Procentowy udział zawodnika w golach drużyny
Po 36. kolejce sezonu 2017/18

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

ZAWODNIKKLUBGOLEASYSTYKANADYJSKAGOLE DRUŻYNY% GOLUDZIAŁ%
Jakub ŚwierczokZagłębie Lubin163193151,6%61,3%
CarlitosWisła Kraków247315147,1%60,8%
Jakub MaresZagłębie Lubin4371233,3%58,3%
Krzysztof PiątekCracovia204245040,0%48,0%
Marco PaixaoLechia Gdańsk162184535,6%40,0%
Marcin RobakŚląsk Wrocław190194938,8%38,8%
Igor AnguloGórnik Zabrze213246333,3%38,1%
Christian GytkjaerLech Poznań191205335,8%37,7%
Adam FrączczakPogoń Szczecin114154226,2%35,7%
Tomasz JodłowiecPiast Gliwice145156,7%33,3%
Mateusz SzwochArka Gdynia104144323,3%32,6%
Arvydas NovikovasJagiellonia98175317,0%32,1%
Fedor CernychJagiellonia3692910,3%31,0%
Aleksandyr KolewSandecja73103321,2%30,3%
Jarosław NiezgodaLegia Warszawa132155225,0%28,8%
Michal PapadopulosPiast Gliwice91103724,3%27,0%
Rafał KurzawaGórnik Zabrze21517633,2%27,0%
Kasper HamalainenLegia Warszawa86145215,4%26,9%
Flavio PaixaoLechia Gdańsk93124520,0%26,7%
Mateusz SzczepaniakCracovia/Piast3251520,0%26,7%
Nika KaczarawaKorona Kielce76134914,3%26,5%
Jesus ImazWisła Kraków83114219,0%26,2%
Arkadiusz PiechŚląsk Wrocław102124920,4%24,5%
Semir StilićWisła Płock4812498,2%24,5%
Filip PiszczekSandecja6283318,2%24,2%
Damian KądziorGórnik Zabrze105156315,9%23,8%
Adam BuksaZagłębie/Pogoń5162119,0%23,8%
Łukasz PiątekBruk-Bet6393915,4%23,1%
Goran CvijanovićKorona Kielce83114816,7%22,9%
Darko JevtićLech Poznań5712539,4%22,6%
Robert PichŚląsk Wrocław65114912,2%22,4%
Armando SadikuLegia Warszawa246287,1%21,4%
Adrian DanekSandecja347339,1%21,2%
Szymon PawłowskiBruk-Bet347348,8%20,6%
Samuel StefanikBruk-Bet6283915,4%20,5%
Michał HelikCracovia82105016,0%20,0%
Michał KucharczykLegia Warszawa64105211,5%19,2%
Nico VarelaWisła Płock82105215,4%19,2%
Giorgi MerebaszwiliWisła Płock5510529,6%19,2%
Adam GyurcsoPogoń Szczecin224219,5%19,0%
Sasa ZivecPiast Gliwice5273713,5%18,9%
Maciej MakuszewskiLech Poznań5510539,4%18,9%
Łukasz SekulskiJagiellonia4263212,5%18,8%
Filip StarzyńskiZagłębie Lubin6284314,0%18,6%
Wojciech TrochimSandecja5163315,2%18,2%
Deniss RakelsLech/Cracovia145224,5%18,2%
Sławomir PeszkoLechia Gdańsk448458,9%17,8%
Javi HernandezCracovia5384511,1%17,8%
Łukasz WolsztyńskiGórnik Zabrze4711636,3%17,5%
Dominik FurmanWisła Płock279523,8%17,3%
Jose KanteWisła Płock8195215,4%17,3%
Maciej GajosLech Poznań459537,5%17,0%
Ricardo NunesPogoń Szczecin257424,8%16,7%
Spas DelewPogoń Szczecin5274211,9%16,7%
Roman BezjakJagiellonia3142412,5%16,7%
Marko VesovićLegia Warszawa134244,2%16,7%
Jakub KoseckiŚląsk Wrocław448498,2%16,3%
Jacek KiełbKorona Kielce6284912,2%16,3%
Roman GergelBruk-Bet336397,7%15,4%
Mateusz PiątkowskiWisła Płock224267,7%15,4%
Damian ZbozieńArka Gdynia347466,5%15,2%
Taras RomanczukJagiellonia538539,4%15,1%
Przemysław FrankowskiJagiellonia448537,5%15,1%
Kamil DrygasPogoń Szczecin426429,5%14,3%
Alan CzerwińskiZagłębie Lubin156432,3%14,0%
Zoran ArsenićWisła Kraków347515,9%13,7%
Arkadiusz RecaWisła Płock347525,8%13,5%
Martin PospisilJagiellonia527539,4%13,2%
Karol ŚwiderskiJagiellonia527539,4%13,2%
Patryk LipskiLechia Gdańsk145402,5%12,5%
Joao OliveiraLechia Gdańsk325407,5%12,5%
Damian SzymańskiWisła Płock426498,2%12,2%
Patrik MrazSandecja134333,0%12,1%
Michal Piter-BućkoSandecja314339,1%12,1%
Maciej MałkowskiSandecja134333,0%12,1%
Szymon DrewniakCracovia066500,0%12,0%
Jakub PiotrowskiPogoń Szczecin325427,1%11,9%
Gabriel IancuBruk-Bet224345,9%11,8%
Bartłomiej PawłowskiZagłębie Lubin325437,0%11,6%
Cillian SheridanJagiellonia516539,4%11,3%
Łukasz TrałkaLech Poznań6065311,3%11,3%
Mario SitumLech Poznań246533,8%11,3%
Radosław MajewskiLech Poznań246533,8%11,3%
Guilherme SityaJagiellonia066530,0%11,3%
Szymon ŻurkowskiGórnik Zabrze257633,2%11,1%
Mateusz WieteskaGórnik Zabrze7076311,1%11,1%
Maciej JankowskiPiast/Arka3251811,1%11,1%
Milos KrasićLechia Gdańsk145452,2%11,1%
Patryk TuszyńskiZagłębie Lubin314368,3%11,1%
Adam MarciniakArka Gdynia235464,3%10,9%
Ruben JuradoArka Gdynia5054610,9%10,9%
Rafał SiemaszkoArka Gdynia5054610,9%10,9%
Martin BukataPiast Gliwice134372,7%10,8%
Martin KonczkowskiPiast Gliwice134372,7%10,8%
Simeon SławczewLechia Gdańsk134372,7%10,8%
Karol AngielskiPiast Gliwice224375,4%10,8%
Elia SorianoKorona Kielce5054810,4%10,4%
Vladislavs GutkovskisBruk-Bet314397,7%10,3%
Bartosz ŚpiączkaBruk-Bet314397,7%10,3%
Ken KallasteKorona Kielce145492,0%10,2%
Łukasz KosakiewiczKorona Kielce145492,0%10,2%
Piotr CelebanŚląsk Wrocław5054910,2%10,2%
Michał ChrapekŚląsk Wrocław145492,0%10,2%
Bartosz RymaniakKorona Kielce325496,1%10,2%
Alan UrygaWisła Płock415498,2%10,2%
Sergei ZenjovCracovia325506,0%10,0%
Konrad MichalakWisła Płock145502,0%10,0%
Rafał BoguskiWisła Kraków415517,8%9,8%
Cristian PasquatoLegia Warszawa235513,9%9,8%
Jakub BartkowskiWisła Kraków235513,9%9,8%
Kamil BilińskiWisła Płock505529,6%9,6%
Sebastian SzymańskiLegia Warszawa415527,7%9,6%
Michał KojGórnik Zabrze336634,8%9,5%
Lasza DwaliPogoń Szczecin224424,8%9,5%
Filip JagiełłoZagłębie Lubin134432,3%9,3%
Marcin WarcholakArka Gdynia314466,5%8,7%
Grzegorz PiesioArka Gdynia134462,2%8,7%
Sito RieraŚląsk Wrocław044490,0%8,2%
Marcin CebulaKorona Kielce224494,1%8,2%
Ivan JukićKorona Kielce404498,2%8,2%
Mateusz MożdżeńKorona Kielce224494,1%8,2%
Bartosz KwiecieńJagiellonia314506,0%8,0%
Robert GumnyLech Poznań044530,0%7,5%
Kamil JóźwiakLech Poznań314535,7%7,5%
Dani SuarezGórnik Zabrze404636,3%6,3%
Objaśnienie nagłówków kolumn:
GOLE – liczba wszystkich goli strzelonych przez zawodnika
ASYSTY – liczba asyst zawodnika
KANADYJSKA – liczba punktów w klasyfikacji kanadyjskiej zawodnika
GOLE DRUŻ – liczba wszystkich goli drużyny zawodnika
% UDZIAŁ – udział procentowy zawodnika w golach drużyny

Uwzględniono zawodników, którzy zgromadzili w klasyfikacji kanadyjskiej co najmniej 4 punkty.
W przypadku piłkarzy, którzy przyszli do klubu w trakcie sezonu liczymy gole drużyny od momentu przyjścia zawodnika do aktualnego zespołu.
Wliczono gola Mateusza Szczepaniaka z meczu Piast – Górnik (walkower 0:3).


Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Udostępnij innym ten wpis:

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: