Tabela, uwzględniająca gole zdobyte tylko przez Polaków
Na koniec sezonu 2015/16

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

POZ.KLUBMECZEPUNKTYZRPBZBSB PKT% GOLI PL
1.Zagłębie Lubin3763161564522+381,8%
2.Górnik Łęczna37611710103829+2295,0%
3.Pogoń Szczecin3756131773227+374,4%
4.Wisła Kraków37551413103924+463,9%
5.Podbeskidzie37541412113036+1566,7%
6.Lechia Gdańsk37511312123427-164,2%
7.Ruch Chorzów3750111793635+990,0%
8.Cracovia37481115113029-1045,5%
9.Piast Gliwice37481115112025-2133,3%
10.Legia Warszawa37471017101817-2625,7%
11.Termalica Nieciecza37441111153035+276,9%
12.Lech Poznań37441014132730-464,3%
13.Jagiellonia37431110163141-267,4%
14.Górnik Zabrze3738620112434+263,2%
15.Śląsk Wrocław3738717131726-1041,5%
16.Korona Kielce3732517151832-1346,2%
Objaśnienie nagłówków kolumn:
POZ. – Pozycja w tabeli
Z – Zwycięstwa
R – Remisy
P – Porażki
BZ – Bramki zdobyte przez Polaków
BS – Bramki stracone (strzelone przez Polaków)
B PKT – Bilans punktowy – ile punktów zyskuje lub traci dana drużyna w porównaniu do oficjalnej tabeli
% GOLI PL – procent goli zdobywanych dla drużyny przez Polaków

W tabeli uwzględniono także gole samobójcze strzelane przez Polaków.

Tabela strzelecka Polaków
Na koniec sezonu 2015/16

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

Lp.ZAWODNIKKLUBGOLE
1Mariusz StępińskiRuch15
2Paweł BrożekWisła14
3Mateusz CetnarskiCracovia13
4Grzegorz KuświkLechia11
5Mateusz SzczepaniakPodbeskidzie10
6Maciej GajosLech/Jagiellonia10
7Rafał BoguskiWisła9
8Wojciech KędzioraTermalica9
9Bartosz ŚpiączkaŁęczna9
10Łukasz ZwolińskiPogoń8
11Grzegorz BoninŁęczna8
12Rafał MurawskiPogoń7
13Łukasz JanoszkaZagłębie7
14Mateusz MakPiast7
15Jakub ŚwierczokŁęczna7
16Adam MójtaPodbeskidzie7
17Piotr GrzelczakJagiellonia6
18Michał MakLechia6
19Szymon PawłowskiLech6
20Dawid KownackiLech6
21Michał KucharczykLegia6
22Krzysztof PiątekZagłębie6
23Grzegorz PiesioŁęczna6
24Adam FrączczakPogoń6
25Przemysław FrankowskiJagiellonia6
26Michał PrzybyłaKorona5
27Kamil BilińskiŚląsk5
28Arkadiusz WoźniakZagłębie5
29Bartłomiej PawłowskiKorona5
30Maciej JankowskiWisła4
31Tomasz JodłowiecLegia4
32Dawid PlizgaTermalica4
33Bartosz KapustkaCracovia4
34Patryk LipskiRuch4
35Dawid SołdeckiTermalica4
36Karol ŚwiderskiJagiellonia4
37Bartosz KopaczGórnik4
38Mateusz MożdżeńPodbeskidzie4
39Rafał WolskiWisła4
40Michał KojRuch4
41Marcin BudzińskiCracovia4
42Jarosław KubickiZagłębie4
43Łukasz PiątekZagłębie4
44Tomasz HołotaŚląsk4
45Przemysław PitryŁęczna4
46Krzysztof JanusZagłębie3
47Kornel OsyraPiast3
48Aleksander KwiekGórnik3
49Maciej MakuszewskiLechia3
50Radosław SobolewskiGórnik3
51Kamil MazekRuch3
52Bartłomiej BabiarzTermalica3
53Filip StarzyńskiZagłębie3
54Piotr TomasikJagiellonia3
55Patryk MałeckiPogoń/Wisła3
56Jakub TosikZagłębie3
57Kamil SylwestrzakKorona3
58Bartosz SzeligaPiast3
59Maciej DąbrowskiZagłębie3
60Karol LinettyLech3
61Dariusz ZjawińskiCracovia2
62Adam DanchGórnik2
63Przemysław TrytkoKorona2
64Marcin RobakLech2
65Ariel BorysiukLechia2
66Dominik FurmanLegia2
67Jarosław FojutPogoń2
68Jakub BiskupTermalica2
69Adrian RakowskiZagłębie2
70Maciej KorzymGórnik2
71Mateusz MatrasPogoń2
72Marek ZieńczukRuch2
73Tomasz FoszmańczykTermalica2
74Jarosław JachZagłębie2
75Jacek KiełbŚląsk2
76Łukasz MadejGórnik2
77Mateusz LewandowskiPogoń2
78Szymon SkrzypczakGórnik2
79Rafał JanickiLechia2
80Marek SokołowskiPodbeskidzie2
81Paweł OleksyRuch2
82Dariusz JareckiTermalica2
83Łukasz SierpinaKorona2
84Sebastian MilaLechia2
85Piotr CelebanŚląsk2
86Grzegorz WojtkowiakLechia2
87Sebastian StebleckiGórnik2
88Sławomir PeszkoLechia2
89Dawid KortPogoń2
90Krzysztof MączyńskiWisła2
91Piotr PolczakCracovia1
92Mariusz MagieraGórnik1
93Łukasz SekulskiJagiellonia1
94Patryk TuszyńskiJagiellonia1
95Sebastian MaderaJagiellonia1
96Paweł SobolewskiKorona1
97Dariusz FormellaLech1
98Adam BuksaLechia1
99Daniel ŁukasikLechia1
100Michał ŻyroLegia1
101Kamil PoźniakŁęczna1
102Radosław MurawskiPiast1
103Damian ChmielPodbeskidzie1
104Michał EfirRuch1
105Artur LenartowskiRuch1
106Łukasz SurmaRuch1
107Emil DrozdowiczTermalica1
108Łukasz BurligaWisła1
109Tomasz NowakŁęczna1
110Jakub CzerwińskiPogoń1
111Jakub WójcickiCracovia1
112Marcin KamińskiLech1
113Michał BartkowiakŚląsk1
114Tomasz MokwaPiast1
115Łukasz TrałkaLech1
116Łukasz MierzejewskiŁęczna1
117Maciej IwańskiRuch1
118Dariusz KołodziejPodbeskidzie1
119Paweł JaroszyńskiCracovia1
120Karol MackiewiczJagiellonia1
121Damian ZbozieńZagłębie1
122Rafał GrzybJagiellonia1
123Jakub KowalskiPodbeskidzie1
124Krzysztof DanielewiczŁęczna1
125Paweł StolarskiLechia1
126Miłosz PrzybeckiPogoń1
127Damian DąbrowskiCracovia1
128Artur JędrzejczykLegia1
129Maciej SadlokWisła1
130Michał ChrapekLechia1
131Bartłomiej SmuczyńskiTermalica1
132Mateusz WdowiakCracovia1
133Filip JagiełłoZagłębie1
134Arkadiusz GłowackiWisła1
135Mariusz PrzybylskiGórnik1
136Mateusz KupczakTermalica1
137Sebastian NowakTermalica1
138Dawid SzymonowiczJagiellonia1
139Paweł BaranowskiPodbeskidzie1
140Tomasz PodgórskiRuch1
141Igor LewczukLegia1
142Adam DejaPodbeskidzie1
143Rafał KurzawaGórnik1
144Przemysław MystkowskiJagiellonia1
145Kamil JóźwiakLech1
Udostępnij innym ten wpis:

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: