Statystyki fauli – drużynowo
Po 15. kolejce sezonu 2019/20.

Zachęcamy do skorzystania z opcji „szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki.

KLUBFAULEwłasna% własnaprzeciwnika% przeciwnikaFAULOWANI
RAZEM3798168344,31%211555,69%
Arka26911141,26%15858,74%203
Cracovia25011445,60%13654,40%244
Górnik24811044,35%13855,65%207
Jagiellonia2038742,86%11657,14%221
Korona29013747,24%15352,76%225
Lech2139343,66%12056,34%226
Lechia25111746,61%13453,39%198
Legia2319741,99%13458,01%280
ŁKS23311750,21%11649,79%236
Piast2099244,02%11755,98%219
Pogoń2279340,97%13459,03%250
Raków26110439,85%15760,15%225
Śląsk26111343,30%14856,70%183
Wisła K21810246,79%11653,21%237
Wisła P2119645,50%11554,50%267
Zagłębie22310044,84%12355,16%207

Objaśnienie nagłówków kolumn:
FAULE – łączna liczba fauli drużyny
własna (% własna) – liczba i procent fauli na własnej połowie
przeciwnika (% przeciwnika) – liczba i procent fauli na połowie przeciwnika

Statystyki spalonych – drużynowo
Po 15. kolejce sezonu 2019/20.

Zachęcamy do skorzystania z opcji „szukaj” wpisując wybrany ciąg znaków oraz sortowania bezpośrednio w kolumnach klikając w strzałki.

KLUBSPALONEŁAPALI NA SPAL
RAZEM371371
Arka3020
Cracovia2423
Górnik3621
Jagiellonia3332
Korona4018
Lech728
Lechia2714
Legia1017
ŁKS1824
Piast2523
Pogoń2141
Raków2417
Śląsk1828
Wisła K2326
Wisła P1922
Zagłębie1617

Objaśnienie nagłówków kolumn:
SPALONE – łączna liczba spalonych drużyny
ŁAPALI NA SPAL – ile razy dana drużyna łapała na spalonym przeciwnika

Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakiejkolwiek techniki materiałów zawartych na www.ekstrastats.pl bez wiedzy i zgody Ekstrastats Sp. z o.o.

Śledź EkstraStats w mediach społecznościowych: