Tabela ligowa
Na koniec sezonu 2017/18.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUBMPKTZRPBZBSBILANSśr. Pktśr. BZśr. BS
Legia Warszawa3770224115535201,891,490,95
Jagiellonia3767207105541141,811,491,11
Lech Poznań3760161295334191,621,430,92
Górnik Zabrze3760161296854141,621,841,46
Wisła Płock375717614534581,541,431,22
Wisła Kraków3755151012514291,491,381,14
Zagłębie Lubin3752131311454231,411,221,14
Korona Kielce37491213124954-51,321,321,46
Cracovia37501311135152-11,351,381,41
Śląsk Wrocław37501311135054-41,351,351,46
Pogoń Szczecin3745129164654-81,221,241,46
Arka Gdynia37431110164648-21,161,241,30
Lechia Gdańsk3739913154658-121,051,241,57
Piast Gliwice3737813164048-81,001,081,30
Bruk-Bet373699193966-270,971,051,78
Sandecja3733615163454-200,890,921,46
Decyzją Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN, Lechia Gdańsk została ukarana odjęciem jednego punktu za przeterminowane zaległości finansowe.

Objaśnienie nagłówków kolumn:
POZ – Pozycja w lidze
M – Liczba meczów
PKT BEZ – liczba punktów bez podziału
PKT po 30. – liczba punktów zdobyta w 30 kolejkach rundy zasadniczej
PKT – Liczba punktów
Z – Liczba zwycięstw
R – Liczba remisów
P – Liczba porażek
BZ – Bramki zdobyte
BS – Bramki stracone
BILANS – Bilans bramkowy
śr. Pkt – Średnia punktów na mecz
śr. BZ – Średnia bramek zdobytych na mecz
śr. BS – Średnia bramek straconych na mecz


Tabela spotkań na własnym stadionie
Na koniec sezonu 2017/18.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUBMPKTZRPBZBSBILANSśr. Pktśr. BZśr. BS
Legia Warszawa194314143315182,261,740,79
Lech Poznań193912343718192,051,950,95
Śląsk Wrocław193911623016142,051,580,84
Jagiellonia193410452919101,791,531,00
Górnik Zabrze18328823523121,781,941,28
Wisła Płock193310363018121,741,580,95
Korona Kielce1830936242401,671,331,33
Arka Gdynia19308652717101,581,420,89
Wisła Kraków1828846251871,561,391,00
Cracovia1929784333301,531,741,74
Zagłębie Lubin1827765241861,501,331,00
Pogoń Szczecin1927766282621,421,471,37
Bruk-Bet18257472427-31,391,331,50
Sandecja18204861821-31,111,001,17
Lechia Gdańsk18194772632-61,061,441,78
Piast Gliwice18194771518-31,060,831,00
Objaśnienie nagłówków kolumn:
POZ – Pozycja w lidze
M – Liczba meczów
PKT – Liczba punktów
Z – Liczba zwycięstw
R – Liczba remisów
P – Liczba porażek
BZ – Bramki zdobyte
BS – Bramki stracone
śr. Pkt – Średnia punktów na mecz

Tabela spotkań wyjazdowych
Na koniec sezonu 2017/18.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUBMPKTZRPBZBSBILANSśr. Pktśr. BZśr. BS
Jagiellonia18331035262241,831,441,22
Legia Warszawa1827837222021,501,221,11
Górnik Zabrze1928847333121,471,741,63
Wisła Kraków1927766262421,421,371,26
Wisła Płock18247382327-41,331,281,50
Zagłębie Lubin19256762124-31,321,111,26
Cracovia18216391819-11,171,001,06
Lech Poznań1821495161601,170,890,89
Lechia Gdańsk19215682026-61,111,051,37
Korona Kielce191931062530-51,001,321,58
Pogoń Szczecin181853101828-101,001,001,56
Piast Gliwice19184692530-50,951,321,58
Arka Gdynia181334111931-120,721,061,72
Sandecja191327101633-170,680,841,74
Śląsk Wrocław181125112038-180,611,112,11
Bruk-Bet191125121539-240,580,792,05
Objaśnienie nagłówków kolumn:
POZ – Pozycja w lidze
M – Liczba meczów
PKT – Liczba punktów
Z – Liczba zwycięstw
R – Liczba remisów
P – Liczba porażek
BZ – Bramki zdobyte
BS – Bramki stracone
śr. Pkt – Średnia punktów na mecz

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Udostępnij innym ten wpis:

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: