Wyniki klubów z podziałem na dni rozgrywania meczu
Na koniec sezonu 2017/18.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB\DZIEŃpt Zpt Rpt Psb Zsb Rsb Pnd Znd Rnd Ppn Zpn Rpn Pwt Zwt Rwt Pśr Zśr Rśr P
Arka Gdynia243319334110200010
Bruk-Bet123635109012130000
Cracovia131565403222101001
Górnik Zabrze241842524101001020
Jagiellonia322433814211200100
Korona Kielce332554204231001020
Lech Poznań3221421054100000111
Lechia Gdańsk426373003132110001
Legia Warszawa4003371313000101100
Piast Gliwice142666123003002010
Pogoń Szczecin004956124111001110
Sandecja1311911413000011010
Śląsk Wrocław634352222103111001
Wisła Kraków511542326023000210
Wisła Płock214815423310001011
Zagłębie Lubin082422416410100011
Objaśnienie nagłówków kolumn:
pt Z – zwycięstwa klubu w piątek
pt R – remisy klubu w piątek
pt P – porażki klubu w piątek
sb Z – zwycięstwa klubu w sobotę
sb R – remisy klubu w sobotę
sb P – porażki klubu w sobotę
nd Z – zwycięstwa klubu w niedzielę
nd R – remisy klubu w niedzielę
nd P – porażki klubu w niedzielę
pn Z – zwycięstwa klubu w poniedziałek
pn R – remisy klubu w poniedziałek
pn P – porażki klubu w poniedziałek

Wyniki klubów z podziałem na godziny rozgrywania meczu
Na koniec sezonu 2017/18.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB\GODZ.15:30 Z15:30 R15:30 P18:00 Z18:00 R18:00 P20:30 Z20:30 R20:30 P
Arka Gdynia327467422
Bruk-Bet5110187302
Cracovia612767044
Górnik Zabrze341647741
Jagiellonia4041234442
Korona Kielce3016107334
Lech Poznań411873445
Lechia Gdańsk122569354
Legia Warszawa1001614537
Piast Gliwice467466013
Pogoń Szczecin6436510003
Sandecja548196022
Śląsk Wrocław152755516
Wisła Kraków1113581143
Wisła Płock825727222
Zagłębie Lubin4157113213
Objaśnienie nagłówków kolumn:
15:30 Z – zwycięstwa klubu w meczach o 15:30
15:30 R – remisy klubu w meczach o 15:30
15:30 P – porażki klubu w meczach o 15:30
18:00 Z – zwycięstwa klubu w meczach o 18:00
18:00 R – remisy klubu w meczach o 18:00
18:00 P – porażki klubu w meczach o 18:00
20:30 Z – zwycięstwa klubu w meczach o 20:30
20:30 R – remisy klubu w meczach o 20:30
20:30 P – porażki klubu w meczach o 20:30

Do bilansu meczów o 15:30 włączono spotkanie Pogoni z Piastem w 17. kolejce – opóźnione o 30 minut w związku z obfitymi opadami deszczu.

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Udostępnij innym ten wpis:

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: