Statystyki trenerów obecnie pracujących w klubach Ekstraklasy
Na koniec sezonu 2015/16
Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.
TrenerMZRPBZBSŚR GOLIŚR PKT% zwycięstw
Michał Probierz295108771103563752,481,3636,6%
Waldemar Fornalik293111761063543462,391,4037,9%
Jacek Zieliński26412266763832812,521,6446,2%
Czesław Michniewicz26310272893443372,591,4438,8%
Mariusz Rumak1426736392121582,611,6747,2%
Piotr Stokowiec1204533421721492,681,4037,5%
Kazimierz Moskal6519291791732,521,3229,2%
Radoslav Latal6229151897852,941,6546,8%
Piotr Nowak35207859392,801,9157,1%
Maciej Bartoszek3412101237372,181,3535,3%
Kazimierz Kmiecik2267925282,411,1427,3%
Grzegorz Niciński1965822272,581,2131,6%
Marcin Kaczmarek1956823262,581,1126,3%
Nenad Bjelica127232392,671,9258,3%
Jacek Magiera971128104,222,4477,8%
Sławomir Nazaruk2110412,502,0050,0%
Objaśnienie nagłówków kolumn:
M – Liczba meczów danego trenera w Ekstraklasie
Z – Zwycięstwa
R – Remisy
P – Porażki
BZ – Bramki zdobyte przez jego drużyny
BS – Bramki stracone przez jego drużyny
ŚR GOLI – Średnia goli w meczach z udziałem danego trenera
ŚR PKT – Średnia punktów na mecz danego trenera w Ekstraklasie

Statystyki trenerów w obecnych klubach
Na koniec sezonu 2015/16

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

TrenerMZRPBZBSŚR GOLIŚR PKT
Michał Probierz1726842622142152,491,43
Waldemar Fornalik1586635571931852,391,47
Jan Żurek7920312894942,381,15
Radoslav Latal5025111481652,921,72
Czesław Michniewicz4815181555602,401,31
Jacek Zieliński4623121187543,071,76
Piotr Stokowiec411791556512,611,46
Marcin Brosz3710151239452,271,22
Piotr Mandrysz3710121539502,411,14
Robert Podoliński28881238442,931,14
Stanisław Czerczesow26175446192,502,15
Jan Urban26134934282,381,65
Piotr Nowak1684428172,811,75
Mariusz Rumak1164118122,732,00
Dariusz Wdowczyk1173129164,092,18
Andrzej Rybarski3111743,671,33
Objaśnienie nagłówków kolumn:
M – Liczba meczów danego klubu pod wodzą trenera
Z – Zwycięstwa
R – Remisy
P – Porażki
BZ – Bramki zdobyte przez klub pod wodzą trenera
BS – Bramki stracone przez klub pod wodzą trenera
ŚR GOLI – Średnia goli w meczach klubu pod wodzą trenera
ŚR PKT – Średnia punktów na mecz klubu pod wodzą trenera

Udostępnij innym ten wpis:

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: