Statystyki fauli – drużynowo
Stan na 22 października (7 kolejek, bez przełożonych meczów).

Zachęcamy do skorzystania z opcji „szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki.

KLUBFAULEwłasna% własnaprzeciwnika% przeciwnikaFAULOWANI
RAZEM146566245,19%80354,81%
Cracovia1015049,50%5150,50%99
Górnik1004242,00%5858,00%76
Jagiellonia743648,65%3851,35%69
Lech572442,11%3357,89%89
Lechia984646,94%5253,06%74
Legia893235,96%5764,04%88
Piast924953,26%4346,74%88
Podbeskidzie1114843,24%6356,76%77
Pogoń683044,12%3855,88%68
Raków933638,71%5761,29%117
Stal834655,42%3744,58%103
Śląsk1074138,32%6661,68%99
Warta943941,49%5558,51%89
Wisła K813948,15%4251,85%87
Wisła P1226049,18%6250,82%89
Zagłębie954446,32%5153,68%75

Objaśnienie nagłówków kolumn:
FAULE – łączna liczba fauli drużyny
własna (% własna) – liczba i procent fauli na własnej połowie
przeciwnika (% przeciwnika) – liczba i procent fauli na połowie przeciwnika

Statystyki spalonych – drużynowo
Stan na 22 października (7 kolejek, bez przełożonych meczów).

Zachęcamy do skorzystania z opcji „szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki.

KLUBSPALONEŁAPALI NA SPAL
RAZEM179179
Cracovia513
Górnik1033
Jagiellonia1216
Lech1512
Lechia157
Legia98
Piast127
Podbeskidzie1411
Pogoń1010
Raków44
Stal105
Śląsk118
Warta918
Wisła K1514
Wisła P87
Zagłębie206

Objaśnienie nagłówków kolumn:
SPALONE – łączna liczba spalonych drużyny
ŁAPALI NA SPAL – ile razy dana drużyna łapała na spalonym przeciwnika

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: