Statystyki trenerów obecnie pracujących w klubach Ekstraklasy
Stan na 26 października (8 kolejek, bez przełożonych meczów).

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

Michał Probierz 431 165 109 157 541 539 251 140 383%
Marcin Brosz 233 82 73 78 310 319 270 137 352%
Bogdan Zając 9 4 2 3 12 12 267 156 444%
Dariusz Żuraw 56 24 19 13 98 62 286 163 429%
Piotr Stokowiec 247 98 68 81 344 305 263 147 397%
Czesław Michniewicz 273 105 76 92 353 347 256 143 385%
Waldemar Fornalik 411 160 105 146 495 464 233 142 389%
Krzysztof Brede 8 1 2 5 9 21 375 063 125%
Kosta Runjaić 102 41 30 31 134 125 254 150 402%
Marek Papszun 45 22 6 17 71 65 302 160 489%
Dariusz Skrzypczak 8 1 2 5 8 19 338 063 125%
Vitezslav Lavicka 62 26 15 21 86 70 252 150 419%
Piotr Tworek 7 2 1 4 5 6 157 100 286%
Artur Skowronek 64 22 17 25 77 82 248 130 344%
Radosław Sobolewski 44 17 11 16 58 62 273 141 386%
Martin Sevela 37 17 8 12 59 48 289 159 459%

Objaśnienie nagłówków kolumn:
M – Liczba meczów danego trenera w Ekstraklasie
Z – Zwycięstwa
R – Remisy
P – Porażki
BZ – Bramki zdobyte przez jego drużyny
BS – Bramki stracone przez jego drużyny
ŚR GOLI – Średnia goli w meczach z udziałem danego trenera
ŚR PKT – Średnia punktów na mecz danego trenera w Ekstraklasie

Do statystyk trenerów wliczane są spotkania, w których trener nie figurował w protokole meczowym z powodu kary lub choroby.
Do statystyk wliczane są wyniki walkowerów.
Do statystyk niewliczane są wyniki walkowerów, jeśli mecz się nie odbył.

Statystyki trenerów w obecnych klubach
Stan na 26 października (8 kolejek, bez przełożonych meczów).

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

TrenerMZRPBZBSŚR GOLIŚR PKT% zwycięstwDni w klubieW klubie od
Średnia dni729
Michał Probierz1194827441561462,541,4440,3%12232017-06-21
Marcin Brosz1194734381811622,881,4739,5%16062016-06-03
Bogdan Zając7322872,141,5742,9%872020-07-31
Dariusz Żuraw5624191398622,861,6342,9%5752019-03-31
Piotr Stokowiec924025271251142,601,5843,5%9662018-03-05
Czesław Michniewicz3210422,002,3366,7%352020-09-21
Waldemar Fornalik1104529361341112,231,4940,9%11332017-09-19
Krzysztof Brede81259213,750,6312,5%8602018-06-19
Kosta Runjaić1024130311341252,541,5040,2%10852017-11-06
Marek Papszun452261771653,021,6048,9%16522016-04-18
Dariusz Skrzypczak81258193,380,6312,5%872020-07-31
Vitezslav Lavicka6226152186702,521,5041,9%6622019-01-03
Piotr Tworek7214561,571,0028,6%4972019-06-17
Artur Skowronek291271043392,831,4841,4%3472019-11-14
Radosław Sobolewski4216111553592,671,4038,1%4482019-08-05
Martin Sevela371781259482,891,5945,9%4062019-09-16

Objaśnienie nagłówków kolumn:
M – Liczba meczów danego klubu pod wodzą trenera
Z – Zwycięstwa
R – Remisy
P – Porażki
BZ – Bramki zdobyte przez klub pod wodzą trenera
BS – Bramki stracone przez klub pod wodzą trenera
ŚR GOLI – Średnia goli w meczach klubu pod wodzą trenera
ŚR PKT – Średnia punktów na mecz klubu pod wodzą trenera
Dni w klubie – Liczba dni w klubie (w danej kadencji)

Do statystyk trenerów wliczane są spotkania, w których trener nie figurował w protokole meczowym z powodu kary lub choroby.
Do statystyk wliczane są wyniki walkowerów, jeśli mecz się odbył.
Do statystyk niewliczane są wyniki walkowerów, jeśli mecz się nie odbył.

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: