Żółte i czerwone kartki w sezonie 2016/17 Ekstraklasy
Po 35. kolejce sezonu 2016/17.

Zachęcamy do skorzystania z opcji “szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki. Tabelę można przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUBŻK/meczŻKCZK BEZPCZKŻK FCZK FŻK RŻK RYWŻK SĘDZŻK CZASŻK SYMLŻK CIESZŻK INNECZK RCZK RYWCZK INNE
SUMA1119214991315147364301267051
Arka Gdynia2,0371135711561010000
Bruk-Bet1,8966225423134010000
Cracovia1,8364115011453001000
Górnik Łęczna1,9769266121232000000
Jagiellonia1,7160115111602000000
Korona Kielce2,6392037200891200000
Lech Poznań1,5153224610520000010
Lechia Gdańsk2,74963473211063210001
Legia Warszawa1,8665144911741021000
Piast Gliwice2,1174166503401001010
Pogoń Szczecin1,9167125510253101000
Ruch Chorzów1,4651244310161000010
Śląsk Wrocław1,8665455720122201020
Wisła Kraków2,3181036301572102000
Wisła Płock1,9167025801311210000
Zagłębie Lubin2,2378015900953200000
Objaśnienie nagłówków kolumn:
ŻK, CZK – suma kartek
CZK BEZP – suma bezpośrednio pokazanych czerwonych kartek
ŻK F (CZK F) – kartka pokazana za faul
ŻK R – kartka pokazana za zagranie ręką
ŻK RYW (CZK RYW) – kartka pokazana za niesportowe zachowanie wobec rywala
ŻK SĘD – kartka pokazana za niesportowe zachowanie wobec sędziego
ŻK CZAS – kartka pokazana za grę na czas
ŻK SYML – kartka pokazana za symulowanie
ŻK CIESZ – kartka pokazana za nieprzepisową radość po zdobyciu gola
ŻK INNE – wszystkie inne kartki

W powyższym zestawieniu nie uwzględniono:

1) żółtej kartki pokazanej przez sędziego Pawła Gila Ivanowi Gonzalezowi za faul na Miroslavie Radoviciu w meczu 25. kolejki Legia Warszawa – Wisła Kraków (niewliczana do rejestru napomnień decyzją Komisji Ligi).

2) żółtej kartki pokazanej przez sędziego Krzysztofa Jakubika Ziggy’emu Gordonowi za faul na Tomaszu Brzyskim w meczu 29. kolejki Jagiellonia Białystok – Cracovia (niewliczana do rejestru napomnień decyzją Komisji Ligi).

3) żółtej kartki pokazanej przez sędziego Krzysztofa Jakubika Aleksandarowi Sedlarowi za faul na Mateuszu Szwochu w meczu 31. kolejki Arka Gdynia – Piast Gliwice (niewliczana do rejestru napomnień decyzją Komisji Ligi).

4) żółtej kartki pokazanej przez sędziego Zbigniewa Dobrynina Rafałowi Grzelakowi za faul na Vladislavsie Gutkovskisie w meczu 35. kolejki Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Korona Kielce (niewliczana do rejestru napomnień decyzją Komisji Ligi).


Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Udostępnij innym ten wpis:

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: