Kartki pokazywane przez sędziów
Na koniec sezonu 2017/18.

Zachęcamy do skorzystania z opcji „szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki. Tabelę można przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

SĘDZIAŚr. ŻKŻKCZK BEZPCZKżk faulczk faulżk rękażk rywalżk sędziażk czasżk symlżk cieszżk inneczk rękaczk rywalczk inneczk sędziaMecze

* Do powyższej tabeli uznajemy zdarzenia boiskowe:
1) z meczu Piasta Gliwice z Górnikiem Zabrze do momentu przerwania spotkania, które później zostało zweryfikowane przez Komisję Ligi jako walkower 3:0 dla Górnika
2) z meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa do momentu przerwania spotkania, które później zostało zweryfikowane przez Komisję Ligi jako walkower 3:0 dla Legii.

W powyższej tabeli uwzględniono:

1) Żółtą kartkę Spasa Delewa pokazaną przez sędziego Dominika Sulikowskiego za próbę symulacji w meczu 29. kolejki Pogoń-Śląsk (niewliczana do rejestru napomnień decyzją Komisji Ligi).

2) Żółtą kartkę Nikoli Vujadinovicia pokazaną przez sędziego Jarosława Przybyła za faul na Carlitosie w meczu 29. kolejki Wisła Kraków – Lech (niewliczana do rejestru napomnień decyzją Komisji Ligi).

3) Żółtą kartkę Jarosława Niezgody pokazaną przez sędziego Mariusza Złotka za próbę wymuszenia rzutu wolnego w meczu 32. kolejki Wisła Kraków – Legia (niewliczana do rejestru napomnień decyzją Komisji Ligi).

4) Żółtą kartkę Ivana Runje pokazaną przez sędziego Daniela Stefańskiego za zagranie ręką w meczu 33. kolejki Jagiellonia – Wisła Kraków (niewliczana do rejestru napomnień decyzją Komisji Ligi).