„Przewodnik Kibica” na start nowego sezonu Ekstraklasy

„Przewodnik Kibica” na start nowego sezonu Ekstraklasy

W piątek (14 lipca 2017 roku), wraz ze startem kolejnego sezonu Ekstraklasy, pod patronatem Sport.pl ukaże się „Przewodnik Kibica” – nowe wydanie kompendium wiedzy taktyczno-statystycznej o polskiej lidze piłki nożnej. Wydawcą przewodnika jest serwis EkstraStats.pl.

W piątek (14 lipca 2017 roku) rozpoczyna się kolejny sezon walki o piłkarskie mistrzostwo Polski. Poprzednie rozgrywki Ekstraklasy przyciągnęły na trybuny rekordowe 2,8 mln kibiców, zagraniczne kluby właśnie z polskiej ligi ściągnęły do swoich drużyn przyszłe gwiazdy, a udział Legii Warszawa w Lidze Mistrzów UEFA rozpalił w kibicach nadzieję na kolejny wyjątkowy sezon piłkarskich emocji.

Specjalnie z myślą o największych fanach Ekstraklasy serwis EkstraStats.pl, wspólnie z patronem medialnym – Sport.pl, przygotował „Przewodnik Kibica”, wyjątkowe kompendium wiedzy taktyczno-statystycznej o polskiej lidze.

– To jest coś, co każdy kibic polskiej Ekstraklasy powinien mieć. Fantastyczne wydawnictwo z zebranymi statystykami i analizami taktycznym dotyczącymi każdego klubu Ekstraklasy, prawdziwy przewodnik po piłkarskich detalach, które decydują o rywalizacji na boisku. „Przewodnik Kibica” ma już wyrobioną markę wśród fanów polskiej Ekstraklasy, dlatego cieszymy się, że możemy być patronem medialnym tak fachowego wydawnictwa – mówi Bartosz Raj, redaktor naczelny Sport.pl.

W wydaniu fani piłki nożnej znajdą unikalne charakterystyki zawodników i trenerów oraz teksty opisujące taktykę poszczególnych zespołów przygotowane przez specjalistów z serwisu Taktycznie.net pod redakcją Andrzeja Gomołyska, którzy na co dzień zawodowo zajmują się analizą piłkarską. W „Przewodniku Kibica” pojawią się także wywiady i komentarze przygotowane przez dziennikarzy Sport.pl. Całość uzupełnią liczne statystyki w atrakcyjnej oprawie graficznej.

W dniu wznowienia rozgrywek, 14 lipca 2017 roku kibice będą mogli sięgnąć po elektroniczną wersję „Przewodnika Kibica”, a już na początku września, po zamknięciu okna transferowego, ukaże się zaktualizowane papierowe wydanie przewodnika. – Dzięki takiej formule nasze wydanie jest jeszcze dłużej aktualne i pomocne dla czytelników – tłumaczy Mateusz Januszewski z EkstraStats.pl, redaktor naczelny „Przewodnika Kibica”.

„Przewodnik Kibica” można nabyć za pośrednictwem strony Sklep.Przewodnikkibica.pl w cenie 19,90 zł. Zamówienie elektronicznej wersji „Przewodnika Kibica” jest jednoznaczne z nabyciem wersji książkowej. Wraz ze sponsorem wydania – zakładami bukmacherskimi Totolotek, przygotowaliśmy rabat, dzięki któremu do 31 lipca „Przewodnik Kibica” można kupić w cenie 17,90 zł.

Po raz pierwszy klienci będą mogli wybrać jedną z dwóch wersji okładek – ligową lub mistrzowską. Treść w obu wydaniach jest taka sama z jednym wyjątkiem – w wersji mistrzowskiej jako bonus zamieszczona jest rozmowa z Pablopavo, muzykiem i kibicem warszawskiej Legii.

Komentarze:

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: