Czas gry – statystyki indywidualne młodzieżowców
Po 26. kolejce sezonu 2019/20.

Zachęcamy do skorzystania z opcji „szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki.

KLUBCZASMIN 1998- PL% 1998- PLZAW1998- PLGG 1998- PL% G 1998-
4109265719013,92%475975247113,55%
Arka2556225149,83%3362229,09%
Cracovia25738293411,40%2863525,71%
Górnik25740425016,51%2663412,94%
Jagiellonia25690270610,53%359351028,57%
Korona25620308712,05%3151516,67%
Lech25734745228,96%2712451635,56%
Lechia25651378914,77%3263200,00%
Legia25603431316,85%3065423,70%
ŁKS25660283911,06%32425312,00%
Piast2564724659,61%27428310,71%
Pogoń25688365114,21%25427311,11%
Raków25713394815,35%2953239,38%
Śląsk2573823629,18%28534411,76%
Wisła K25666291811,37%32833515,15%
Wisła P25740333912,97%32832412,50%
Zagłębie25736462317,96%287411229,27%
Objaśnienie nagłówków kolumn:
MIN 1998- – łączna liczba minut rozegranych przez Polaków urodzonych 01.01.1998 i później dla danej drużyny
% 1998- – procent rozegranych minut przez Polaków urodzonych 01.01.1998 i później dla danej drużyny
ZAW – liczba zawodników, którzy rozegrali choć minutę w danej drużynie
1998- – liczba Polaków urodzonych 01.01.1998 i później, którzy rozegrali co najmniej minutę w danej drużynie
G – łączna liczba goli danej drużyny
G 1998- – łączna liczba goli strzelona przez Polaków urodzonych 01.01.1998 i później dla danej drużyny
% G 1998- – procent goli strzelonych przez Polaków urodzonych 01.01.1998 i później dla danej drużyny

Do powyższej tabeli wliczono samobójcze gole:
– Michała Skórasia, w barwach Rakowa dla Piasta
– Przemysława Wiśniewskiego, w barwach Górnika dla Piasta
– Jana Sobocińskiego, w barwach ŁKS-u dla Śląska


Czas gry – statystyki dotyczące wszystkich zawodników z rocznika 1998 i młodszych
Po 26. kolejce sezonu 2019/20.

Zachęcamy do skorzystania z opcji „szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki.

KLUBCZASMIN 1998-% 1998-ZAW1998-GG 1998-% G 1998-
4109266005814,62%4611115247313,93%
Arka2556225149,83%3362229,09%
Cracovia25738293411,40%2863525,71%
Górnik25740527220,48%2683412,94%
Jagiellonia25690273910,66%3510351028,57%
Korona25620359914,05%3171516,67%
Lech25734745228,96%2712451635,56%
Lechia25651454817,73%32103200,00%
Legia25603450317,59%3075435,56%
ŁKS25660283911,06%32425312,00%
Piast2564724659,61%27428310,71%
Pogoń25688365114,21%25427311,11%
Raków25713394815,35%2953239,38%
Śląsk2573823629,18%28534411,76%
Wisła K25666316112,32%321033618,18%
Wisła P25740337013,09%32932412,50%
Zagłębie25736470118,27%288411229,27%
Objaśnienie nagłówków kolumn:
MIN 1998- – łączna liczba minut rozegranych przez zawodników urodzonych 01.01.1998 i później dla danej drużyny
% 1998- – procent rozegranych minut przez zawodników urodzonych 01.01.1998 i później dla danej drużyny
ZAW – liczba zawodników, którzy rozegrali choć minutę w danej drużynie
1998- – liczba zawodników urodzonych 01.01.1998 i później, którzy rozegrali co najmniej minutę w danej drużynie
G – łączna liczba goli danej drużyny
G 1998- – łączna liczba goli strzelona przez zawodników urodzonych 01.01.1998 i później dla danej drużyny
% G 1998- – procent goli strzelonych przez zawodników urodzonych 01.01.1998 i później dla danej drużyny
Klasyfikacja kanadyjska młodzieżowców
Po 26. kolejce sezonu 2019/20.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

ZAWODNIKKLUBGOLEASYSTYKANADYJSKAG rezAS rezG 1-0/0-12.ASKAN+2.AS
Patryk KlimalaJagiellonia7310013010
Kamil JóźwiakLech Poznań639102312
Przemysław PłachetaŚląsk Wrocław347002310
Bartosz BiałekZagłębie Lubin51610028
Miłosz SzczepańskiRaków Częstochowa145001712
Tymoteusz PuchaczLech Poznań32500149
Bartosz BidaJagiellonia31400237
Patryk SzyszZagłębie Lubin31400026
Michał KarbownikLegia Warszawa04400059
Michał SkóraśRaków/Lech13402015
Jakub ModerLech Poznań22421048
Mateusz MłyńskiArka Gdynia22400104
Paweł TomczykLech Poznań30320014
Sebastian KowalczykPogoń Szczecin21300147
Aleksander BuksaWisła Kraków30320103
Sebastian MilewskiPiast Gliwice12300125
Damian MichalskiWisła Płock30300025
Bartosz SliszZagłębie Lubin21300036
Piotr PyrdołŁKS/Legia12310003
Kamil WojtkowskiWisła Kraków20200046
Michał RakoczyCracovia11201002
Mikołaj KwietniewskiWisła Płock11211002
Filip MarchwińskiLech Poznań20220002
Maciej RosołekLegia Warszawa20220002
Kamil PestkaCracovia11200013
Marcin ListkowskiPogoń Szczecin11210002
Łukasz PorębaZagłębie Lubin10100001
Karol FilaLechia Gdańsk01100023
Dawid PakulskiZagłębie Lubin10110001
Jakub WawszczykArka Gdynia01100001
Robert GumnyLech Poznań01100012
Jakub KamińskiLech Poznań01101034
Przemysław WiśniewskiGórnik Zabrze10100001
Kamil PiątkowskiRaków Częstochowa01100001
Jan SobocińskiŁKS Łódź10100112
Jakub ApolinarskiRaków Częstochowa01101001
Juliusz LetniowskiLech Poznań01101023
Przemysław MystkowskiJagiellonia01100012
Adam RatajczykŁKS Łódź10100001
Daniel ŚciślakGórnik Zabrze00000011
Sylwester LusiuszCracovia00000022
Damian PawłowskiWisła Kraków00000022
Mateusz SpychałaKorona Kielce00000022
Tomasz MakowskiLechia Gdańsk00000011
Dariusz PawłowskiGórnik Zabrze00000011

Objaśnienie nagłówków kolumn:
GOLE – liczba goli strzelonych przez zawodnika
ASYSTY – liczba asyst zawodnika
KANADYJSKA – liczba punktów w klasyfikacji kanadyjskiej zawodnika
G rez – Gole jako rezerwowy
AS rez – Asysty jako rezerwowy
G 1-0/0-1 – Pierwsze gole w spotkaniu
I POŁ – Gole strzelone w I połowie
II POŁ – Gole strzelone w II połowie
2.AS – Liczba asyst „2.stopnia”
KAN+2.AS – Klasyfikacja kanadyjska uwzględniająca asysty „2.stopnia”

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: