Czas gry – statystyki indywidualne
Po 10. kolejce.

Zachęcamy do skorzystania z opcji „szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki.

ZAWODNIKKLUBMECZEPEŁNEW 1. "11"Z ŁAWKIW "20"CZAS
Lukas HrossoCracovia000060
Karol NiemczyckiCracovia101010010900
Adam WilkCracovia000040
Virgil GhitaCracovia101010010900
David JablonskyCracovia43409326
Paweł JaroszyńskiCracovia30123118
Jakub JugasCracovia86719652
Otar KakabadzeCracovia95639594
Kamil PestkaCracovia62606420
Mateusz PieńczakCracovia000000
Cornel RapaCracovia824410388
Matej RodinCracovia87808675
Michal SiplakCracovia83448396
Michał StacheraCracovia000010
Michał WiśniewskiCracovia000000
Marcin BudzińskiCracovia000010
Sergiu HancaCracovia000010
Mathias Hebo RasmussenCracovia1069110766
Kacper JodłowskiCracovia000010
Radosław KanachCracovia000000
Jewhen KonoplankaCracovia50235199
Karol KnapCracovia701610129
Florian LoshajCracovia815310458
Sylwester LusiuszCracovia000010
Jakub MyszorCracovia80629456
Kamil OgorzałyCracovia000000
Takuto OshimaCracovia1056410640
Robert OżógCracovia000000
Michał RakoczyCracovia1009110585
ThiagoCracovia000060
Patryk ZauchaCracovia000000
Marcos AlvarezCracovia000000
Filip BalajCracovia3003730
Benjamin KallmanCracovia1013710456
Przemysław KapekCracovia000060
Patryk MakuchCracovia1039110778
Daniel BielicaGórnik Z1110990
Kevin BrollGórnik Z87808714
Paweł SokółGórnik Z000010
Rafał JanickiGórnik Z88808720
Erik JanzaGórnik Z99909810
Richard JensenGórnik Z87808717
Jonatan KotzkeGórnik Z82628482
Paweł OlkowskiGórnik Z94909710
Aleksander PaluszekGórnik Z74619539
Kryspin SzcześniakGórnik Z22203180
Jakub SzymańskiGórnik Z2002630
Mateusz CholewiakGórnik Z71529446
Robert DadokGórnik Z82629491
Adrian DziedzicGórnik Z000010
Bartłomiej EizenchartGórnik Z000020
Arsen HrosuGórnik Z000000
Robin KamberGórnik Z3012462
Krzysztof KolankoGórnik Z3003516
Krzysztof KubicaGórnik Z40044105
Alasana MannehGórnik Z41404316
Amadej MarosaGórnik Z1001319
Jean MvondoGórnik Z82629505
Bartosz NowakGórnik Z21202176
Kanji OkunukiGórnik Z30213208
Michał RostkowskiGórnik Z000000
Dariusz StalmachGórnik Z3003656
Daniel ŚciślakGórnik Z000000
Blaz VrhovecGórnik Z2011299
Norbert WojtuszekGórnik Z4004574
Nikodem ZielonkaGórnik Z000000
Jan CiućkaGórnik Z000010
Piotr KrawczykGórnik Z81449440
Dani PachecoGórnik Z60248172
Lukas PodolskiGórnik Z62427366
Szymon WłodarczykGórnik Z80539358
Sławomir AbramowiczJagiellonia000090
Zlatan AlomerovićJagiellonia101010010900
Jakub JasionekJagiellonia000000
Bartłomiej ŻynelJagiellonia000010
Patryk CzerechJagiellonia000000
Jakub LewickiJagiellonia30309240
Miłosz MatysikJagiellonia2002390
Bojan NastićJagiellonia84628560
Paweł OlszewskiJagiellonia000060
Michał OzgaJagiellonia000020
Michał PazdanJagiellonia53505378
Israel PuertoJagiellonia72439373
Bogdan TiruJagiellonia99909810
Bartłomiej WdowikJagiellonia65606535
Bartosz BernatowiczJagiellonia000010
Bartosz BidaJagiellonia907210432
Juan CamaraJagiellonia000000
Fedor CernychJagiellonia915410423
Jesus ImazJagiellonia10610010879
Mateusz KowalskiJagiellonia6006868
Tomasz KupiszJagiellonia1001245
Wojciech ŁaskiJagiellonia70071098
NeneJagiellonia1057310703
Jakub OrpikJagiellonia000000
Martin PospisilJagiellonia734310395
Tomas PrikrylJagiellonia101010010900
Taras RomanczukJagiellonia72617483
Mateusz SkrzypczakJagiellonia74707509
Kacper TabiśJagiellonia000000
Oliwier WojciechowskiJagiellonia402210164
Maciej BortniczukJagiellonia3003348
Marc GualJagiellonia1027310643
Andrzej TrubehaJagiellonia40224156
Maciej TwarowskiJagiellonia000010
Radosław ZyśkJagiellonia000000
Konrad ForencKorona101010010900
Rafał MamlaKorona000010
Adrian SandachKorona000000
Marcel ZapytowskiKorona000090
Sasa BalićKorona53505353
Roberto CorralKorona3012470
Piotr MalarczykKorona000000
Kyryło PetrowKorona98909765
Radosław SeweryśKorona000040
Grzegorz SzymusikKorona52327310
Miłosz TrojakKorona101010010900
Dawid BłanikKorona50145240
Kacper BojańczykKorona000000
Adrian DanekKorona1078210722
Adam DejaKorona82718576
Ronaldo DeaconuKorona40137162
Filipe OliveiraKorona000010
Jacek KiełbKorona702510249
Jakub ŁukowskiKorona10310010742
Szymon MajewskiKorona000000
Janusz NojszewskiKorona2002430
Jacek PodgórskiKorona917210516
Oskar SewerzyńskiKorona1024610499
Łukasz SierpinaKorona31213220
Miłosz StrzebońskiKorona000000
Marcin SzpakowskiKorona926310486
Dalibor TakacKorona707010369
Luka ZarandiaKorona60066127
Mario ZebićKorona63429391
Adam FrączczakKorona40226216
Hubert SzulcKorona000010
Jewgienij SzykawkaKorona803510277
Bartosz ŚpiączkaKorona1058210701
Krzysztof BąkowskiLech000020
Filip BednarekLech88809720
Karol DrażdżewskiLech000010
Artur RudkoLech1110790
Alan CzerwińskiLech31214180
Filip DagerstalLech54416361
Barry DouglasLech95729657
Adrian LaskowskiLech000010
Antonio MilićLech54505405
Patryk OlejnikLech000010
Joel PereiraLech96819694
Maksymilian PingotLech53417387
Pedro RebochoLech31217170
Bartosz SalamonLech000000
Lubomir SatkaLech33305270
Mateusz ŻukowskiLech2002262
Joao AmaralLech92279396
Jakub AntczakLech000000
Adriel Ba LouaLech000000
Heorhij CitaiszwiliLech70349305
Jesper KarlstromLech94729625
Antoni KozubalLech000030
Nika KwekweskiriLech92639522
Filip MarchwińskiLech61428249
Radosław MurawskiLech83539444
Dani RamirezLech000010
Michał SkóraśLech94639612
Afonso SousaLech70619410
Kristoffer VeldeLech80629450
Mikael IshakLech63517435
Artur SobiechLech000000
Filip SzymczakLech74529465
Michał BuchalikLechia33308270
Dusan KuciakLechia66606540
Antoni MikułkoLechia000040
Joel Abu HannaLechia1010368
Bartosz BrzękLechia000000
Henrik CastegrenLechia000020
Mario MalocaLechia75618561
Michał Nalepa IILechia86808690
Rafał PietrzakLechia95819639
David StecLechia86809678
Kristers TobersLechia74619514
Jan BiegańskiLechia2002217
Christian ClemensLechia71348298
ConradoLechia93729615
Joeri de KampsLechia30213158
Ilkay DurmusLechia41314238
Maciej GajosLechia95909729
Jakub KałuzińskiLechia60159228
Filip KoperskiLechia31123127
Jarosław KubickiLechia84539492
Tomasz NeugebauerLechia2011566
Krystian OkoniewskiLechia000010
Dominik PiłaLechia30129122
Marco TerrazzinoLechia71258293
Bassekou DiabateLechia70349239
Flavio PaixaoLechia71617478
Kacper SezonienkoLechia80358325
Łukasz ZjawińskiLechia2002221
Łukasz ZwolińskiLechia63606503
Dominik HładunLegia000000
Cezary MisztaLegia0000100
Kacper TobiaszLegia101010010900
Joel Abu HannaLegia1110490
Artur JędrzejczykLegia88808720
Mattias JohanssonLegia74707539
Filip MladenovićLegia86809712
Maik NawrockiLegia42225201
Yuri RibeiroLegia422210188
Lindsay RoseLegia756110557
Mateusz WieteskaLegia21202150
Rafał AugustyniakLegia74437446
Makana BakuLegia805310408
Jurgen CelhakaLegia000010
Ihor CharatinLegia813510242
JosueLegia10810010897
Bartosz KapustkaLegia907210473
Lirim KastratiLegia1001314
Jakub KisielLegia000000
Karol NoiszewskiLegia000000
Robert PichLegia904510312
Kacper SkibickiLegia000020
Kacper SkwierczyńskiLegia000000
Bartosz SliszLegia957210664
Patryk SokołowskiLegia601510154
Igor StrzałekLegia000050
Paweł WszołekLegia10510010812
CarlitosLegia50325304
Blaz KramerLegia2002224
Ernest MuciLegia1016410597
Maciej RosołekLegia1024610466
Mateusz AbramowiczMiedź000090
Filip ChadałaMiedź000000
Paweł LenarcikMiedź99909810
Alan MadalińskiMiedź000000
Jon AurtenetxeMiedź54419381
Jurich CarolinaMiedź000030
Jens GammelbyMiedź63426380
Levent GulenMiedź65519482
Michael KostkaMiedź4004653
Mateusz LetkiewiczMiedź000000
Carlos Julio MartinezMiedź87809691
Hubert MatyniaMiedź76709607
Nemanja MijuskovićMiedź98909776
Michał PojasekMiedź000000
Hamza BahaidMiedź000000
Jeronimo CacciabueMiedź75619546
Kacper ChmielewskiMiedź000000
ChucaMiedź74709568
Maxime DominguezMiedź91909668
Dawid DrachalMiedź000010
Marcin GaruchMiedź000000
Kacper KlimkiewiczMiedź000000
Mehdi LehaireMiedź3003840
Igor LewandowskiMiedź000020
Tomasz MamisMiedź000000
Szymon MatuszekMiedź53329313
Luciano NarsinghMiedź80538399
Santiago NavedaMiedź31213142
Maciej ŚliwaMiedź50149159
Damian TrontMiedź000000
Kamil ZapolnikMiedź80358315
Angelo HenriquezMiedź91909695
Olaf KobackiMiedź93819640
Koldo ObietaMiedź70079115
Frantisek PlachPiast99909810
Jakub SzmatułaPiast000000
Karol SzymańskiPiast000090
Jakub CzerwińskiPiast99909810
Jakub HolubekPiast71259249
Tomas HukPiast1110190
Alexandros KatranisPiast83718571
Bartosz ŁuczakPiast000020
Tomasz MokwaPiast21116135
Ariel MosórPiast87808719
Miguel MunozPiast000090
Constantin ReinerPiast96819670
Michael AmeyawPiast7007999
Michał ChrapekPiast83718556
Patryk DziczekPiast3003364
Jorge FelixPiast41134164
Tom HateleyPiast85808660
Michał KaputPiast70259191
Damian KądziorPiast84628579
Tihomir KostadinovPiast000000
Oskar LeśniakPiast000010
Arkadiusz PyrkaPiast91909658
Grzegorz TomasiewiczPiast93909747
Kristopher VidaPiast000020
Gabriel KirejczykPiast000030
Rauno SappinenPiast60159139
Alberto TorilPiast70259261
Kamil WilczekPiast95909737
Bartosz KlebaniukPogoń0000100
Maciej KowalPogoń000000
Dante StipicaPogoń101010010900
Jakub BartkowskiPogoń988110765
Leo BorgesPogoń31215172
Mariusz MalecPogoń633310307
Luis MataPogoń857110629
Bartłomiej MrukPogoń000000
Paweł StolarskiPogoń41229177
Kryspin SzcześniakPogoń000020
Kostas TriantafyllopoulosPogoń87808711
Benedikt ZechPogoń98909790
Wahan BiczachczjanPogoń901810275
Damian DąbrowskiPogoń10910010890
Kamil DrygasPogoń701610145
Mariusz FornalczykPogoń80179162
Alexander GorgonPogoń000000
Kamil GrosickiPogoń10410010815
Sebastian KowalczykPogoń1029110696
Michał KucharczykPogoń41224221
Rafał KurzawaPogoń000000
Mateusz ŁęgowskiPogoń71709449
Jean Carlos SilvaPogoń1015510504
Kacper SmolińskiPogoń31217157
Stanisław WawrzynowiczPogoń000020
Marcel WędrychowskiPogoń2002518
Pontus AlmqvistPogoń91459420
Kacper KostorzPogoń1001217
Luka ZahovićPogoń1019110680
Gabriel KobylakRadomiak77709630
Filip MajchrowiczRadomiak33303270
Jakub OjrzyńskiRadomiak000070
Albert PosiadałaRadomiak000010
Dawid AbramowiczRadomiak101010010900
Mateusz CichockiRadomiak767010614
Mateusz GrzybekRadomiak96909755
Damian JakubikRadomiak000000
Pedro JustinianoRadomiak433110286
Dariusz PawłowskiRadomiak702510226
Raphael RossiRadomiak101010010900
Roberto AlvesRadomiak10710010862
Thabo CeleRadomiak10410010814
Filipe NascimentoRadomiak95909720
Józef KolasaRadomiak000000
Nikolas KorzenieckiRadomiak000010
LuizaoRadomiak3003484
Daniel ŁukasikRadomiak40226151
Luis MachadoRadomiak91729588
Tiago MatosRadomiak3003352
Jakub NowakowskiRadomiak2002936
Daniel PikRadomiak904510356
RhuanRadomiak000000
Lisandro SemedoRadomiak802610219
Dominik SokółRadomiak40041050
Jakub SnopczyńskiRadomiak000020
Miłosz ŻurawskiRadomiak000000
Michał FeliksRadomiak70259208
Leandro RossiRadomiak1016410517
MauridesRadomiak93729662
Xavier DziekońskiRaków000020
Vladan KovacevićRaków66606540
Jakub RajczykowskiRaków000010
Kacper TrelowskiRaków33309270
Zoran ArsenićRaków99909810
Andrzej NiewulisRaków000000
Tomas PetrasekRaków000000
Bogdan RacovitanRaków63608448
Milan RundićRaków76619544
Stratos SvarnasRaków66609540
Gustav BerggrenRaków4013789
Marcin CebulaRaków000000
Szymon CzyżRaków63517412
Wiktor DługoszRaków50149104
Walerian GwiliaRaków1010475
Władysław KoczerhinRaków92549492
Patryk KunRaków73618524
Ben LedermanRaków31213197
Bartosz NowakRaków61426348
Giannis PapanikolaouRaków84628532
Igor SapałaRaków1010252
Deian SorescuRaków41315258
Fabio SturgeonRaków1001124
Daniel SzelągowskiRaków2002225
Fran TudorRaków95729624
Mateusz WdowiakRaków81449467
Vladislavs GutkovskisRaków80449409
Ivi LopezRaków92639571
Sebastian MusiolikRaków50149120
Fabian PiaseckiRaków90639435
Mateusz DudekStal000020
Mateusz KochalskiStal000080
Bartosz MrozekStal101010010900
Dominykas BarauskasStal86719625
Marcin FlisStal33303270
Krystian GetingerStal10610010842
Arkadiusz KasperkiewiczStal10710010857
Kamil KrukStal3003943
LeandroStal30031049
Bartłomiej CiepielaStal1010147
Maciej DomańskiStal10810010891
Fryderyk GerbowskiStal73707577
Fabian HiszpańskiStal902710225
Krystian KardyśStal3003459
Przemysław MajStal50237203
Mateusz MakStal70078159
Mateusz MatrasStal101010010900
David PorebaStal1001530
Adam RatajczykStal2002376
Adrian SobońStal000030
Bogdan VastsukStal50238156
Piotr WlazłoStal10610010827
Maciej WolskiStal74707575
Michael WyparłoStal000020
Paweł ŻyraStal704310284
Said HamulicStal1047310660
Mikołaj LebedyńskiStal1028210645
Józef BurtaŚląsk000000
Rafał LeszczyńskiŚląsk000090
Jakub MielcarzŚląsk000010
Michał SzromnikŚląsk101010010900
Łukasz BejgerŚląsk000040
Adrian BukowskiŚląsk21112103
Victor GarciaŚląsk1079110801
Daniel Leo GretarssonŚląsk988110721
Patryk JanasikŚląsk101010010900
Martin KonczkowskiŚląsk533210328
Jehor MacenkoŚląsk000000
Konrad PoprawaŚląsk99909810
Kacper RadkowskiŚląsk000000
Diogo VerdascaŚląsk333010270
Karol BorysŚląsk2011584
Filip GryglakŚląsk000000
Javier Ajenjo HyjekŚląsk803510289
Dennis JastrzembskiŚląsk80539380
Nahuel LeivaŚląsk81358454
Adrian ŁyszczarzŚląsk803510249
Krzysztof MączyńskiŚląsk000000
Patrick OlsenŚląsk98909778
Michał RzuchowskiŚląsk1001525
Petr SchwarzŚląsk87808695
Marcel ZyllaŚląsk000000
Sebastian BergierŚląsk50051053
Erik ExpositoŚląsk96819731
Jakub LutostańskiŚląsk000000
Caye QuintanaŚląsk605110382
Piotr Samiec-TalarŚląsk707010404
John YeboahŚląsk915410543
Jędrzej GrobelnyWarta0000100
Adrian LisWarta101010010900
Jan GrzesikWarta101010010900
Robert IvanovWarta10910010869
Bartosz KielibaWarta000010
Jakub KiełbWarta70437415
Kamil KościelnyWarta3003636
Konrad MatuszewskiWarta1029110776
Wiktor PleśnierowiczWarta4004943
Dimitris StavropoulosWarta10810010885
Dawid SzymonowiczWarta101010010900
Milan CorrynWarta61248195
Michał JakóbowskiWarta3012674
Michał KopczyńskiWarta85809667
Mateusz KupczakWarta73437442
Miguel LuisWarta80628511
Niilo MaenpaaWarta81538427
Jayson PapeauWarta1001135
Jakub PaszkowskiWarta000010
Mikołaj RakowskiWarta1001631
Szymon SarbinowskiWarta1001731
Miłosz SzczepańskiWarta90639424
Marcin SzeibeWarta000010
Kajetan SzmytWarta800810154
Maciej ŻurawskiWarta80719442
Enis DestanWarta3003723
Adam ZrelakWarta88808720
Wasyl ŁytwynenkoWidzew0000100
Henrich RavasWidzew101010010900
Jakub WrąbelWidzew000000
Bożidar CzorbadżijskiWidzew735210401
Fabio NunesWidzew94909723
Martin KreuzrieglerWidzew945410513
Mato MilosWidzew31123160
Dawid OwczarekWidzew000000
Patryk StępińskiWidzew101010010900
Serafin SzotaWidzew422210204
Paweł ZielińskiWidzew412210181
Mateusz ŻyroWidzew88808720
Karol DanielakWidzew1048210718
Ignacy DawidWidzew000020
Adam DębińskiWidzew100124
Radosław GołębiowskiWidzew000040
Marek HanousekWidzew85718611
Kristoffer HansenWidzew70071061
Dominik KunWidzew1038210720
Juliusz LetniowskiWidzew1008210607
Patryk LipskiWidzew71258270
Bartłomiej PawłowskiWidzew81809617
Juljan ShehuWidzew60246179
Jakub SypekWidzew801710156
Ernest TerpiłowskiWidzew51505381
Filip ZawadzkiWidzew000010
Jordi SanchezWidzew1045510584
Łukasz ZjawińskiWidzew50415290
Bartłomiej GradeckiWisła P999010810
Krzysztof KamińskiWisła P1110990
Oskar LodzińskiWisła P000010
Adam ChrzanowskiWisła P31129143
Igor DrapińskiWisła P000010
Steve KapuadiWisła P98909801
Anton KrywociukWisła P22209180
Damian MichalskiWisła P66606540
Aleksander PawlakWisła P10810010849
Jakub RzeźniczakWisła P53419340
Martin SulekWisła P3003578
Piotr TomasikWisła P97909757
Kristian ValloWisła P1009110628
Radosław CielemęckiWisła P000000
DavoWisła P10710010877
Dominik FurmanWisła P10410010828
Miroslav GonoWisła P000000
Dawid KocyłaWisła P1001910202
Dawid KrzyżańskiWisła P000000
Filip LesniakWisła P901810287
Michał MokrzyckiWisła P3012876
Damian RasakWisła P804410388
Mateusz SzwochWisła P60516323
Rafał WolskiWisła P81808578
Marko KolarWisła P90279250
Milan KvoceraWisła P4004645
Mateusz LewandowskiWisła P3003373
Łukasz SekulskiWisła P1018210646
Adrian SzczutowskiWisła P000000
Tomasz WalczakWisła P000000
Damian WarchołWisła P3003370
Kacper BieszczadZagłębie101010010900
Jasmin BurićZagłębie000080
Szymon WeirauchZagłębie000020
Mateusz BartolewskiZagłębie62248245
Kacper ChodynaZagłębie928110607
Guram GiorbelidzeZagłębie83808663
Jarosław JachZagłębie10910010855
Bartłomiej KłudkaZagłębie1110290
Bartosz KopaczZagłębie101010010900
Kacper LepczyńskiZagłębie000090
Aleks ŁawniczakZagłębie87718675
Damjan BoharZagłębie61428381
Tornike GaprindaszwiliZagłębie71437408
Koki HinokioZagłębie4004789
Mateusz KizymaZagłębie000000
Łukasz ŁakomyZagłębie10410010857
Tomasz MakowskiZagłębie988110721
Kacper MasiakZagłębie000000
Dawid PakulskiZagłębie000000
Tomasz PieńkoZagłębie70258181
Marko PoletanovićZagłębie62339281
Adam RatajczykZagłębie3003445
Filip StarzyńskiZagłębie918110626
Arkadiusz WoźniakZagłębie812610181
Sasa ZivecZagłębie000000
Jakub ŻubrowskiZagłębie000000
Rafał AdamskiZagłębie70348313
Cheikhou DiengZagłębie51328268
Martin DolezalZagłębie80719506
Szymon KobusińskiZagłębie4004567
Dawid KurminowskiZagłębie1001114
Oliwier SławińskiZagłębie000010

Objaśnienie nagłówków kolumn:
MECZE – rozegrane mecze przez zawodnika
PEŁNE – mecze rozegrane przez zawodnika od 1. do 90. minuty
W 1. „11” – mecze danego zawodnika w wyjściowej „11”
Z ŁAWKI – mecze danego zawodnika, w których wchodził na boisko z ławki rezerwowych
W „20” – mecze danego zawodnika w kadrze meczowej
CZAS – liczba minut zawodnika

Czas gry – statystyki dot. obcokrajowców
Po 10. kolejce.

Zachęcamy do skorzystania z opcji „szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki.

KLUBCZASMIN ZAGR% ZAGRZAWZAGRGG ZAGR% G ZAGR
Cracovia9866648065,68%201312541,67%
Górnik Z8901447050,22%271214535,71%
Jagiellonia9832658666,99%2310151386,67%
Korona9821251425,60%2381218,33%
Lech8909579064,99%221411872,73%
Lechia8909468052,53%25128450,00%
Legia9870488449,48%231314964,29%
Miedź8780588367,00%201311981,82%
Piast8909361440,57%20911436,36%
Pogoń9900508151,32%22916743,75%
Radomiak9900570457,62%221111763,64%
Raków8910595666,85%251418844,44%
Stal9900149015,05%23412325,00%
Śląsk9900537554,29%2199777,78%
Warta9900366537,02%2388450,00%
Widzew9900413241,74%22914428,57%
Wisła P9859314631,91%248211257,14%
Zagłębie9873259626,29%2378450,00%
1718398204647,75%40418222511450,67%

Objaśnienie nagłówków kolumn:
MIN ZAGR – łączna liczba minut rozegranych przez obcokrajowców dla danej drużyny
% ZAGR – procent rozegranych minut przez obcokrajowców dla danej drużyny
ZAW – liczba zawodników, którzy rozegrali choć minutę w danej drużynie
ZAGR – liczba obcokrajowców, którzy rozegrali co najmniej minutę w danej drużynie
G – łączna liczba goli danej drużyny
G ZAGR – łączna liczba goli strzelona przez obcokrajowców dla danej drużyny
% G ZAGR – procent goli strzelonych przez obcokrajowców dla danej drużyny

Do bilansu obcokrajowców traktujemy zawodników m.in. poprzez kryterium reprezentacyjne, dlatego niektórzy zawodnicy posiadający polskie obywatelstwo traktowani są jako obcokrajowcy.

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: