Procentowy udział zawodnika w golach drużyny
Po 12. kolejce sezonu 2017/18

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

ZAWODNIKKLUBGOLEASYSTYKANADYJSKAGOLE DRUŻYNYUDZIAŁ%
CarlitosWisła Kraków92111573,3%
Marco PaixaoLechia Gdańsk82101566,7%
Marcin RobakŚląsk Wrocław8081553,3%
Jakub ŚwierczokZagłębie Lubin7291850,0%
Igor AnguloGórnik Zabrze111122548,0%
Aleksandyr KolewSandecja4151241,7%
Krzysztof PiątekCracovia6061540,0%
Armando SadikuLegia Warszawa2351338,5%
Michal PapadopulosPiast Gliwice3141136,4%
Dominik FurmanWisła Płock2241233,3%
Mateusz PiątkowskiWisła Płock2241233,3%
Rafał KurzawaGórnik Zabrze0882532,0%
Maciej MakuszewskiLech Poznań3361931,6%
Fedor CernychJagiellonia2241526,7%
Christian GytkjaerLech Poznań4151926,3%
Łukasz WolsztyńskiGórnik Zabrze2462524,0%
Filip StarzyńskiZagłębie Lubin2241822,2%
Mario SitumLech Poznań2241921,1%
Damian KądziorGórnik Zabrze2242516,0%
Mateusz WieteskaGórnik Zabrze4042516,0%
Objaśnienie nagłówków kolumn:
GOLE – liczba wszystkich goli strzelonych przez zawodnika
ASYSTY – liczba asyst zawodnika
KANADYJSKA – liczba punktów w klasyfikacji kanadyjskiej zawodnika
GOLE DRUŻ – liczba wszystkich goli drużyny zawodnika
% UDZIAŁ – udział procentowy zawodnika w golach drużyny

Uwzględniono zawodników, którzy zgromadzili w klasyfikacji kanadyjskiej co najmniej 4 punkty.
W przypadku piłkarzy, którzy przyszli do klubu w trakcie sezonu liczymy gole drużyny od momentu przyjścia zawodnika do aktualnego zespołu.


Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Udostępnij innym ten wpis:

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: