Wyniki klubów z podziałem na dni rozgrywania meczu
Po 12. kolejce sezonu 2017/18.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB\DZIEŃpt Zpt Rpt Psb Zsb Rsb Pnd Znd Rnd Ppn Zpn Rpn Pwt Zwt Rwt P
Arka Gdynia230011121010000
Bruk-Bet011211005000010
Cracovia021121002102000
Górnik Zabrze110320212000000
Jagiellonia010031501010000
Korona Kielce101321001111000
Lech Poznań111010521000000
Lechia Gdańsk102122001120000
Legia Warszawa100113402000000
Piast Gliwice012222002001000
Pogoń Szczecin001213012011000
Sandecja120013311000000
Śląsk Wrocław320121001001010
Wisła Kraków301322000001000
Wisła Płock014200211100000
Zagłębie Lubin030111201300000
Objaśnienie nagłówków kolumn:
pt Z – zwycięstwa klubu w piątek
pt R – remisy klubu w piątek
pt P – porażki klubu w piątek
sb Z – zwycięstwa klubu w sobotę
sb R – remisy klubu w sobotę
sb P – porażki klubu w sobotę
nd Z – zwycięstwa klubu w niedzielę
nd R – remisy klubu w niedzielę
nd P – porażki klubu w niedzielę
pn Z – zwycięstwa klubu w poniedziałek
pn R – remisy klubu w poniedziałek
pn P – porażki klubu w poniedziałek

Wyniki klubów z podziałem na godziny rozgrywania meczu
Po 12. kolejce sezonu 2017/18.

Tabelę można sortować klikając w strzałki znajdujące się w nagłówkach kolumn oraz przesuwać w poziomie za pomocą suwaka znajdującego się pod tabelą.

KLUB\GODZ.15:30 Z15:30 R15:30 P18:00 Z18:00 R18:00 P20:30 Z20:30 R20:30 P
Arka Gdynia122140110
Bruk-Bet115021101
Cracovia000214032
Górnik Zabrze221211210
Jagiellonia201311040
Korona Kielce200223111
Lech Poznań101430111
Lechia Gdańsk111223011
Legia Warszawa100403112
Piast Gliwice012223002
Pogoń Szczecin203033001
Sandecja313131000
Śląsk Wrocław011131311
Wisła Kraków000001623
Wisła Płock411113001
Zagłębie Lubin201441000
Objaśnienie nagłówków kolumn:
15:30 Z – zwycięstwa klubu w meczach o 15:30
15:30 R – remisy klubu w meczach o 15:30
15:30 P – porażki klubu w meczach o 15:30
18:00 Z – zwycięstwa klubu w meczach o 18:00
18:00 R – remisy klubu w meczach o 18:00
18:00 P – porażki klubu w meczach o 18:00
20:30 Z – zwycięstwa klubu w meczach o 20:30
20:30 R – remisy klubu w meczach o 20:30
20:30 P – porażki klubu w meczach o 20:30


Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Udostępnij innym ten wpis:

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: