Indywidualne statystyki strzałów i kluczowych podań
Stan na 19 listopada.

Tabela sortowana po strzałach celnych.
Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

ZAWODNIKKLUBL % celnP % celnG % celnRR celn% R celnR GoleStrzały/golGOL/RKP
Said HamulicStal Mielec25,0%55,2%57,1%472553,2%95,2219,1%9
DavoWisła Płock87,5%41,4%75,0%412253,7%94,5622,0%25
Jesus ImazJagiellonia64,3%27,6%37,5%512039,2%86,3815,7%33
Marc GualJagiellonia33,3%40,0%66,7%522038,5%86,5015,4%15
Bartłomiej PawłowskiWidzew Łódź30,8%42,3%44,4%481939,6%59,6010,4%13
Kamil GrosickiPogoń Szczecin25,0%41,0%50,0%451840,0%76,4315,6%34
Mikael IshakLech Poznań62,5%55,0%50,0%301756,7%74,2923,3%17
Ivi LopezRaków Częstochowa36,4%39,4%0,0%451737,8%59,0011,1%29
Vladislavs GutkovskisRaków Częstochowa40,0%81,3%14,3%281657,1%55,6017,9%5
Patryk MakuchCracovia54,5%44,4%20,0%391641,0%313,007,7%12
Szymon WłodarczykGórnik Zabrze50,0%71,4%50,0%241562,5%73,4329,2%3
Flavio PaixaoLechia Gdańsk75,0%71,4%28,6%251560,0%64,1724,0%8
Bartosz NowakGórnik/Raków25,0%60,9%0,0%281553,6%74,0025,0%24
Łukasz ŁakomyZagłębie Lubin36,7%100,0%100,0%341544,1%134,002,9%40
Erik ExpositoŚląsk Wrocław46,4%0,0%22,2%381539,5%312,677,9%5
Angelo HenriquezMiedź Legnica50,0%57,1%60,0%251456,0%64,1724,0%9
Jakub ŁukowskiKorona Kielce66,7%36,4%-361438,9%75,1419,4%17
JosueLegia Warszawa34,1%0,0%-421433,3%58,4011,9%42
Rafał WolskiWisła Płock40,0%53,3%100,0%261350,0%64,3323,1%18
Joao AmaralLech Poznań42,9%40,9%100,0%301343,3%215,006,7%11
Jordi SanchezWidzew Łódź50,0%40,9%16,7%341338,2%56,8014,7%9
Bartosz ŚpiączkaKorona Kielce0,0%44,4%57,1%241250,0%46,0016,7%6
Adam ZrelakWarta Poznań36,8%30,0%33,3%351234,3%57,0014,3%15
Michał SkóraśLech Poznań25,0%34,5%0,0%401230,0%410,0010,0%16
Tornike GaprindaszwiliZagłębie Lubin47,4%100,0%0,0%221150,0%122,004,5%6
ChucaMiedź Legnica33,3%39,1%100,0%271140,7%39,0011,1%10
Fabian PiaseckiRaków Częstochowa0,0%41,2%42,9%281139,3%55,6017,9%15
CarlitosLegia Warszawa50,0%39,1%0,0%291137,9%129,003,4%12
Kamil WilczekPiast Gliwice33,3%16,7%40,0%341132,4%56,8014,7%5
Kanji OkunukiGórnik Zabrze100,0%53,3%100,0%171058,8%35,6717,6%15
John YeboahŚląsk Wrocław52,6%-0,0%201050,0%210,0010,0%16
Pontus AlmqvistPogoń Szczecin50,0%66,7%33,3%201050,0%36,6715,0%12
Filipe NascimentoRadomiak Radom47,4%0,0%100,0%211047,6%37,0014,3%15
Mateusz WdowiakRaków Częstochowa66,7%33,3%55,6%211047,6%37,0014,3%11
Kristoffer VeldeLech Poznań57,1%50,0%0,0%211047,6%121,004,8%4
Benjamin KallmanCracovia40,0%60,0%22,2%241041,7%46,0016,7%12
Kacper ChodynaZagłębie Lubin66,7%38,1%0,0%251040,0%212,508,0%13
Lukas PodolskiGórnik Zabrze22,9%100,0%-371027,0%218,505,4%19
Damian WarchołWisła Płock100,0%100,0%100,0%99100,0%24,5022,2%2
Michał Nalepa IILechia Gdańsk66,7%100,0%55,6%14964,3%27,0014,3%2
Piotr WlazłoStal Mielec100,0%58,3%50,0%15960,0%43,7526,7%9
Patrick OlsenŚląsk Wrocław50,0%57,1%0,0%17952,9%35,6717,6%11
Damian DąbrowskiPogoń Szczecin25,0%40,0%-24937,5%38,0012,5%18
Maciej DomańskiStal Mielec40,0%33,3%-26934,6%46,5015,4%19
Wahan BiczachczjanPogoń Szczecin34,8%25,0%0,0%28932,1%39,3310,7%14
Luis MachadoRadomiak Radom28,6%35,3%25,0%28932,1%39,3310,7%9
Filip StarzyńskiZagłębie Lubin25,0%27,6%0,0%35925,7%135,002,9%23
Ilkay DurmusLechia Gdańsk63,6%0,0%100,0%15853,3%0-0,0%11
Nika KwekweskiriLech Poznań-50,0%-16850,0%116,006,3%14
Luka ZahovićPogoń Szczecin0,0%54,5%40,0%19842,1%36,3315,8%11
Dominik KunWidzew Łódź20,0%50,0%33,3%20840,0%210,0010,0%16
Maciej GajosLechia Gdańsk50,0%27,3%57,1%20840,0%36,6715,0%12
Filip SzymczakLech Poznań40,0%28,6%33,3%23834,8%211,508,7%7
Damjan BoharZagłębie Lubin-32,0%0,0%26830,8%213,007,7%19
Władysław KoczerhinRaków Częstochowa0,0%29,6%-28828,6%39,3310,7%16
MauridesRadomiak Radom33,3%0,0%8,3%35822,9%48,7511,4%15
Luciano NarsinghMiedź Legnica0,0%63,6%0,0%13753,8%34,3323,1%14
Afonso SousaLech Poznań-42,9%100,0%15746,7%27,5013,3%11
Olaf KobackiMiedź Legnica50,0%33,3%100,0%17741,2%117,005,9%9
Jakub MyszorCracovia60,0%23,1%100,0%19736,8%29,5010,5%10
NeneJagiellonia31,6%-100,0%20735,0%210,0010,0%8
Bartosz KapustkaLegia Warszawa40,0%29,4%-22731,8%122,004,5%8
Maciej RosołekLegia Warszawa28,6%25,0%50,0%23730,4%123,004,3%3
Miguel LuisWarta Poznań0,0%21,1%100,0%25728,0%38,3312,0%12
Roberto AlvesRadomiak Radom26,9%0,0%0,0%28725,0%39,3310,7%28
Piotr KrawczykGórnik Zabrze75,0%0,0%0,0%10660,0%25,0020,0%7
Jorge FelixPiast Gliwice33,3%50,0%66,7%12650,0%112,008,3%4
Paweł WszołekLegia Warszawa33,3%60,0%40,0%13646,2%34,3323,1%24
Daniel Leo GretarssonŚląsk Wrocław42,9%0,0%60,0%13646,2%113,007,7%5
Tomas PrikrylJagiellonia33,3%40,0%100,0%14642,9%114,007,1%28
Kristian ValloWisła Płock45,5%0,0%100,0%15640,0%27,5013,3%12
Otar KakabadzeCracovia33,3%38,5%-16637,5%0-0,0%20
Jan GrzesikWarta Poznań0,0%42,9%42,9%16637,5%28,0012,5%14
Łukasz ZwolińskiLechia Gdańsk33,3%44,4%25,0%16637,5%44,0025,0%5
Damian KądziorPiast Gliwice33,3%40,0%-17635,3%28,5011,8%17
Filip MladenovićLegia Warszawa33,3%33,3%-18633,3%53,6027,8%26
Robert DadokGórnik Zabrze25,0%27,3%100,0%20630,0%36,6715,0%10
Heorhij CitaiszwiliLech Poznań23,8%100,0%-22627,3%122,004,5%6
Rafał AdamskiZagłębie Lubin50,0%60,0%50,0%9555,6%24,5022,2%5
Jean Carlos SilvaPogoń Szczecin100,0%33,3%0,0%10550,0%110,0010,0%13
Patryk KunRaków Częstochowa50,0%0,0%50,0%11545,5%25,5018,2%15
Krystian GetingerStal Mielec42,9%25,0%100,0%12541,7%0-0,0%23
Mateusz ŁęgowskiPogoń Szczecin-41,7%-12541,7%112,008,3%5
Michał RakoczyCracovia40,0%25,0%100,0%14535,7%43,5028,6%14
Jarosław KubickiLechia Gdańsk50,0%33,3%0,0%15533,3%115,006,7%10
Martin DolezalZagłębie Lubin25,0%33,3%37,5%15533,3%27,5013,3%5
Ernest TerpiłowskiWidzew Łódź33,3%25,0%50,0%16531,3%116,006,3%13
Marco TerrazzinoLechia Gdańsk33,3%27,3%-17529,4%0-0,0%8
Jacek PodgórskiKorona Kielce16,7%37,5%33,3%17529,4%117,005,9%7
Dawid AbramowiczRadomiak Radom28,6%0,0%37,5%18527,8%29,0011,1%20
Leandro RossiRadomiak Radom30,8%0,0%33,3%18527,8%0-0,0%8
Petr SchwarzŚląsk Wrocław60,0%16,7%0,0%18527,8%29,0011,1%6
Fedor CernychJagiellonia22,2%25,0%50,0%19526,3%119,005,3%8
Sebastian KowalczykPogoń Szczecin50,0%20,0%-22522,7%45,5018,2%17
Ronaldo DeaconuKorona Kielce27,8%0,0%-23521,7%0-0,0%17
Pedro RebochoLech Poznań80,0%0,0%-6466,7%0-0,0%19
Victor GarciaŚląsk Wrocław66,7%--6466,7%0-0,0%18
Dalibor TakacKorona Kielce33,3%75,0%-7457,1%0-0,0%13
Patryk LipskiWidzew Łódź100,0%25,0%100,0%7457,1%23,5028,6%6
Michał KucharczykPogoń Szczecin100,0%50,0%0,0%8450,0%0-0,0%12
Michał FeliksRadomiak Radom-33,3%60,0%8450,0%18,0012,5%3
Marko KolarWisła Płock100,0%42,9%-8450,0%32,6737,5%3
Erik JanzaGórnik Zabrze37,5%100,0%-9444,4%24,5022,2%37
Jakub BartkowskiPogoń Szczecin33,3%50,0%50,0%9444,4%19,0011,1%10
Deian SorescuRaków Częstochowa100,0%37,5%-9444,4%24,5022,2%9
Adam FrączczakKorona Kielce50,0%50,0%33,3%9444,4%0-0,0%5
Marek HanousekWidzew Łódź25,0%50,0%-10440,0%25,0020,0%13
Fryderyk GerbowskiStal Mielec0,0%50,0%0,0%10440,0%110,0010,0%9
Miłosz SzczepańskiWarta Poznań0,0%42,9%50,0%10440,0%0-0,0%9
Dawid BłanikKorona Kielce50,0%37,5%-10440,0%25,0020,0%9
Matej RodinCracovia100,0%50,0%28,6%10440,0%110,0010,0%1
Jesper KarlstromLech Poznań0,0%33,3%100,0%11436,4%0-0,0%19
Koldo ObietaMiedź Legnica0,0%42,9%33,3%11436,4%25,5018,2%7
Richard JensenGórnik Zabrze33,3%-40,0%11436,4%111,009,1%6
Jacek KiełbKorona Kielce50,0%25,0%100,0%11436,4%0-0,0%6
Adam RatajczykZagłębie Lubin25,0%37,5%-12433,3%112,008,3%9
Adrian ŁyszczarzŚląsk Wrocław100,0%27,3%-12433,3%112,008,3%1
Bartosz SliszLegia Warszawa0,0%37,5%33,3%13430,8%0-0,0%10
Florian LoshajCracovia27,3%50,0%-13430,8%113,007,7%9
Niilo MaenpaaWarta Poznań33,3%28,6%-13430,8%0-0,0%6
Caye QuintanaŚląsk Wrocław50,0%37,5%0,0%15426,7%0-0,0%6
Juliusz LetniowskiWidzew Łódź0,0%21,1%0,0%21419,0%0-0,0%22
Ernest MuciLegia Warszawa20,0%15,4%33,3%21419,0%210,509,5%12
Jakub SypekWidzew Łódź100,0%100,0%-33100,0%13,0033,3%2
Dimitris StavropoulosWarta Poznań100,0%100,0%50,0%4375,0%22,0050,0%2
Dennis JastrzembskiŚląsk Wrocław75,0%0,0%-5360,0%15,0020,0%6
Aleksander PaluszekGórnik Zabrze-0,0%66,7%5360,0%31,6760,0%5
Alberto TorilPiast Gliwice-66,7%50,0%5360,0%0-0,0%5
Alan CzerwińskiLech Poznań100,0%33,3%100,0%5360,0%0-0,0%4
Dawid SzymonowiczWarta Poznań50,0%100,0%50,0%5360,0%15,0020,0%3
Mateusz LewandowskiWisła Płock-66,7%50,0%5360,0%22,5040,0%1
Steve KapuadiWisła Płock66,7%0,0%100,0%5360,0%0-0,0%0
Cornel RapaCracovia-66,7%33,3%6350,0%0-0,0%7
Dariusz PawłowskiRadomiak Radom-50,0%50,0%6350,0%0-0,0%6
Mateusz MatrasStal Mielec-50,0%50,0%6350,0%16,0016,7%4
Mattias JohanssonLegia Warszawa50,0%50,0%-6350,0%16,0016,7%2
Krzysztof KubicaGórnik Zabrze0,0%50,0%66,7%6350,0%0-0,0%2
Kacper SezonienkoLechia Gdańsk40,0%100,0%-6350,0%0-0,0%1
Michael AmeyawPiast Gliwice50,0%50,0%0,0%7342,9%23,5028,6%1
Jonatan KotzkeGórnik Zabrze100,0%20,0%50,0%8337,5%0-0,0%8
Arkadiusz PyrkaPiast Gliwice0,0%42,9%-8337,5%0-0,0%6
Stratos SvarnasRaków Częstochowa-66,7%20,0%8337,5%24,0025,0%4
Lisandro SemedoRadomiak Radom-37,5%0,0%9333,3%19,0011,1%8
Mato MilosWidzew Łódź100,0%25,0%-9333,3%19,0011,1%8
Mateusz GrzybekRadomiak Radom66,7%20,0%0,0%9333,3%24,5022,2%7
Zoran ArsenićRaków Częstochowa0,0%0,0%60,0%9333,3%0-0,0%4
Enis DestanWarta Poznań-28,6%50,0%9333,3%19,0011,1%2
Filip MarchwińskiLech Poznań50,0%28,6%0,0%10330,0%0-0,0%6
Jewhen KonoplankaCracovia0,0%30,0%-11327,3%111,009,1%21
Tomasz MakowskiZagłębie Lubin25,0%28,6%0,0%12325,0%112,008,3%9
Grzegorz TomasiewiczPiast Gliwice0,0%22,2%100,0%12325,0%0-0,0%9
Tomasz PieńkoZagłębie Lubin33,3%20,0%-13323,1%0-0,0%2
Michał ChrapekPiast Gliwice33,3%11,1%0,0%16318,8%116,006,3%12
Damian RasakWisła Płock20,0%20,0%0,0%16318,8%0-0,0%10
Łukasz SekulskiWisła Płock28,6%12,5%0,0%18316,7%29,0011,1%10
Filip BalajCracovia-100,0%-22100,0%0-0,0%1
Kajetan SzmytWarta Poznań100,0%50,0%-3266,7%0-0,0%9
Piotr Samiec-TalarŚląsk Wrocław66,7%--3266,7%13,0033,3%7
Michał KopczyńskiWarta Poznań100,0%50,0%-3266,7%13,0033,3%6
Kyryło PetrowKorona Kielce-100,0%50,0%3266,7%13,0033,3%3
Andrzej TrubehaJagiellonia-100,0%50,0%3266,7%0-0,0%2
Tomas PetrasekRaków Częstochowa-100,0%50,0%3266,7%0-0,0%1
Mateusz KowalskiJagiellonia-100,0%0,0%3266,7%21,5066,7%0
Mateusz SkrzypczakJagiellonia100,0%-50,0%3266,7%13,0033,3%0
Norbert WojtuszekGórnik Zabrze-33,3%100,0%4250,0%0-0,0%4
Emil BergstromGórnik Zabrze0,0%50,0%100,0%4250,0%14,0025,0%3
Arkadiusz WoźniakZagłębie Lubin0,0%50,0%100,0%4250,0%0-0,0%2
Milan CorrynWarta Poznań-50,0%50,0%4250,0%14,0025,0%1
Filip LesniakWisła Płock50,0%50,0%-4250,0%0-0,0%1
Kristoffer HansenWidzew Łódź-50,0%-4250,0%14,0025,0%1
Constantin ReinerPiast Gliwice-100,0%33,3%4250,0%22,0050,0%1
Sebastian BergierŚląsk Wrocław-50,0%-4250,0%0-0,0%0
Jens GammelbyMiedź Legnica-40,0%-5240,0%0-0,0%5
Gabriel KirejczykPiast Gliwice-0,0%50,0%5240,0%0-0,0%5
Miłosz TrojakKorona Kielce-50,0%33,3%5240,0%15,0020,0%4
David StecLechia Gdańsk100,0%25,0%-5240,0%0-0,0%2
Kamil DrygasPogoń Szczecin50,0%0,0%50,0%5240,0%15,0020,0%1
Blaz KramerLegia Warszawa-0,0%50,0%5240,0%0-0,0%1
Jakub LewickiJagiellonia40,0%0,0%-6233,3%16,0016,7%6
David JablonskyCracovia-25,0%50,0%6233,3%0-0,0%3
Rauno SappinenPiast Gliwice-40,0%0,0%6233,3%16,0016,7%2
Michal SiplakCracovia28,6%--7228,6%0-0,0%11
Martin KreuzrieglerWidzew Łódź20,0%-50,0%7228,6%17,0014,3%9
Jewgienij SzykawkaKorona Kielce-33,3%25,0%7228,6%0-0,0%9
Arkadiusz KasperkiewiczStal Mielec0,0%50,0%0,0%7228,6%17,0014,3%8
Bartłomiej WdowikJagiellonia50,0%0,0%0,0%7228,6%0-0,0%8
Bartosz BidaJagiellonia0,0%40,0%0,0%7228,6%0-0,0%6
Jakub JugasCracovia0,0%33,3%-7228,6%0-0,0%4
Thabo CeleRadomiak Radom0,0%28,6%-8225,0%0-0,0%19
Adam DejaKorona Kielce0,0%33,3%-8225,0%0-0,0%13
Fabio NunesWidzew Łódź40,0%0,0%-8225,0%0-0,0%11
Maik NawrockiLegia Warszawa0,0%-28,6%8225,0%18,0012,5%2
Israel PuertoJagiellonia0,0%0,0%40,0%8225,0%0-0,0%1
Jakub KałuzińskiLechia Gdańsk0,0%28,6%-9222,2%0-0,0%14
Mathias Hebo RasmussenCracovia0,0%25,0%-9222,2%19,0011,1%9
Maciej ŻurawskiWarta Poznań0,0%16,7%100,0%9222,2%24,5022,2%8
Patryk DziczekPiast Gliwice50,0%16,7%0,0%9222,2%19,0011,1%8
Bassekou DiabateLechia Gdańsk33,3%0,0%100,0%9222,2%0-0,0%6
Leo BorgesPogoń Szczecin25,0%-0,0%9222,2%0-0,0%5
Paweł OlkowskiGórnik Zabrze20,0%20,0%-10220,0%110,0010,0%6
Hubert MatyniaPogoń Szczecin20,0%-0,0%11218,2%0-0,0%12
Dani PachecoGórnik Zabrze-16,7%-12216,7%0-0,0%24
Karol DanielakWidzew Łódź-10,0%50,0%12216,7%112,008,3%14
Nahuel LeivaŚląsk Wrocław33,3%11,1%-12216,7%112,008,3%11
Jakub CzerwińskiPiast Gliwice0,0%33,3%14,3%12216,7%112,008,3%4
Jean MvondoGórnik Zabrze-15,4%-13215,4%0-0,0%9
Raphael RossiRadomiak Radom0,0%20,0%14,3%13215,4%113,007,7%5
Dominik FurmanWisła Płock16,7%12,5%-14214,3%0-0,0%18
Mikołaj LebedyńskiStal Mielec0,0%16,7%20,0%14214,3%0-0,0%9
Łukasz BejgerŚląsk Wrocław-100,0%-11100,0%11,00100,0%5
Karol BorysŚląsk Wrocław100,0%--11100,0%0-0,0%3
LeandroStal Mielec-100,0%-11100,0%0-0,0%1
Szymon SarbinowskiWarta Poznań-100,0%-11100,0%0-0,0%1
Kevin BrollGórnik Zabrze--100,0%11100,0%0-0,0%1
Adrian Lis AWarta Poznań--100,0%11100,0%0-0,0%1
Igor SapałaRaków Częstochowa-100,0%-11100,0%0-0,0%0
Sasa ZivecZagłębie Lubin-100,0%-11100,0%0-0,0%0
Martin PospisilJagiellonia0,0%100,0%-2150,0%0-0,0%12
Luis MataPogoń Szczecin0,0%100,0%-2150,0%0-0,0%7
Michał KaputPiast Gliwice0,0%100,0%-2150,0%0-0,0%4
Jakub RzeźniczakWisła Płock-0,0%100,0%2150,0%0-0,0%3
Jakub KiełbWarta Poznań50,0%--2150,0%0-0,0%2
Miłosz MatysikJagiellonia-0,0%100,0%2150,0%0-0,0%2
Roberto CorralKorona Kielce0,0%100,0%-2150,0%0-0,0%0
Krystian KardyśStal Mielec-50,0%-2150,0%0-0,0%0
Fran TudorRaków Częstochowa-33,3%-3133,3%13,0033,3%18
Paweł ZielińskiWidzew Łódź50,0%0,0%-3133,3%0-0,0%10
Tomasz MokwaPiast Gliwice-33,3%-3133,3%0-0,0%5
Dawid KocyłaWisła Płock-33,3%-3133,3%13,0033,3%4
Luka ZarandiaKorona Kielce33,3%--3133,3%0-0,0%3
Maciej ŚliwaMiedź Legnica-50,0%0,0%3133,3%13,0033,3%2
Milan KvoceraWisła Płock0,0%100,0%-3133,3%0-0,0%2
Milan RundićRaków Częstochowa0,0%-100,0%3133,3%0-0,0%1
Kacper SmolińskiPogoń Szczecin50,0%0,0%-3133,3%13,0033,3%1
Mario ZebićKorona Kielce0,0%0,0%100,0%3133,3%0-0,0%1
Mario MalocaLechia Gdańsk50,0%0,0%-3133,3%13,0033,3%1
Daniel PikRadomiak Radom-33,3%-3133,3%0-0,0%0
Walerian GwiliaRaków Częstochowa0,0%50,0%-3133,3%0-0,0%0
Amadej MarosaGórnik Zabrze100,0%0,0%0,0%3133,3%0-0,0%0
Taras RomanczukJagiellonia100,0%0,0%0,0%4125,0%0-0,0%9
Cheikhou DiengZagłębie Lubin0,0%33,3%-4125,0%0-0,0%5
Serafin SzotaWidzew Łódź-0,0%50,0%4125,0%0-0,0%5
Yuri RibeiroLegia Warszawa0,0%0,0%50,0%4125,0%14,0025,0%4
Paweł ŻyraStal Mielec25,0%--4125,0%14,0025,0%3
Paweł StolarskiPogoń Szczecin-25,0%-4125,0%0-0,0%2
Santiago NavedaMiedź Legnica0,0%50,0%-4125,0%14,0025,0%2
Sasa BalićKorona Kielce--33,3%4125,0%0-0,0%2
Lindsay RoseLegia Warszawa-25,0%-4125,0%14,0025,0%1
Rafał PietrzakLechia Gdańsk20,0%--5120,0%0-0,0%16
Konrad MatuszewskiWarta Poznań33,3%0,0%-5120,0%0-0,0%12
Patryk StępińskiWidzew Łódź100,0%0,0%0,0%5120,0%0-0,0%12
Karol KnapCracovia25,0%0,0%-5120,0%0-0,0%10
Robert PichŚląsk Wrocław0,0%25,0%-5120,0%0-0,0%6
Kamil PestkaCracovia20,0%--5120,0%0-0,0%4
Kamil ZapolnikMiedź Legnica-0,0%25,0%5120,0%0-0,0%4
Maciej WolskiStal Mielec100,0%0,0%-5120,0%0-0,0%4
Szymon KobusińskiZagłębie Lubin-20,0%-5120,0%0-0,0%2
Konrad PoprawaŚląsk Wrocław100,0%0,0%0,0%5120,0%0-0,0%2
Mateusz ŻyroWidzew Łódź50,0%0,0%0,0%5120,0%0-0,0%2
Łukasz SierpinaKorona Kielce50,0%0,0%-5120,0%0-0,0%2
Mariusz FornalczykPogoń Szczecin0,0%25,0%-5120,0%0-0,0%1
Anton KrywociukWisła Płock-0,0%25,0%5120,0%15,0020,0%1
Maciej BortniczukJagiellonia100,0%0,0%0,0%5120,0%15,0020,0%0
Szymon MatuszekMiedź Legnica0,0%0,0%50,0%5120,0%15,0020,0%0
Radosław MurawskiLech Poznań0,0%20,0%-6116,7%0-0,0%12
Carlos Julio MartinezMiedź Legnica0,0%20,0%-6116,7%0-0,0%8
Fabian HiszpańskiStal Mielec50,0%0,0%-6116,7%16,0016,7%8
Bartłomiej KłudkaZagłębie Lubin100,0%0,0%0,0%6116,7%0-0,0%8
Artur JędrzejczykLegia Warszawa0,0%0,0%33,3%6116,7%0-0,0%4
Rafał AugustyniakLegia Warszawa-20,0%0,0%6116,7%16,0016,7%4
Rafał JanickiGórnik Zabrze-0,0%20,0%6116,7%0-0,0%3
Kostas TriantafyllopoulosPogoń Szczecin-0,0%20,0%6116,7%0-0,0%3
Łukasz ZjawińskiWidzew Łódź0,0%0,0%50,0%6116,7%0-0,0%2
Barry DouglasLech Poznań20,0%-0,0%7114,3%0-0,0%16
Aleksander PawlakWisła Płock0,0%16,7%-7114,3%17,0014,3%10
Giannis PapanikolaouRaków Częstochowa-20,0%0,0%7114,3%0-0,0%5
Jeronimo CacciabueMiedź Legnica0,0%16,7%-7114,3%0-0,0%4
Jarosław JachZagłębie Lubin0,0%-16,7%7114,3%0-0,0%4
Michael KostkaMiedź Legnica33,3%0,0%0,0%7114,3%0-0,0%4
Takuto OshimaCracovia0,0%20,0%-8112,5%0-0,0%8
Ariel MosórPiast Gliwice-0,0%20,0%8112,5%0-0,0%4
Antonio MilićLech Poznań0,0%-20,0%8112,5%0-0,0%3
ConradoLechia Gdańsk14,3%0,0%0,0%10110,0%0-0,0%14
Guram GiorbelidzeZagłębie Lubin12,5%0,0%-1218,3%0-0,0%11
Robert IvanovWarta Poznań0,0%10,0%0,0%1218,3%0-0,0%11
Mateusz KupczakWarta Poznań0,0%25,0%0,0%1218,3%0-0,0%8
Mateusz CholewiakGórnik Zabrze9,1%0,0%-1218,3%0-0,0%2
Mateusz SzwochWisła Płock0,0%11,1%-1317,7%0-0,0%9
Adrian DanekKorona Kielce-11,1%0,0%1317,7%0-0,0%7
Maxime DominguezMiedź Legnica7,7%0,0%-1516,7%0-0,0%21
Virgil GhitaCracovia-0,0%9,1%1815,6%0-0,0%8
Blaz VrhovecGórnik Zabrze---00-0--7
Bartłomiej CiepielaStal Mielec---00-0--5
Wiktor DługoszRaków Częstochowa---00-0--4
Filip DagerstalLech Poznań---00-0--3
Jon AurtenetxeMiedź Legnica---00-0--2
Mateusz MakStal Mielec---00-0--2
Sebastian MusiolikRaków Częstochowa---00-0--2
Michał RzuchowskiŚląsk Wrocław---00-0--2
Adrian BukowskiŚląsk Wrocław---00-0--2
Joeri de KampsLechia Gdańsk---00-0--2
LuizaoRadomiak Radom---00-0--2
Kacper BieszczadZagłębie Lubin---00-0--1
Joel Abu HannaLegia Warszawa---00-0--1
Dante StipicaPogoń Szczecin---00-0--1
Bogdan VastsukStal Mielec---00-0--1
Vladan KovacevićRaków Częstochowa---00-0--1
Jakub NowakowskiRadomiak Radom---00-0--1
Tomasz KupiszJagiellonia---00-0--1
Kacper TobiaszLegia Warszawa---00-0--1
Dawid DrachalMiedź Legnica---00-0--1
Gabriel KobylakRadomiak Radom---00-0--1
Daniel SzelągowskiRaków Częstochowa---00-0--1
Miroslav GonoWisła Płock---00-0--1
Bartosz MrozekStal Mielec---00-0--1
Michał StacheraCracovia---00-0--1
Karol NiemczyckiCracovia---00-0--1
Alexander GorgonPogoń Szczecin---00-0--1
Joel PereiraLech Poznań-0,0%-200,0%0-0,0%27
Bojan NastićJagiellonia0,0%0,0%0,0%900,0%0-0,0%15
Tom HateleyPiast Gliwice0,0%0,0%-200,0%0-0,0%14
Rafał KurzawaPogoń Szczecin0,0%--500,0%0-0,0%14
Alexandros KatranisPiast Gliwice0,0%--100,0%0-0,0%13
Piotr TomasikWisła Płock0,0%--500,0%0-0,0%13
Bartosz KopaczZagłębie Lubin0,0%0,0%0,0%500,0%0-0,0%11
Makana BakuLegia Warszawa0,0%0,0%-800,0%0-0,0%10
Nemanja MijuskovićMiedź Legnica0,0%0,0%0,0%800,0%0-0,0%10
Marko PoletanovićZagłębie Lubin-0,0%-200,0%0-0,0%10
Christian ClemensLechia Gdańsk0,0%0,0%-600,0%0-0,0%9
Patryk JanasikŚląsk Wrocław0,0%0,0%-500,0%0-0,0%8
Oskar SewerzyńskiKorona Kielce0,0%--300,0%0-0,0%8
Marcin SzpakowskiKorona Kielce0,0%0,0%-600,0%0-0,0%8
Bogdan TiruJagiellonia-0,0%0,0%200,0%0-0,0%8
Marcin FlisStal Mielec0,0%-0,0%500,0%0-0,0%8
Szymon CzyżRaków Częstochowa-0,0%-400,0%0-0,0%5
Koki HinokioZagłębie Lubin0,0%0,0%-300,0%0-0,0%5
Wojciech ŁaskiJagiellonia-0,0%0,0%200,0%0-0,0%5
Jurich CarolinaMiedź Legnica0,0%0,0%-200,0%0-0,0%5
Ben LedermanRaków Częstochowa-0,0%-100,0%0-0,0%4
Benedikt ZechPogoń Szczecin-0,0%-100,0%0-0,0%4
Jakub HolubekPiast Gliwice0,0%--100,0%0-0,0%4
Levent GulenMiedź Legnica-0,0%-300,0%0-0,0%4
Martin KonczkowskiŚląsk Wrocław-0,0%-200,0%0-0,0%4
Paweł JaroszyńskiCracovia0,0%-0,0%600,0%0-0,0%4
Diogo VerdascaŚląsk Wrocław-0,0%-200,0%0-0,0%4
Adriel Ba LouaLech Poznań0,0%--300,0%0-0,0%4
Gustav BerggrenRaków Częstochowa0,0%0,0%-300,0%0-0,0%3
Mateusz CichockiRadomiak Radom-0,0%0,0%300,0%0-0,0%3
Alasana MannehGórnik Zabrze0,0%--200,0%0-0,0%3
Damian MichalskiWisła Płock0,0%-0,0%300,0%0-0,0%3
Bogdan RacovitanRaków Częstochowa--0,0%100,0%0-0,0%3
Lubomir SatkaLech Poznań-0,0%-100,0%0-0,0%3
Patryk SokołowskiLegia Warszawa-0,0%-200,0%0-0,0%3
Martin SulekWisła Płock0,0%0,0%-600,0%0-0,0%3
Kristers TobersLechia Gdańsk0,0%0,0%-200,0%0-0,0%3
Kamil KrukStal Mielec0,0%-0,0%500,0%0-0,0%3
Kamil KościelnyWarta Poznań0,0%--100,0%0-0,0%3
Mateusz BartolewskiZagłębie Lubin0,0%-0,0%500,0%0-0,0%2
Daniel ŁukasikRadomiak Radom-0,0%-200,0%0-0,0%2
Michał MokrzyckiWisła Płock0,0%0,0%-200,0%0-0,0%2
Michał PazdanJagiellonia--0,0%100,0%0-0,0%2
Maksymilian PingotLech Poznań--0,0%100,0%0-0,0%2
Marcel WędrychowskiPogoń Szczecin0,0%--100,0%0-0,0%2
Janusz NojszewskiKorona Kielce0,0%--100,0%0-0,0%2
Juan CamaraJagiellonia0,0%--100,0%0-0,0%2
Javier Ajenjo HyjekŚląsk Wrocław-0,0%-200,0%0-0,0%1
Michał JakóbowskiWarta Poznań0,0%--100,0%0-0,0%1
Przemysław MajStal Mielec-0,0%-300,0%0-0,0%1
Dominik SokółRadomiak Radom--0,0%100,0%0-0,0%1
Fabio SturgeonRaków Częstochowa-0,0%-200,0%0-0,0%1
Oliwier WojciechowskiJagiellonia0,0%--100,0%0-0,0%1
Mehdi LehaireMiedź Legnica0,0%0,0%-400,0%0-0,0%1
Dominik PiłaLechia Gdańsk-0,0%-300,0%0-0,0%1
Dariusz StalmachGórnik Zabrze-0,0%-100,0%0-0,0%1
Krzysztof KolankoGórnik Zabrze-0,0%-100,0%0-0,0%1
Robin KamberGórnik Zabrze-0,0%0,0%200,0%0-0,0%1
David PorebaStal Mielec-0,0%-300,0%0-0,0%1
Damian JakubikRadomiak Radom0,0%0,0%-200,0%0-0,0%1
Ihor CharatinLegia Warszawa0,0%0,0%0,0%400,0%0-0,0%0
Tomas HukPiast Gliwice0,0%--100,0%0-0,0%0
Aleks ŁawniczakZagłębie Lubin-0,0%0,0%300,0%0-0,0%0
Mariusz MalecPogoń Szczecin0,0%-0,0%400,0%0-0,0%0
Jayson PapeauWarta Poznań-0,0%-100,0%0-0,0%0
Juljan ShehuWidzew Łódź-0,0%-200,0%0-0,0%0
Grzegorz SzymusikKorona Kielce-0,0%0,0%300,0%0-0,0%0
Dominykas BarauskasStal Mielec-0,0%-100,0%0-0,0%0
Bozidar CzorbadżijskiWidzew Łódź--0,0%100,0%0-0,0%0
Konrad ForencKorona Kielce--0,0%100,0%0-0,0%0
Tiago MatosRadomiak Radom-0,0%-100,0%0-0,0%0
Pedro JustinianoRadomiak Radom-0,0%0,0%300,0%0-0,0%0
Kryspin SzcześniakGórnik Zabrze--0,0%200,0%0-0,0%0
Filip KocabaZagłębie Lubin-0,0%-200,0%0-0,0%0
Mateusz ŻukowskiLech Poznań-0,0%-200,0%0-0,0%0
Piotr MalarczykKorona Kielce--0,0%300,0%0-0,0%0
Adam ChrzanowskiWisła Płock--0,0%100,0%0-0,0%0

Objaśnienie nagłówków kolumn:
L %, P %, G % celn – % celnych strzałów lewą, prawą nogą oraz głowy
% celn – % celności wszystkich strzałów
R – liczba oddanych strzałów
R celn – liczba oddanych celnych strzałów
Gole – liczba goli
Strzały/gol – stosunek oddanych strzałów do strzelonych goli
GOL/R – stosunek liczby goli do oddanych strzałów
KP – kluczowe podania (ostatnie celne przed strzałem)


Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: