Strzały oddawane przez poszczególne drużyny
Na koniec sezonu 2017/18.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

* Do powyższej tabeli uznajemy zdarzenia boiskowe:
1) z meczu Piasta Gliwice z Górnikiem Zabrze do momentu przerwania spotkania, które później zostało zweryfikowane przez Komisję Ligi jako walkower 3:0 dla Górnika
2) z meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa do momentu przerwania spotkania, które później zostało zweryfikowane przez Komisję Ligi jako walkower 3:0 dla Legii.

Objaśnienie nagłówków kolumn:
śr./mecz – średnia strzałów na mecz danej drużyny
celne/ncel/zabl – średnia liczba strzałów celnych/niecelnych/zablokowanych na mecz danej drużyny
% zabl – stosunek strzałów zablokowanych przez rywali do wszystkich strzałów oddanych przez daną drużynę
celne/gol bez sam – stosunek celnych strzałów do strzelonych goli (bez bramek samobójczych)
% celn – stosunek celnych strzałów do wszystkich strzałów oddanych przez daną drużynę
g bez sam/dla – stosunek strzelonych goli (bez bramek samobójczych) do wszystkich strzałów oddanych przez daną drużynę

Strzały oddawane zza pola karnego przez poszczególne drużyny

Zachęcamy do skorzystania z opcji „szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki.

zza/mecz – średnia strzałów zza pola karnego na mecz danej drużyny
% celn zza – stosunek celnych strzałów zza pola karnego do wszystkich oddanych zza pola karnego przez daną drużynę
% ogółu zza – stosunek strzałów oddanych zza pola karnego do wszystkich oddanych przez daną drużynę
% goli zza – stosunek goli strzelonych zza pola karnego do wszystkich strzelonych goli (bez bramek samobójczych)
% skut. zza – stosunek goli strzelonych zza pola karnego do wszystkich strzałów oddanych zza pola karnego

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.