Tabela ligowa
Po 31. kolejce sezonu 2017/18.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUBMPKTZRPBZBSBILANSśr. Pktśr. BZśr. BS
Lech Poznań3155151064924251,771,580,77
Jagiellonia31541669463881,741,481,23
Legia Warszawa3154173114332111,741,391,03
Wisła Płock315015511443771,611,421,19
Górnik Zabrze3150131175847111,611,871,52
Korona Kielce314812127453781,551,451,19
Zagłębie Lubin314611137403371,481,291,06
Wisła Kraków314512910433851,451,391,23
Cracovia314211911424111,351,351,32
Arka Gdynia3140101011393451,291,261,10
Śląsk Wrocław3134810133648-121,101,161,55
Pogoń Szczecin313497153648-121,101,161,55
Lechia Gdańsk3133810134152-111,061,321,68
Piast Gliwice3130612132940-110,970,941,29
Bruk-Bet312978163254-220,941,031,74
Sandecja3125413142747-200,810,871,52
Decyzją Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN, Lechia Gdańsk została ukarana odjęciem jednego punktu za przeterminowane zaległości finansowe.

Objaśnienie nagłówków kolumn:
POZ – Pozycja w lidze
M – Liczba meczów
PKT BEZ – liczba punktów bez podziału
PKT po 30. – liczba punktów zdobyta w 30 kolejkach rundy zasadniczej
PKT – Liczba punktów (włącznie z podziałem po rundzie zasadniczej)
Z – Liczba zwycięstw
R – Liczba remisów
P – Liczba porażek
BZ – Bramki zdobyte
BS – Bramki stracone
BILANS – Bilans bramkowy
śr. Pkt – Średnia punktów na mecz
śr. BZ – Średnia bramek zdobytych na mecz
śr. BS – Średnia bramek straconych na mecz


Tabela spotkań na własnym stadionie
Po 31. kolejce sezonu 2017/18.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUBMPKTZRPBZBSBILANSśr. Pktśr. BZśr. BS
Lech Poznań16391231359262,442,190,56
Legia Warszawa163411142512132,131,560,75
Korona Kielce1530933241682,001,601,07
Jagiellonia16309342717101,881,691,06
Śląsk Wrocław1630862221481,881,380,88
Górnik Zabrze15287713120111,872,071,33
Wisła Płock16299252515101,811,560,94
Zagłębie Lubin15277622313101,801,530,87
Arka Gdynia16277632411131,691,500,69
Wisła Kraków1524735211651,601,401,07
Cracovia1625673252411,561,561,50
Bruk-Bet15216362023-31,401,331,53
Pogoń Szczecin16205562223-11,251,381,44
Lechia Gdańsk15174562530-51,131,672,00
Piast Gliwice15153661116-51,000,731,07
Sandecja15142851318-50,930,871,20
Objaśnienie nagłówków kolumn:
POZ – Pozycja w lidze
M – Liczba meczów
PKT – Liczba punktów
Z – Liczba zwycięstw
R – Liczba remisów
P – Liczba porażek
BZ – Bramki zdobyte
BS – Bramki stracone
śr. Pkt – Średnia punktów na mecz

Tabela spotkań wyjazdowych
Po 31. kolejce sezonu 2017/18.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUBMPKTZRPBZBSBILANSśr. Pktśr. BZśr. BS
Arka Gdynia15133481523-80,871,001,53
Bruk-Bet16815101231-190,500,751,94
Cracovia1517528171701,131,131,13
Górnik Zabrze1622646272701,381,691,69
Jagiellonia15247351921-21,601,271,40
Korona Kielce1618394212101,131,311,31
Lech Poznań15163751415-11,070,931,00
Lechia Gdańsk16174571622-61,061,001,38
Legia Warszawa15206271820-21,331,201,33
Piast Gliwice16153671824-60,941,131,50
Pogoń Szczecin15144291425-110,930,931,67
Sandecja16112591429-150,690,881,81
Śląsk Wrocław15404111434-200,270,932,27
Wisła Kraków1621565222201,311,381,38
Wisła Płock15216361922-31,401,271,47
Zagłębie Lubin16194751720-31,191,061,25
Objaśnienie nagłówków kolumn:
POZ – Pozycja w lidze
M – Liczba meczów
PKT – Liczba punktów
Z – Liczba zwycięstw
R – Liczba remisów
P – Liczba porażek
BZ – Bramki zdobyte
BS – Bramki stracone
śr. Pkt – Średnia punktów na mecz

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Udostępnij innym ten wpis:

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: