Strzały oddawane przez poszczególne drużyny
Po 36. kolejce sezonu 2018/19.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUBśr./meczcelnencelzabl% zablCelne/gol bez sam% celnG BEZ SAM/DLA
Arka12,114,644,532,9424,31%3,4138,30%11,24%
Cracovia13,174,315,892,9722,57%3,6032,70%9,07%
Górnik13,425,085,253,0822,98%4,1637,89%9,11%
Jagiellonia12,724,674,973,0824,24%3,1736,68%11,57%
Korona15,065,226,283,5623,62%4,4834,69%7,75%
Lech12,333,895,253,1925,90%2,9831,53%10,59%
Lechia12,223,815,313,1125,45%2,6931,14%11,59%
Legia13,864,945,333,5825,85%3,4235,67%10,42%
Miedź13,254,615,533,1123,48%4,8834,80%7,13%
Piast12,393,974,943,4728,03%2,6532,06%12,11%
Pogoń14,614,506,363,7525,67%3,0630,80%10,08%
Śląsk13,314,176,003,1423,59%3,4131,32%9,19%
Wisła K11,814,424,642,7523,29%2,6137,41%14,35%
Wisła P12,894,255,313,3325,86%3,1932,97%10,34%
Zagłębie L12,144,674,532,9424,26%3,2938,44%11,67%
Zagłębie S12,754,425,283,0623,97%3,3834,64%10,24%

Objaśnienie nagłówków kolumn:
śr./mecz – średnia strzałów na mecz danej drużyny
celne/ncel/zabl – średnia liczba strzałów celnych/niecelnych/zablokowanych na mecz danej drużyny
% zabl – stosunek strzałów zablokowanych przez rywali do wszystkich strzałów oddanych przez daną drużynę
celne/gol bez sam – stosunek celnych strzałów do strzelonych goli (bez bramek samobójczych)
% celn – stosunek celnych strzałów do wszystkich strzałów oddanych przez daną drużynę
g bez sam/dla – stosunek strzelonych goli (bez bramek samobójczych) do wszystkich strzałów oddanych przez daną drużynę

Strzały oddawane zza pola karnego przez poszczególne drużyny
Po 36. kolejce sezonu 2018/19.

Zachęcamy do skorzystania z opcji „szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki.

KLUBśr./meczZza/mecz% celn zza% ogółu zzaGOLE ZZA DLA% GOLI ZZA% skut. ZZA
Arka12,116,0027,78%49,54%816,33%3,70%
Cracovia13,175,7821,63%43,88%49,30%1,92%
Górnik13,425,9228,64%44,10%49,09%1,88%
Jagiellonia12,725,4223,59%42,58%916,98%4,62%
Korona15,066,7832,38%45,02%614,29%2,46%
Lech12,335,5823,38%45,27%919,15%4,48%
Lechia12,224,8123,70%39,32%1223,53%6,94%
Legia13,865,4424,49%39,28%713,46%3,57%
Miedź13,256,4227,71%48,43%617,65%2,60%
Piast12,395,0623,63%40,81%611,11%3,30%
Pogoń14,617,2221,15%49,43%1426,42%5,38%
Śląsk13,315,6422,66%42,38%511,36%2,46%
Wisła K11,814,9725,70%42,12%69,84%3,35%
Wisła P12,895,9425,70%46,12%714,58%3,27%
Zagłębie L12,145,1726,88%42,56%59,80%2,69%
Zagłębie S12,755,6728,43%44,44%510,64%2,45%

Objaśnienie nagłówków kolumn:
śr./mecz – średnia strzałów na mecz danej drużyny
zza/mecz – średnia strzałów zza pola karnego na mecz danej drużyny
% celn zza – stosunek celnych strzałów zza pola karnego do wszystkich oddanych zza pola karnego przez daną drużynę
% ogółu zza – stosunek strzałów oddanych zza pola karnego do wszystkich oddanych przez daną drużynę
% goli zza – stosunek goli strzelonych zza pola karnego do wszystkich strzelonych goli (bez bramek samobójczych)
% skut. zza – stosunek goli strzelonych zza pola karnego do wszystkich strzałów oddanych zza pola karnego

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: