Żółte i czerwone kartki w sezonie 2016/17 Ekstraklasy
Na koniec sezonu 2016/17.

Zachęcamy do skorzystania z opcji „szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki. Tabelę można przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUBŻK/meczŻKCZK BEZPCZKŻK FCZK FŻK RŻK RYWŻK SĘDZŻK CZASŻK SYMLŻK CIESZŻK INNECZK RCZK RYWCZK INNE
SUMA1187235196717167867341267051
Arka Gdynia2,1178136211563010000
Bruk-Bet1,8167225523134010000
Cracovia1,8970115611453001000
Górnik Łęczna1,9572266422132000000
Jagiellonia1,7364115411702000000
Korona Kielce2,68990377009101200000
Lech Poznań1,5959334920721000010
Lechia Gdańsk2,781034580311063210001
Legia Warszawa1,8970145211842021000
Piast Gliwice2,0576166703401001010
Pogoń Szczecin1,9572126010253101000
Ruch Chorzów1,4152244410161000010
Śląsk Wrocław1,8468455920222201020
Wisła Kraków2,3286036801572102000
Wisła Płock1,9773026102331210000
Zagłębie Lubin2,1178015900953200000
Objaśnienie nagłówków kolumn:
ŻK, CZK – suma kartek
CZK BEZP – suma bezpośrednio pokazanych czerwonych kartek
ŻK F (CZK F) – kartka pokazana za faul
ŻK R – kartka pokazana za zagranie ręką
ŻK RYW (CZK RYW) – kartka pokazana za niesportowe zachowanie wobec rywala
ŻK SĘD – kartka pokazana za niesportowe zachowanie wobec sędziego
ŻK CZAS – kartka pokazana za grę na czas
ŻK SYML – kartka pokazana za symulowanie
ŻK CIESZ – kartka pokazana za nieprzepisową radość po zdobyciu gola
ŻK INNE – wszystkie inne kartki

W powyższym zestawieniu nie uwzględniono:

1) żółtej kartki pokazanej przez sędziego Pawła Gila Ivanowi Gonzalezowi za faul na Miroslavie Radoviciu w meczu 25. kolejki Legia Warszawa – Wisła Kraków (niewliczana do rejestru napomnień decyzją Komisji Ligi).

2) żółtej kartki pokazanej przez sędziego Krzysztofa Jakubika Ziggy’emu Gordonowi za faul na Tomaszu Brzyskim w meczu 29. kolejki Jagiellonia Białystok – Cracovia (niewliczana do rejestru napomnień decyzją Komisji Ligi).

3) żółtej kartki pokazanej przez sędziego Krzysztofa Jakubika Aleksandarowi Sedlarowi za faul na Mateuszu Szwochu w meczu 31. kolejki Arka Gdynia – Piast Gliwice (niewliczana do rejestru napomnień decyzją Komisji Ligi).

4) żółtej kartki pokazanej przez sędziego Zbigniewa Dobrynina Rafałowi Grzelakowi za faul na Vladislavsie Gutkovskisie w meczu 35. kolejki Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Korona Kielce (niewliczana do rejestru napomnień decyzją Komisji Ligi).

5) czerwonej kartki pokazanej przez sędziego Pawła Raczkowskiego Jose Kante za faul na Radosławie Murawskim w meczu 36. kolejki Piast Gliwice – Wisła Płock (niewliczana do rejestru napomnień decyzją Komisji Ligi).


Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Udostępnij innym ten wpis:

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: