Totolotek zaprasza na Bali!

Totolotek zaprasza na Bali!

Po zimowej przerwie do gry wracają rozgrywki Lotto Ekstraklasy. Z tej okazji nasz partner, zakłady bukmacherskie Totolotek, przygotował konkurs w którym do wygrania jest wycieczka dla dwóch osób na Bali!


Była już Tajlandia, Las Vegas, Mistrzostwa Świata w Rosji, Meksyk, a teraz pora na wypad do raju! Typując Lotto Ekstraklasę można wygrać wycieczkę na Bali!


Nie trzeba grać grubo, żeby zabrać się na Wyspę Bogów. Dwa bilety czekają dla najlepszego eksperta polskiej LOTTO Ekstraklasy lub największego farciarza. Konkurs rozpoczyna się z najbliższą 21. kolejką LOTTO Ekstraklasy i trwa aż do zakończenia sezonu 2018/2019 czyli do 37. kolejki. Szansa na wygraną jest co kolejkę i taką szansę macie nieograniczoną ilość razy. Bierzecie udział tyle razy ile chcecie.
Oto co Totolotek przygotował dla zwycięzców:
– Termin wycieczki: 16 – 24.06.2019
– Przelot liniami Emirates na trasie Warszawa – Bali – Warszawa
– Transfery
– Opieka pilota
– Zakwaterowanie w 4 lub 5 gwiazdkowym hotelu
– Wyżywienie
– Ubezpieczenie
– Mnóstwo atrakcji: rafting, quady, wizyty w kompleksach świątynnych i lenistwo na plażach Bali!


Czujecie się zainteresowani? To poczytajcie o szczegółach w regulaminie tutaj: http://help.totolotek.pl/pomoc/?bet-club/konkurs-wszyscy-na-bali.html


Równocześnie prowadzone są dwa rankingi, w których za zajęcie miejsca od 1 do 5 również można wygrać taką kozacką wycieczkę. O tym sposobie dowiecie się tutaj: http://help.totolotek.pl/pomoc/?bet-club/ranking-bali.html

Komentarze:

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: