Gole strzelane w poszczególnych kwadransach gry
Na koniec sezonu 2016/17.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB1-1516-3031-4545+46-6061-7576-9090+RAZEMI POŁII POŁ
RAZEM113125124811913313456812370442
Arka Gdynia98508761442222
Bruk-Bet68506343351916
Cracovia9310051062452223
Górnik Łęczna378093107471829
Jagiellonia413120101096642935
Korona Kielce57818783472126
Lech Poznań99131213132623230
Lechia Gdańsk9126098130572730
Legia Warszawa861111311146702644
Piast Gliwice77217993451728
Pogoń Szczecin578171175512130
Ruch Chorzów56617845421824
Śląsk Wrocław95808892492227
Wisła Kraków1110704985542826
Wisła Płock5108057113492326
Zagłębie Lubin977211933512526
Objaśnienie nagłówków kolumn:
MIN 1-15 – Gole strzelane od 1. do 15. minuty spotkania itd.
MIN 45+/MIN 90+ – Gole strzelane w doliczonym czasie pierwszej/drugiej połowy spotkania
I POŁ – Gole strzelane w pierwszych połowach
II POŁ – Gole strzelane w drugich połowach

Gole strzelane w poszczególnych kwadransach gry w meczach u siebie
Na koniec sezonu 2016/17.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB1-1516-3031-4545+46-6061-7576-9090+RAZEMI POŁII POŁ
RAZEM676859577738731467199268
Arka Gdynia44404361261214
Bruk-Bet5330312118117
Cracovia61605730281315
Górnik Łęczna3420515424915
Jagiellonia36707463361620
Korona Kielce35416473331320
Lech Poznań44400872291217
Lechia Gdańsk694075130441925
Legia Warszawa52308653321022
Piast Gliwice53215353271116
Pogoń Szczecin452061062351124
Ruch Chorzów2201253520515
Śląsk Wrocław33607450281216
Wisła Kraków78502551332013
Wisła Płock35402471261214
Zagłębie Lubin44328322281315
Objaśnienie nagłówków kolumn:
MIN 1-15 – Gole strzelane od 1. do 15. minuty spotkania itd.
MIN 45+/MIN 90+ – Gole strzelane w doliczonym czasie pierwszej/drugiej połowy spotkania
I POŁ – Gole strzelane w pierwszych połowach
II POŁ – Gole strzelane w drugich połowach

Gole strzelane w poszczególnych kwadransach gry w meczach wyjazdowych
Na koniec sezonu 2016/17.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB1-1516-3031-4545+46-6061-7576-9090+RAZEMI POŁII POŁ
RAZEM465765342604725345171174
Arka Gdynia5410440018108
Bruk-Bet152032221789
Cracovia324003321798
Górnik Łęczna0360425323914
Jagiellonia17503633281315
Korona Kielce224023101486
Lech Poznań55912560332013
Lechia Gdańsk332023001385
Legia Warszawa34815593381622
Piast Gliwice2400264018612
Pogoń Szczecin1261111316106
Ruch Chorzów3460531022139
Śląsk Wrocław62201442211011
Wisła Kraków4220243421813
Wisła Płock25403342231112
Zagłębie Lubin53403611231211
Objaśnienie nagłówków kolumn:
MIN 1-15 – Gole strzelane od 1. do 15. minuty spotkania itd.
MIN 45+/MIN 90+ – Gole strzelane w doliczonym czasie pierwszej/drugiej połowy spotkania
I POŁ – Gole strzelane w pierwszych połowach
II POŁ – Gole strzelane w drugich połowach

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Udostępnij innym ten wpis:

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: