Strzały oddawane przez poszczególne drużyny
Po 20. kolejce sezonu 2018/19.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUBśr./meczcelnencelzabl% zablCelne/gol bez sam% celnG BEZ SAM/DLA
Arka11,854,854,302,7022,78%3,2340,93%12,66%
Cracovia13,054,206,102,7521,07%4,6732,18%6,90%
Górnik12,904,505,403,0023,26%4,0934,88%8,53%
Jagiellonia14,605,305,853,4523,63%3,2136,30%11,30%
Korona15,005,156,653,2021,33%4,1234,33%8,33%
Lech13,554,255,653,6526,94%2,6631,37%11,81%
Lechia12,253,955,652,6521,63%2,3932,24%13,47%
Legia13,604,755,553,3024,26%2,7934,93%12,50%
Miedź13,554,955,403,2023,62%4,9536,53%7,38%
Piast12,653,805,203,6528,85%2,9230,04%10,28%
Pogoń15,254,606,953,7024,26%3,4130,16%8,85%
Śląsk12,754,106,052,6020,39%3,0432,16%10,59%
Wisła K12,904,705,452,7521,32%3,0336,43%12,02%
Wisła P12,154,654,403,1025,51%3,2138,27%11,93%
Zagłębie L11,254,554,002,7024,00%3,1440,44%12,89%
Zagłębie S12,204,254,903,0525,00%3,8634,84%9,02%

Objaśnienie nagłówków kolumn:
śr./mecz – średnia strzałów na mecz danej drużyny
celne/ncel/zabl – średnia liczba strzałów celnych/niecelnych/zablokowanych na mecz danej drużyny
% zabl – stosunek strzałów zablokowanych przez rywali do wszystkich strzałów oddanych przez daną drużynę
celne/gol bez sam – stosunek celnych strzałów do strzelonych goli (bez bramek samobójczych)
% celn – stosunek celnych strzałów do wszystkich strzałów oddanych przez daną drużynę
g bez sam/dla – stosunek strzelonych goli (bez bramek samobójczych) do wszystkich strzałów oddanych przez daną drużynę

Strzały oddawane zza pola karnego przez poszczególne drużyny
Po 20. kolejce sezonu 2018/19.

Zachęcamy do skorzystania z opcji „szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki.

KLUBśr./meczZza/mecz% celn zza% ogółu zza% GOLI ZZA% skut. ZZA
Arka11,855,7029,82%48,10%20,00%5,26%
Cracovia13,055,5021,82%42,15%0,00%0,00%
Górnik12,905,8525,64%45,35%13,64%2,56%
Jagiellonia14,606,4021,09%43,84%24,24%6,25%
Korona15,006,1034,43%40,67%12,00%2,46%
Lech13,555,8025,00%42,80%25,00%6,90%
Lechia12,254,9025,51%40,00%21,21%7,14%
Legia13,605,1019,61%37,50%8,82%2,94%
Miedź13,556,0032,50%44,28%15,00%2,50%
Piast12,655,4521,10%43,08%11,54%2,75%
Pogoń15,257,3520,41%48,20%18,52%3,40%
Śląsk12,755,3020,75%41,57%11,11%2,83%
Wisła K12,905,4025,93%41,86%6,45%1,85%
Wisła P12,154,9031,63%40,33%10,34%3,06%
Zagłębie L11,254,7029,79%41,78%10,34%3,19%
Zagłębie S12,205,1028,43%41,80%13,64%2,94%

Objaśnienie nagłówków kolumn:
śr./mecz – średnia strzałów na mecz danej drużyny
zza/mecz – średnia strzałów zza pola karnego na mecz danej drużyny
% celn zza – stosunek celnych strzałów zza pola karnego do wszystkich oddanych zza pola karnego przez daną drużynę
% ogółu zza – stosunek strzałów oddanych zza pola karnego do wszystkich oddanych przez daną drużynę
% goli zza – stosunek goli strzelonych zza pola karnego do wszystkich strzelonych goli (bez bramek samobójczych)
% skut. zza – stosunek goli strzelonych zza pola karnego do wszystkich strzałów oddanych zza pola karnego

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: