Statystyki trenerów obecnie pracujących w klubach Ekstraklasy
Stan na 21 września.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

TrenerMZRPBZBSŚR GOLIŚR PKT% zwycięstw
Mariusz Lewandowski4012121649572,651,2030,0%
Michał Probierz4611731201685675732,471,3937,5%
Kamil Kiereś82222634771052,221,1226,8%
Jan Urban24012448683612262,451,7551,7%
Ireneusz Mamrot1114927351641472,801,5744,1%
Maciej Skorża26613663674142472,481,7751,1%
Tomasz Kaczmarek2110322,502,0050,0%
Czesław Michniewicz30212382973993692,541,4940,7%
Waldemar Fornalik4411741131545394922,341,4439,5%
Kosta Runjaić1345639391751512,431,5441,8%
Dariusz Banasik7241862,001,4328,6%
Marek Papszun73361522108902,711,6849,3%
Adam Majewski82247132,501,0025,0%
Jacek Magiera512916693452,712,0256,9%
Piotr Tworek381481641402,131,3236,8%
Adrian Gula832313143,381,3837,5%
Maciej Bartoszek923123381151262,621,2633,7%
Dariusz Żuraw79332422125932,761,5641,8%

Objaśnienie nagłówków kolumn:
M – Liczba meczów danego trenera w Ekstraklasie
Z – Zwycięstwa
R – Remisy
P – Porażki
BZ – Bramki zdobyte przez jego drużyny
BS – Bramki stracone przez jego drużyny
ŚR GOLI – Średnia goli w meczach z udziałem danego trenera
ŚR PKT – Średnia punktów na mecz danego trenera w Ekstraklasie

Do statystyk trenerów wliczane są spotkania, w których trener nie figurował w protokole meczowym z powodu kary lub choroby.
Do statystyk wliczane są wyniki walkowerów.
Do statystyk niewliczane są wyniki walkowerów, jeśli mecz się nie odbył.

Statystyki trenerów w obecnych klubach
Stan na 21 września.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

TrenerMZRPBZBSŚR GOLIŚR PKT% zwycięstwDni w klubie
Mariusz Lewandowski70346112,430,430,0%622
Michał Probierz1495638551821802,431,3837,6%1553
Kamil Kiereś81257183,130,6312,5%852
Jan Urban7313892,431,4342,9%117
Ireneusz Mamrot1004524311471272,741,5945,0%109
Maciej Skorża5525151590582,691,6445,5%162
Tomasz Kaczmarek2110322,502,0050,0%20
Czesław Michniewicz32207550242,312,0962,5%365
Waldemar Fornalik1405937441781392,261,5342,1%1463
Kosta Runjaić1345639391751512,431,5441,8%1415
Dariusz Banasik7241862,001,4328,6%1184
Marek Papszun73361522108902,711,6849,3%1982
Adam Majewski82247132,501,0025,0%75
Jacek Magiera1669122172,441,6937,5%183
Piotr Tworek381481641402,131,3236,8%827
Adrian Gula832313143,381,3837,5%106
Maciej Bartoszek1453624172,931,2935,7%161
Dariusz Żuraw74039123,001,7157,1%67
Średnia dni626

Objaśnienie nagłówków kolumn:
M – Liczba meczów danego klubu pod wodzą trenera
Z – Zwycięstwa
R – Remisy
P – Porażki
BZ – Bramki zdobyte przez klub pod wodzą trenera
BS – Bramki stracone przez klub pod wodzą trenera
ŚR GOLI – Średnia goli w meczach klubu pod wodzą trenera
ŚR PKT – Średnia punktów na mecz klubu pod wodzą trenera
Dni w klubie – Liczba dni w klubie (w danej kadencji)

Do statystyk trenerów wliczane są spotkania, w których trener nie figurował w protokole meczowym z powodu kary lub choroby.
Do statystyk wliczane są wyniki walkowerów, jeśli mecz się odbył.
Do statystyk niewliczane są wyniki walkowerów, jeśli mecz się nie odbył.

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: