Procentowy udział zawodnika w golach drużyny
Po 20. kolejce sezonu 2017/18

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

ZAWODNIKKLUBGOLEASYSTYKANADYJSKAGOLE DRUŻYNY% GOLUDZIAŁ%
CarlitosWisła Kraków144182948,3%62,1%
Jakub ŚwierczokZagłębie Lubin152172951,7%58,6%
Marco PaixaoLechia Gdańsk142162850,0%57,1%
Igor AnguloGórnik Zabrze181194045,0%47,5%
Krzysztof PiątekCracovia92112437,5%45,8%
Adam FrączczakPogoń Szczecin6392030,0%45,0%
Marcin RobakŚląsk Wrocław100102540,0%40,0%
Michal PapadopulosPiast Gliwice7182133,3%38,1%
Łukasz PiątekBruk-Bet6282227,3%36,4%
Jesus ImazWisła Kraków5272025,0%35,0%
Maciej MakuszewskiLech Poznań5492718,5%33,3%
Aleksandyr KolewSandecja5161827,8%33,3%
Arvydas NovikovasJagiellonia5492917,2%31,0%
Fedor CernychJagiellonia3692910,3%31,0%
Christian GytkjaerLech Poznań7182725,9%29,6%
Giorgi MerebaszwiliWisła Płock3472412,5%29,2%
Kasper HamalainenLegia Warszawa4482814,3%28,6%
Jarosław NiezgodaLegia Warszawa7182825,0%28,6%
Adrian DanekSandecja2351811,1%27,8%
Rafał KurzawaGórnik Zabrze11011402,5%27,5%
Dominik FurmanWisła Płock246248,3%25,0%
Szymon DrewniakCracovia066240,0%25,0%
Robert PichŚląsk Wrocław246258,0%24,0%
Arkadiusz PiechŚląsk Wrocław6062524,0%24,0%
Damian ZbozieńArka Gdynia3362611,5%23,1%
Mateusz SzwochArka Gdynia4152317,4%21,7%
Armando SadikuLegia Warszawa246287,1%21,4%
Michał KucharczykLegia Warszawa3362810,7%21,4%
Flavio PaixaoLechia Gdańsk4262814,3%21,4%
Javi HernandezCracovia4041921,1%21,1%
Michał HelikCracovia5052420,8%20,8%
Nico VarelaWisła Płock5052420,8%20,8%
Łukasz SekulskiJagiellonia4262913,8%20,7%
Taras RomanczukJagiellonia4262913,8%20,7%
Łukasz WolsztyńskiGórnik Zabrze268405,0%20,0%
Damian KądziorGórnik Zabrze4484010,0%20,0%
Adam GyurcsoPogoń Szczecin2242010,0%20,0%
Nika KaczarawaKorona Kielce336319,7%19,4%
Martin BukataPiast Gliwice134214,8%19,0%
Damian SzymańskiWisła Płock3142114,3%19,0%
Darko JevtićLech Poznań235277,4%18,5%
Alan CzerwińskiZagłębie Lubin145293,4%17,2%
Przemysław FrankowskiJagiellonia235296,9%17,2%
Goran CvijanovićKorona Kielce4153013,3%16,7%
Mateusz PiątkowskiWisła Płock224248,3%16,7%
Łukasz KosakiewiczKorona Kielce145313,2%16,1%
Jacek KiełbKorona Kielce4153112,9%16,1%
Jakub KoseckiŚląsk Wrocław224258,0%16,0%
Adam MarciniakArka Gdynia224267,7%15,4%
Marcin WarcholakArka Gdynia3142611,5%15,4%
Rafał SiemaszkoArka Gdynia4042615,4%15,4%
Maciej GajosLech Poznań3142711,1%14,8%
Mario SitumLech Poznań224277,4%14,8%
Robert GumnyLech Poznań044270,0%14,8%
Cristian PasquatoLegia Warszawa134273,7%14,8%
Milos KrasićLechia Gdańsk134283,6%14,3%
Filip StarzyńskiZagłębie Lubin224296,9%13,8%
Cillian SheridanJagiellonia4042913,8%13,8%
Filip JagiełłoZagłębie Lubin134293,4%13,8%
Ken KallasteKorona Kielce134313,2%12,9%
Bartosz RymaniakKorona Kielce314319,7%12,9%
Szymon ŻurkowskiGórnik Zabrze235405,0%12,5%
Michał KojGórnik Zabrze224405,0%10,0%
Mateusz WieteskaGórnik Zabrze4044010,0%10,0%
Objaśnienie nagłówków kolumn:
GOLE – liczba wszystkich goli strzelonych przez zawodnika
ASYSTY – liczba asyst zawodnika
KANADYJSKA – liczba punktów w klasyfikacji kanadyjskiej zawodnika
GOLE DRUŻ – liczba wszystkich goli drużyny zawodnika
% UDZIAŁ – udział procentowy zawodnika w golach drużyny

Uwzględniono zawodników, którzy zgromadzili w klasyfikacji kanadyjskiej co najmniej 4 punkty.
W przypadku piłkarzy, którzy przyszli do klubu w trakcie sezonu liczymy gole drużyny od momentu przyjścia zawodnika do aktualnego zespołu.


Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Udostępnij innym ten wpis:

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: