Wynik do przerwy, a wynik końcowy (HT/FT)
Na koniec sezonu 2022/23.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

* Do powyższej tabeli nie bierzemy pod uwagę:
1) meczu Piasta Gliwice z Lechią Gdańsk, które później zostało zweryfikowane przez Komisję Ligi jako walkower 3:0 dla Piasta.

Objaśnienie nagłówków kolumn:
Z HT i następujące po nim „Z” „R” i „P” – Liczba meczów, w których drużyna prowadzi do przerwy i rezultat końcowy.
R HT i następujące po nim „Z” „R” i „P” – Liczba meczów, w których drużyna remisuje do przerwy i rezultat końcowy.
P HT i następujące po nim „Z” „R” i „P” – Liczba meczów, w których drużyna przegrywa do przerwy i rezultat końcowy.