Statystyki trenerów obecnie pracujących w klubach Ekstraklasy
Stan na 23 listopada.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

TrenerMZRPBZBSŚR GOLIŚR PKT% zwycięstw
Mariusz Lewandowski4714151861692,771,2129,8%
Jacek Zieliński I31613781984363602,521,5643,4%
Kamil Kiereś89223037821192,261,0824,7%
Jan Urban24712650713702362,451,7351,0%
Ireneusz Mamrot1185230361761582,831,5844,1%
Maciej Skorża27314065684252502,471,7851,3%
Tomasz Kaczmarek96302083,112,3366,7%
Marek Gołębiewski3003383,670,000,0%
Waldemar Fornalik4481761151575505032,351,4439,3%
Kosta Runjaić1416140401881552,431,5843,3%
Dariusz Banasik1567220132,201,6740,0%
Marek Papszun81401823121982,701,7049,4%
Adam Majewski1556421222,871,4033,3%
Jacek Magiera58311710108602,901,9053,4%
Dawid Szulczek1001123,000,000,0%
Adrian Gula1552816262,801,1333,3%
Maciej Bartoszek993424411251392,671,2734,3%
Dariusz Żuraw863426261311032,721,4939,5%

Objaśnienie nagłówków kolumn:
M – Liczba meczów danego trenera w Ekstraklasie
Z – Zwycięstwa
R – Remisy
P – Porażki
BZ – Bramki zdobyte przez jego drużyny
BS – Bramki stracone przez jego drużyny
ŚR GOLI – Średnia goli w meczach z udziałem danego trenera
ŚR PKT – Średnia punktów na mecz danego trenera w Ekstraklasie

Do statystyk trenerów wliczane są spotkania, w których trener nie figurował w protokole meczowym z powodu kary lub choroby.
Do statystyk wliczane są wyniki walkowerów.
Do statystyk niewliczane są wyniki walkowerów, jeśli mecz się nie odbył.

Statystyki trenerów w obecnych klubach
Stan na 23 listopada.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

TrenerMZRPBZBSŚR GOLIŚR PKT% zwycięstwDni w klubie
Mariusz Lewandowski1426618232,930,8614,3%685
Jacek Zieliński I843227251331062,851,4638,1%13
Kamil Kiereś1516812322,930,606,7%915
Jan Urban1453617192,571,2935,7%180
Ireneusz Mamrot1074827321591382,781,6044,9%172
Maciej Skorża62291716101612,611,6846,8%225
Tomasz Kaczmarek96302083,112,3366,7%83
Marek Gołębiewski3003383,670,000,0%29
Waldemar Fornalik1476139471891502,311,5141,5%1526
Kosta Runjaić1416140401881552,431,5843,3%1478
Dariusz Banasik1567220132,201,6740,0%1247
Marek Papszun81401823121982,701,7049,4%2045
Adam Majewski1556421222,871,4033,3%138
Jacek Magiera23810537323,001,4834,8%246
Dawid Szulczek1001123,000,000,0%15
Adrian Gula1552816262,801,1333,3%169
Maciej Bartoszek2184934303,051,3338,1%224
Dariusz Żuraw1452715222,641,2135,7%130
Średnia dni529

Objaśnienie nagłówków kolumn:
M – Liczba meczów danego klubu pod wodzą trenera
Z – Zwycięstwa
R – Remisy
P – Porażki
BZ – Bramki zdobyte przez klub pod wodzą trenera
BS – Bramki stracone przez klub pod wodzą trenera
ŚR GOLI – Średnia goli w meczach klubu pod wodzą trenera
ŚR PKT – Średnia punktów na mecz klubu pod wodzą trenera
Dni w klubie – Liczba dni w klubie (w danej kadencji)

Do statystyk trenerów wliczane są spotkania, w których trener nie figurował w protokole meczowym z powodu kary lub choroby.
Do statystyk wliczane są wyniki walkowerów, jeśli mecz się odbył.
Do statystyk niewliczane są wyniki walkowerów, jeśli mecz się nie odbył.

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: