EkstraStats to projekt stworzony przez kibiców-pasjonatów. To nowe, w pełni obiektywne spojrzenie na Ekstraklasę, ale nie tylko. Nowe, bo zrobione w sposób mierzalny lub ewentualnie prawie mierzalny, ale z całą pewnością obiektywny. Szczegółowe statystyki, liczby, wykresy – wszystko to podane w przejrzystych, profesjonalnych grafikach, niejednokrotnie okraszonych ciekawym komentarzem lub analizą.

Projekt jest owocem naszej pasji i niedosytu, ale wierzymy, że jest tym, za czym tęsknili polscy kibice niezależnie od przynależności klubowej. Niech to co tworzymy posłuży każdemu z Was, kto pragnie czegoś więcej niż to co proponowały nam do tej pory środki masowego przekazu. Więcej, dokładniej i bardziej wyraziście – w ten sposób chcemy serwować informacje o rozgrywkach naszej ligi.

Ekstraklasa jest produktem specyficznym, uwielbianym przez wielką rzesze fanów, którzy do tej pory nie mieli dostępu do wyczerpujących, obiektywnych i rzetelnych statystyk. W EkstraStats znajdziecie informacje, których poszukujecie, zebrane i opracowane dzięki naszej pracy i zaangażowaniu.

Czujcie się jak u siebie – oglądajcie, czytajcie, analizujcie i weryfikujcie. Porównujcie, oceniajcie i bawcie się tymi liczbami. Jeśli macie pytania- zadawajcie je.

Oto nasz serwis. Od nas dla Was. Od kibiców dla kibiców.

Witajcie!

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: