Strzały oddawane przez poszczególne drużyny
Po 14. kolejce sezonu 2018/19.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUBśr./meczcelnencelzabl% zablCelne/gol bez sam% celnG BEZ SAM/DLA
Arka10,504,144,501,8617,69%3,4139,46%11,56%
Cracovia13,214,366,362,5018,92%5,5532,97%5,95%
Górnik12,434,435,292,7121,84%4,7735,63%7,47%
Jagiellonia13,575,005,712,8621,05%3,0436,84%12,11%
Korona14,715,076,573,0720,87%4,1834,47%8,25%
Lech14,144,006,004,1429,29%2,9528,28%9,60%
Lechia12,294,005,502,7922,67%2,4332,56%13,37%
Legia13,074,795,362,9322,40%2,7936,61%13,11%
Miedź14,004,936,003,0721,94%4,3135,20%8,16%
Piast13,004,005,433,5727,47%2,8030,77%10,99%
Pogoń15,364,146,934,2927,91%3,0526,98%8,84%
Śląsk12,864,505,932,4318,89%2,8635,00%12,22%
Wisła K13,074,505,862,7120,77%2,6334,43%13,11%
Wisła P12,004,574,502,9324,40%3,2038,10%11,90%
Zagłębie L11,364,504,002,8625,16%3,3239,62%11,95%
Zagłębie S12,434,215,003,2125,86%3,1133,91%10,92%

Objaśnienie nagłówków kolumn:
śr./mecz – średnia strzałów na mecz danej drużyny
celne/ncel/zabl – średnia liczba strzałów celnych/niecelnych/zablokowanych na mecz danej drużyny
% zabl – stosunek strzałów zablokowanych przez rywali do wszystkich strzałów oddanych przez daną drużynę
celne/gol bez sam – stosunek celnych strzałów do strzelonych goli (bez bramek samobójczych)
% celn – stosunek celnych strzałów do wszystkich strzałów oddanych przez daną drużynę
g bez sam/dla – stosunek strzelonych goli (bez bramek samobójczych) do wszystkich strzałów oddanych przez daną drużynę

Strzały oddawane zza pola karnego przez poszczególne drużyny
Po 14. kolejce sezonu 2018/19.

Zachęcamy do skorzystania z opcji „szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki.

KLUBśr./meczZza/mecz% celn zza% ogółu zza% GOLI ZZA% skut. ZZA
Arka10,504,9328,99%46,94%17,65%4,35%
Cracovia13,215,7925,93%43,78%0,00%0,00%
Górnik12,435,7128,75%45,98%15,38%2,50%
Jagiellonia13,576,3621,35%46,84%21,74%5,62%
Korona14,716,0034,52%40,78%5,88%1,19%
Lech14,146,3621,35%44,95%21,05%4,49%
Lechia12,294,7124,24%38,37%17,39%6,06%
Legia13,075,1419,44%39,34%12,50%4,17%
Miedź14,006,5734,78%46,94%18,75%3,26%
Piast13,005,6421,52%43,41%10,00%2,53%
Pogoń15,367,4319,23%48,37%21,05%3,85%
Śląsk12,865,0722,54%39,44%9,09%2,82%
Wisła K13,075,5724,36%42,62%8,33%2,56%
Wisła P12,004,8629,41%40,48%10,00%2,94%
Zagłębie L11,364,9328,99%43,40%10,53%2,90%
Zagłębie S12,434,8622,06%39,08%10,53%2,94%

Objaśnienie nagłówków kolumn:
śr./mecz – średnia strzałów na mecz danej drużyny
zza/mecz – średnia strzałów zza pola karnego na mecz danej drużyny
% celn zza – stosunek celnych strzałów zza pola karnego do wszystkich oddanych zza pola karnego przez daną drużynę
% ogółu zza – stosunek strzałów oddanych zza pola karnego do wszystkich oddanych przez daną drużynę
% goli zza – stosunek goli strzelonych zza pola karnego do wszystkich strzelonych goli (bez bramek samobójczych)
% skut. zza – stosunek goli strzelonych zza pola karnego do wszystkich strzałów oddanych zza pola karnego

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Udostępnij innym ten wpis:

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: