Gole strzelone w poszczególnych kwadransach gry
Na koniec sezonu 2017/18.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

* Do powyższej tabeli uznajemy zdarzenia boiskowe:
1) z meczu Piasta Gliwice z Górnikiem Zabrze do momentu przerwania spotkania, które później zostało zweryfikowane przez Komisję Ligi jako walkower 3:0 dla Górnika.

2) z meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa do momentu przerwania spotkania, które później zostało zweryfikowane przez Komisję Ligi jako walkower 3:0 dla Legii.

Objaśnienie nagłówków kolumn:
MIN 1-15 – Gole strzelone od 1. do 15. minuty spotkania itd.
MIN 45+/MIN 90+ – Gole strzelone w doliczonym czasie pierwszej/drugiej połowy spotkania