Strzały oddawane przez poszczególne drużyny
Po 26. kolejce sezonu 2018/19.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUBśr./meczcelnencelzabl% zablCelne/gol bez sam% celnG BEZ SAM/DLA
Arka11,424,544,122,7724,24%3,3739,73%11,78%
Cracovia13,584,196,233,1523,23%3,7630,88%8,22%
Górnik12,964,655,313,0023,15%3,7835,91%9,50%
Jagiellonia13,854,925,623,3123,89%3,2035,56%11,11%
Korona14,544,966,123,4623,81%3,7934,13%8,99%
Lech12,854,155,273,4226,65%2,8432,34%11,38%
Lechia12,654,155,463,0424,01%2,7732,83%11,85%
Legia13,194,545,503,1523,91%2,9534,40%11,66%
Miedź13,194,655,233,3125,07%4,6535,28%7,58%
Piast12,193,655,083,4628,39%2,4429,97%12,30%
Pogoń14,884,626,693,5824,03%3,2431,01%9,56%
Śląsk13,234,126,003,1223,55%3,2431,10%9,59%
Wisła K12,194,425,002,7722,71%2,6736,28%13,56%
Wisła P12,194,314,853,0424,92%3,3935,33%10,41%
Zagłębie L11,774,654,192,9224,84%3,2739,54%12,09%
Zagłębie S12,654,315,273,0824,32%3,6134,04%9,42%

Objaśnienie nagłówków kolumn:
śr./mecz – średnia strzałów na mecz danej drużyny
celne/ncel/zabl – średnia liczba strzałów celnych/niecelnych/zablokowanych na mecz danej drużyny
% zabl – stosunek strzałów zablokowanych przez rywali do wszystkich strzałów oddanych przez daną drużynę
celne/gol bez sam – stosunek celnych strzałów do strzelonych goli (bez bramek samobójczych)
% celn – stosunek celnych strzałów do wszystkich strzałów oddanych przez daną drużynę
g bez sam/dla – stosunek strzelonych goli (bez bramek samobójczych) do wszystkich strzałów oddanych przez daną drużynę

Strzały oddawane zza pola karnego przez poszczególne drużyny
Po 26. kolejce sezonu 2018/19.

Zachęcamy do skorzystania z opcji „szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki.

KLUBśr./meczZza/mecz% celn zza% ogółu zzaGOLE ZZA DLA% GOLI ZZA% skut. ZZA
Arka11,425,5027,27%48,15%617,14%4,20%
Cracovia13,585,6920,27%41,93%26,90%1,35%
Górnik12,965,6925,68%43,92%39,38%2,03%
Jagiellonia13,856,0822,15%43,89%820,00%5,06%
Korona14,546,3532,73%43,65%617,65%3,64%
Lech12,855,6525,85%44,01%821,05%5,44%
Lechia12,654,9224,22%38,91%923,08%7,03%
Legia13,195,0821,21%38,48%512,50%3,79%
Miedź13,196,3129,88%47,81%519,23%3,05%
Piast12,195,0420,61%41,32%512,82%3,82%
Pogoń14,887,2720,63%48,84%924,32%4,76%
Śląsk13,235,5421,53%41,86%39,09%2,08%
Wisła K12,195,2325,00%42,90%511,63%3,68%
Wisła P12,195,2327,94%42,90%412,12%2,94%
Zagłębie L11,775,0826,52%43,14%410,81%3,03%
Zagłębie S12,655,5027,97%43,47%412,90%2,80%

Objaśnienie nagłówków kolumn:
śr./mecz – średnia strzałów na mecz danej drużyny
zza/mecz – średnia strzałów zza pola karnego na mecz danej drużyny
% celn zza – stosunek celnych strzałów zza pola karnego do wszystkich oddanych zza pola karnego przez daną drużynę
% ogółu zza – stosunek strzałów oddanych zza pola karnego do wszystkich oddanych przez daną drużynę
% goli zza – stosunek goli strzelonych zza pola karnego do wszystkich strzelonych goli (bez bramek samobójczych)
% skut. zza – stosunek goli strzelonych zza pola karnego do wszystkich strzałów oddanych zza pola karnego

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: