Indywidualne statystyki strzałów i kluczowych podań
Po 35. kolejce sezonu 2016/17.

Tabela sortowana po strzałach celnych.
Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

ZAWODNIKKLUBL % celnP % celnG % celn% R celnRR celnR GoleStrzały/golKP
Krzysztof PiątekZagłębie/Cracovia33,33%50,00%50,00%48,91%9245127,6721
Adam GyurcsoPogoń Szczecin58,82%39,13%100,00%44,94%8940517,8070
Fedor CernychJagiellonia38,10%49,02%54,55%46,99%8339126,9233
Marco PaixaoLechia Gdańsk29,41%42,00%38,46%38,71%9336156,2015
Bartosz ŚpiączkaGórnik Łęczna0,00%47,37%24,00%38,82%853399,4431
Konstantin VassiljevJagiellonia45,45%48,21%-47,76%6732135,1578
Grzegorz BoninGórnik Łęczna33,33%36,21%100,00%36,14%8330613,8363
Nemanja NikolićLegia Warszawa87,50%55,56%60,00%61,22%4930124,0821
Giorgi MerebaszwiliWisła Płock51,72%30,43%100,00%39,47%7630612,6723
Marcin RobakLech Poznań40,91%44,83%29,17%38,67%7529184,1735
Jacek KiełbKorona Kielce36,84%40,43%25,00%38,57%7027107,0048
Jose KanteWisła Płock35,29%37,14%31,82%35,14%7426107,4032
Radosław MajewskiLech Poznań27,27%30,65%33,33%29,89%8726614,5078
Ryota MoriokaŚląsk Wrocław31,82%37,78%100,00%36,76%682579,7154
Darko JevtićLech Poznań33,96%45,45%100,00%37,88%662588,2565
Marcin BudzińskiCracovia33,33%31,43%0,00%30,00%8024711,4356
Spas DelewPogoń Szczecin22,22%40,54%37,50%33,33%7224418,0041
Vladislavs GutkovskisBruk-Bet41,67%40,00%56,25%45,28%532486,6321
Mateusz SzczepaniakCracovia55,56%27,27%24,14%29,27%8224613,6741
Vadis Odjidja-OfoeLegia Warszawa40,00%38,64%50,00%39,34%6124415,2566
Flavio PaixaoLechia Gdańsk41,18%38,46%42,86%40,35%5723105,7025
Filip StarzyńskiZagłębie Lubin0,00%50,00%-47,92%482376,8660
Rafał WolskiLechia Gdańsk26,32%43,90%-38,33%6023320,0064
Miroslav RadovićLegia Warszawa57,14%45,95%40,00%46,94%4923114,4553
Kamil BilińskiŚląsk Wrocław42,86%50,00%18,18%41,51%532295,8915
Arkadiusz WoźniakZagłębie Lubin35,00%34,62%46,15%37,29%592296,5627
Miguel PalancaKorona Kielce25,00%32,69%50,00%34,38%6422610,6759
Marcus ViniciusArka Gdynia25,00%44,74%28,57%39,62%532177,5743
Mateusz SzwochArka Gdynia23,08%31,82%37,50%30,77%6520321,6744
Kasper HamalainenLegia Warszawa50,00%66,67%57,14%64,52%312074,4319
Jarosław NiezgodaLegia/Ruch56,00%25,00%42,86%45,45%4420104,4018
Gerard BadiaPiast Gliwice39,58%0,00%0,00%33,33%571996,3338
Adam FrączczakPogoń Szczecin33,33%28,57%29,41%30,16%6319125,2532
Łukasz JanoszkaZagłębie Lubin16,33%25,00%66,67%27,94%6819513,6041
Erik JendrisekCracovia31,25%42,86%60,00%38,78%4919149,0021
Patryk MałeckiWisła Kraków25,00%31,58%100,00%30,16%631987,8838
Kamil DrygasPogoń Szczecin44,44%33,33%27,78%35,29%5118317,0028
Maciej GajosLech Poznań7,14%37,84%75,00%32,73%5518413,7541
Michał KucharczykLegia Warszawa40,00%50,00%50,00%48,65%371866,1722
Łukasz MonetaRuch Chorzów48,15%50,00%0,00%45,00%4018220,0021
Łukasz PiątekZagłębie Lubin20,00%36,84%100,00%33,33%5418413,5011
Patryk LipskiRuch Chorzów75,00%56,00%0,00%53,13%321765,3355
Patrik MisakBruk-Bet70,00%19,44%37,50%31,48%5417510,8029
Rafał BoguskiWisła Kraków50,00%47,37%12,50%41,03%3916103,9033
Paweł BrożekWisła Kraków60,00%41,18%30,00%43,24%371666,1725
Miroslav CoviloCracovia100,00%60,00%47,83%53,33%301674,2922
GuilhermeLegia Warszawa25,00%40,00%25,00%29,09%5516511,0024
Rafał MurawskiPogoń Szczecin42,86%30,23%-32,00%5016510,0046
Łukasz SekulskiKorona/Piast60,00%40,00%33,33%43,24%371657,4023
Piotr WlazłoWisła Płock33,33%60,00%18,18%43,24%371675,2928
Łukasz ZwolińskiPogoń/Śląsk33,33%40,00%40,00%38,10%4216142,0012
Javi HernandezGórnik Łęczna24,32%62,50%100,00%34,04%4716411,7532
Damian DąbrowskiCracovia50,00%30,43%0,00%30,61%4915412,2545
Przemysław FrankowskiJagiellonia36,36%23,91%-26,32%571587,1336
Piotr GrzelczakGórnik Łęczna28,00%46,67%16,67%32,61%461559,2027
Sławomir PeszkoLechia Gdańsk33,33%40,74%50,00%40,54%3715312,3342
Grzegorz PiesioGórnik Łęczna35,29%22,50%0,00%25,86%5815229,0041
Martin NesporZagłębie Lubin37,50%39,29%11,11%33,33%4515411,2515
Nabil AankourKorona Kielce25,00%40,91%60,00%43,75%3214310,6745
Szymon DrewniakGórnik Łęczna33,33%42,86%50,00%42,42%331456,6046
Tomasz KędzioraLech Poznań50,00%45,00%30,77%40,00%3514135,0041
Dawid KownackiLech Poznań57,14%31,82%33,33%36,84%381494,2227
Zdenek OndrasekWisła Kraków16,67%53,33%25,00%31,11%4514315,0015
Aleksandar PrijovićLegia Warszawa40,00%33,33%16,67%28,00%5014510,0011
Arkadiusz RecaWisła Płock47,37%40,00%37,50%43,75%321448,0024
Karol ŚwiderskiJagiellonia45,45%33,33%33,33%41,18%3414217,0015
Dominik FurmanWisła Płock20,00%34,29%-32,50%4013313,3370
Rafał GrzelakKorona Kielce26,19%25,00%25,00%26,00%5013225,0023
Grzegorz KuświkLechia Gdańsk-50,00%28,57%44,83%291383,6326
Maciej MakuszewskiLech Poznań8,33%37,50%0,00%28,26%4613146,0029
Michal PapadopulosZagłębie/Piast20,00%25,00%29,41%26,00%5013316,6716
Taras RomanczukJagiellonia56,25%0,00%33,33%41,94%311356,2040
Mateusz ZacharaWisła Kraków75,00%36,36%33,33%40,63%321348,0011
Piotr ĆwielongRuch Chorzów44,44%16,67%77,78%43,33%301356,0018
Siergiej KriwiecWisła Płock28,57%26,09%50,00%29,55%4413222,0015
Maciej JankowskiPiast Gliwice20,00%44,44%27,27%37,14%351348,7526
Robert PichŚląsk Wrocław25,00%38,46%40,00%37,14%351375,0042
Dariusz FormellaLech/Arka33,33%42,31%0,00%40,00%3012310,0030
Krzysztof MączyńskiWisła Kraków22,22%43,48%0,00%36,36%3312133,0040
Mateusz MożdżeńKorona Kielce20,00%14,29%50,00%16,00%7512418,7525
Samuel StefanikBruk-Bet37,50%28,13%-30,00%4012313,3330
Sasa ZivecPiast Gliwice0,00%35,29%0,00%27,91%4312314,3324
Szymon PawłowskiLech Poznań11,11%33,33%-28,57%4212142,0032
Sebastian StebleckiCracovia57,14%29,17%33,33%35,29%3412311,3323
Jakub ArakRuch Chorzów50,00%27,27%42,86%37,93%291147,257
Krzysztof JanusZagłębie Lubin0,00%33,33%25,00%28,95%381149,5036
Dawid KortPogoń Szczecin20,00%30,77%66,67%32,35%341165,6720
Thibault MoulinLegia Warszawa33,33%32,26%-32,35%3411217,0040
Rafał SiemaszkoArka Gdynia30,00%41,67%25,00%32,35%341193,7814
Miłosz PrzybeckiRuch Chorzów40,00%27,78%33,33%32,35%3411134,0011
Petar BrlekWisła Kraków20,00%28,57%66,67%33,33%301083,7516
Milos KrasićLechia Gdańsk100,00%26,92%40,00%31,25%3210216,0042
Dominik HofbauerArka Gdynia29,41%0,00%0,00%25,00%4010220,0024
Mateusz CetnarskiCracovia40,00%30,00%50,00%33,33%279127,0040
David GubaBruk-Bet50,00%38,89%-40,91%229122,0014
Mateusz KupczakBruk-Bet42,86%25,00%33,33%32,14%289128,009
Radosław MurawskiPiast Gliwice37,50%27,27%-30,00%309215,0026
Serhij PyłypczukKorona Kielce15,38%14,29%40,00%20,93%439314,3313
Dariusz ZjawińskiArka Gdynia50,00%30,77%25,00%36,00%259212,507
Arkadiusz GłowackiWisła Kraków50,00%50,00%46,15%47,37%19929,505
Lukas HaraslinLechia Gdańsk57,14%19,05%100,00%31,03%29939,6717
Adam BuksaZagłębie Lubin35,29%20,00%16,67%26,47%349311,3310
Ilijan MicanskiKorona Kielce40,00%55,56%100,00%56,25%16935,337
Bartłomiej BabiarzBruk-Bet40,00%31,58%-33,33%248124,0031
Radek DejmekKorona Kielce33,33%0,00%53,85%38,10%21837,008
Peter GrajciarŚląsk Wrocław50,00%30,77%-38,10%21837,006
Vlastimir JovanovićBruk-Bet18,18%35,71%100,00%30,77%26838,6716
Wojciech KędzioraBruk-Bet100,00%30,00%33,33%38,10%218210,5013
Antoni ŁukasiewiczArka Gdynia-46,15%40,00%44,44%188118,0010
Mateusz MatrasPogoń Szczecin0,00%30,00%33,33%29,63%27855,4019
Przemysław PitryGórnik Łęczna23,08%20,00%50,00%30,77%268126,0011
Bartosz SzeligaPiast Gliwice40,00%0,00%33,33%29,63%278213,5013
Bartosz NowakRuch Chorzów-50,00%-50,00%168116,0021
Dmytro ChomczenowskyjJagiellonia6,25%66,67%33,33%28,57%28839,3318
Simeon SławczewLechia Gdańsk50,00%50,00%0,00%42,11%1980-17
Cillian SheridanJagiellonia26,32%20,00%22,22%24,24%33865,5016
Dominik NagyLegia Warszawa46,67%50,00%-47,06%17835,674
DeleuCracovia100,00%33,33%0,00%35,00%207120,0035
Maciej GórskiJagiellonia/Korona50,00%40,00%100,00%53,85%13726,503
HebertPiast Gliwice28,57%0,00%55,56%41,18%17735,675
Adam KokoszkaŚląsk Wrocław25,00%62,50%25,00%43,75%16735,3321
Aleksandar KovacevićLechia/Śląsk0,00%25,93%0,00%23,33%307215,0010
Michał MasłowskiPiast Gliwice18,18%18,75%40,00%21,88%327132,0031
Kamil MazekRuch Chorzów42,86%26,67%0,00%30,43%237123,0017
Adam MójtaWisła K/Piast38,89%0,00%-36,84%19729,5018
Patrik MrazPiast Gliwice30,00%75,00%33,33%41,18%177117,0034
Piotr TomasikJagiellonia33,33%0,00%-30,43%2370-49
Dawid NowakBruk-Bet33,33%83,33%33,33%58,33%12726,009
Vanja MarkovićKorona Kielce50,00%27,27%-29,17%247212,0013
Roman GergelBruk-Bet50,00%17,65%0,00%25,00%2870-15
Joan RomanŚląsk Wrocław20,00%40,00%-35,00%207120,008
Guilherme SityaBruk-Bet35,71%50,00%0,00%36,84%1970-30
Kamil DankowskiŚląsk Wrocław-22,58%-22,58%317131,0022
AlvarinhoŚląsk Wrocław31,58%0,00%0,00%28,57%216121,0021
Tomasz BrzyskiLegia/Cracovia17,14%0,00%-16,67%3660-44
Piotr CelebanŚląsk Wrocław50,00%66,67%12,50%37,50%16635,332
Jarosław FojutPogoń Szczecin0,00%20,00%41,67%30,00%206210,007
Jacek GóralskiJagiellonia0,00%18,75%75,00%25,00%246212,0013
Rafał GrodzickiRuch Chorzów-44,44%33,33%40,00%15635,0013
Yannick KakokoArka Gdynia22,22%21,05%-21,43%286128,0013
Jarosław KubickiZagłębie Lubin28,57%19,05%0,00%20,69%2960-20
Ivan RunjeJagiellonia50,00%12,50%23,08%24,00%256212,509
Jakub TosikZagłębie Lubin0,00%44,44%50,00%37,50%16628,0030
Łukasz TrałkaLech Poznań50,00%11,11%33,33%26,09%236123,0020
Maciej UrbańczykRuch Chorzów0,00%33,33%-27,27%226122,0014
Aleksandar SedlarPiast Gliwice50,00%10,00%44,44%28,57%21637,004
Przemysław TrytkoArka Gdynia50,00%100,00%40,00%60,00%10625,007
Jakub BartoszWisła Kraków50,00%80,00%0,00%62,50%8532,677
Dimityr IlijewWisła Płock30,00%18,18%0,00%20,83%24538,0023
Ricardo NunesPogoń Szczecin27,78%--27,78%18529,0047
Kornel OsyraBruk-Bet33,33%57,14%0,00%35,71%14527,005
Artem PutiwcewBruk-Bet57,14%0,00%11,11%27,78%18529,003
Maciej SadlokWisła Kraków19,23%0,00%-17,86%2850-19
Mariusz StępińskiRuch Chorzów33,33%40,00%40,00%38,46%13534,332
Łukasz SurmaRuch Chorzów0,00%33,33%100,00%33,33%1550-25
Przemysław SzymińskiWisła Płock33,33%0,00%30,00%27,78%18536,004
Jan VlaskoZagłębie Lubin38,46%0,00%-33,33%1550-18
Jakub WójcickiCracovia11,11%33,33%0,00%20,00%255125,0043
Martin BukataPiast Gliwice25,00%16,67%-17,86%285128,0020
Krzysztof DanielewiczGórnik Łęczna66,67%11,11%66,67%33,33%155115,0010
Michał MarcjanikArka Gdynia0,00%33,33%57,14%45,45%11525,502
Vojo UbiparipGórnik Łęczna0,00%33,33%66,67%35,71%14527,008
Damian ZbozieńArka Gdynia100,00%33,33%66,67%50,00%1050-18
Stojan VranjesLegia/Piast27,78%0,00%0,00%22,73%2250-4
Adam DźwigałaGórnik Łęczna100,00%50,00%0,00%41,67%12526,006
Dani AbaloKorona Kielce0,00%33,33%50,00%33,33%155115,0020
Tomas NecidLegia Warszawa100,00%42,86%50,00%50,00%105110,001
Rafał GrzybJagiellonia20,00%50,00%-36,36%114111,0019
Tomasz JodłowiecLegia Warszawa0,00%42,86%25,00%33,33%124112,0012
Seiya KitanoPogoń Szczecin33,33%37,50%-36,36%114111,008
Łukasz MadejŚląsk Wrocław50,00%12,50%0,00%18,18%2240-19
Adam MarciniakArka Gdynia25,00%0,00%40,00%23,53%17428,5021
Ostoja StjepanovićŚląsk Wrocław100,00%50,00%-57,14%7417,0011
Paweł AbbottArka Gdynia20,00%37,50%0,00%23,53%1740-6
Kamil SylwestrzakWisła Płock28,57%25,00%25,00%26,67%15435,0014
Waleri KazaiszwiliLegia Warszawa25,00%37,50%0,00%30,77%134113,006
Wołodymyr KostewyczLech Poznań60,00%100,00%-66,67%640-12
Mateusz PiątkowskiWisła Płock66,67%16,67%25,00%30,77%13434,335
Ariel BorysiukLechia Gdańsk25,00%25,00%-25,00%164116,002
Mihai RadutLech Poznań-50,00%-50,00%8418,0013
Miroslav BożokArka Gdynia17,65%0,00%0,00%13,64%223211,0023
Jakub CzerwińskiPogoń/Legia0,00%40,00%25,00%30,00%103110,001
Maciej DąbrowskiZagłębie/Legia0,00%50,00%0,00%20,00%15335,003
Elhadji Pape DiawKorona Kielce0,00%-30,00%27,27%113111,008
Ken KallasteKorona Kielce50,00%0,00%0,00%33,33%930-19
Uros KorunPiast Gliwice-37,50%0,00%30,00%10325,007
Dominik KunWisła Płock33,33%66,67%0,00%37,50%8318,0011
Karol MackiewiczJagiellonia33,33%50,00%0,00%30,00%1030-0
Tomasz MokwaPiast Gliwice22,22%0,00%50,00%17,65%173117,0021
Marcin PietrowskiPiast Gliwice0,00%28,57%50,00%30,00%103110,0018
Bartosz RymaniakKorona Kielce0,00%12,50%33,33%17,65%173117,0022
Łukasz TymińskiGórnik Łęczna-33,33%-33,33%930-7
Tomas VestenickyCracovia0,00%27,27%0,00%17,65%1730-11
Marcin WarcholakArka Gdynia15,38%-100,00%21,43%143114,0022
Maciej WiluszLech Poznań50,00%-10,00%23,08%1330-2
Tomasz CywkaWisła Kraków0,00%30,00%-27,27%1130-11
Richard GuzmicsWisła Kraków--75,00%75,00%4314,001
Mario MalocaLechia Gdańsk--37,50%37,50%8324,003
Dawid SołdeckiArka Gdynia0,00%20,00%20,00%18,75%16328,002
Maciej SzmatiukGórnik Łęczna-66,67%25,00%42,86%7317,003
Tamas KadarLech Poznań75,00%-0,00%60,00%530-9
Josip BarisićPiast/Arka50,00%40,00%0,00%33,33%9324,5011
Jan BednarekLech Poznań-0,00%37,50%33,33%9319,004
Lubomir GuldanZagłębie Lubin0,00%16,67%28,57%21,43%14327,007
Boban JovićWisła Kraków0,00%75,00%-37,50%830-18
Paulus ArajuuriLech Poznań0,00%66,67%20,00%33,33%9324,501
Filip JagiełłoZagłębie Lubin0,00%33,33%-30,00%1030-16
Sito RieraŚląsk Wrocław25,00%12,50%0,00%17,65%1730-17
Damian SzymańskiJagiellonia50,00%14,29%50,00%27,27%113111,006
Sebastian MilaLechia Gdańsk66,67%100,00%-75,00%430-4
Michał HelikRuch Chorzów0,00%50,00%25,00%33,33%930-4
Arvydas NovikovasJagiellonia42,86%0,00%-27,27%11325,5010
Damian ByrtekWisła Płock0,00%-42,86%33,33%9319,005
Semir StilićWisła Kraków50,00%0,00%0,00%37,50%8318,007
Pol LlonchWisła Kraków0,00%50,00%-37,50%830-6
Martin MikovićBruk-Bet50,00%100,00%-60,00%530-7
Michaił AleksandrowLegia Warszawa0,00%0,00%100,00%40,00%5215,005
Łukasz BurligaJagiellonia-25,00%25,00%25,00%820-15
Michał ChrapekLechia Gdańsk33,33%0,00%-18,18%1120-13
Vladislavs GabovsKorona Kielce33,33%50,00%-40,00%520-8
Milen GamakowLechia/Ruch100,00%--100,00%220-3
GersonLechia/Górnik-0,00%50,00%22,22%920-7
Filipe GoncalvesŚląsk Wrocław0,00%16,67%50,00%22,22%9224,503
GutiJagiellonia0,00%0,00%16,67%8,33%242124,005
Jarosław JachZagłębie Lubin12,50%33,33%-18,18%112111,007
Slaven JurisaGórnik Łęczna-33,33%100,00%50,00%4214,001
LeandroGórnik Łęczna10,00%0,00%50,00%15,38%132113,0020
Mateusz LewandowskiPogoń Szczecin16,67%20,00%-18,18%1120-10
Paweł OleksyRuch Chorzów50,00%-0,00%25,00%8224,003
Michał PrzybyłaKorona Kielce-50,00%33,33%40,00%520-2
Maksymilian RogalskiWisła Płock-11,11%-11,11%1820-11
Patryk StępińskiWisła Płock-22,22%-22,22%920-14
Abdul Aziz TettehLech Poznań-11,11%33,33%16,67%122112,0011
Mateusz WdowiakCracovia0,00%100,00%-66,67%3213,004
Rafał JanickiLechia Gdańsk0,00%0,00%50,00%25,00%8218,004
Michał KojRuch Chorzów14,29%-50,00%22,22%920-4
Steeven LangilLegia Warszawa-40,00%-40,00%5215,0011
Denis PopovićWisła Kraków0,00%15,38%0,00%10,53%1920-21
Martin JuharBruk-Bet20,00%100,00%-33,33%6216,005
Łukasz BroźLegia Warszawa50,00%25,00%-33,33%620-10
Krzysztof DrzazgaWisła Kraków-100,00%100,00%100,00%220-3
Michał PazdanLegia Warszawa-0,00%40,00%28,57%720-2
Piotr PolczakCracovia-33,33%20,00%25,00%8218,003
Lasza DwaliŚląsk Wrocław66,67%0,00%-50,00%4214,002
Jakub RzeźniczakLegia Warszawa0,00%100,00%100,00%66,67%320-2
Adrian BłądArka Gdynia50,00%0,00%0,00%16,67%122112,004
Mario EngelsŚląsk Wrocław0,00%100,00%-66,67%3213,008
Eduards VisnakovsRuch Chorzów-16,67%0,00%15,38%1320-1
Marcin KowalczykRuch Chorzów0,00%25,00%25,00%16,67%1220-7
Grzegorz WojtkowiakLechia Gdańsk-66,67%-66,67%3213,004
Piotr MalarczykCracovia--66,67%66,67%320-4
Adam PazioRuch Chorzów33,33%25,00%0,00%25,00%8218,003
Paweł JaroszyńskiCracovia40,00%-0,00%33,33%620-13
Przemysław SzarekBruk-Bet-50,00%50,00%50,00%420-7
Sebastian SzymańskiLegia Warszawa50,00%--50,00%4214,001
Jaroslav MihalikCracovia0,00%9,09%100,00%15,38%132113,006
Ivan GonzalezWisła Kraków-100,00%20,00%33,33%6216,005
Sebastian ZiajkaBruk-Bet50,00%50,00%0,00%40,00%520-1
Bartosz KwiecieńKorona Kielce-33,33%0,00%16,67%1220-3
Hugo VidemontWisła Kraków0,00%50,00%-33,33%620-5
Nadir CiftciPogoń Szczecin0,00%50,00%50,00%40,00%520-5
Sebastian MaderaZagłębie Lubin-50,00%33,33%40,00%520-0
Denis GojkoPiast Gliwice50,00%33,33%0,00%33,33%6216,003
Krzysztof SobierajArka Gdynia0,00%100,00%-66,67%320-0
Nicki Bille NielsenLech Poznań0,00%14,29%0,00%8,33%1210-2
Łukasz BogusławskiGórnik Łęczna-100,00%0,00%50,00%210-1
Marcin CebulaKorona Kielce33,33%0,00%-11,11%910-9
Witalij HemehaWisła Płock50,00%--50,00%210-3
Mariusz IdzikŚląsk Wrocław-0,00%33,33%25,00%410-3
Bartosz KapustkaCracovia-100,00%-100,00%110-2
Martin KonczkowskiRuch Chorzów0,00%0,00%50,00%10,00%1010-27
Jakub KoseckiLegia Warszawa0,00%-100,00%50,00%210-1
Mikołaj LebedyńskiWisła Płock-100,00%-100,00%110-2
Rafał PietrzakWisła Kraków16,67%--16,67%6116,0013
Dalibor PlevaBruk-Bet0,00%25,00%-11,11%910-7
Cezary StefańczykWisła Płock0,00%25,00%-20,00%510-25
Dragomir VukobratovićGórnik Łęczna-100,00%-100,00%110-1
Rashid YussuffArka Gdynia16,67%-0,00%14,29%710-1
Paweł ZielińskiŚląsk Wrocław100,00%--100,00%110-1
Tomislav BozićWisła Płock--25,00%25,00%4114,004
Igor LewczukLegia Warszawa-50,00%0,00%33,33%3113,000
Bence MervoŚląsk Wrocław33,33%0,00%-14,29%710-1
Paweł MoskwikPiast Gliwice0,00%100,00%0,00%12,50%810-9
AugustoŚląsk Wrocław0,00%100,00%-25,00%410-6
Alan UrygaWisła Kraków0,00%50,00%0,00%16,67%610-1
Mateusz WieteskaLegia Warszawa--100,00%100,00%110-2
Mariusz PawelecŚląsk Wrocław50,00%0,00%-20,00%5115,002
Tomasz ZającKorona Kielce50,00%0,00%-33,33%310-4
Sebastian RudolPogoń Szczecin100,00%0,00%0,00%14,29%710-3
Paweł SasinGórnik Łęczna0,00%100,00%-50,00%2112,0016
Joao NunesLechia Gdańsk0,00%0,00%25,00%14,29%710-5
Lasse NielsenLech Poznań100,00%0,00%-50,00%2112,001
Cornel RapaPogoń Szczecin-0,00%100,00%16,67%6116,0019
Sandro GotalPiast Gliwice-50,00%-50,00%2112,001
Aleksandar TodorovskiZagłębie Lubin-0,00%100,00%50,00%210-20
Igor SapałaPiast Gliwice-100,00%-100,00%1111,000
Marcin ListkowskiPogoń Szczecin50,00%0,00%-14,29%710-9
Artur JędrzejczykLegia Warszawa0,00%0,00%50,00%16,67%6116,0015
Lukas CmelikPiast Gliwice50,00%0,00%-33,33%310-0
Michał NalepaArka Gdynia-50,00%-50,00%210-2
David NiepsujPogoń Szczecin-33,33%-33,33%310-5
Jakub ŻubrowskiKorona Kielce0,00%11,11%-10,00%101110,0011
Jakub KotarzewskiKorona Kielce100,00%0,00%-50,00%210-1
Radosław KanachCracovia--100,00%100,00%110-2
Marcin FlisPiast Gliwice33,33%--33,33%310-1
Miłosz TrojakRuch Chorzów0,00%33,33%-25,00%410-1
Ever ValenciaWisła Kraków100,00%--100,00%110-0
Luka ZarandiaArka Gdynia33,33%--33,33%310-1
Paweł TomczykLech Poznań-100,00%-100,00%110-0
Tymoteusz PuchaczLech Poznań100,00%--100,00%110-0
Bartosz BereszyńskiLegia Warszawa0,00%0,00%-0,00%400-14
Dorde CotraZagłębie Lubin0,00%0,00%0,00%0,00%800-23
Ondrej DudaLegia Warszawa-0,00%-0,00%100-0
Patryk FrycBruk-Bet0,00%0,00%0,00%0,00%300-17
Robert GumnyLech Poznań-0,00%-0,00%200-0
Łukasz HanzelRuch Chorzów-0,00%-0,00%100-3
Adam HlousekLegia Warszawa0,00%0,00%0,00%0,00%1000-23
Michał KopczyńskiLegia Warszawa0,00%0,00%0,00%0,00%1100-7
Mateusz Mak MatPiast Gliwice--0,00%0,00%100-0
Damian PiotrowskiWisła Płock-0,00%-0,00%200-5
Radosław PruchnikGórnik Łęczna0,00%-0,00%0,00%400-1
Adrian RakowskiZagłębie Lubin0,00%0,00%0,00%0,00%800-5
Tadeusz SochaArka Gdynia0,00%0,00%-0,00%300-11
Paweł StolarskiLechia Gdańsk-0,00%-0,00%800-7
Jonatan StrausJagiellonia--0,00%0,00%100-0
Jakub WawrzyniakLechia Gdańsk0,00%--0,00%100-25
Hubert WołąkiewiczCracovia-0,00%-0,00%300-5
Daniel DziwnielZagłębie Lubin0,00%0,00%-0,00%300-16
Dariusz JareckiGórnik Łęczna0,00%-0,00%0,00%200-3
Robert ObstPogoń Szczecin-0,00%-0,00%100-0
Kamil PoźniakGórnik Łęczna0,00%0,00%-0,00%200-0
Marek WasilukJagiellonia0,00%-0,00%0,00%200-1
Bartłomiej Pawłowski BLechia Gdańsk----000-1
Aleksander KomorGórnik Łęczna-0,00%0,00%0,00%300-7
Jakub WróbelBruk-Bet0,00%-0,00%0,00%200-1
Edvinas GirdvainisPiast Gliwice--0,00%0,00%100-1
Takafumi AkahoshiPogoń Szczecin0,00%0,00%-0,00%500-4
Przemysław MystkowskiJagiellonia-0,00%-0,00%400-0
Dmitrij WierchowcowKorona Kielce--0,00%0,00%200-0
Bartłomiej SmuczyńskiBruk-Bet----000-1
Łukasz MierzejewskiGórnik Łęczna----000-1
Michał WalskiRuch Chorzów0,00%0,00%-0,00%300-0
Vanja Milinković-SavićLechia Gdańsk----000-2
Florin BejanCracovia----000-2
Nika DzalamidzeGórnik Łęczna-0,00%-0,00%600-7
Paweł WojowskiArka Gdynia0,00%--0,00%200-4
Bartłomiej SielewskiWisła Płock-0,00%-0,00%100-2
Hubert AdamczykCracovia-0,00%-0,00%100-0
Patryk KlimalaJagiellonia0,00%--0,00%100-1
Kamil JóźwiakLech Poznań-0,00%-0,00%100-2
Piotr WiśniewskiLechia Gdańsk0,00%0,00%-0,00%300-2
Wołodymyr KowalBruk-Bet0,00%0,00%-0,00%300-0
Hubert MatyniaPogoń Szczecin0,00%0,00%-0,00%400-5
Przemysław StolcArka Gdynia-0,00%-0,00%100-0
Marcin WasielewskiLech Poznań0,00%--0,00%100-0
Mate CincadzePogoń Szczecin-0,00%-0,00%600-4
Jakub MrozikKorona Kielce0,00%--0,00%200-0
Diego FerraressoCracovia----000-1
Gabriel MateiGórnik Łęczna-0,00%-0,00%300-10
Matus PutnockyLech Poznań----000-2
Gino van KesselLechia Gdańsk0,00%0,00%0,00%0,00%500-2
Artur SiemaszkoZagłębie Lubin-0,00%-0,00%100-0
Dusan KuciakLechia Gdańsk----000-1
Paweł ŻyraZagłębie Lubin----000-1
Ziggy GordonJagiellonia-0,00%-0,00%100-3
Sergiusz PrusakGórnik Łęczna----000-1
Daniel Chima ChukwuLegia Warszawa-0,00%-0,00%100-0
Josimar AtocheGórnik Łęczna-0,00%-0,00%100-10
Krystian PedaBruk-Bet0,00%0,00%-0,00%300-0
. Michał MakLechia Gdańsk----000-2
Sebastian KowalczykPogoń Szczecin-0,00%-0,00%100-2
Matija SpicićWisła Kraków0,00%--0,00%100-0
Dominik JończyZagłębie Lubin----000-1
Milan DimunCracovia----000-1
Objaśnienie nagłówków kolumn:
L %, P %, G % celn – % celnych strzałów lewą, prawą nogą oraz głowy
% celn – % celności wszystkich strzałów
R – liczba oddanych strzałów
R celn – liczba oddanych celnych strzałów
Gole – liczba goli
Strzały/gol – stosunek oddanych strzałów do strzelonych bramek
KP – kluczowe podania (ostatnie celne przed strzałem)


Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Udostępnij innym ten wpis:

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: