Strzały oddawane przez rywali poszczególnych drużyn
Stan na 22 października (7 kolejek, bez przełożonych meczów).

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUBśr./meczcelnencelzabl% zablCelne/gol bez sam% celnG BEZ SAM/PRZECIW
Cracovia14,715,866,572,2915,53%4,1039,81%9,71%
Górnik10,713,005,292,4322,67%3,0028,00%9,33%
Jagiellonia16,334,507,174,6728,57%4,5027,55%6,12%
Lech11,004,175,001,8316,67%2,5037,88%15,15%
Lechia11,834,174,173,5029,58%2,7835,21%12,68%
Legia9,333,174,671,5016,07%2,3833,93%14,29%
Piast10,863,864,003,0027,63%2,2535,53%15,79%
Podbeskidzie14,294,576,573,1422,00%1,8832,00%17,00%
Pogoń12,603,205,603,8030,16%4,0025,40%6,35%
Raków10,863,574,862,4322,37%3,1332,89%10,53%
Stal18,296,715,715,8632,03%2,7636,72%13,28%
Śląsk14,863,866,434,5730,77%3,3825,96%7,69%
Warta12,673,334,834,5035,53%5,0026,32%5,26%
Wisła K15,174,177,333,6724,18%3,1327,47%8,79%
Wisła P13,144,145,433,5727,17%2,9031,52%10,87%
Zagłębie14,573,715,715,1435,29%4,3325,49%5,88%

Objaśnienie nagłówków kolumn:
śr./mecz – średnia strzałów na mecz rywali danej drużyny
celne/ncel/zabl – średnia liczba strzałów celnych/niecelnych/zablokowanych na mecz rywali danej drużyny
% zabl – stosunek strzałów zablokowanych do wszystkich strzałów oddanych przez rywali danej drużyny
celne/gol bez sam – stosunek celnych strzałów rywali do strzelonych goli (bez bramek samobójczych) przez rywali danej drużyny
% celn – stosunek celnych strzałów rywali do wszystkich strzałów oddanych przez rywali danej drużyny
g bez sam/dla – stosunek strzelonych goli (bez bramek samobójczych) rywali do wszystkich strzałów oddanych przez rywali danej drużyny

Strzały oddawane zza pola karnego przez rywali poszczególnych drużyn
Stan na 22 października (7 kolejek, bez przełożonych meczów).

Zachęcamy do skorzystania z opcji „szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki.

KLUBśr./meczZza/mecz% celn zza% ogółu zzaGOLE ZZA prz% GOLI ZZA% skut. ZZA
Cracovia14,715,8631,71%39,81%110,00%2,44%
Górnik10,713,0019,05%28,00%00,00%0,00%
Jagiellonia16,337,5020,00%45,92%116,67%2,22%
Lech11,003,6713,64%33,33%00,00%0,00%
Lechia11,834,3330,77%36,62%111,11%3,85%
Legia9,333,1721,05%33,93%00,00%0,00%
Piast10,865,5725,64%51,32%18,33%2,56%
Podbeskidzie14,294,4312,90%31,00%00,00%0,00%
Pogoń12,604,8020,83%38,10%00,00%0,00%
Raków10,864,4338,71%40,79%225,00%6,45%
Stal18,297,5724,53%41,41%211,76%3,77%
Śląsk14,866,0026,19%40,38%225,00%4,76%
Warta12,675,6717,65%44,74%00,00%0,00%
Wisła K15,177,3315,91%48,35%112,50%2,27%
Wisła P13,145,2913,51%40,22%110,00%2,70%
Zagłębie14,577,1422,00%49,02%116,67%2,00%

Objaśnienie nagłówków kolumn:
śr./mecz – średnia strzałów na mecz rywali danej drużyny
zza/mecz – średnia strzałów zza pola karnego na mecz rywali danej drużyny
% celn zza – stosunek celnych strzałów zza pola karnego rywali do wszystkich oddanych zza pola karnego przez rywali danej drużyny
% ogółu zza – stosunek strzałów oddanych zza pola karnego przez rywali do wszystkich oddanych przez rywali danej drużyny
% goli zza – stosunek goli strzelonych zza pola karnego przez rywali do wszystkich strzelonych goli (bez bramek samobójczych) przez rywali danej drużyny
% skut. zza – stosunek goli strzelonych zza pola karnego przez rywali do wszystkich strzałów oddanych zza pola karnego przez rywali danej drużyny

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: