Gole strzelone po stałych fragmentach gry
Na koniec sezonu 2017/18.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

* Do powyższej tabeli uznajemy zdarzenia boiskowe:
1) z meczu Piasta Gliwice z Górnikiem Zabrze do momentu przerwania spotkania, które później zostało zweryfikowane przez Komisję Ligi jako walkower 3:0 dla Górnika
2) z meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa do momentu przerwania spotkania, które później zostało zweryfikowane przez Komisję Ligi jako walkower 3:0 dla Legii.

Objaśnienie nagłówków kolumn:

RAZEM – liczba wszystkich goli strzelonych przez drużynę
KARNY – liczba goli strzelonych przez drużynę z rzutów karnych
ROŻNY – liczba goli strzelonych przez drużynę po rzutach rożnych
WOLNY – liczba goli strzelonych przez drużynę po rzutach wolnych (bez bezp. uderzeń z rzutu wolnego)
WOLNY BEZP – liczba goli strzelonych przez drużynę po bezpośrednim strzale z rzutu wolnego
AUT – liczba goli strzelonych przez drużynę po autach
PO SFG (% PO SFG) – łączna liczba goli strzelonych przez drużynę po stałych fragmentach gry
Z GRY (% Z GRY) – łączna liczba goli strzelonych przez drużynę po akcjach z gry

Do sumy goli po stałych fragmentach gry wliczono:
1) Gola dla Wisły Płock Kamila Bilińskiego w meczu ze Śląskiem Wrocław (13. kolejka) – dobitka karnego.