Procentowy udział zawodnika w golach drużyny
Po 6 kolejkach sezonu 2017/18

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

ZAWODNIKKLUBGOLEASYSTYKANADYJSKAGOLE DRUŻYNY% GOLUDZIAŁ%
Marco PaixaoLechia Gdańsk505771,4%71,4%
CarlitosWisła Kraków415850,0%62,5%
Igor AnguloGórnik Zabrze6171250,0%58,3%
Michal PapadopulosPiast Gliwice314742,9%57,1%
Krzysztof PiątekCracovia404850,0%50,0%
Jakub ŚwierczokZagłębie Lubin4151040,0%50,0%
Christian GytkjaerLech Poznań4041136,4%36,4%
Maciej MakuszewskiLech Poznań134119,1%36,4%
Objaśnienie nagłówków kolumn:
GOLE – liczba wszystkich goli strzelonych przez zawodnika
ASYSTY – liczba asyst zawodnika
KANADYJSKA – liczba punktów w klasyfikacji kanadyjskiej zawodnika
GOLE DRUŻ – liczba wszystkich goli drużyny zawodnika
% UDZIAŁ – udział procentowy zawodnika w golach drużyny

Uwzględniono zawodników, którzy zgromadzili w klasyfikacji kanadyjskiej co najmniej 4 punkty.
W przypadku piłkarzy, którzy przyszli do klubu w trakcie sezonu liczymy gole drużyny od momentu przyjścia zawodnika do aktualnego zespołu.


Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Udostępnij innym ten wpis:

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: