowanie wobec rywala
ŻK SĘD – kartka pokazana za niesportowe zachowanie wobec sędziego
ŻK CZAS – kartka pokazana za grę na czas
ŻK SYML – kartka pokazana za symulowanie
ŻK CIESZ – kartka pokazana za nieprzepisową radość po zdobyciu gola
ŻK INNE – wszystkie inne kartki

W powyższym zestawieniu nie uwzględniono:

1) żółtej kartki pokazanej przez sędziego Pawła Gila Ivanowi Gonzalezowi za faul na Miroslavie Radoviciu w meczu 25. kolejki Legia Warszawa – Wisła Kraków (niewliczana do rejestru napomnień decyzją Komisji Ligi).

2) żółtej kartki pokazanej przez sędziego Krzysztofa Jakubika Ziggy’emu Gordonowi za faul na Tomaszu Brzyskim w meczu 29. kolejki Jagiellonia Białystok – Cracovia (niewliczana do rejestru napomnień decyzją Komisji Ligi).

3) żółtej kartki pokazanej przez sędziego Krzysztofa Jakubika Aleksandarowi Sedlarowi za faul na Mateuszu Szwochu w meczu 31. kolejki Arka Gdynia – Piast Gliwice (niewliczana do rejestru napomnień decyzją Komisji Ligi).

4) żółtej kartki pokazanej przez sędziego Zbigniewa Dobrynina Rafałowi Grzelakowi za faul na Vladislavsie Gutkovskisie w meczu 35. kolejki Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Korona Kielce (niewliczana do rejestru napomnień decyzją Komisji Ligi).

5) czerwonej kartki pokazanej przez sędziego Pawła Raczkowskiego Jose Kante za faul na Radosławie Murawskim w meczu 36. kolejki Piast Gliwice – Wisła Płock (niewliczana do rejestru napomnień decyzją Komisji Ligi).


Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: