Strzały oddawane przez rywali poszczególnych drużyn
Po 36. kolejce sezonu 2017/18.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

Zagłębie12,534,335,642,5620,40%3,7134,59%9,31%

* Do powyższej tabeli uznajemy zdarzenia boiskowe z meczu Piasta Gliwice z Górnikiem Zabrze do momentu przerwania spotkania, które później zostało zweryfikowane przez Komisję Ligi jako walkower 3:0 dla Górnika.

Objaśnienie nagłówków kolumn:
śr./mecz – średnia strzałów na mecz rywali danej drużyny
celne/ncel/zabl – średnia liczba strzałów celnych/niecelnych/zablokowanych na mecz rywali danej drużyny
% zabl – stosunek strzałów zablokowanych do wszystkich strzałów oddanych przez rywali danej drużyny
celne/gol bez sam – stosunek celnych strzałów rywali do strzelonych goli (bez bramek samobójczych) przez rywali danej drużyny
% celn – stosunek celnych strzałów rywali do wszystkich strzałów oddanych przez rywali danej drużyny
g bez sam/dla – stosunek strzelonych goli (bez bramek samobójczych) rywali do wszystkich strzałów oddanych przez rywali danej drużyny

Strzały oddawane zza pola karnego przez rywali poszczególnych drużyn

Zachęcamy do skorzystania z opcji „szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki.

zza/mecz – średnia strzałów zza pola karnego na mecz rywali danej drużyny
% celn zza – stosunek celnych strzałów zza pola karnego rywali do wszystkich oddanych zza pola karnego przez rywali danej drużyny
% ogółu zza – stosunek strzałów oddanych zza pola karnego przez rywali do wszystkich oddanych przez rywali danej drużyny
% goli zza – stosunek goli strzelonych zza pola karnego przez rywali do wszystkich strzelonych goli (bez bramek samobójczych) przez rywali danej drużyny
% skut. zza – stosunek goli strzelonych zza pola karnego przez rywali do wszystkich strzałów oddanych zza pola karnego przez rywali danej drużyny

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.