Czas gry – statystyki indywidualne
Po 16. kolejce.
Stan na 7 listopada.

Zachęcamy do skorzystania z opcji „szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki.

ZAWODNIKKLUBMECZEPEŁNEW 1. "11"Z ŁAWKIW "20"CZAS
Lukas HrossoCracovia0000130
Karol NiemczyckiCracovia1717170171530
Adam WilkCracovia000040
Krystian BracikCracovia000020
Virgil GhitaCracovia1717170171530
David JablonskyCracovia867114603
Paweł JaroszyńskiCracovia72347319
Jakub JugasCracovia1179212858
Otar KakabadzeCracovia1389413890
Kamil PestkaCracovia62606420
Mateusz PieńczakCracovia000000
Cornel RapaCracovia1379416838
Matej RodinCracovia1412140141208
Michal SiplakCracovia14710414888
Michał StacheraCracovia1110490
Michał WiśniewskiCracovia000000
Marcin BudzińskiCracovia000040
Sergiu HancaCracovia000010
Mathias Hebo RasmussenCracovia12711113940
Kacper JodłowskiCracovia000040
Radosław KanachCracovia000000
Jewhen KonoplankaCracovia1106512575
Karol KnapCracovia1405917393
Florian LoshajCracovia1517817805
Sylwester LusiuszCracovia000010
Jakub MyszorCracovia1409515677
Kamil OgorzałyCracovia000000
Takuto OshimaCracovia169124171098
Robert OżógCracovia000000
Michał RakoczyCracovia14010416694
ThiagoCracovia000080
Patryk ZauchaCracovia000000
Marcos AlvarezCracovia000000
Filip BalajCracovia60061238
Benjamin KallmanCracovia175107171078
Przemysław KapekCracovia000090
Patryk MakuchCracovia176152171306
Sebastian StrózikCracovia100111
Daniel BielicaGórnik Z777017630
Kevin BrollGórnik Z10910016894
Paweł SokółGórnik Z000010
Emil BergstromGórnik Z86718666
Rafał JanickiGórnik Z88808720
Erik JanzaGórnik Z1616160161440
Richard JensenGórnik Z1511150151273
Jonatan KotzkeGórnik Z1149211707
Paweł OlkowskiGórnik Z13410317832
Aleksander PaluszekGórnik Z1358516754
Kryspin SzcześniakGórnik Z1079111791
Jakub SzymańskiGórnik Z20021030
Mateusz CholewiakGórnik Z1316717593
Robert DadokGórnik Z15310517843
Adrian DziedzicGórnik Z000010
Bartłomiej EizenchartGórnik Z000020
Arsen HrosuGórnik Z000000
Robin KamberGórnik Z4013972
Krzysztof KolankoGórnik Z4004624
Krzysztof KubicaGórnik Z40044105
Alasana MannehGórnik Z41404316
Amadej MarosaGórnik Z500510112
Jean MvondoGórnik Z156123161035
Bartosz NowakGórnik Z21202176
Kanji OkunukiGórnik Z11310111869
Michał RostkowskiGórnik Z000000
Dariusz StalmachGórnik Z3003656
Daniel ŚciślakGórnik Z000000
Blaz VrhovecGórnik Z1015510473
Norbert WojtuszekGórnik Z924512396
Nikodem ZielonkaGórnik Z000000
Jan CiućkaGórnik Z000010
Piotr KrawczykGórnik Z1416817660
Dani PachecoGórnik Z1428616675
Lukas PodolskiGórnik Z14510415919
Szymon WłodarczykGórnik Z15010517760
Sławomir AbramowiczJagiellonia0000160
Zlatan AlomerovićJagiellonia1717170171530
Jakub JasionekJagiellonia000000
Bartłomiej ŻynelJagiellonia000010
Patryk CzerechJagiellonia000000
Jakub LewickiJagiellonia918116658
Miłosz MatysikJagiellonia72349397
Bojan NastićJagiellonia1511132151190
Paweł OlszewskiJagiellonia000060
Michał OzgaJagiellonia000030
Michał PazdanJagiellonia53506378
Israel PuertoJagiellonia13710315868
Bogdan TiruJagiellonia1514150151336
Bartłomiej WdowikJagiellonia1057313666
Bartosz BernatowiczJagiellonia000020
Bartosz BidaJagiellonia1007312433
Juan CamaraJagiellonia4004626
Fedor CernychJagiellonia1629717767
Jesus ImazJagiellonia1713170171509
Mateusz KowalskiJagiellonia11011014196
Tomasz KupiszJagiellonia2002370
Wojciech ŁaskiJagiellonia1102916295
NeneJagiellonia167133161210
Jakub OrpikJagiellonia000000
Martin PospisilJagiellonia1457717674
Tomas PrikrylJagiellonia1511150151272
Taras RomanczukJagiellonia1039110748
Mateusz SkrzypczakJagiellonia11610111777
Kacper TabiśJagiellonia000000
Oliwier WojciechowskiJagiellonia713417303
Damian WojdakowskiJagiellonia000010
Maciej BortniczukJagiellonia5005753
Marc GualJagiellonia163133161168
Andrzej TrubehaJagiellonia603310231
Maciej TwarowskiJagiellonia000010
Radosław ZyśkJagiellonia000000
Konrad ForencKorona1313130171170
Rafał MamlaKorona000010
Adrian SandachKorona000000
Marcel ZapytowskiKorona444016360
Sasa BalićKorona11811011848
Roberto CorralKorona52329250
Piotr MalarczykKorona32305225
Kyryło PetrowKorona1211120121035
Radosław SeweryśKorona000060
Grzegorz SzymusikKorona723410362
Miłosz TrojakKorona1615160161434
Dawid WięckowskiKorona22203180
Dawid BłanikKorona1205712597
Kacper BojańczykKorona000000
Adrian DanekKorona1611133161189
Adam DejaKorona144131151067
Ronaldo DeaconuKorona1148314753
Filipe OliveiraKorona000010
Jacek KiełbKorona1102915318
Jakub ŁukowskiKorona176170171329
Szymon MajewskiKorona000000
Janusz NojszewskiKorona5005780
Jacek PodgórskiKorona1519616762
Oskar SewerzyńskiKorona1528716763
Łukasz SierpinaKorona61338341
Miłosz StrzebońskiKorona000010
Marcin SzpakowskiKorona1226615553
Dalibor TakacKorona13111216658
Luka ZarandiaKorona70077134
Mario ZebićKorona845311492
Adam FrączczakKorona902713318
Hubert SzulcKorona000010
Jewgienij SzykawkaKorona1406817513
Bartosz ŚpiączkaKorona146122141020
Krzysztof BąkowskiLech000020
Filip BednarekLech1515150161350
Karol DrażdżewskiLech000010
Artur RudkoLech11101490
Alan CzerwińskiLech958111664
Filip DagerstalLech1078211765
Barry DouglasLech1068210747
Adrian LaskowskiLech000010
Antonio MilićLech11810112827
Patryk OlejnikLech000010
Joel PereiraLech14811316984
Maksymilian PingotLech53419387
Pedro RebochoLech867114620
Bartosz SalamonLech000020
Lubomir SatkaLech777010630
Mateusz ŻukowskiLech3003472
Joao AmaralLech1336715654
Jakub AntczakLech000000
Adriel Ba LouaLech50145126
Heorhij CitaiszwiliLech1106516586
Jesper KarlstromLech167133161134
Antoni KozubalLech000030
Nika KwekweskiriLech14410415854
Filip MarchwińskiLech1025514415
Radosław MurawskiLech1569616838
Dani RamirezLech000010
Michał SkóraśLech157114151019
Afonso SousaLech1209314704
Kristoffer VeldeLech1309414694
Mikael IshakLech13611214953
Artur SobiechLech100171
Filip SzymczakLech1457716725
Michał BuchalikLechia333016270
Dusan KuciakLechia1414140141260
Antoni MikułkoLechia000040
Joel Abu HannaLechia42319255
Bartosz BrzękLechia000000
Henrik CastegrenLechia323010248
Mario MalocaLechia1210111141011
Michał Nalepa IILechia1513150151320
Rafał PietrzakLechia1713161171359
David StecLechia1510132161167
Kristers TobersLechia1258415715
Jan BiegańskiLechia2002217
Christian ClemensLechia1015513454
ConradoLechia174125171069
Joeri de KampsLechia50415272
Ilkay DurmusLechia12411112883
Maciej GajosLechia168151161254
Jakub KałuzińskiLechia1406817625
Filip KoperskiLechia61246201
Jarosław KubickiLechia1610133171200
Tomasz NeugebauerLechia2011966
Krystian OkoniewskiLechia000010
Dominik PiłaLechia501416155
Marco TerrazzinoLechia1123816457
Bassekou DiabateLechia1203917314
Flavio PaixaoLechia153132151015
Kacper SezonienkoLechia1204813439
Łukasz ZjawińskiLechia2002221
Łukasz ZwolińskiLechia1248412782
Dominik HładunLegia000020
Cezary MisztaLegia0000150
Kacper TobiaszLegia1717170171530
Joel Abu HannaLegia1110490
Artur JędrzejczykLegia1412140141204
Mattias JohanssonLegia959013710
Filip MladenovićLegia1411140151245
Maik NawrockiLegia1189212830
Yuri RibeiroLegia844417393
Lindsay RoseLegia1379417864
Mateusz WieteskaLegia21202150
Rafał AugustyniakLegia1277512727
Makana BakuLegia1306717545
Jurgen CelhakaLegia000040
Ihor CharatinLegia913615287
JosueLegia1613160161435
Bartosz KapustkaLegia16111517870
Lirim KastratiLegia1001314
Jakub KisielLegia000000
Karol NoiszewskiLegia000000
Robert PichLegia1204817322
Kacper SkibickiLegia000020
Kacper SkwierczyńskiLegia000000
Bartosz SliszLegia1610142171292
Patryk SokołowskiLegia802617241
Igor StrzałekLegia000050
Paweł WszołekLegia178170171376
CarlitosLegia1118311744
Blaz KramerLegia80088138
Ernest MuciLegia16110617845
Maciej RosołekLegia17410717937
Mateusz AbramowiczMiedź666016540
Filip ChadałaMiedź000000
Paweł LenarcikMiedź101010016900
Alan MadalińskiMiedź000010
Jon AurtenetxeMiedź856214517
Jurich CarolinaMiedź766110585
Jens GammelbyMiedź63426380
Levent GulenMiedź1211111151022
Michael KostkaMiedź1145613547
Mateusz LetkiewiczMiedź000000
Carlos Julio MartinezMiedź12811115952
Hubert MatyniaMiedź12811115942
Nemanja MijuskovićMiedź1514150151316
Michał PojasekMiedź000000
Hamza BahaidMiedź000000
Jeronimo CacciabueMiedź1167416722
Kacper ChmielewskiMiedź000000
ChucaMiedź149140161167
Maxime DominguezMiedź152132151003
Dawid DrachalMiedź1001226
Marcin GaruchMiedź000000
Kacper KlimkiewiczMiedź000000
Mehdi LehaireMiedź700715108
Igor LewandowskiMiedź000070
Tomasz MamisMiedź000000
Szymon MatuszekMiedź956316558
Luciano NarsinghMiedź1308513674
Santiago NavedaMiedź1038210600
Błażej SzczepanekMiedź000020
Maciej ŚliwaMiedź802616253
Damian TrontMiedź000000
Kamil ZapolnikMiedź80358315
Angelo HenriquezMiedź144140141084
Olaf KobackiMiedź15312315975
Koldo ObietaMiedź1334916523
Frantisek PlachPiast1717170171530
Jakub SzmatułaPiast000000
Karol SzymańskiPiast0000170
Jakub CzerwińskiPiast1717170171530
Jakub HolubekPiast1134716434
Tomas HukPiast1110190
Alexandros KatranisPiast147131151106
Piotr LiszewskiPiast000010
Bartosz ŁuczakPiast000030
Tomasz MokwaPiast978114760
Ariel MosórPiast1211120121079
Miguel MunozPiast222017180
Constantin ReinerPiast12911114940
Michael AmeyawPiast1112917277
Michał ChrapekPiast148131151091
Patryk DziczekPiast1056410608
Jorge FelixPiast1247512721
Tom HateleyPiast167133161131
Michał KaputPiast1203917290
Damian KądziorPiast1349413843
Tihomir KostadinovPiast000000
Oskar LeśniakPiast000010
Arkadiusz PyrkaPiast16212417898
Grzegorz TomasiewiczPiast167160161341
Kristopher VidaPiast000020
Gabriel KirejczykPiast502311218
Rauno SappinenPiast1105616413
Alberto TorilPiast1103816365
Kamil WilczekPiast14511315984
Bartosz KlebaniukPogoń333017270
Maciej KowalPogoń000000
Dante StipicaPogoń1414140171260
Jakub BartkowskiPogoń1411131151151
Leo BorgesPogoń938111669
Mariusz MalecPogoń1288417775
Luis MataPogoń1368515762
Bartłomiej MrukPogoń000000
Paweł StolarskiPogoń613315303
Kryspin SzcześniakPogoń000020
Kostas TriantafyllopoulosPogoń12911115992
Benedikt ZechPogoń1513150151301
Wahan BiczachczjanPogoń15041116573
Damian DąbrowskiPogoń1613160161387
Kamil DrygasPogoń12011117204
Mariusz FornalczykPogoń901815166
Alexander GorgonPogoń100124
Kamil GrosickiPogoń1710170171441
Sebastian KowalczykPogoń172143171063
Michał KucharczykPogoń1025510517
Rafał KurzawaPogoń71617496
Mateusz ŁęgowskiPogoń13212115821
Yadegar RostamiPogoń000010
Jean Carlos SilvaPogoń1516916658
Kacper SmolińskiPogoń31217157
Stanisław WawrzynowiczPogoń000030
Marcel WędrychowskiPogoń60061188
Pontus AlmqvistPogoń1227512641
Kacper KostorzPogoń1001217
Luka ZahovićPogoń174134171114
Gabriel KobylakRadomiak1313130161170
Filip MajchrowiczRadomiak33303270
Jakub OjrzyńskiRadomiak11101490
Albert PosiadałaRadomiak000010
Dawid AbramowiczRadomiak1514150151335
Mateusz CichockiRadomiak1411131171144
Aleksander GajgierRadomiak000030
Mateusz GrzybekRadomiak1611160161351
Damian JakubikRadomiak31125161
Pedro JustinianoRadomiak1069116735
Dariusz PawłowskiRadomiak1314917473
Raphael RossiRadomiak1615160161439
Roberto AlvesRadomiak169151161305
Thabo CeleRadomiak12612012994
Filipe NascimentoRadomiak138130131035
Józef KolasaRadomiak000010
Nikolas KorzenieckiRadomiak000030
LuizaoRadomiak61337319
Daniel ŁukasikRadomiak903613243
Luis MachadoRadomiak164142161192
Tiago MatosRadomiak3003952
Jakub NowakowskiRadomiak512316225
Daniel PikRadomiak1105612384
RhuanRadomiak000000
Lisandro SemedoRadomiak1507817623
Dominik SokółRadomiak70071764
Jakub SnopczyńskiRadomiak000020
Miłosz ŻurawskiRadomiak000000
Michał FeliksRadomiak1002814257
Leandro RossiRadomiak1518717676
MauridesRadomiak168133161215
Xavier DziekońskiRaków000020
Vladan KovacevićRaków1414140141260
Jakub RajczykowskiRaków000020
Kacper TrelowskiRaków333016270
Zoran ArsenićRaków1615160161395
Andrzej NiewulisRaków1001145
Tomas PetrasekRaków51327244
Bogdan RacovitanRaków737011526
Milan RundićRaków866213551
Stratos SvarnasRaków1414140171260
Gustav BerggrenRaków1001915216
Marcin CebulaRaków000000
Szymon CzyżRaków63517412
Wiktor DługoszRaków1002817251
Walerian GwiliaRaków1010475
Władysław KoczerhinRaków176134171157
Patryk KunRaków1511141161244
Ben LedermanRaków912711272
Bartosz NowakRaków14211314878
Giannis PapanikolaouRaków167142161164
Igor SapałaRaków1010252
Deian SorescuRaków1118313689
Fabio SturgeonRaków1001124
Daniel SzelągowskiRaków4004849
Fran TudorRaków1611142161246
Mateusz WdowiakRaków1516916746
Vladislavs GutkovskisRaków1507816697
Ivi LopezRaków163133161105
Sebastian MusiolikRaków801717134
Fabian PiaseckiRaków17111617867
Mateusz DudekStal000020
Mateusz KochalskiStal0000150
Bartosz MrozekStal1717170171530
Dominykas BarauskasStal86719625
Marcin FlisStal101010010900
Krystian GetingerStal1713170171472
Arkadiusz KasperkiewiczStal158150151262
Kamil KrukStal1077316673
LeandroStal50051756
Bartłomiej CiepielaStal4013577
Maciej DomańskiStal178152171319
Fryderyk GerbowskiStal1438614730
Fabian HiszpańskiStal1558716745
Krystian KardyśStal3003459
Przemysław MajStal50237203
Mateusz MakStal80089187
Mateusz MatrasStal1514150151346
David PorebaStal10011130
Adam RatajczykStal907210604
Adrian SobońStal000030
Bogdan VastsukStal502313156
Piotr WlazłoStal1712170171452
Maciej WolskiStal13610314889
Michael WyparłoStal000060
Paweł ŻyraStal1216617458
Said HamulicStal176143171265
Mikołaj LebedyńskiStal1639717776
Józef BurtaŚląsk000000
Rafał LeszczyńskiŚląsk666016540
Oskar MielcarzŚląsk000050
Michał SzromnikŚląsk111111013990
Łukasz BejgerŚląsk535010405
Adrian BukowskiŚląsk21112103
Victor GarciaŚląsk1713161171408
Daniel Leo GretarssonŚląsk1614151171306
Patryk JanasikŚląsk1411113141086
Martin KonczkowskiŚląsk845314509
Jehor MacenkoŚląsk000000
Konrad PoprawaŚląsk1615160161439
Kacper RadkowskiŚląsk000000
Diogo VerdascaŚląsk858016640
Olivier WypartŚląsk000010
Karol BorysŚląsk402210158
Filip GryglakŚląsk000000
Javier Ajenjo HyjekŚląsk903616342
Dennis JastrzembskiŚląsk1306715481
Nahuel LeivaŚląsk15310515928
Adrian ŁyszczarzŚląsk1003716280
Krzysztof MączyńskiŚląsk000000
Patrick OlsenŚląsk1615160161408
Michał RzuchowskiŚląsk40041093
Petr SchwarzŚląsk1511132151230
Marcel ZyllaŚląsk000000
Sebastian BergierŚląsk700715102
Erik ExpositoŚląsk158132151158
Jakub LutostańskiŚląsk000010
Caye QuintanaŚląsk1207517602
Piotr Samiec-TalarŚląsk908117483
John YeboahŚląsk163124171110
Jędrzej GrobelnyWarta544117391
Mateusz KustoszWarta000010
Adrian LisWarta1312130161139
Jan GrzesikWarta1717170171530
Robert IvanovWarta1716170171499
Bartosz KielibaWarta000010
Jakub KiełbWarta70437415
Kamil KościelnyWarta823513317
Konrad MatuszewskiWarta144131141090
Wiktor PleśnierowiczWarta70071677
Dimitris StavropoulosWarta1613151161365
Dawid SzymonowiczWarta1717170171530
Milan CorrynWarta812612233
Michał JakóbowskiWarta30121074
Michał KopczyńskiWarta147131161100
Mateusz KupczakWarta149113141067
Miguel LuisWarta15012315972
Niilo MaenpaaWarta1519615762
Jayson PapeauWarta1001135
Jakub PaszkowskiWarta000030
Mikołaj RakowskiWarta10011031
Szymon SarbinowskiWarta10011331
Miłosz SzczepańskiWarta1208414546
Marcin SzeibeWarta000010
Kajetan SzmytWarta15141117537
Maciej ŻurawskiWarta1408615618
Enis DestanWarta1002814225
Adam ZrelakWarta1412140141246
Wasyl ŁytwynenkoWidzew0000170
Henrich RavasWidzew1717170171530
Jakub WrąbelWidzew000000
Bożidar CzorbadżijskiWidzew735217401
Fabio NunesWidzew94909723
Martin KreuzrieglerWidzew169124171121
Mato MilosWidzew1046410611
Dawid OwczarekWidzew000000
Patryk StępińskiWidzew1713170171520
Serafin SzotaWidzew1189217789
Paweł ZielińskiWidzew1037317570
Mateusz ŻyroWidzew151010515975
Karol DanielakWidzew1449517848
Ignacy DawidWidzew000020
Adam DębińskiWidzew100124
Radosław GołębiowskiWidzew000040
Marek HanousekWidzew1511141151231
Kristoffer HansenWidzew900915105
Dominik KunWidzew176143171237
Juliusz LetniowskiWidzew17011617891
Patryk LipskiWidzew1012815302
Bartłomiej PawłowskiWidzew153141161131
Juljan ShehuWidzew902711195
Jakub SypekWidzew901815176
Ernest TerpiłowskiWidzew11311011847
Filip ZawadzkiWidzew000010
Mateusz KempskiWidzew100111
Jordi SanchezWidzew179125171209
Łukasz ZjawińskiWidzew1005511413
Bartłomiej GradeckiWisła P999017810
Krzysztof KamińskiWisła P888016720
Oskar LodzińskiWisła P000010
Adam ChrzanowskiWisła P866214593
Igor DrapińskiWisła P2011465
Steve KapuadiWisła P1312130131161
Anton KrywociukWisła P847116556
Damian MichalskiWisła P66606540
Aleksander PawlakWisła P139112151004
Jakub RzeźniczakWisła P11810116879
Martin SulekWisła P845311516
Piotr TomasikWisła P13911214984
Kristian ValloWisła P14112214869
Radosław CielemęckiWisła P000020
DavoWisła P177161171349
Dominik FurmanWisła P1710170171444
Miroslav GonoWisła P2011558
Dawid KocyłaWisła P11011011235
Dawid KrzyżańskiWisła P000000
Filip LesniakWisła P14121217451
Michał MokrzyckiWisła P3012976
Damian RasakWisła P1407716690
Mateusz SzwochWisła P12111113766
Rafał WolskiWisła P144140141061
Marko KolarWisła P14021215329
Milan KvoceraWisła P70071182
Mateusz LewandowskiWisła P903610358
Łukasz SekulskiWisła P16112417992
Adrian SzczutowskiWisła P000000
Tomasz WalczakWisła P000000
Damian WarchołWisła P90189200
Kacper BieszczadZagłębie1515150171350
Jasmin BurićZagłębie222015180
Szymon WeirauchZagłębie000020
Mateusz BartolewskiZagłębie945412509
Kacper ChodynaZagłębie16511517978
Guram GiorbelidzeZagłębie158132151122
Jarosław JachZagłębie1614160171392
Bartłomiej KłudkaZagłębie54507438
Bartosz KopaczZagłębie1616160161440
Kacper LepczyńskiZagłębie0000100
Aleks ŁawniczakZagłębie1311112151052
Damjan BoharZagłębie12410215862
Tornike GaprindaszwiliZagłębie1329414762
Koki HinokioZagłębie812614274
Filip KocabaZagłębie30125141
Łukasz ŁakomyZagłębie177152171308
Tomasz MakowskiZagłębie131012114988
Kacper MasiakZagłębie000000
Dawid PakulskiZagłębie000000
Tomasz PieńkoZagłębie14041015409
Marko PoletanovićZagłębie1025513497
Adam RatajczykZagłębie3003445
Filip StarzyńskiZagłębie152141171062
Arkadiusz WoźniakZagłębie812617181
Sasa ZivecZagłębie1001128
Jakub ŻubrowskiZagłębie000000
Rafał AdamskiZagłębie1426815696
Cheikhou DiengZagłębie613311289
Martin DolezalZagłębie12010214691
Szymon KobusińskiZagłębie5005995
Dawid KurminowskiZagłębie1001114
Oliwier SławińskiZagłębie000010

Objaśnienie nagłówków kolumn:
MECZE – rozegrane mecze przez zawodnika
PEŁNE – mecze rozegrane przez zawodnika od 1. do 90. minuty
W 1. „11” – mecze danego zawodnika w wyjściowej „11”
Z ŁAWKI – mecze danego zawodnika, w których wchodził na boisko z ławki rezerwowych
W „20” – mecze danego zawodnika w kadrze meczowej
CZAS – liczba minut zawodnika

Czas gry – statystyki dot. obcokrajowców
Po 16. kolejce.
Stan na 7 listopada.

Zachęcamy do skorzystania z opcji „szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki.

KLUBCZASMIN ZAGR% ZAGRZAWZAGRGG ZAGR% G ZAGR
Cracovia167791134967,64%221318844,44%
Górnik Z16821945156,19%281326934,62%
Jagiellonia167551155068,93%2411252080,00%
Korona16751468327,96%2681715,88%
Lech158391036865,46%2415201470,00%
Lechia16829912054,19%261318738,89%
Legia16789763245,46%2313241770,83%
Miedź157091065367,81%2314181583,33%
Piast16829691041,06%221018633,33%
Pogoń16830797447,38%2510291137,93%
Radomiak16752958557,22%2411211571,43%
Raków168291160968,98%2715351954,29%
Stal16814210212,50%23425936,00%
Śląsk16801979058,27%239171376,47%
Warta16830633737,65%248181266,67%
Widzew16830712642,34%239221045,45%
Wisła P16788537131,99%269291551,72%
Zagłębie16803470528,00%26913646,15%
30037814631548,71%43519339320752,67%

Objaśnienie nagłówków kolumn:
MIN ZAGR – łączna liczba minut rozegranych przez obcokrajowców dla danej drużyny
% ZAGR – procent rozegranych minut przez obcokrajowców dla danej drużyny
ZAW – liczba zawodników, którzy rozegrali choć minutę w danej drużynie
ZAGR – liczba obcokrajowców, którzy rozegrali co najmniej minutę w danej drużynie
G – łączna liczba goli danej drużyny
G ZAGR – łączna liczba goli strzelona przez obcokrajowców dla danej drużyny
% G ZAGR – procent goli strzelonych przez obcokrajowców dla danej drużyny

Do bilansu obcokrajowców traktujemy zawodników m.in. poprzez kryterium reprezentacyjne, dlatego niektórzy zawodnicy posiadający polskie obywatelstwo traktowani są jako obcokrajowcy.

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: