Wyniki klubów z podziałem na dni rozgrywania meczu
Po 21. kolejce sezonu 2017/18.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB\DZIEŃpt Zpt Rpt Psb Zsb Rsb Pnd Znd Rnd Ppn Zpn Rpn Pwt Zwt Rwt Pśr Zśr Rśr P
Arka Gdynia231213322010100000
Bruk-Bet021323106010110000
Cracovia121142103212000001
Górnik Zabrze230520313001001000
Jagiellonia222131602010100000
Korona Kielce221422001231001000
Lech Poznań121031831000000010
Lechia Gdańsk313242001121000001
Legia Warszawa100225802000100000
Piast Gliwice032442013001001000
Pogoń Szczecin004324023011000100
Sandecja121056311000000010
Śląsk Wrocław522131102002011000
Wisła Kraków411422004011000100
Wisła Płock014403312200000010
Zagłębie Lubin040211314310000010
Objaśnienie nagłówków kolumn:
pt Z – zwycięstwa klubu w piątek
pt R – remisy klubu w piątek
pt P – porażki klubu w piątek
sb Z – zwycięstwa klubu w sobotę
sb R – remisy klubu w sobotę
sb P – porażki klubu w sobotę
nd Z – zwycięstwa klubu w niedzielę
nd R – remisy klubu w niedzielę
nd P – porażki klubu w niedzielę
pn Z – zwycięstwa klubu w poniedziałek
pn R – remisy klubu w poniedziałek
pn P – porażki klubu w poniedziałek

Wyniki klubów z podziałem na godziny rozgrywania meczu
Po 21. kolejce sezonu 2017/18.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB\GODZ.15:30 Z15:30 R15:30 P18:00 Z18:00 R18:00 P20:30 Z20:30 R20:30 P
Arka Gdynia324341211
Bruk-Bet216152202
Cracovia111435033
Górnik Zabrze221313531
Jagiellonia402621042
Korona Kielce200455221
Lech Poznań311550132
Lechia Gdańsk111236331
Legia Warszawa100903224
Piast Gliwice243244002
Pogoń Szczecin323137002
Sandecja323154021
Śląsk Wrocław022333413
Wisła Kraków001114833
Wisła Płock614213112
Zagłębie Lubin213672000
Objaśnienie nagłówków kolumn:
15:30 Z – zwycięstwa klubu w meczach o 15:30
15:30 R – remisy klubu w meczach o 15:30
15:30 P – porażki klubu w meczach o 15:30
18:00 Z – zwycięstwa klubu w meczach o 18:00
18:00 R – remisy klubu w meczach o 18:00
18:00 P – porażki klubu w meczach o 18:00
20:30 Z – zwycięstwa klubu w meczach o 20:30
20:30 R – remisy klubu w meczach o 20:30
20:30 P – porażki klubu w meczach o 20:30

Do bilansu meczów o 15:30 włączono spotkanie Pogoni z Piastem w 17. kolejce – opóźniony o 30 minut w związku z obfitymi opadami deszczu.

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Udostępnij innym ten wpis:

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: