Indywidualne statystyki strzałów i kluczowych podań
Na koniec sezonu 2016/17.

Tabela sortowana po strzałach celnych.
Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

ZAWODNIKKLUBL % celnP % celnG % celn% R celnRR celnR GoleStrzały/golKP
Krzysztof PiątekZagłębie/Cracovia42,86%49,25%44,00%47,47%9947128,2521
Fedor CernychJagiellonia39,13%46,55%54,55%45,65%9242127,6735
Adam GyurcsoPogoń Szczecin58,82%38,36%75,00%43,62%9441518,8072
Marco PaixaoLechia Gdańsk36,84%43,40%37,93%40,59%10141185,6115
Bartosz ŚpiączkaGórnik Łęczna0,00%45,16%23,08%37,36%9134109,1032
Konstantin VassiljevJagiellonia45,45%48,28%-47,83%6933135,3182
Grzegorz BoninGórnik Łęczna32,00%37,29%100,00%36,47%8531614,1766
Radosław MajewskiLech Poznań29,17%32,31%50,00%32,26%9330811,6384
Nemanja NikolićLegia Warszawa87,50%55,56%60,00%61,22%4930124,0821
Giorgi MerebaszwiliWisła Płock50,00%29,79%100,00%38,46%7830613,0025
Marcin RobakLech Poznań40,91%40,63%28,00%36,71%7929184,3935
Jacek KiełbKorona Kielce36,84%42,86%25,00%40,28%7229107,2049
Jose KanteWisła Płock35,29%37,84%31,82%35,53%7627107,6033
Ryota MoriokaŚląsk Wrocław30,43%39,58%100,00%37,50%722789,0059
Kamil BilińskiŚląsk Wrocław42,86%53,13%25,00%44,83%5826115,2715
Marcin BudzińskiCracovia33,33%32,00%0,00%30,59%8526712,1458
Darko JevtićLech Poznań33,33%45,45%100,00%37,14%702688,7568
Vladislavs GutkovskisBruk-Bet35,71%42,31%52,94%43,86%572587,1323
Filip StarzyńskiZagłębie Lubin0,00%50,00%-48,08%522577,4364
Spas DelewPogoń Szczecin22,22%37,50%37,50%32,00%7524418,7543
Mateusz SzczepaniakCracovia55,56%26,67%21,88%27,91%8624614,3345
Arkadiusz WoźniakZagłębie Lubin33,33%36,67%46,15%37,50%642497,1128
Miguel PalancaKorona Kielce16,67%34,55%50,00%34,78%6924611,5063
Vadis Odjidja-OfoeLegia Warszawa37,50%34,69%50,00%35,82%6724416,7576
Flavio PaixaoLechia Gdańsk41,18%38,46%42,86%40,35%5723105,7025
Rafał WolskiLechia Gdańsk26,32%41,86%-37,10%6223320,6769
Miroslav RadovićLegia Warszawa57,14%42,50%40,00%44,23%5223114,7355
Adam FrączczakPogoń Szczecin30,00%30,00%36,84%31,88%6922125,7533
Łukasz MonetaRuch Chorzów50,00%45,45%0,00%45,83%4822316,0023
Mateusz SzwochArka Gdynia21,43%30,00%44,44%30,14%7322324,3348
Kamil DrygasPogoń Szczecin50,00%29,41%25,00%35,59%5921319,6734
Patrik MisakBruk-Bet63,64%25,64%44,44%35,59%5921511,8034
Marcus ViniciusArka Gdynia25,00%43,59%28,57%38,89%542177,7144
Kasper HamalainenLegia Warszawa50,00%60,00%57,14%60,00%352175,0020
Łukasz JanoszkaZagłębie Lubin17,65%25,00%58,82%27,78%7220514,4044
Erik JendrisekCracovia30,30%50,00%60,00%39,22%5120151,0021
Patryk MałeckiWisła Kraków25,93%30,77%100,00%29,85%672088,3840
Jarosław NiezgodaLegia/Ruch56,00%25,00%42,86%45,45%4420104,4021
Gerard BadiaPiast Gliwice38,78%0,00%0,00%32,76%581996,4440
Rafał BoguskiWisła Kraków46,15%50,00%12,50%42,22%4519123,7534
Piotr GrzelczakGórnik Łęczna34,48%46,67%28,57%37,25%511968,5029
Rafał MurawskiPogoń Szczecin50,00%29,17%-32,76%581978,2949
Łukasz PiątekZagłębie Lubin20,00%38,46%100,00%34,55%5519413,7514
Maciej GajosLech Poznań7,14%37,84%75,00%32,73%5518413,7542
GuilhermeLegia Warszawa25,00%35,29%33,33%28,57%6318512,6028
Michał KucharczykLegia Warszawa40,00%50,00%50,00%48,65%371866,1722
Patryk LipskiRuch Chorzów75,00%56,00%0,00%53,13%321765,3355
Łukasz SekulskiKorona/Piast58,33%40,00%30,77%42,50%401758,0023
Paweł BrożekWisła Kraków60,00%41,18%30,00%43,24%371666,1725
Miroslav CoviloCracovia100,00%60,00%47,83%53,33%301674,2922
Damian DąbrowskiCracovia50,00%31,25%0,00%31,37%5116412,7551
Przemysław FrankowskiJagiellonia41,67%23,40%-27,12%591687,3837
Piotr WlazłoWisła Płock28,57%54,55%18,18%40,00%401675,7131
Łukasz ZwolińskiPogoń/Śląsk33,33%40,00%40,00%38,10%4216142,0012
Maciej JankowskiPiast Gliwice33,33%50,00%27,27%42,11%381675,4327
Javi HernandezGórnik Łęczna23,08%62,50%100,00%32,65%4916412,2535
Nabil AankourKorona Kielce25,00%40,00%60,00%42,86%3515311,6748
Jakub ArakRuch Chorzów60,00%37,50%42,86%42,86%351548,759
Maciej MakuszewskiLech Poznań8,33%40,00%0,00%30,61%4915224,5030
Zdenek OndrasekWisła Kraków16,67%53,33%30,77%32,61%4615315,3318
Sławomir PeszkoLechia Gdańsk28,57%40,74%50,00%39,47%3815312,6744
Grzegorz PiesioGórnik Łęczna33,33%22,50%0,00%25,42%5915229,5041
Arkadiusz RecaWisła Płock45,45%28,57%37,50%40,54%371549,2526
Martin NesporZagłębie Lubin37,50%39,29%11,11%33,33%4515411,2515
Robert PichŚląsk Wrocław25,00%41,38%40,00%39,47%381575,4347
Szymon DrewniakGórnik Łęczna33,33%42,86%50,00%42,42%331456,6049
Dariusz FormellaLech/Arka25,00%43,33%0,00%38,89%361449,0031
Tomasz KędzioraLech Poznań50,00%45,00%30,77%40,00%3514135,0042
Dawid KownackiLech Poznań50,00%31,82%33,33%35,90%391494,3328
Mateusz MożdżeńKorona Kielce18,18%16,18%50,00%17,28%8114420,2527
Aleksandar PrijovićLegia Warszawa40,00%33,33%16,67%28,00%5014510,0011
Taras RomanczukJagiellonia55,56%0,00%33,33%42,42%331456,6043
Karol ŚwiderskiJagiellonia43,48%28,57%28,57%37,84%3714218,5016
Sasa ZivecPiast Gliwice14,29%35,14%0,00%29,79%4714411,7528
Dominik FurmanWisła Płock20,00%34,29%-32,50%4013313,3371
Rafał GrzelakKorona Kielce26,19%25,00%25,00%26,00%5013225,0024
Grzegorz KuświkLechia Gdańsk-50,00%28,57%44,83%291383,6326
Michal PapadopulosZagłębie/Piast20,00%25,00%29,41%26,00%5013316,6716
Rafał SiemaszkoArka Gdynia30,77%41,67%23,08%33,33%3913113,5522
Samuel StefanikBruk-Bet33,33%28,57%-29,55%4413314,6739
Mateusz ZacharaWisła Kraków75,00%36,36%28,57%39,39%331348,2511
Piotr ĆwielongRuch Chorzów44,44%16,67%77,78%43,33%301356,0018
Siergiej KriwiecWisła Płock28,57%26,09%50,00%29,55%4413222,0015
Miłosz PrzybeckiRuch Chorzów40,00%26,09%37,50%31,71%4113141,0013
Sebastian StebleckiCracovia50,00%30,77%33,33%35,14%3713312,3328
Krzysztof JanusZagłębie Lubin0,00%35,48%25,00%30,77%391249,7536
Dawid KortPogoń Szczecin28,57%30,77%66,67%33,33%361266,0025
Krzysztof MączyńskiWisła Kraków22,22%43,48%0,00%36,36%3312133,0040
Thibault MoulinLegia Warszawa20,00%34,38%-32,43%3712218,5044
Szymon PawłowskiLech Poznań11,11%33,33%-28,57%4212142,0032
Petar BrlekWisła Kraków20,00%30,43%66,67%34,38%321184,0016
Dominik HofbauerArka Gdynia27,78%0,00%50,00%25,00%4411222,0025
Cillian SheridanJagiellonia28,57%42,86%20,00%28,95%381184,7519
Vlastimir JovanovićBruk-Bet16,67%41,18%100,00%33,33%301047,5019
Milos KrasićLechia Gdańsk100,00%25,93%40,00%30,30%3310216,5043
Mateusz KupczakBruk-Bet42,86%30,77%33,33%34,48%2910129,009
Arkadiusz GłowackiWisła Kraków50,00%50,00%50,00%50,00%2010210,006
Adam BuksaZagłębie Lubin33,33%20,00%23,08%27,78%3610312,0011
Dominik NagyLegia Warszawa47,06%50,00%0,00%45,45%221045,507
Mateusz CetnarskiCracovia40,00%30,00%50,00%33,33%279127,0040
Peter GrajciarŚląsk Wrocław55,56%28,57%-39,13%23937,676
David GubaBruk-Bet50,00%31,82%-34,62%269126,0015
Wojciech KędzioraBruk-Bet66,67%33,33%33,33%37,50%24938,0014
Radosław MurawskiPiast Gliwice37,50%26,09%-29,03%319215,5026
Serhij PyłypczukKorona Kielce15,38%14,29%40,00%20,93%439314,3313
Dariusz ZjawińskiArka Gdynia50,00%30,77%25,00%36,00%259212,507
Bartosz NowakRuch Chorzów0,00%42,86%-40,91%229122,0025
Lukas HaraslinLechia Gdańsk57,14%19,05%100,00%31,03%29939,6718
Ilijan MicanskiKorona Kielce40,00%55,56%100,00%56,25%16935,337
Bartłomiej BabiarzBruk-Bet33,33%28,57%-29,63%278127,0032
Radek DejmekKorona Kielce33,33%0,00%53,85%38,10%21837,008
Jacek GóralskiJagiellonia0,00%23,53%80,00%29,63%27839,0014
Jarosław KubickiZagłębie Lubin28,57%26,09%0,00%25,81%318131,0021
Antoni ŁukasiewiczArka Gdynia-46,15%40,00%44,44%188118,0010
Mateusz MatrasPogoń Szczecin0,00%30,00%33,33%29,63%27855,4020
Kamil MazekRuch Chorzów50,00%26,67%0,00%33,33%248124,0017
Przemysław PitryGórnik Łęczna23,08%20,00%50,00%30,77%268126,0011
Bartosz SzeligaPiast Gliwice40,00%0,00%33,33%29,63%278213,5013
Dmytro ChomczenowskyjJagiellonia6,25%60,00%33,33%27,59%29839,6718
Simeon SławczewLechia Gdańsk50,00%46,67%0,00%40,00%2080-17
DeleuCracovia100,00%33,33%0,00%35,00%207120,0035
Jarosław FojutPogoń Szczecin0,00%28,57%41,67%31,82%227211,007
Maciej GórskiJagiellonia/Korona50,00%40,00%66,67%50,00%14727,003
HebertPiast Gliwice28,57%0,00%55,56%41,18%17735,677
Adam KokoszkaŚląsk Wrocław25,00%62,50%25,00%43,75%16735,3321
Aleksandar KovacevićLechia/Śląsk0,00%24,14%0,00%21,21%337216,5010
Michał MasłowskiPiast Gliwice18,18%18,75%40,00%21,88%327132,0031
Adam MójtaWisła K/Piast38,89%0,00%-36,84%19729,5018
Patrik MrazPiast Gliwice30,00%75,00%25,00%38,89%187118,0035
Jakub TosikZagłębie Lubin0,00%45,45%50,00%38,89%18736,0030
Łukasz TrałkaLech Poznań66,67%11,11%33,33%29,17%247212,0020
Piotr TomasikJagiellonia30,43%0,00%-28,00%2570-51
Dawid NowakBruk-Bet33,33%71,43%25,00%50,00%14727,009
Vanja MarkovićKorona Kielce50,00%22,22%-24,14%297214,5016
Roman GergelBruk-Bet50,00%17,65%0,00%25,00%2870-15
Joan RomanŚląsk Wrocław20,00%40,00%-35,00%207120,008
Guilherme SityaBruk-Bet31,25%50,00%0,00%33,33%2170-34
Kamil DankowskiŚląsk Wrocław-21,88%-21,88%327132,0024
AlvarinhoŚląsk Wrocław31,58%0,00%0,00%28,57%216121,0021
Tomasz BrzyskiLegia/Cracovia16,67%0,00%-16,22%3760-45
Piotr CelebanŚląsk Wrocław50,00%66,67%12,50%37,50%16635,333
Rafał GrodzickiRuch Chorzów-44,44%28,57%37,50%16635,3313
Yannick KakokoArka Gdynia20,00%20,00%-20,00%306130,0013
Ivan RunjeJagiellonia50,00%12,50%21,43%23,08%266213,009
Martin BukataPiast Gliwice25,00%20,00%-20,69%296214,5022
Maciej UrbańczykRuch Chorzów0,00%30,00%-25,00%246124,0017
Aleksandar SedlarPiast Gliwice50,00%9,09%44,44%27,27%22637,335
Stojan VranjesLegia/Piast31,58%0,00%0,00%24,00%2560-5
Arvydas NovikovasJagiellonia50,00%0,00%-35,29%17635,6716
Przemysław TrytkoArka Gdynia50,00%100,00%40,00%60,00%10625,007
Jakub BartoszWisła Kraków50,00%80,00%0,00%55,56%9533,007
Dimityr IlijewWisła Płock30,00%16,67%0,00%20,00%25538,3323
Ricardo NunesPogoń Szczecin27,78%--27,78%18529,0053
Kornel OsyraBruk-Bet33,33%57,14%0,00%35,71%14527,006
Artem PutiwcewBruk-Bet57,14%0,00%11,11%27,78%18529,003
Maciej SadlokWisła Kraków19,23%0,00%-17,86%2850-19
Mariusz StępińskiRuch Chorzów33,33%40,00%40,00%38,46%13534,332
Łukasz SurmaRuch Chorzów0,00%33,33%100,00%33,33%1550-29
Przemysław SzymińskiWisła Płock33,33%0,00%30,00%27,78%18536,005
Jan VlaskoZagłębie Lubin38,46%0,00%-33,33%1550-18
Jakub WójcickiCracovia11,11%33,33%0,00%20,00%255125,0043
Krzysztof DanielewiczGórnik Łęczna66,67%11,11%66,67%33,33%155115,0010
Michał MarcjanikArka Gdynia0,00%33,33%57,14%45,45%11525,502
Vojo UbiparipGórnik Łęczna0,00%33,33%66,67%35,71%14527,008
Damian ZbozieńArka Gdynia100,00%33,33%66,67%50,00%1050-18
Adam DźwigałaGórnik Łęczna66,67%50,00%0,00%38,46%13526,506
Mario EngelsŚląsk Wrocław66,67%75,00%-71,43%7532,339
Dani AbaloKorona Kielce0,00%33,33%50,00%33,33%155115,0020
Tomas NecidLegia Warszawa100,00%42,86%50,00%50,00%105110,001
Martin MikovićBruk-Bet50,00%100,00%-55,56%9519,009
Rafał GrzybJagiellonia20,00%42,86%-33,33%124112,0020
Tomasz JodłowiecLegia Warszawa0,00%42,86%25,00%33,33%124112,0012
Seiya KitanoPogoń Szczecin33,33%37,50%-36,36%114111,008
Łukasz MadejŚląsk Wrocław50,00%11,11%0,00%16,67%2440-22
Marcin PietrowskiPiast Gliwice0,00%33,33%50,00%33,33%124112,0018
Marcin WarcholakArka Gdynia21,43%-100,00%26,67%15427,5024
Maciej WiluszLech Poznań50,00%-10,00%26,67%1540-2
Adam MarciniakArka Gdynia22,22%0,00%40,00%22,22%18429,0022
Ostoja StjepanovićŚląsk Wrocław100,00%50,00%-57,14%7417,0011
Paweł AbbottArka Gdynia20,00%33,33%0,00%21,05%1940-7
Kamil SylwestrzakWisła Płock28,57%25,00%25,00%26,67%15435,0014
Waleri KazaiszwiliLegia Warszawa25,00%37,50%0,00%30,77%134113,006
Michał HelikRuch Chorzów0,00%50,00%33,33%36,36%1140-4
Wołodymyr KostewyczLech Poznań60,00%100,00%-66,67%640-12
Mateusz PiątkowskiWisła Płock33,33%14,29%25,00%23,53%17435,677
Ariel BorysiukLechia Gdańsk25,00%25,00%-25,00%164116,002
Mihai RadutLech Poznań-50,00%-50,00%8418,0013
Miroslav BożokArka Gdynia17,65%0,00%0,00%13,64%223211,0025
Jakub CzerwińskiPogoń/Legia0,00%40,00%25,00%30,00%103110,001
Maciej DąbrowskiZagłębie/Legia0,00%37,50%0,00%16,67%18336,004
Elhadji Pape DiawKorona Kielce0,00%-30,00%27,27%113111,008
GersonLechia/Górnik-20,00%33,33%25,00%123112,007
GutiJagiellonia16,67%0,00%16,67%11,11%273127,006
Ken KallasteKorona Kielce50,00%0,00%0,00%33,33%930-19
Uros KorunPiast Gliwice-37,50%0,00%30,00%10325,007
Dominik KunWisła Płock33,33%66,67%0,00%37,50%8318,0011
Karol MackiewiczJagiellonia33,33%50,00%0,00%30,00%1030-0
Tomasz MokwaPiast Gliwice22,22%0,00%50,00%17,65%173117,0021
Bartosz RymaniakKorona Kielce0,00%12,50%28,57%16,67%183118,0023
Łukasz TymińskiGórnik Łęczna0,00%33,33%0,00%27,27%1130-7
Tomas VestenickyCracovia0,00%25,00%0,00%16,67%1830-12
Tomasz CywkaWisła Kraków0,00%27,27%-25,00%1230-12
Richard GuzmicsWisła Kraków--75,00%75,00%4314,001
Michał KojRuch Chorzów18,18%-33,33%21,43%143114,008
Mario MalocaLechia Gdańsk--37,50%37,50%8324,003
Dawid SołdeckiArka Gdynia0,00%20,00%20,00%18,75%16328,003
Maciej SzmatiukGórnik Łęczna-66,67%25,00%42,86%7317,003
Tamas KadarLech Poznań75,00%-0,00%60,00%530-9
Josip BarisićPiast/Arka50,00%40,00%0,00%33,33%9324,5011
Łukasz BroźLegia Warszawa50,00%33,33%-37,50%830-10
Jan BednarekLech Poznań-0,00%37,50%33,33%9319,005
Piotr PolczakCracovia-33,33%33,33%33,33%9319,003
Lubomir GuldanZagłębie Lubin0,00%16,67%25,00%20,00%15327,507
Boban JovićWisła Kraków0,00%75,00%-37,50%830-18
Paulus ArajuuriLech Poznań0,00%66,67%20,00%33,33%9324,501
Eduards VisnakovsRuch Chorzów-23,08%0,00%20,00%153115,003
Filip JagiełłoZagłębie Lubin0,00%30,00%-27,27%1130-17
Sito RieraŚląsk Wrocław25,00%12,50%0,00%17,65%1730-17
Damian SzymańskiJagiellonia50,00%14,29%50,00%27,27%113111,007
Sebastian MilaLechia Gdańsk66,67%100,00%-75,00%430-4
Damian ByrtekWisła Płock0,00%-42,86%33,33%9319,005
Semir StilićWisła Kraków37,50%0,00%0,00%30,00%103110,009
Pol LlonchWisła Kraków0,00%42,86%-33,33%930-7
Denis GojkoPiast Gliwice50,00%25,00%0,00%33,33%9319,005
Michaił AleksandrowLegia Warszawa0,00%0,00%100,00%40,00%5215,005
Łukasz BurligaJagiellonia-25,00%25,00%25,00%820-16
Michał ChrapekLechia Gdańsk33,33%0,00%-18,18%1120-13
Vladislavs GabovsKorona Kielce33,33%50,00%-40,00%520-8
Milen GamakowLechia/Ruch100,00%--100,00%220-3
Filipe GoncalvesŚląsk Wrocław0,00%16,67%50,00%22,22%9224,503
Jarosław JachZagłębie Lubin12,50%33,33%-18,18%112111,007
Slaven JurisaGórnik Łęczna-33,33%100,00%50,00%4214,001
LeandroGórnik Łęczna9,09%0,00%50,00%14,29%142114,0021
Mateusz LewandowskiPogoń Szczecin14,29%20,00%-16,67%1220-12
Paweł OleksyRuch Chorzów50,00%-0,00%25,00%8224,003
Michał PrzybyłaKorona Kielce-50,00%33,33%40,00%520-2
Maksymilian RogalskiWisła Płock-11,11%-11,11%1820-12
Patryk StępińskiWisła Płock-22,22%-22,22%920-15
Abdul Aziz TettehLech Poznań-11,11%33,33%16,67%122112,0011
Mateusz WdowiakCracovia0,00%100,00%-66,67%3213,004
Paweł ZielińskiŚląsk Wrocław100,00%100,00%-100,00%220-1
Rafał JanickiLechia Gdańsk0,00%0,00%50,00%25,00%8218,004
Steeven LangilLegia Warszawa-40,00%-40,00%5215,0011
Denis PopovićWisła Kraków0,00%15,38%0,00%10,53%1920-21
Martin JuharBruk-Bet20,00%100,00%-33,33%6216,005
Alan UrygaWisła Kraków0,00%50,00%0,00%22,22%920-2
Krzysztof DrzazgaWisła Kraków-100,00%100,00%100,00%220-3
Michał PazdanLegia Warszawa-0,00%40,00%28,57%720-2
Lasza DwaliŚląsk Wrocław66,67%0,00%-50,00%4214,002
Jakub RzeźniczakLegia Warszawa0,00%100,00%100,00%66,67%320-2
Adrian BłądArka Gdynia50,00%0,00%0,00%16,67%122112,004
Marcin KowalczykRuch Chorzów0,00%25,00%25,00%16,67%1220-7
Grzegorz WojtkowiakLechia Gdańsk-66,67%-66,67%3213,004
Piotr MalarczykCracovia--66,67%66,67%320-5
Adam PazioRuch Chorzów33,33%25,00%0,00%25,00%8218,003
Paweł JaroszyńskiCracovia40,00%-0,00%33,33%620-13
Przemysław SzarekBruk-Bet-50,00%50,00%50,00%420-7
Sebastian SzymańskiLegia Warszawa50,00%--50,00%4214,001
Marcin ListkowskiPogoń Szczecin50,00%0,00%-18,18%1120-12
Jaroslav MihalikCracovia0,00%9,09%100,00%15,38%132113,006
Ivan GonzalezWisła Kraków-50,00%20,00%28,57%7217,006
Sebastian ZiajkaBruk-Bet50,00%50,00%0,00%40,00%520-1
Bartosz KwiecieńKorona Kielce-28,57%0,00%14,29%1420-3
Hugo VidemontWisła Kraków0,00%50,00%-33,33%620-5
Nadir CiftciPogoń Szczecin0,00%50,00%50,00%40,00%520-5
Sebastian MaderaZagłębie Lubin-50,00%33,33%40,00%520-0
Krzysztof SobierajArka Gdynia0,00%100,00%-66,67%320-0
Nicki Bille NielsenLech Poznań0,00%14,29%0,00%8,33%1210-2
Łukasz BogusławskiGórnik Łęczna-100,00%0,00%50,00%210-1
Marcin CebulaKorona Kielce33,33%0,00%-11,11%910-10
Witalij HemehaWisła Płock50,00%--50,00%210-3
Mariusz IdzikŚląsk Wrocław-0,00%33,33%25,00%410-3
Bartosz KapustkaCracovia-100,00%-100,00%110-2
Martin KonczkowskiRuch Chorzów0,00%0,00%50,00%10,00%1010-30
Jakub KoseckiLegia Warszawa0,00%-100,00%50,00%210-1
Mikołaj LebedyńskiWisła Płock-100,00%-100,00%110-2
Rafał PietrzakWisła Kraków16,67%--16,67%6116,0013
Dalibor PlevaBruk-Bet0,00%25,00%-10,00%1010-8
Cezary StefańczykWisła Płock0,00%25,00%-20,00%510-26
Dragomir VukobratovićGórnik Łęczna-100,00%-100,00%110-1
Rashid YussuffArka Gdynia16,67%-0,00%14,29%710-1
Tomislav BozićWisła Płock--25,00%25,00%4114,004
Igor LewczukLegia Warszawa-50,00%0,00%33,33%3113,000
Bence MervoŚląsk Wrocław33,33%0,00%-14,29%710-1
Paweł MoskwikPiast Gliwice0,00%100,00%0,00%12,50%810-9
AugustoŚląsk Wrocław0,00%100,00%-25,00%410-6
Robert ObstPogoń Szczecin-50,00%-50,00%2112,001
Mateusz WieteskaLegia Warszawa--100,00%100,00%110-2
Mariusz PawelecŚląsk Wrocław50,00%0,00%0,00%16,67%6116,002
Tomasz ZającKorona Kielce50,00%0,00%-33,33%310-4
Sebastian RudolPogoń Szczecin100,00%0,00%0,00%14,29%710-3
Paweł SasinGórnik Łęczna0,00%100,00%-50,00%2112,0016
Joao NunesLechia Gdańsk0,00%0,00%25,00%14,29%710-6
Lasse NielsenLech Poznań100,00%0,00%-50,00%2112,001
Jakub WróbelBruk-Bet0,00%-50,00%25,00%410-2
Cornel RapaPogoń Szczecin-0,00%100,00%16,67%6116,0019
Sandro GotalPiast Gliwice-50,00%-50,00%2112,001
Aleksandar TodorovskiZagłębie Lubin-0,00%100,00%50,00%210-22
Hubert AdamczykCracovia0,00%25,00%-20,00%510-1
Piotr WiśniewskiLechia Gdańsk0,00%0,00%100,00%25,00%4114,002
Igor SapałaPiast Gliwice-100,00%-100,00%1111,000
Artur JędrzejczykLegia Warszawa0,00%0,00%50,00%16,67%6116,0016
Lukas CmelikPiast Gliwice50,00%0,00%-33,33%310-0
Michał NalepaArka Gdynia-50,00%-50,00%210-2
David NiepsujPogoń Szczecin-33,33%-33,33%310-6
Jakub ŻubrowskiKorona Kielce0,00%10,00%-9,09%111111,0014
Jakub KotarzewskiKorona Kielce100,00%0,00%-50,00%210-1
Radosław KanachCracovia--100,00%100,00%110-2
Marcin FlisPiast Gliwice33,33%--33,33%310-1
Miłosz TrojakRuch Chorzów0,00%25,00%-20,00%510-1
Ever ValenciaWisła Kraków100,00%--100,00%110-0
Luka ZarandiaArka Gdynia33,33%0,00%-25,00%410-1
Paweł TomczykLech Poznań-100,00%-100,00%110-0
Tymoteusz PuchaczLech Poznań100,00%--100,00%110-0
Daniel ŁuczakŚląsk Wrocław-100,00%-100,00%110-2
Szczepan KogutBruk-Bet-50,00%-50,00%210-0
Bartosz BereszyńskiLegia Warszawa0,00%0,00%-0,00%400-14
Dorde CotraZagłębie Lubin0,00%0,00%0,00%0,00%800-23
Ondrej DudaLegia Warszawa-0,00%-0,00%100-0
Patryk FrycBruk-Bet0,00%0,00%0,00%0,00%300-17
Robert GumnyLech Poznań-0,00%-0,00%200-0
Łukasz HanzelRuch Chorzów-0,00%-0,00%100-3
Adam HlousekLegia Warszawa0,00%0,00%0,00%0,00%1000-25
Michał KopczyńskiLegia Warszawa0,00%0,00%0,00%0,00%1100-8
Mateusz Mak MatPiast Gliwice--0,00%0,00%100-0
Damian PiotrowskiWisła Płock-0,00%-0,00%200-5
Radosław PruchnikGórnik Łęczna0,00%-0,00%0,00%400-1
Adrian RakowskiZagłębie Lubin0,00%0,00%0,00%0,00%800-5
Tadeusz SochaArka Gdynia0,00%0,00%-0,00%400-12
Paweł StolarskiLechia Gdańsk-0,00%-0,00%800-7
Jonatan StrausJagiellonia--0,00%0,00%100-0
Jakub WawrzyniakLechia Gdańsk0,00%--0,00%100-26
Hubert WołąkiewiczCracovia-0,00%-0,00%300-5
Daniel DziwnielZagłębie Lubin0,00%0,00%-0,00%300-17
Dariusz JareckiGórnik Łęczna0,00%-0,00%0,00%200-3
Kamil PoźniakGórnik Łęczna0,00%0,00%-0,00%200-0
Marek WasilukJagiellonia0,00%-0,00%0,00%200-1
Bartłomiej Pawłowski BLechia Gdańsk----000-1
Aleksander KomorGórnik Łęczna-0,00%0,00%0,00%300-7
Edvinas GirdvainisPiast Gliwice--0,00%0,00%100-1
Takafumi AkahoshiPogoń Szczecin0,00%0,00%-0,00%500-4
Przemysław MystkowskiJagiellonia-0,00%-0,00%400-0
Dmitrij WierchowcowKorona Kielce--0,00%0,00%200-0
Bartłomiej SmuczyńskiBruk-Bet----000-1
Łukasz MierzejewskiGórnik Łęczna----000-1
Michał WalskiRuch Chorzów0,00%0,00%-0,00%400-1
Vanja Milinković-SavićLechia Gdańsk----000-2
Florin BejanCracovia----000-2
Nika DzalamidzeGórnik Łęczna-0,00%-0,00%600-7
Paweł WojowskiArka Gdynia0,00%--0,00%200-4
Bartłomiej SielewskiWisła Płock-0,00%0,00%0,00%300-2
Patryk KlimalaJagiellonia0,00%--0,00%100-1
Kamil JóźwiakLech Poznań-0,00%-0,00%100-2
Wołodymyr KowalBruk-Bet0,00%0,00%-0,00%300-0
Hubert MatyniaPogoń Szczecin0,00%0,00%-0,00%400-5
Przemysław StolcArka Gdynia-0,00%-0,00%100-0
Marcin WasielewskiLech Poznań0,00%--0,00%100-0
Mate CincadzePogoń Szczecin-0,00%-0,00%600-6
Jakub MrozikKorona Kielce0,00%--0,00%200-0
Diego FerraressoCracovia----000-1
Gabriel MateiGórnik Łęczna-0,00%-0,00%300-10
Matus PutnockyLech Poznań----000-2
Gino van KesselLechia Gdańsk0,00%0,00%0,00%0,00%500-2
Artur SiemaszkoZagłębie Lubin-0,00%0,00%0,00%200-0
Dusan KuciakLechia Gdańsk----000-1
Paweł ŻyraZagłębie Lubin----000-1
Ziggy GordonJagiellonia-0,00%-0,00%100-3
Sergiusz PrusakGórnik Łęczna----000-1
Daniel Chima ChukwuLegia Warszawa-0,00%-0,00%100-0
Josimar AtocheGórnik Łęczna0,00%0,00%-0,00%200-10
Krystian PedaBruk-Bet0,00%0,00%-0,00%300-0
. Michał MakLechia Gdańsk----000-2
Sebastian KowalczykPogoń Szczecin-0,00%-0,00%200-3
Matija SpicićWisła Kraków0,00%--0,00%100-2
Dominik JończyZagłębie Lubin----000-1
Milan DimunCracovia----000-1
Steven VitoriaLechia Gdańsk----000-1
Jakub BartkowskiWisła Kraków----000-1
Patryk DziczekPiast Gliwice----000-2
Seweryn TruskolaskiWisła Płock0,00%0,00%-0,00%200-0
Adrian ŁyszczarzŚląsk Wrocław-0,00%-0,00%100-0
Jakub CuntaCracovia----000-1
Emil DrozdowiczWisła Płock----000-1
Michał SmolarczykKorona Kielce0,00%--0,00%100-0
Objaśnienie nagłówków kolumn:
L %, P %, G % celn – % celnych strzałów lewą, prawą nogą oraz głowy
% celn – % celności wszystkich strzałów
R – liczba oddanych strzałów
R celn – liczba oddanych celnych strzałów
Gole – liczba goli
Strzały/gol – stosunek oddanych strzałów do strzelonych bramek
KP – kluczowe podania (ostatnie celne przed strzałem)


Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Udostępnij innym ten wpis:

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: