Indywidualne statystyki strzałów i kluczowych podań
Stan na 20 września.

Tabela sortowana po strzałach celnych.
Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

ZAWODNIKKLUBL % celnP % celnG % celnRR celn% R celnR GoleStrzały/golGOL/RKP
DavoWisła Płock83,3%45,0%66,7%291655,2%74,1424,1%16
Jesus ImazJagiellonia55,6%35,0%42,9%361541,7%66,0016,7%22
Marc GualJagiellonia25,0%42,1%66,7%381436,8%57,6013,2%8
Rafał WolskiWisła Płock50,0%54,5%100,0%201155,0%54,0025,0%6
Łukasz ŁakomyZagłębie Lubin36,4%100,0%100,0%251144,0%125,004,0%26
Vladislavs GutkovskisRaków Częstochowa33,3%90,0%0,0%151066,7%115,006,7%2
Ivi LopezRaków Częstochowa50,0%36,8%-251040,0%38,3312,0%14
Fabian PiaseckiRaków Częstochowa-70,0%66,7%13969,2%43,2530,8%7
Flavio PaixaoLechia Gdańsk66,7%75,0%20,0%16956,3%44,0025,0%4
Angelo HenriquezMiedź Legnica40,0%62,5%50,0%17952,9%53,4029,4%5
Michał SkóraśLech Poznań20,0%38,1%0,0%27933,3%39,0011,1%10
ChucaMiedź Legnica50,0%42,9%100,0%17847,1%117,005,9%5
Bartosz ŚpiączkaKorona Kielce0,0%42,9%55,6%17847,1%44,2523,5%4
Jordi SanchezWidzew Łódź75,0%44,4%20,0%18844,4%36,0016,7%1
Patryk MakuchCracovia66,7%57,1%0,0%18844,4%29,0011,1%4
Kacper ChodynaZagłębie Lubin66,7%40,0%0,0%19842,1%119,005,3%7
Erik ExpositoŚląsk Wrocław43,8%-33,3%19842,1%29,5010,5%2
Maciej DomańskiStal Mielec50,0%37,5%-20840,0%45,0020,0%9
Bartłomiej PawłowskiWidzew Łódź28,6%55,6%25,0%20840,0%45,0020,0%3
Adam ZrelakWarta Poznań40,0%42,9%20,0%22836,4%45,5018,2%7
Nika KwekweskiriLech Poznań-87,5%-8787,5%18,0012,5%8
Bartosz NowakGórnik/Raków50,0%66,7%-11763,6%52,2045,5%9
Patrick OlsenŚląsk Wrocław100,0%60,0%-11763,6%111,009,1%4
Tornike GaprindaszwiliZagłębie Lubin58,3%--12758,3%112,008,3%2
Kristoffer VeldeLech Poznań60,0%50,0%0,0%14750,0%114,007,1%3
Mateusz WdowiakRaków Częstochowa100,0%25,0%80,0%14750,0%27,0014,3%9
Said HamulicStal Mielec0,0%40,0%60,0%17741,2%35,6717,6%5
Filipe NascimentoRadomiak Radom37,5%0,0%100,0%18738,9%29,0011,1%11
Jakub ŁukowskiKorona Kielce100,0%35,3%-18738,9%44,5022,2%13
Kamil WilczekPiast Gliwice33,3%33,3%40,0%20735,0%45,0020,0%4
Kamil GrosickiPogoń Szczecin33,3%27,8%100,0%22731,8%37,3313,6%15
JosueLegia Warszawa29,2%0,0%-25728,0%125,004,0%19
Piotr WlazłoStal Mielec100,0%66,7%50,0%9666,7%24,5022,2%6
Damian DąbrowskiPogoń Szczecin100,0%55,6%-10660,0%25,0020,0%12
Pontus AlmqvistPogoń Szczecin50,0%60,0%50,0%11654,5%25,5018,2%7
Paweł WszołekLegia Warszawa33,3%75,0%50,0%11654,5%33,6727,3%11
Mikael IshakLech Poznań66,7%44,4%-12650,0%34,0025,0%8
Damian KądziorPiast Gliwice44,4%40,0%-14642,9%27,0014,3%12
Olaf KobackiMiedź Legnica50,0%33,3%100,0%14642,9%114,007,1%6
Dominik KunWidzew Łódź0,0%62,5%33,3%14642,9%27,0014,3%8
Joao AmaralLech Poznań25,0%28,6%100,0%19631,6%119,005,3%6
Roberto AlvesRadomiak Radom27,3%0,0%0,0%24625,0%212,008,3%16
Filip StarzyńskiZagłębie Lubin33,3%25,0%0,0%24625,0%0-0,0%14
Piotr KrawczykGórnik Zabrze83,3%0,0%0,0%8562,5%24,0025,0%4
Martin DolezalZagłębie Lubin100,0%50,0%50,0%9555,6%24,5022,2%3
Mateusz ŁęgowskiPogoń Szczecin-55,6%-9555,6%19,0011,1%3
Luciano NarsinghMiedź Legnica0,0%71,4%0,0%9555,6%24,5022,2%11
Otar KakabadzeCracovia50,0%44,4%-11545,5%0-0,0%5
CarlitosLegia Warszawa33,3%50,0%-11545,5%111,009,1%2
NeneJagiellonia41,7%--12541,7%26,0016,7%7
Kristian ValloWisła Płock44,4%0,0%100,0%13538,5%26,5015,4%10
Leandro RossiRadomiak Radom33,3%0,0%33,3%16531,3%0-0,0%5
MauridesRadomiak Radom40,0%0,0%11,1%20525,0%210,0010,0%7
Kanji OkunukiGórnik Zabrze100,0%75,0%-5480,0%22,5040,0%4
Dalibor TakacKorona Kielce33,3%100,0%-6466,7%0-0,0%6
Jean Carlos SilvaPogoń Szczecin100,0%25,0%-7457,1%0-0,0%10
Szymon WłodarczykGórnik Zabrze-60,0%50,0%7457,1%23,5028,6%1
John YeboahŚląsk Wrocław57,1%--7457,1%17,0014,3%9
Michał Nalepa IILechia Gdańsk0,0%100,0%50,0%8450,0%0-0,0%0
Dawid BłanikKorona Kielce100,0%42,9%-8450,0%24,0025,0%4
Maciej GajosLechia Gdańsk50,0%20,0%100,0%9444,4%24,5022,2%10
Benjamin KallmanCracovia66,7%50,0%0,0%10440,0%25,0020,0%4
Michał RakoczyCracovia66,7%28,6%-10440,0%42,5040,0%14
Miłosz SzczepańskiWarta Poznań0,0%42,9%50,0%10440,0%0-0,0%7
Luka ZahovićPogoń Szczecin0,0%50,0%50,0%10440,0%25,0020,0%6
Jan GrzesikWarta Poznań0,0%50,0%33,3%11436,4%111,009,1%5
Wahan BiczachczjanPogoń Szczecin36,4%--11436,4%25,5018,2%10
Damjan BoharZagłębie Lubin-30,8%-13430,8%0-0,0%10
Jakub SypekWidzew Łódź100,0%100,0%-33100,0%13,0033,3%2
Damian WarchołWisła Płock100,0%-100,0%33100,0%0-0,0%0
Dennis JastrzembskiŚląsk Wrocław75,0%--4375,0%14,0025,0%2
Kacper SezonienkoLechia Gdańsk66,7%100,0%-4375,0%0-0,0%0
Patryk LipskiWidzew Łódź-33,3%100,0%5360,0%22,5040,0%5
Adam FrączczakKorona Kielce50,0%50,0%-6350,0%0-0,0%4
Mattias JohanssonLegia Warszawa50,0%50,0%-6350,0%16,0016,7%2
Krzysztof KubicaGórnik Zabrze0,0%50,0%66,7%6350,0%0-0,0%2
Arkadiusz PyrkaPiast Gliwice0,0%60,0%-6350,0%0-0,0%5
Ilkay DurmusLechia Gdańsk50,0%0,0%100,0%7342,9%0-0,0%2
Michał FeliksRadomiak Radom-33,3%50,0%7342,9%17,0014,3%3
Richard JensenGórnik Zabrze50,0%-33,3%7342,9%17,0014,3%4
Marko KolarWisła Płock100,0%33,3%-7342,9%23,5028,6%3
Niilo MaenpaaWarta Poznań33,3%50,0%-7342,9%0-0,0%4
Tomasz MakowskiZagłębie Lubin33,3%50,0%0,0%8337,5%18,0012,5%8
Maciej RosołekLegia Warszawa25,0%33,3%100,0%8337,5%0-0,0%3
Łukasz ZwolińskiLechia Gdańsk100,0%40,0%0,0%8337,5%18,0012,5%5
Heorhij CitaiszwiliLech Poznań33,3%--9333,3%0-0,0%2
Krystian GetingerStal Mielec25,0%25,0%100,0%9333,3%0-0,0%8
Adrian ŁyszczarzŚląsk Wrocław100,0%25,0%-9333,3%19,0011,1%1
Bartosz KapustkaLegia Warszawa33,3%28,6%-10330,0%110,0010,0%4
Władysław KoczerhinRaków Częstochowa-30,0%-10330,0%110,0010,0%7
Tomas PrikrylJagiellonia33,3%16,7%100,0%10330,0%0-0,0%24
Damian RasakWisła Płock100,0%25,0%0,0%10330,0%0-0,0%8
Petr SchwarzŚląsk Wrocław50,0%25,0%-10330,0%110,0010,0%2
Filip MladenovićLegia Warszawa33,3%0,0%-11327,3%33,6727,3%11
Dawid AbramowiczRadomiak Radom33,3%0,0%20,0%13323,1%26,5015,4%18
Robert DadokGórnik Zabrze28,6%16,7%-13323,1%113,007,7%4
Marco TerrazzinoLechia Gdańsk25,0%22,2%-13323,1%0-0,0%6
Ernest MuciLegia Warszawa50,0%11,1%33,3%14321,4%27,0014,3%11
Filip BalajCracovia-100,0%-22100,0%0-0,0%1
Aleksander PaluszekGórnik Zabrze--100,0%22100,0%21,00100,0%4
Jorge FelixPiast Gliwice-100,0%100,0%22100,0%12,0050,0%0
Victor GarciaŚląsk Wrocław66,7%--3266,7%0-0,0%11
David JablonskyCracovia-50,0%100,0%3266,7%0-0,0%2
Mateusz MatrasStal Mielec-66,7%-3266,7%0-0,0%4
Cornel RapaCracovia-100,0%50,0%3266,7%0-0,0%5
Andrzej TrubehaJagiellonia-100,0%50,0%3266,7%0-0,0%2
Sebastian BergierŚląsk Wrocław-66,7%-3266,7%0-0,0%0
Constantin ReinerPiast Gliwice-100,0%50,0%3266,7%21,5066,7%0
Rafał AdamskiZagłębie Lubin-66,7%0,0%4250,0%14,0025,0%3
Steve KapuadiWisła Płock50,0%0,0%100,0%4250,0%0-0,0%0
Dariusz PawłowskiRadomiak Radom-50,0%50,0%4250,0%0-0,0%3
Dawid SzymonowiczWarta Poznań50,0%100,0%0,0%4250,0%14,0025,0%3
Alberto TorilPiast Gliwice-50,0%50,0%4250,0%0-0,0%5
Arkadiusz WoźniakZagłębie Lubin0,0%50,0%100,0%4250,0%0-0,0%2
Israel PuertoJagiellonia-0,0%66,7%4250,0%0-0,0%1
Jakub BartkowskiPogoń Szczecin0,0%50,0%50,0%5240,0%0-0,0%7
Jens GammelbyMiedź Legnica-40,0%-5240,0%0-0,0%5
Marek HanousekWidzew Łódź33,3%50,0%-5240,0%15,0020,0%6
Erik JanzaGórnik Zabrze25,0%100,0%-5240,0%22,5040,0%22
Arkadiusz KasperkiewiczStal Mielec0,0%66,7%0,0%5240,0%15,0020,0%5
Michal SiplakCracovia40,0%--5240,0%0-0,0%6
Deian SorescuRaków Częstochowa-40,0%-5240,0%15,0020,0%1
Ronaldo DeaconuKorona Kielce50,0%0,0%-5240,0%0-0,0%3
Jewhen KonoplankaCracovia-40,0%-5240,0%15,0020,0%6
Zoran ArsenićRaków Częstochowa0,0%0,0%66,7%6233,3%0-0,0%1
Thabo CeleRadomiak Radom0,0%40,0%-6233,3%0-0,0%14
Fryderyk GerbowskiStal Mielec0,0%50,0%0,0%6233,3%0-0,0%7
Florian LoshajCracovia20,0%100,0%-6233,3%16,0016,7%6
Mathias Hebo RasmussenCracovia0,0%40,0%-6233,3%16,0016,7%7
Ernest TerpiłowskiWidzew Łódź33,3%0,0%100,0%6233,3%0-0,0%6
Afonso SousaLech Poznań-28,6%-7228,6%23,5028,6%6
Bartosz BidaJagiellonia0,0%40,0%0,0%7228,6%0-0,0%6
Jacek KiełbKorona Kielce50,0%20,0%-7228,6%0-0,0%5
Jarosław KubickiLechia Gdańsk0,0%33,3%-7228,6%0-0,0%6
Paweł OlkowskiGórnik Zabrze25,0%33,3%-7228,6%17,0014,3%4
Caye QuintanaŚląsk Wrocław0,0%50,0%0,0%8225,0%0-0,0%4
Daniel Leo GretarssonŚląsk Wrocław25,0%0,0%33,3%8225,0%18,0012,5%2
Fabio NunesWidzew Łódź40,0%0,0%-8225,0%0-0,0%11
Karol DanielakWidzew Łódź-14,3%50,0%9222,2%19,0011,1%13
Juliusz LetniowskiWidzew Łódź-25,0%0,0%9222,2%0-0,0%15
Raphael RossiRadomiak Radom0,0%25,0%20,0%10220,0%110,0010,0%5
Sebastian KowalczykPogoń Szczecin100,0%10,0%-11218,2%111,009,1%10
Luis MachadoRadomiak Radom25,0%20,0%0,0%12216,7%0-0,0%7
Miguel LuisWarta Poznań0,0%18,2%-12216,7%0-0,0%7
Filip SzymczakLech Poznań0,0%25,0%25,0%12216,7%0-0,0%6
Lukas PodolskiGórnik Zabrze11,8%--17211,8%0-0,0%7
Enis DestanWarta Poznań--100,0%11100,0%0-0,0%0
Michael KostkaMiedź Legnica100,0%--11100,0%0-0,0%1
Mateusz KowalskiJagiellonia-100,0%-11100,0%11,00100,0%0
LeandroStal Mielec-100,0%-11100,0%0-0,0%1
Mateusz LewandowskiWisła Płock-100,0%-11100,0%11,00100,0%0
Igor SapałaRaków Częstochowa-100,0%-11100,0%0-0,0%0
Szymon SarbinowskiWarta Poznań-100,0%-11100,0%0-0,0%1
Kevin BrollGórnik Zabrze--100,0%11100,0%0-0,0%1
Adrian Lis AWarta Poznań--100,0%11100,0%0-0,0%0
Maik NawrockiLegia Warszawa--100,0%11100,0%0-0,0%2
Roberto CorralKorona Kielce0,0%100,0%-2150,0%0-0,0%0
Milan CorrynWarta Poznań-100,0%0,0%2150,0%0-0,0%1
Krystian KardyśStal Mielec-50,0%-2150,0%0-0,0%0
Jakub KiełbWarta Poznań50,0%--2150,0%0-0,0%2
Karol KnapCracovia50,0%--2150,0%0-0,0%6
Michał KopczyńskiWarta Poznań-50,0%-2150,0%12,0050,0%5
Jonatan KotzkeGórnik Zabrze-0,0%100,0%2150,0%0-0,0%5
Carlos Julio MartinezMiedź Legnica-50,0%-2150,0%0-0,0%7
Luis MataPogoń Szczecin0,0%100,0%-2150,0%0-0,0%3
Dani PachecoGórnik Zabrze-50,0%-2150,0%0-0,0%10
Lindsay RoseLegia Warszawa-50,0%-2150,0%12,0050,0%0
Piotr Samiec-TalarŚląsk Wrocław50,0%--2150,0%0-0,0%5
Dimitris StavropoulosWarta Poznań100,0%-0,0%2150,0%0-0,0%2
Anton KrywociukWisła Płock--50,0%2150,0%12,0050,0%0
Kyryło PetrowKorona Kielce-100,0%0,0%2150,0%12,0050,0%2
Taras RomanczukJagiellonia100,0%0,0%-2150,0%0-0,0%5
Kristoffer HansenWidzew Łódź-50,0%-2150,0%0-0,0%0
Santiago NavedaMiedź Legnica-50,0%-2150,0%12,0050,0%0
Amadej MarosaGórnik Zabrze100,0%0,0%-2150,0%0-0,0%0
Stratos SvarnasRaków Częstochowa-100,0%0,0%2150,0%12,0050,0%2
Tomasz MokwaPiast Gliwice-50,0%-2150,0%0-0,0%0
Alan CzerwińskiLech Poznań-0,0%100,0%3133,3%0-0,0%1
Kamil DrygasPogoń Szczecin50,0%-0,0%3133,3%13,0033,3%1
Giannis PapanikolaouRaków Częstochowa-50,0%0,0%3133,3%0-0,0%3
Dawid KocyłaWisła Płock-33,3%-3133,3%13,0033,3%4
Michał KucharczykPogoń Szczecin-50,0%0,0%3133,3%0-0,0%2
Patryk KunRaków Częstochowa33,3%--3133,3%0-0,0%4
Radosław MurawskiLech Poznań0,0%50,0%-3133,3%0-0,0%3
Daniel PikRadomiak Radom-33,3%-3133,3%0-0,0%0
Milan RundićRaków Częstochowa0,0%-100,0%3133,3%0-0,0%1
Maciej ŚliwaMiedź Legnica-50,0%0,0%3133,3%13,0033,3%1
Kacper SmolińskiPogoń Szczecin50,0%0,0%-3133,3%13,0033,3%1
Jewgienij SzykawkaKorona Kielce-0,0%50,0%3133,3%0-0,0%4
Miłosz TrojakKorona Kielce-50,0%0,0%3133,3%0-0,0%3
Luka ZarandiaKorona Kielce33,3%--3133,3%0-0,0%3
Mario ZebićKorona Kielce0,0%0,0%100,0%3133,3%0-0,0%1
Walerian GwiliaRaków Częstochowa0,0%50,0%-3133,3%0-0,0%0
Norbert WojtuszekGórnik Zabrze-33,3%-3133,3%0-0,0%1
Adam RatajczykZagłębie Lubin0,0%50,0%-3133,3%0-0,0%4
Jakub LewickiJagiellonia33,3%--3133,3%0-0,0%2
David StecLechia Gdańsk100,0%0,0%-3133,3%0-0,0%2
Cheikhou DiengZagłębie Lubin0,0%33,3%-4125,0%0-0,0%4
Mariusz FornalczykPogoń Szczecin0,0%33,3%-4125,0%0-0,0%1
Jakub JugasCracovia0,0%33,3%-4125,0%0-0,0%4
Jakub KałuzińskiLechia Gdańsk0,0%50,0%-4125,0%0-0,0%5
Konrad MatuszewskiWarta Poznań33,3%0,0%-4125,0%0-0,0%10
Robert PichŚląsk Wrocław0,0%33,3%-4125,0%0-0,0%6
Tomasz PieńkoZagłębie Lubin0,0%33,3%-4125,0%0-0,0%0
Rafał AugustyniakLegia Warszawa-33,3%0,0%4125,0%14,0025,0%2
Jakub CzerwińskiPiast Gliwice0,0%0,0%33,3%5120,0%15,0020,0%2
Mateusz GrzybekRadomiak Radom-25,0%0,0%5120,0%0-0,0%5
Aleksander PawlakWisła Płock0,0%25,0%-5120,0%15,0020,0%10
Kamil PestkaCracovia20,0%--5120,0%0-0,0%4
Matej RodinCracovia--20,0%5120,0%0-0,0%0
Kamil ZapolnikMiedź Legnica-0,0%25,0%5120,0%0-0,0%4
Grzegorz TomasiewiczPiast Gliwice-0,0%100,0%5120,0%0-0,0%5
Łukasz ZjawińskiWidzew Łódź0,0%0,0%50,0%5120,0%0-0,0%2
Maciej BortniczukJagiellonia100,0%0,0%0,0%5120,0%15,0020,0%0
Rafał JanickiGórnik Zabrze-0,0%20,0%6116,7%0-0,0%3
Jesper KarlstromLech Poznań-0,0%100,0%6116,7%0-0,0%12
Lisandro SemedoRadomiak Radom-20,0%0,0%6116,7%0-0,0%6
Bartłomiej WdowikJagiellonia33,3%0,0%0,0%6116,7%0-0,0%8
Maciej ŻurawskiWarta Poznań0,0%0,0%100,0%6116,7%16,0016,7%6
Michał ChrapekPiast Gliwice50,0%0,0%0,0%7114,3%0-0,0%7
ConradoLechia Gdańsk20,0%0,0%0,0%7114,3%0-0,0%10
Adrian DanekKorona Kielce-16,7%0,0%7114,3%0-0,0%4
Bassekou DiabateLechia Gdańsk0,0%0,0%100,0%7114,3%0-0,0%5
Barry DouglasLech Poznań20,0%-0,0%7114,3%0-0,0%15
Filip MarchwińskiLech Poznań50,0%0,0%0,0%7114,3%0-0,0%4
Ariel MosórPiast Gliwice-0,0%20,0%7114,3%0-0,0%3
Dominik FurmanWisła Płock50,0%0,0%-8112,5%0-0,0%11
Jakub MyszorCracovia0,0%14,3%-8112,5%0-0,0%7
Takuto OshimaCracovia0,0%20,0%-8112,5%0-0,0%5
Jacek PodgórskiKorona Kielce0,0%0,0%33,3%8112,5%0-0,0%3
Mateusz SzwochWisła Płock0,0%14,3%-9111,1%0-0,0%3
Guram GiorbelidzeZagłębie Lubin14,3%0,0%-10110,0%0-0,0%5
Mikołaj LebedyńskiStal Mielec0,0%20,0%0,0%10110,0%0-0,0%7
Maxime DominguezMiedź Legnica11,1%0,0%-10110,0%0-0,0%16
Łukasz SekulskiWisła Płock20,0%0,0%0,0%1317,7%113,007,7%5
Virgil GhitaCracovia-0,0%12,5%1417,1%0-0,0%5
Kacper BieszczadZagłębie Lubin---00-0--1
Bartłomiej CiepielaStal Mielec---00-0--4
Wiktor DługoszRaków Częstochowa---00-0--1
Joel Abu HannaLegia Warszawa---00-0--1
Jon AurtenetxeMiedź Legnica---00-0--1
Mateusz MakStal Mielec---00-0--2
Sebastian MusiolikRaków Częstochowa---00-0--2
Martin PospisilJagiellonia---00-0--8
Pedro RebochoLech Poznań---00-0--3
Michał RzuchowskiŚląsk Wrocław---00-0--1
Dante StipicaPogoń Szczecin---00-0--1
Kajetan SzmytWarta Poznań---00-0--5
Mehdi LehaireMiedź Legnica---00-0--1
Kamil KrukStal Mielec---00-0--1
Adrian BukowskiŚląsk Wrocław---00-0--2
Joeri de KampsLechia Gdańsk---00-0--1
Jakub HolubekPiast Gliwice---00-0--2
Michał KaputPiast Gliwice---00-0--1
Bogdan VastsukStal Mielec---00-0--1
Vladan KovacevićRaków Częstochowa---00-0--1
Jakub NowakowskiRadomiak Radom---00-0--1
Karol BorysŚląsk Wrocław---00-0--2
Tomasz KupiszJagiellonia---00-0--1
Kacper TobiaszLegia Warszawa---00-0--1
Makana BakuLegia Warszawa0,0%0,0%-500,0%0-0,0%9
Mateusz BartolewskiZagłębie Lubin--0,0%300,0%0-0,0%1
Gustav BerggrenRaków Częstochowa-0,0%-100,0%0-0,0%2
Jeronimo CacciabueMiedź Legnica-0,0%-500,0%0-0,0%2
Fedor CernychJagiellonia0,0%0,0%0,0%900,0%0-0,0%6
Ihor CharatinLegia Warszawa0,0%0,0%-300,0%0-0,0%0
Mateusz CholewiakGórnik Zabrze0,0%0,0%-700,0%0-0,0%0
Mateusz CichockiRadomiak Radom-0,0%0,0%200,0%0-0,0%2
Christian ClemensLechia Gdańsk0,0%0,0%-500,0%0-0,0%8
Adam DejaKorona Kielce0,0%0,0%-300,0%0-0,0%8
Tom HateleyPiast Gliwice-0,0%-100,0%0-0,0%8
Tomas HukPiast Gliwice0,0%--100,0%0-0,0%0
Javier Ajenjo HyjekŚląsk Wrocław-0,0%-200,0%0-0,0%0
Robert IvanovWarta Poznań-0,0%-600,0%0-0,0%5
Jarosław JachZagłębie Lubin--0,0%300,0%0-0,0%3
Michał JakóbowskiWarta Poznań0,0%--100,0%0-0,0%1
Patryk JanasikŚląsk Wrocław0,0%0,0%-400,0%0-0,0%8
Artur JędrzejczykLegia Warszawa0,0%0,0%0,0%500,0%0-0,0%4
Alexandros KatranisPiast Gliwice0,0%--100,0%0-0,0%5
Szymon KobusińskiZagłębie Lubin-0,0%-300,0%0-0,0%1
Bartosz KopaczZagłębie Lubin0,0%0,0%0,0%400,0%0-0,0%8
Martin KreuzrieglerWidzew Łódź0,0%-0,0%200,0%0-0,0%4
Mateusz KupczakWarta Poznań0,0%0,0%0,0%800,0%0-0,0%3
Aleks ŁawniczakZagłębie Lubin-0,0%-100,0%0-0,0%0
Ben LedermanRaków Częstochowa-0,0%-100,0%0-0,0%2
Nahuel LeivaŚląsk Wrocław0,0%0,0%-600,0%0-0,0%8
Filip LesniakWisła Płock-0,0%-100,0%0-0,0%1
Daniel ŁukasikRadomiak Radom-0,0%-200,0%0-0,0%2
Przemysław MajStal Mielec-0,0%-300,0%0-0,0%1
Mariusz MalecPogoń Szczecin0,0%-0,0%300,0%0-0,0%0
Alasana MannehGórnik Zabrze0,0%--200,0%0-0,0%3
Hubert MatyniaPogoń Szczecin0,0%--500,0%0-0,0%8
Damian MichalskiWisła Płock0,0%-0,0%300,0%0-0,0%3
Nemanja MijuskovićMiedź Legnica0,0%0,0%0,0%600,0%0-0,0%5
Michał MokrzyckiWisła Płock0,0%0,0%-200,0%0-0,0%2
Jean MvondoGórnik Zabrze-0,0%-800,0%0-0,0%6
Koldo ObietaMiedź Legnica-0,0%0,0%200,0%0-0,0%1
Jayson PapeauWarta Poznań-0,0%-100,0%0-0,0%0
Michał PazdanJagiellonia--0,0%100,0%0-0,0%2
Joel PereiraLech Poznań-0,0%-200,0%0-0,0%20
Rafał PietrzakLechia Gdańsk0,0%--200,0%0-0,0%6
Maksymilian PingotLech Poznań--0,0%100,0%0-0,0%2
Marko PoletanovićZagłębie Lubin-0,0%-200,0%0-0,0%7
Konrad PoprawaŚląsk Wrocław-0,0%0,0%300,0%0-0,0%1
Bogdan RacovitanRaków Częstochowa--0,0%100,0%0-0,0%3
Yuri RibeiroLegia Warszawa0,0%0,0%-200,0%0-0,0%2
Lubomir SatkaLech Poznań-0,0%-100,0%0-0,0%3
Oskar SewerzyńskiKorona Kielce0,0%--200,0%0-0,0%4
Juljan ShehuWidzew Łódź-0,0%-200,0%0-0,0%0
Mateusz SkrzypczakJagiellonia--0,0%100,0%0-0,0%0
Dominik SokółRadomiak Radom--0,0%100,0%0-0,0%0
Patryk SokołowskiLegia Warszawa-0,0%-100,0%0-0,0%1
Patryk StępińskiWidzew Łódź--0,0%100,0%0-0,0%5
Paweł StolarskiPogoń Szczecin-0,0%-200,0%0-0,0%1
Fabio SturgeonRaków Częstochowa-0,0%-200,0%0-0,0%1
Martin SulekWisła Płock-0,0%-200,0%0-0,0%0
Marcin SzpakowskiKorona Kielce0,0%0,0%-600,0%0-0,0%7
Grzegorz SzymusikKorona Kielce-0,0%0,0%300,0%0-0,0%0
Bogdan TiruJagiellonia-0,0%0,0%200,0%0-0,0%5
Kristers TobersLechia Gdańsk0,0%--100,0%0-0,0%3
Piotr TomasikWisła Płock0,0%--200,0%0-0,0%11
Fran TudorRaków Częstochowa-0,0%-100,0%0-0,0%4
Oliwier WojciechowskiJagiellonia0,0%--100,0%0-0,0%1
Paweł ZielińskiWidzew Łódź0,0%--100,0%0-0,0%4
Paweł ŻyraStal Mielec0,0%--200,0%0-0,0%1
Mateusz ŻyroWidzew Łódź0,0%0,0%-300,0%0-0,0%1
Dominykas BarauskasStal Mielec-0,0%-100,0%0-0,0%0
Bozidar CzorbadżijskiWidzew Łódź--0,0%100,0%0-0,0%0
Szymon CzyżRaków Częstochowa-0,0%-400,0%0-0,0%5
Kostas TriantafyllopoulosPogoń Szczecin--0,0%300,0%0-0,0%3
Maciej WolskiStal Mielec-0,0%-100,0%0-0,0%1
Milan KvoceraWisła Płock0,0%--100,0%0-0,0%1
Bojan NastićJagiellonia-0,0%-300,0%0-0,0%4
Dominik PiłaLechia Gdańsk-0,0%-300,0%0-0,0%1
Dariusz StalmachGórnik Zabrze-0,0%-100,0%0-0,0%1
Koki HinokioZagłębie Lubin0,0%0,0%-200,0%0-0,0%3
Wojciech ŁaskiJagiellonia-0,0%0,0%200,0%0-0,0%3
Bartosz SliszLegia Warszawa-0,0%0,0%400,0%0-0,0%3
Krzysztof KolankoGórnik Zabrze-0,0%-100,0%0-0,0%1
Marcel WędrychowskiPogoń Szczecin0,0%--100,0%0-0,0%0
Antonio MilićLech Poznań0,0%-0,0%300,0%0-0,0%1
Jakub RzeźniczakWisła Płock-0,0%-100,0%0-0,0%2
Benedikt ZechPogoń Szczecin-0,0%-100,0%0-0,0%1
Leo BorgesPogoń Szczecin0,0%--100,0%0-0,0%1
Konrad ForencKorona Kielce--0,0%100,0%0-0,0%0
Fabian HiszpańskiStal Mielec-0,0%-200,0%0-0,0%1
Levent GulenMiedź Legnica-0,0%-100,0%0-0,0%0
Robin KamberGórnik Zabrze-0,0%0,0%200,0%0-0,0%1
Martin KonczkowskiŚląsk Wrocław-0,0%-100,0%0-0,0%2
Marcin FlisStal Mielec0,0%--200,0%0-0,0%1
Paweł JaroszyńskiCracovia0,0%--200,0%0-0,0%3
Blaz KramerLegia Warszawa-0,0%0,0%200,0%0-0,0%0
Tiago MatosRadomiak Radom-0,0%-100,0%0-0,0%0
David PorebaStal Mielec-0,0%-300,0%0-0,0%1
Łukasz SierpinaKorona Kielce-0,0%-300,0%0-0,0%2
Diogo VerdascaŚląsk Wrocław-0,0%-100,0%0-0,0%0
Sasa BalićKorona Kielce--0,0%100,0%0-0,0%2
Bartłomiej KłudkaZagłębie Lubin--0,0%100,0%0-0,0%2
Miłosz MatysikJagiellonia-0,0%-100,0%0-0,0%0
Serafin SzotaWidzew Łódź-0,0%-100,0%0-0,0%0

Objaśnienie nagłówków kolumn:
L %, P %, G % celn – % celnych strzałów lewą, prawą nogą oraz głowy
% celn – % celności wszystkich strzałów
R – liczba oddanych strzałów
R celn – liczba oddanych celnych strzałów
Gole – liczba goli
Strzały/gol – stosunek oddanych strzałów do strzelonych goli
GOL/R – stosunek liczby goli do oddanych strzałów
KP – kluczowe podania (ostatnie celne przed strzałem)


Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: