Procentowy udział zawodnika w golach drużyny
Na koniec sezonu 2017/18.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

ZAWODNIKKLUBGOLEASYSTYKANADYJSKAGOLE DRUŻYNY% GOLUDZIAŁ%
Jakub ŚwierczokZagłębie Lubin163193151,6%61,3%
CarlitosWisła Kraków247315147,1%60,8%
Jakub MaresZagłębie Lubin4371428,6%50,0%
Krzysztof PiątekCracovia214255141,2%49,0%
Adam FrączczakPogoń Szczecin145194630,4%41,3%
Marco PaixaoLechia Gdańsk162184634,8%39,1%
Igor AnguloGórnik Zabrze223256533,8%38,5%
Marcin RobakŚląsk Wrocław190195038,0%38,0%
Christian GytkjaerLech Poznań191205335,8%37,7%
Mateusz SzwochArka Gdynia104144323,3%32,6%
Tomasz JodłowiecPiast Gliwice156195,3%31,6%
Fedor CernychJagiellonia3692910,3%31,0%
Arvydas NovikovasJagiellonia98175516,4%30,9%
Aleksandyr KolewSandecja73103420,6%29,4%
Flavio PaixaoLechia Gdańsk103134621,7%28,3%
Jarosław NiezgodaLegia Warszawa132155424,1%27,8%
Rafał KurzawaGórnik Zabrze21618653,1%27,7%
Nika KaczarawaKorona Kielce76134914,3%26,5%
Jesus ImazWisła Kraków83114219,0%26,2%
Arkadiusz PiechŚląsk Wrocław103135020,0%26,0%
Kasper HamalainenLegia Warszawa86145414,8%25,9%
Michal PapadopulosPiast Gliwice91104122,0%24,4%
Semir StilićWisła Płock4812508,0%24,0%
Adam BuksaZagłębie/Pogoń5272516,0%24,0%
Filip PiszczekSandecja6283417,6%23,5%
Damian KądziorGórnik Zabrze105156515,4%23,1%
Łukasz PiątekBruk-Bet6393915,4%23,1%
Goran CvijanovićKorona Kielce83114816,7%22,9%
Darko JevtićLech Poznań5712539,4%22,6%
Robert PichŚląsk Wrocław65115012,0%22,0%
Armando SadikuLegia Warszawa246287,1%21,4%
Mateusz SzczepaniakCracovia/Piast3251915,8%21,1%
Adrian DanekSandecja347348,8%20,6%
Wojciech TrochimSandecja6173417,6%20,6%
Szymon PawłowskiBruk-Bet347348,8%20,6%
Samuel StefanikBruk-Bet6283915,4%20,5%
Michał KucharczykLegia Warszawa74115413,0%20,4%
Filip StarzyńskiZagłębie Lubin6394513,3%20,0%
Michał HelikCracovia82105115,7%19,6%
Sławomir PeszkoLechia Gdańsk459468,7%19,6%
Kamil DrygasPogoń Szczecin5494610,9%19,6%
Sasa ZivecPiast Gliwice6284114,6%19,5%
Adam GyurcsoPogoń Szczecin224219,5%19,0%
Maciej MakuszewskiLech Poznań5510539,4%18,9%
Nico VarelaWisła Płock82105315,1%18,9%
Giorgi MerebaszwiliWisła Płock5510539,4%18,9%
Jose KanteWisła Płock91105317,0%18,9%
Łukasz SekulskiJagiellonia4263212,5%18,8%
Javi HernandezCracovia5384610,9%17,4%
Deniss RakelsLech/Cracovia145234,3%17,4%
Dominik FurmanWisła Płock279533,8%17,0%
Maciej GajosLech Poznań459537,5%17,0%
Łukasz WolsztyńskiGórnik Zabrze4711656,2%16,9%
Taras RomanczukJagiellonia549559,1%16,4%
Przemysław FrankowskiJagiellonia459557,3%16,4%
Jacek KiełbKorona Kielce6284912,2%16,3%
Jakub KoseckiŚląsk Wrocław448508,0%16,0%
Patryk TuszyńskiZagłębie Lubin5163813,2%15,8%
Roman GergelBruk-Bet336397,7%15,4%
Mateusz PiątkowskiWisła Płock224267,7%15,4%
Roman BezjakJagiellonia3142611,5%15,4%
Marko VesovićLegia Warszawa134263,8%15,4%
Damian ZbozieńArka Gdynia347466,5%15,2%
Ricardo NunesPogoń Szczecin257464,3%15,2%
Spas DelewPogoń Szczecin5274610,9%15,2%
Arkadiusz RecaWisła Płock358535,7%15,1%
Zoran ArsenićWisła Kraków347515,9%13,7%
Alan CzerwińskiZagłębie Lubin156452,2%13,3%
Bartłomiej PawłowskiZagłębie Lubin336456,7%13,3%
Cillian SheridanJagiellonia6175510,9%12,7%
Martin PospisilJagiellonia527559,1%12,7%
Karol ŚwiderskiJagiellonia527559,1%12,7%
Szymon ŻurkowskiGórnik Zabrze268653,1%12,3%
Martin BukataPiast Gliwice235414,9%12,2%
Patryk LipskiLechia Gdańsk145412,4%12,2%
Joao OliveiraLechia Gdańsk325417,3%12,2%
Martin KonczkowskiPiast Gliwice145412,4%12,2%
Damian SzymańskiWisła Płock426508,0%12,0%
Szymon DrewniakCracovia066510,0%11,8%
Patrik MrazSandecja134342,9%11,8%
Gabriel IancuBruk-Bet224345,9%11,8%
Michal Piter-BućkoSandecja314348,8%11,8%
Maciej MałkowskiSandecja134342,9%11,8%
Łukasz TrałkaLech Poznań6065311,3%11,3%
Mario SitumLech Poznań246533,8%11,3%
Radosław MajewskiLech Poznań246533,8%11,3%
Sebastian SzymańskiLegia Warszawa426547,4%11,1%
Maciej JankowskiPiast/Arka3251811,1%11,1%
Guilherme SityaJagiellonia066550,0%10,9%
Adam MarciniakArka Gdynia235464,3%10,9%
Milos KrasićLechia Gdańsk145462,2%10,9%
Ruben JuradoArka Gdynia5054610,9%10,9%
Rafał SiemaszkoArka Gdynia5054610,9%10,9%
Jakub PiotrowskiPogoń Szczecin325466,5%10,9%
Mateusz WieteskaGórnik Zabrze7076510,8%10,8%
Simeon SławczewLechia Gdańsk134382,6%10,5%
Elia SorianoKorona Kielce5054810,4%10,4%
Vladislavs GutkovskisBruk-Bet314397,7%10,3%
Bartosz ŚpiączkaBruk-Bet314397,7%10,3%
Ken KallasteKorona Kielce145492,0%10,2%
Łukasz KosakiewiczKorona Kielce145492,0%10,2%
Bartosz RymaniakKorona Kielce325496,1%10,2%
Piotr CelebanŚląsk Wrocław5055010,0%10,0%
Michał ChrapekŚląsk Wrocław145502,0%10,0%
Alan UrygaWisła Płock415508,0%10,0%
Sergei ZenjovCracovia325515,9%9,8%
Rafał BoguskiWisła Kraków415517,8%9,8%
Konrad MichalakWisła Płock145512,0%9,8%
Jakub BartkowskiWisła Kraków235513,9%9,8%
Gerard BadiaPiast Gliwice224414,9%9,8%
Karol AngielskiPiast Gliwice224414,9%9,8%
Kamil BilińskiWisła Płock505539,4%9,4%
Cristian PasquatoLegia Warszawa235533,8%9,4%
Michał KojGórnik Zabrze336654,6%9,2%
Filip JagiełłoZagłębie Lubin134452,2%8,9%
Marcin WarcholakArka Gdynia314466,5%8,7%
Grzegorz PiesioArka Gdynia134462,2%8,7%
Lasza DwaliPogoń Szczecin224464,3%8,7%
Marcin CebulaKorona Kielce224494,1%8,2%
Ivan JukićKorona Kielce404498,2%8,2%
Mateusz MożdżeńKorona Kielce224494,1%8,2%
Sito RieraŚląsk Wrocław044500,0%8,0%
Bartosz KwiecieńJagiellonia314525,8%7,7%
Robert GumnyLech Poznań044530,0%7,5%
Kamil JóźwiakLech Poznań314535,7%7,5%
Miroslav RadovićLegia Warszawa224543,7%7,4%
Dani SuarezGórnik Zabrze404656,2%6,2%

* Do powyższej tabeli uznajemy zdarzenia boiskowe:
1) z meczu Piasta Gliwice z Górnikiem Zabrze do momentu przerwania spotkania, które później zostało zweryfikowane przez Komisję Ligi jako walkower 3:0 dla Górnika
2) z meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa do momentu przerwania spotkania, które później zostało zweryfikowane przez Komisję Ligi jako walkower 3:0 dla Legii.

Objaśnienie nagłówków kolumn:
GOLE – liczba wszystkich goli strzelonych przez zawodnika
ASYSTY – liczba asyst zawodnika
KANADYJSKA – liczba punktów w klasyfikacji kanadyjskiej zawodnika
GOLE DRUŻ – liczba wszystkich goli drużyny zawodnika
% UDZIAŁ – udział procentowy zawodnika w golach drużyny

Uwzględniono zawodników, którzy zgromadzili w klasyfikacji kanadyjskiej co najmniej 4 punkty.
W przypadku piłkarzy, którzy przyszli do klubu w trakcie sezonu liczymy gole drużyny od momentu przyjścia zawodnika do aktualnego zespołu.



Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Udostępnij innym ten wpis:

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: