Strzały oddawane przez poszczególne drużyny
Po 8. kolejce sezonu 2018/19.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUBśr./meczcelnencelzabl% zablCelne/gol bez sam% celnG BEZ SAM/DLA
Arka9,883,504,631,7517,72%4,0035,44%8,86%
Cracovia13,503,507,502,5018,52%7,0025,93%3,70%
Górnik12,884,385,253,2525,24%4,3833,98%7,77%
Jagiellonia14,635,006,503,1321,37%3,3334,19%10,26%
Korona15,135,136,253,7524,79%4,1033,88%8,26%
Lech12,884,135,003,7529,13%2,5432,04%12,62%
Lechia10,253,634,502,1320,73%2,4235,37%14,63%
Legia11,634,384,752,5021,51%3,5037,63%10,75%
Miedź15,385,256,383,7524,39%3,8234,15%8,94%
Piast12,884,135,633,1324,27%2,5432,04%12,62%
Pogoń15,133,507,134,5029,75%5,6023,14%4,13%
Śląsk12,504,505,252,7522,00%4,5036,00%8,00%
Wisła K15,635,136,883,6323,20%2,5632,80%12,80%
Wisła P12,384,635,002,7522,22%3,0837,37%12,12%
Zagłębie L13,384,635,133,6327,10%3,0834,58%11,21%
Zagłębie S12,254,385,002,8823,47%3,1835,71%11,22%

Objaśnienie nagłówków kolumn:
śr./mecz – średnia strzałów na mecz danej drużyny
celne/ncel/zabl – średnia liczba strzałów celnych/niecelnych/zablokowanych na mecz danej drużyny
% zabl – stosunek strzałów zablokowanych przez rywali do wszystkich strzałów oddanych przez daną drużynę
celne/gol bez sam – stosunek celnych strzałów do strzelonych goli (bez bramek samobójczych)
% celn – stosunek celnych strzałów do wszystkich strzałów oddanych przez daną drużynę
g bez sam/dla – stosunek strzelonych goli (bez bramek samobójczych) do wszystkich strzałów oddanych przez daną drużynę

Strzały oddawane zza pola karnego przez poszczególne drużyny
Po 8. kolejce sezonu 2018/19.

Zachęcamy do skorzystania z opcji „szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki.

KLUBśr./meczZza/mecz% celn zza% ogółu zza% GOLI ZZA% skut. ZZA
Arka9,885,1329,27%51,90%28,57%4,88%
Cracovia13,506,5021,15%48,15%0,00%0,00%
Górnik12,886,0027,08%46,60%0,00%0,00%
Jagiellonia14,635,8814,89%40,17%16,67%4,26%
Korona15,136,3833,33%42,15%10,00%1,96%
Lech12,885,2516,67%40,78%15,38%4,76%
Lechia10,254,1321,21%40,24%16,67%6,06%
Legia11,634,5022,22%38,71%20,00%5,56%
Miedź15,387,2529,31%47,15%18,18%3,45%
Piast12,886,2524,00%48,54%7,69%2,00%
Pogoń15,137,6318,03%50,41%20,00%1,64%
Śląsk12,505,0025,00%40,00%12,50%2,50%
Wisła K15,636,8821,82%44,00%6,25%1,82%
Wisła P12,384,5025,00%36,36%8,33%2,78%
Zagłębie L13,386,2526,00%46,73%16,67%4,00%
Zagłębie S12,254,6321,62%37,76%9,09%2,70%

Objaśnienie nagłówków kolumn:
śr./mecz – średnia strzałów na mecz danej drużyny
zza/mecz – średnia strzałów zza pola karnego na mecz danej drużyny
% celn zza – stosunek celnych strzałów zza pola karnego do wszystkich oddanych zza pola karnego przez daną drużynę
% ogółu zza – stosunek strzałów oddanych zza pola karnego do wszystkich oddanych przez daną drużynę
% goli zza – stosunek goli strzelonych zza pola karnego do wszystkich strzelonych goli (bez bramek samobójczych)
% skut. zza – stosunek goli strzelonych zza pola karnego do wszystkich strzałów oddanych zza pola karnego

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Udostępnij innym ten wpis:

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: