Gole strzelane w poszczególnych kwadransach gry
Po 35. kolejce sezonu 2016/17.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB1-1516-3031-4545+46-6061-7576-9090+RAZEMI POŁII POŁ
RAZEM107116117811512512752767348419
Arka Gdynia95508661401921
Bruk-Bet68505242321913
Cracovia9310051062452223
Górnik Łęczna357093107441529
Jagiellonia412110101076602733
Korona Kielce57818783472126
Lech Poznań78121213132582830
Lechia Gdańsk9115097120532528
Legia Warszawa861011311146692544
Piast Gliwice77216683401723
Pogoń Szczecin578171055482127
Ruch Chorzów46617843391722
Śląsk Wrocław75707792441925
Wisła Kraków109704985522626
Wisła Płock5108057113492326
Zagłębie Lubin976210922472423
Objaśnienie nagłówków kolumn:
MIN 1-15 – Gole strzelane od 1. do 15. minuty spotkania itd.
MIN 45+/MIN 90+ – Gole strzelane w doliczonym czasie pierwszej/drugiej połowy spotkania
I POŁ – Gole strzelane w pierwszych połowach
II POŁ – Gole strzelane w drugich połowach

Gole strzelane w poszczególnych kwadransach gry w meczach u siebie
Po 35. kolejce sezonu 2016/17.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB1-1516-3031-4545+46-6061-7576-9090+RAZEMI POŁII POŁ
RAZEM646457575688129443190253
Arka Gdynia43404361251114
Bruk-Bet5330302117116
Cracovia61605730281315
Górnik Łęczna3320515423815
Jagiellonia36707443341618
Korona Kielce35416473331320
Lech Poznań33400872271017
Lechia Gdańsk683074120401723
Legia Warszawa52308653321022
Piast Gliwice53214143231112
Pogoń Szczecin45206942321121
Ruch Chorzów2201253318513
Śląsk Wrocław23507450261016
Wisła Kraków68502551321913
Wisła Płock35402471261214
Zagłębie Lubin44327322271314
Objaśnienie nagłówków kolumn:
MIN 1-15 – Gole strzelane od 1. do 15. minuty spotkania itd.
MIN 45+/MIN 90+ – Gole strzelane w doliczonym czasie pierwszej/drugiej połowy spotkania
I POŁ – Gole strzelane w pierwszych połowach
II POŁ – Gole strzelane w drugich połowach

Gole strzelane w poszczególnych kwadransach gry w meczach wyjazdowych
Po 35. kolejce sezonu 2016/17.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB1-1516-3031-4545+46-6061-7576-9090+RAZEMI POŁII POŁ
RAZEM435260340574623324158166
Arka Gdynia521043001587
Bruk-Bet152022211587
Cracovia324003321798
Górnik Łęczna0250425321714
Jagiellonia16403633261115
Korona Kielce224023101486
Lech Poznań45812560311813
Lechia Gdańsk332023001385
Legia Warszawa34715593371522
Piast Gliwice2400254017611
Pogoń Szczecin1261111316106
Ruch Chorzów2460531021129
Śląsk Wrocław522003421899
Wisła Kraków4120243420713
Wisła Płock25403342231112
Zagłębie Lubin5330360020119
Objaśnienie nagłówków kolumn:
MIN 1-15 – Gole strzelane od 1. do 15. minuty spotkania itd.
MIN 45+/MIN 90+ – Gole strzelane w doliczonym czasie pierwszej/drugiej połowy spotkania
I POŁ – Gole strzelane w pierwszych połowach
II POŁ – Gole strzelane w drugich połowach

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Udostępnij innym ten wpis:

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: