Wyniki klubów z podziałem na dni rozgrywania meczu
Po 36. kolejce sezonu 2017/18.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB\DZIEŃpt Zpt Rpt Psb Zsb Rsb Pnd Znd Rnd Ppn Zpn Rpn Pwt Zwt Rwt Pśr Zśr Rśr P
Arka Gdynia243318334110200010
Bruk-Bet123634109012130000
Cracovia131564403222101001
Górnik Zabrze241842424101001020
Jagiellonia322433714211200100
Korona Kielce332554203231001020
Lech Poznań3221421053100000111
Lechia Gdańsk426363003132110001
Legia Warszawa4003371213000101100
Piast Gliwice142566123003002010
Pogoń Szczecin004856124111001110
Sandecja1311811413000011010
Śląsk Wrocław634252222103111001
Wisła Kraków511542325023000210
Wisła Płock214815422310001011
Zagłębie Lubin082422316410100011
Objaśnienie nagłówków kolumn:
pt Z – zwycięstwa klubu w piątek
pt R – remisy klubu w piątek
pt P – porażki klubu w piątek
sb Z – zwycięstwa klubu w sobotę
sb R – remisy klubu w sobotę
sb P – porażki klubu w sobotę
nd Z – zwycięstwa klubu w niedzielę
nd R – remisy klubu w niedzielę
nd P – porażki klubu w niedzielę
pn Z – zwycięstwa klubu w poniedziałek
pn R – remisy klubu w poniedziałek
pn P – porażki klubu w poniedziałek

Wyniki klubów z podziałem na godziny rozgrywania meczu
Po 36. kolejce sezonu 2017/18.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB\GODZ.15:30 Z15:30 R15:30 P18:00 Z18:00 R18:00 P20:30 Z20:30 R20:30 P
Arka Gdynia327466422
Bruk-Bet5110186302
Cracovia612766044
Górnik Zabrze341547741
Jagiellonia4041134442
Korona Kielce3016106334
Lech Poznań411872445
Lechia Gdańsk122559354
Legia Warszawa1001514537
Piast Gliwice467366013
Pogoń Szczecin6435510003
Sandecja548186022
Śląsk Wrocław152655516
Wisła Kraków1113571143
Wisła Płock825726222
Zagłębie Lubin4156113213
Objaśnienie nagłówków kolumn:
15:30 Z – zwycięstwa klubu w meczach o 15:30
15:30 R – remisy klubu w meczach o 15:30
15:30 P – porażki klubu w meczach o 15:30
18:00 Z – zwycięstwa klubu w meczach o 18:00
18:00 R – remisy klubu w meczach o 18:00
18:00 P – porażki klubu w meczach o 18:00
20:30 Z – zwycięstwa klubu w meczach o 20:30
20:30 R – remisy klubu w meczach o 20:30
20:30 P – porażki klubu w meczach o 20:30

Do bilansu meczów o 15:30 włączono spotkanie Pogoni z Piastem w 17. kolejce – opóźnione o 30 minut w związku z obfitymi opadami deszczu.

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Udostępnij innym ten wpis:

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: