Tabela ligowa
Po 20. kolejce sezonu 2017/18.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUBMPKTZRPBZBSBILANSśr. Pktśr. BZśr. BS
Legia Warszawa20381226281991,901,400,95
Górnik Zabrze203610644028121,802,001,40
Jagiellonia20361064292361,801,451,15
Lech Poznań20338932715121,651,350,75
Arka Gdynia2031875261971,551,300,95
Wisła Kraków2031947292451,551,451,20
Korona Kielce2030866312741,501,551,35
Zagłębie Lubin2029785292361,451,451,15
Wisła Płock20278392427-31,351,201,35
Śląsk Wrocław20246682531-61,201,251,55
Lechia Gdańsk20236682831-31,201,401,55
Bruk-Bet20215692230-81,051,101,50
Sandecja20204881828-101,000,901,40
Piast Gliwice20194792130-90,951,051,50
Cracovia20194792432-80,951,201,60
Pogoń Szczecin201435122034-140,701,001,70
Decyzją Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN, Lechia Gdańsk została ukarana odjęciem jednego punktu za przeterminowane zaległości finansowe.

Objaśnienie nagłówków kolumn:
POZ – Pozycja w lidze
M – Liczba meczów
PKT BEZ – liczba punktów bez podziału
PKT po 30. – liczba punktów zdobyta w 30 kolejkach rundy zasadniczej
PKT – Liczba punktów (włącznie z podziałem po rundzie zasadniczej)
Z – Liczba zwycięstw
R – Liczba remisów
P – Liczba porażek
BZ – Bramki zdobyte
BS – Bramki stracone
BILANS – Bilans bramkowy
śr. Pkt – Średnia punktów na mecz
śr. BZ – Średnia bramek zdobytych na mecz
śr. BS – Średnia bramek straconych na mecz


Tabela spotkań na własnym stadionie
Po 20. kolejce sezonu 2017/18.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUBMPKTZRPBZBSBILANSśr. Pktśr. BZśr. BS
Legia Warszawa925810163132,781,780,33
Lech Poznań921630174132,331,890,44
Górnik Zabrze10226402412122,202,401,20
Korona Kielce1021703191362,101,901,30
Śląsk Wrocław1020622171162,001,701,10
Zagłębie Lubin11226412010102,001,820,91
Jagiellonia101853215961,801,500,90
Arka Gdynia111954218991,731,640,82
Wisła Kraków101752312751,701,200,70
Wisła Płock1016514141041,601,401,00
Bruk-Bet1015433141401,501,401,40
Lechia Gdańsk10123341720-31,201,702,00
Piast Gliwice1012334101001,201,001,00
Cracovia10112531518-31,101,501,80
Sandecja101125389-11,100,800,90
Pogoń Szczecin1050551016-60,501,001,60
Objaśnienie nagłówków kolumn:
POZ – Pozycja w lidze
M – Liczba meczów
PKT – Liczba punktów
Z – Liczba zwycięstw
R – Liczba remisów
P – Liczba porażek
BZ – Bramki zdobyte
BS – Bramki stracone
śr. Pkt – Średnia punktów na mecz

Tabela spotkań wyjazdowych
Po 20. kolejce sezonu 2017/18.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUBMPKTZRPBZBSBILANSśr. Pktśr. BZśr. BS
Jagiellonia1018532141401,801,401,40
Górnik Zabrze1014424161601,401,601,60
Wisła Kraków1014424171701,401,701,70
Arka Gdynia912333810-21,330,891,11
Lechia Gdańsk1012334111101,201,101,10
Legia Warszawa11134161216-41,181,091,45
Wisła Płock10113251017-71,101,001,70
Lech Poznań11122631011-11,090,911,00
Korona Kielce1091631214-20,901,201,40
Pogoń Szczecin1093071018-80,901,001,80
Sandecja1092351019-90,901,001,90
Cracovia108226914-50,800,901,40
Zagłębie Lubin97144913-40,781,001,44
Piast Gliwice1071451120-90,701,102,00
Bruk-Bet106136816-80,600,801,60
Śląsk Wrocław104046820-120,400,802,00
Objaśnienie nagłówków kolumn:
POZ – Pozycja w lidze
M – Liczba meczów
PKT – Liczba punktów
Z – Liczba zwycięstw
R – Liczba remisów
P – Liczba porażek
BZ – Bramki zdobyte
BS – Bramki stracone
śr. Pkt – Średnia punktów na mecz

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Udostępnij innym ten wpis:

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: