Tabela ligowa
Po 23. kolejce sezonu 2017/18.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUBMPKTZRPBZBSBILANSśr. Pktśr. BZśr. BS
Legia Warszawa234414273524111,911,521,04
Jagiellonia23421265322481,831,391,04
Lech Poznań2340101033216161,741,390,70
Górnik Zabrze23391166453691,701,961,57
Wisła Płock23361139322931,571,391,26
Korona Kielce2335986383171,521,651,35
Wisła Kraków23351058342951,521,481,26
Arka Gdynia2332887282351,391,221,00
Zagłębie Lubin2332887332941,391,431,26
Śląsk Wrocław232776102837-91,171,221,61
Cracovia232567103034-41,091,301,48
Lechia Gdańsk23256893136-51,091,351,57
Piast Gliwice232358102433-91,001,041,43
Sandecja232241092437-130,961,041,61
Bruk-Bet232156122339-160,911,001,70
Pogoń Szczecin232055132537-120,871,091,61
Decyzją Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN, Lechia Gdańsk została ukarana odjęciem jednego punktu za przeterminowane zaległości finansowe.

Objaśnienie nagłówków kolumn:
POZ – Pozycja w lidze
M – Liczba meczów
PKT BEZ – liczba punktów bez podziału
PKT po 30. – liczba punktów zdobyta w 30 kolejkach rundy zasadniczej
PKT – Liczba punktów (włącznie z podziałem po rundzie zasadniczej)
Z – Liczba zwycięstw
R – Liczba remisów
P – Liczba porażek
BZ – Bramki zdobyte
BS – Bramki stracone
BILANS – Bilans bramkowy
śr. Pkt – Średnia punktów na mecz
śr. BZ – Średnia bramek zdobytych na mecz
śr. BS – Średnia bramek straconych na mecz


Tabela spotkań na własnym stadionie
Po 23. kolejce sezonu 2017/18.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUBMPKTZRPBZBSBILANSśr. Pktśr. BZśr. BS
Legia Warszawa1128911206142,551,820,55
Lech Poznań1127830225172,452,000,45
Śląsk Wrocław1123722181172,091,641,00
Górnik Zabrze12257412716112,082,251,33
Korona Kielce1122713201462,001,821,27
Jagiellonia112163216971,911,450,82
Wisła Płock1222714201281,831,671,00
Zagłębie Lubin1222642221391,831,831,08
Arka Gdynia122055218991,671,500,75
Wisła Kraków1220624161151,671,330,92
Bruk-Bet11154341417-31,361,271,55
Cracovia11143531719-21,271,551,73
Piast Gliwice11123351012-21,090,911,09
Lechia Gdańsk12133451823-51,081,501,92
Sandecja12132731314-11,081,081,17
Pogoń Szczecin12112551517-20,921,251,42
Objaśnienie nagłówków kolumn:
POZ – Pozycja w lidze
M – Liczba meczów
PKT – Liczba punktów
Z – Liczba zwycięstw
R – Liczba remisów
P – Liczba porażek
BZ – Bramki zdobyte
BS – Bramki stracone
śr. Pkt – Średnia punktów na mecz

Tabela spotkań wyjazdowych
Po 23. kolejce sezonu 2017/18.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUBMPKTZRPBZBSBILANSśr. Pktśr. BZśr. BS
Jagiellonia1221633161511,751,331,25
Wisła Kraków1115434181801,361,641,64
Legia Warszawa12165161518-31,331,251,50
Górnik Zabrze11144251820-21,271,641,82
Wisła Płock11144251217-51,271,091,55
Lechia Gdańsk1113344131301,181,181,18
Arka Gdynia11123351014-41,090,911,27
Korona Kielce1213273181711,081,501,42
Lech Poznań12132731011-11,080,830,92
Cracovia12113271315-20,921,081,25
Piast Gliwice12112551421-70,921,171,75
Zagłębie Lubin11102451116-50,911,001,45
Pogoń Szczecin1193081020-100,820,911,82
Sandecja1192361123-120,821,002,09
Bruk-Bet126138922-130,500,751,83
Śląsk Wrocław1240481026-160,330,832,17
Objaśnienie nagłówków kolumn:
POZ – Pozycja w lidze
M – Liczba meczów
PKT – Liczba punktów
Z – Liczba zwycięstw
R – Liczba remisów
P – Liczba porażek
BZ – Bramki zdobyte
BS – Bramki stracone
śr. Pkt – Średnia punktów na mecz

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Udostępnij innym ten wpis:

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: