Podział goli na części ciała (indywidualnie)
Stan na 19.11.2022r., po zakończeniu rundy jesiennej.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

ZAWODNIKKLUBGOLELNPNGInne
DavoWisła Płock93600
Said HamulicStal Mielec90540
Jesus ImazJagiellonia84310
Marc GualJagiellonia82600
Bartosz NowakGórnik/Raków71600
Jakub ŁukowskiKorona Kielce71600
Kamil GrosickiPogoń Szczecin71600
Szymon WłodarczykGórnik Zabrze71510
Mikael IshakLech Poznań71510
Angelo HenriquezMiedź Legnica61410
Flavio PaixaoLechia Gdańsk61500
Rafał WolskiWisła Płock62400
Adam ZrelakWarta Poznań52210
Bartłomiej PawłowskiWidzew Łódź50500
Fabian PiaseckiRaków Częstochowa50401
Filip MladenovićLegia Warszawa54100
Ivi LopezRaków Częstochowa50500
Jordi SanchezWidzew Łódź52300
Vladislavs GutkovskisRaków Częstochowa51310
JosueLegia Warszawa55000
Kamil WilczekPiast Gliwice53110
Benjamin KallmanCracovia42110
Łukasz ZwolińskiLechia Gdańsk40310
Maciej DomańskiStal Mielec40400
Michał RakoczyCracovia42200
Michał SkóraśLech Poznań42200
Piotr WlazłoStal Mielec41210
Bartosz ŚpiączkaKorona Kielce40130
MauridesRadomiak Radom44000
Sebastian KowalczykPogoń Szczecin41300
Damian DąbrowskiPogoń Szczecin30300
Erik ExpositoŚląsk Wrocław33000
Luka ZahovićPogoń Szczecin30300
Maciej GajosLechia Gdańsk30120
Marko KolarWisła Płock30300
Mateusz WdowiakRaków Częstochowa31110
Patryk MakuchCracovia31200
Paweł WszołekLegia Warszawa30120
Pontus AlmqvistPogoń Szczecin30210
Roberto AlvesRadomiak Radom33000
Wahan BiczachczjanPogoń Szczecin33000
Władysław KoczerhinRaków Częstochowa30300
Filipe NascimentoRadomiak Radom33000
Aleksander PaluszekGórnik Zabrze30021
ChucaMiedź Legnica31200
Luis MachadoRadomiak Radom30300
Miguel LuisWarta Poznań30111
Luciano NarsinghMiedź Legnica30300
Robert DadokGórnik Zabrze30210
Patrick OlsenŚląsk Wrocław30300
Kanji OkunukiGórnik Zabrze30300
Dawid AbramowiczRadomiak Radom22000
Deian SorescuRaków Częstochowa21100
Dominik KunWidzew Łódź20200
Erik JanzaGórnik Zabrze21100
Ernest MuciLegia Warszawa20110
Jakub MyszorCracovia20200
Kristian ValloWisła Płock21010
Lukas PodolskiGórnik Zabrze22000
Łukasz SekulskiWisła Płock21100
Maciej ŻurawskiWarta Poznań20110
Marek HanousekWidzew Łódź20200
Mateusz KowalskiJagiellonia20200
Petr SchwarzŚląsk Wrocław22000
John YeboahŚląsk Wrocław22000
Jan GrzesikWarta Poznań20110
Joao AmaralLech Poznań20200
Mateusz LewandowskiWisła Płock20110
Kacper ChodynaZagłębie Lubin20200
Patryk LipskiWidzew Łódź20011
Damian KądziorPiast Gliwice22000
NeneJagiellonia22000
Piotr KrawczykGórnik Zabrze22000
Dawid BłanikKorona Kielce21100
Afonso SousaLech Poznań20200
Filip SzymczakLech Poznań21010
Constantin ReinerPiast Gliwice20110
Martin DolezalZagłębie Lubin20020
Rafał AdamskiZagłębie Lubin20110
Damjan BoharZagłębie Lubin20200
Stratos SvarnasRaków Częstochowa20110
Patryk KunRaków Częstochowa22000
Michael AmeyawPiast Gliwice22000
Dimitris StavropoulosWarta Poznań20110
Damian WarchołWisła Płock21010
Michał Nalepa IILechia Gdańsk22000
Koldo ObietaMiedź Legnica20200
Mateusz GrzybekRadomiak Radom22000
Aleksander PawlakWisła Płock10100
Arkadiusz KasperkiewiczStal Mielec10100
Daniel Leo GretarssonŚląsk Wrocław10010
Dawid KocyłaWisła Płock10100
Dennis JastrzembskiŚląsk Wrocław11000
Ernest TerpiłowskiWidzew Łódź11000
Florian LoshajCracovia10100
Fran TudorRaków Częstochowa10100
Jakub BartkowskiPogoń Szczecin10010
Karol DanielakWidzew Łódź10100
Lisandro SemedoRadomiak Radom10100
Łukasz ŁakomyZagłębie Lubin11000
Maciej ŚliwaMiedź Legnica10100
Mateusz MatrasStal Mielec10010
Mathias Hebo RasmussenCracovia10100
Olaf KobackiMiedź Legnica11000
Richard JensenGórnik Zabrze11000
Tornike GaprindaszwiliZagłębie Lubin11000
Bartosz KapustkaLegia Warszawa11000
Mattias JohanssonLegia Warszawa11000
Kristoffer HansenWidzew Łódź10100
Jorge FelixPiast Gliwice10010
Michał ChrapekPiast Gliwice11000
Paweł OlkowskiGórnik Zabrze10100
Fryderyk GerbowskiStal Mielec10100
Jean Carlos SilvaPogoń Szczecin10100
Mateusz ŁęgowskiPogoń Szczecin10100
Anton KrywociukWisła Płock10010
Michał FeliksRadomiak Radom10010
Michał KopczyńskiWarta Poznań10100
Lindsay RoseLegia Warszawa10100
Fedor CernychJagiellonia10100
Adrian ŁyszczarzŚląsk Wrocław11000
Piotr Samiec-TalarŚląsk Wrocław11000
Raphael RossiRadomiak Radom10010
CarlitosLegia Warszawa10100
Santiago NavedaMiedź Legnica10100
Martin KreuzrieglerWidzew Łódź11000
Dawid SzymonowiczWarta Poznań10100
Kristoffer VeldeLech Poznań11000
Nika KwekweskiriLech Poznań10100
Rafał AugustyniakLegia Warszawa10100
Jewhen KonoplankaCracovia10100
Tomasz MakowskiZagłębie Lubin10100
Maciej BortniczukJagiellonia11000
Heorhij CitaiszwiliLech Poznań11000
Kacper SmolińskiPogoń Szczecin11000
Jakub CzerwińskiPiast Gliwice10010
Filip StarzyńskiZagłębie Lubin10100
Kyryło PetrowKorona Kielce10100
Kamil DrygasPogoń Szczecin11000
Jakub LewickiJagiellonia11000
Jacek PodgórskiKorona Kielce10100
Tomas PrikrylJagiellonia10100
Jakub SypekWidzew Łódź10100
Jarosław KubickiLechia Gdańsk10100
Matej RodinCracovia10100
Adam RatajczykStal Mielec10100
Enis DestanWarta Poznań10100
Milan CorrynWarta Poznań10010
Fabian HiszpańskiStal Mielec11000
Yuri RibeiroLegia Warszawa10010
Nahuel LeivaŚląsk Wrocław11000
Łukasz BejgerŚląsk Wrocław10100
Maciej RosołekLegia Warszawa10100
Miłosz TrojakKorona Kielce10010
Rauno SappinenPiast Gliwice10100
Maik NawrockiLegia Warszawa10010
Paweł ŻyraStal Mielec11000
Mato MilosWidzew Łódź11000
Szymon MatuszekMiedź Legnica10010
Mateusz SkrzypczakJagiellonia10010
Patryk DziczekPiast Gliwice10100
Emil BergstromGórnik Zabrze10010
Mario MalocaLechia Gdańsk11000

Objaśnienie nagłówków kolumn:
GOLE – Liczba wszystkich goli zawodnika
LN – Gole strzelone lewą nogą
PN – Gole strzelone prawą nogą
G – Gole strzelone głową
inne – Gole strzelone innymi częściami ciała

Podział goli na części ciała (drużynowo)
Stan na 19.11.2022r., po zakończeniu rundy jesiennej.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

 GOLELNPNGINNE
Cracovia1851120
Górnik Z2671351
Jagiellonia25101320
Korona1731040
Lech2061220
Lechia1851030
Legia2411751
Miedź1831320
Piast188442
Pogoń2972020
Radomiak2115420
Raków3572431
Stal2531570
Śląsk1711411
Warta182961
Widzew2251511
Wisła P2981740
Zagłębie132830
393118209588

Objaśnienie nagłówków kolumn:
GOLE – Liczba wszystkich goli drużyny
LN – Gole strzelone lewą nogą
PN – Gole strzelone prawą nogą
G – Gole strzelone głową
inne – Gole strzelone innymi częściami ciała
Do goli drużynowych wliczono gole samobójcze.


Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: