Statystyki trenerów obecnie pracujących w klubach Ekstraklasy
Po 34. kolejce

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

TrenerMZRPBZBSŚR GOLIŚR PKT% zwycięstw
Radoslav Latal823420281151172,831,4941,5%
Jacek Zieliński I335144861054553802,491,5543,0%
Marcin Prasoł71155122,430,5714,3%
Jan Urban26713455784082722,551,7150,2%
Piotr Nowak78332322114882,591,5642,3%
Maciej Skorża29215368714632662,501,8052,4%
Tomasz Kaczmarek28146844332,751,7150,0%
Aleksandar Vuković72381420124722,721,7852,8%
Waldemar Fornalik4671861211605745192,341,4539,8%
Kosta Runjaić1607146432271752,511,6244,4%
Mariusz Lewandowski5415172269842,831,1527,8%
Marek Papszun1015322261571112,651,7952,5%
Adam Majewski349101539522,681,0926,5%
Piotr Tworek5315152351642,171,1328,3%
Dawid Szulczek2094726212,351,5545,0%
Jerzy Brzęczek79282229103992,561,3435,4%
Pavol Stano1050514163,001,5050,0%
Piotr Stokowiec29111479984043612,631,4539,2%

Objaśnienie nagłówków kolumn:
M – Liczba meczów danego trenera w Ekstraklasie
Z – Zwycięstwa
R – Remisy
P – Porażki
BZ – Bramki zdobyte przez jego drużyny
BS – Bramki stracone przez jego drużyny
ŚR GOLI – Średnia goli w meczach z udziałem danego trenera
ŚR PKT – Średnia punktów na mecz danego trenera w Ekstraklasie

Do statystyk trenerów wliczane są spotkania, w których trener nie figurował w protokole meczowym z powodu kary lub choroby.
Do statystyk wliczane są wyniki walkowerów.
Do statystyk niewliczane są wyniki walkowerów, jeśli mecz się nie odbył.

Statystyki trenerów w obecnych klubach
Po 34. kolejce

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

TrenerMZRPBZBSŚR GOLIŚR PKT% zwycięstwDni w klubie
Radoslav Latal1655616242,501,2531,3%132
Jacek Zieliński I1033932321521262,701,4537,9%192
Marcin Prasoł71155122,430,5714,3%45
Jan Urban341381355553,241,3838,2%359
Piotr Nowak1537515192,271,0720,0%142
Maciej Skorża81422019139772,671,8051,9%404
Tomasz Kaczmarek28146844332,751,7150,0%262
Aleksandar Vuković72381420124722,721,7852,8%159
Waldemar Fornalik1667145502131662,281,5542,8%1705
Kosta Runjaić1607146432271752,511,6244,4%1657
Mariusz Lewandowski4121693,751,2525,0%27
Marek Papszun1015322261571112,651,7952,5%2224
Adam Majewski349101539522,681,0926,5%317
Piotr Tworek1016310152,500,9010,0%73
Dawid Szulczek2094726212,351,5545,0%194
Jerzy Brzęczek1317516212,850,777,7%96
Pavol Stano1050514163,001,5050,0%75
Piotr Stokowiec1104229391521372,631,4138,2%151
Średnia dni456

Objaśnienie nagłówków kolumn:
M – Liczba meczów danego klubu pod wodzą trenera
Z – Zwycięstwa
R – Remisy
P – Porażki
BZ – Bramki zdobyte przez klub pod wodzą trenera
BS – Bramki stracone przez klub pod wodzą trenera
ŚR GOLI – Średnia goli w meczach klubu pod wodzą trenera
ŚR PKT – Średnia punktów na mecz klubu pod wodzą trenera
Dni w klubie – Liczba dni w klubie (w danej kadencji)

Do statystyk trenerów wliczane są spotkania, w których trener nie figurował w protokole meczowym z powodu kary lub choroby.
Do statystyk wliczane są wyniki walkowerów, jeśli mecz się odbył.
Do statystyk niewliczane są wyniki walkowerów, jeśli mecz się nie odbył.

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: